Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 26589 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 3 z 665 (komentarze od 81 do 120):

@chicken1990 napisał: "23/24 Rice, Havertz, Timber i Raya."
Raczej nieznany każdemu kibicowi Timber po świetnym sezonie White'a nie mial być od razu transferem do pierwszej XI, w Havertza każdy wątpił, a niektórzy wręcz wyśmiewali i można dyskutować czy sie sprawdził czy nie, Raya wtedy przychodził i wiekszosc pukała sie w czoło, bo Ramsdale był po kapitalnym sezonie. Rice - klasa. Także to co napisałeś to zakłamywanie rzeczywistości, bo 2 lata temu 3 z 4 zawodników w tamtym okienku również była wątpliwa

@SoulStorm napisał: "BREAKING: Tottenham have reached an agreement in principle with Crystal Palace for Eberechi Eze.

Palace must now find a replacement with Eze waiting and training as normal."

teraz w stylu Arsenalu byłoby sprzedać Nelsona/ Trossrda do CP żeby Tottki mogły dopiac transfer Eze xd

@Rynkos7: co ty byś więcej chciał do środka niż Rice i Zubimendi, ze piszesz „niestety tu nic więcej się nie wydarzy? To jest na papierze pewnie top3 środek pola w jakimkolwiek klubie świata. Do tego Norgaard niezłe zabezpieczenie. Serio można ponarzekać na inne pozycje, ale tu?!

@thegunner4life: no tak realnie Vieira z 15, Zina może 12, przy Gabim liczyłbym na zarobek koło 30-35m bo to przecież 24 latek z kilkoma sezonami w topce PL na koncie

@Marzag: raczej ostatnich dwóch sezonów

@Fanatic: nieco lepiej na pewno, ale czy wystarczająco na mistrza skoro Live i City się wzmocniło, a my nadal wyglądamy jakbyśmy zapomnieli jak się buduje akcje, jak się gra szybko piłką. Niesamowite jak ci zawodnicy stracili ten polot obecny w latach 22 i 23. Okej Arteta postawił na pragmatyzm, jesteśmy najlepsi w lidze w obronie i sfg, ale z przodu tak często brakuje nam pomysłu, kogoś kto przełamie schemat i coś wyczaruje. Dlatego uważam, ze nowy jakościowy LS jest konieczny by wreszcie wskoczyć na najwyższy poziom.
Gdybyśmy sprzedali Gabiego, Vieire, Zine to dostaniemy z 60-70M. Pytanie tylko czy dla zarządu Madueke nie jest ostatnim elementem tego ataku, ale raczej obecnym składem nie wygrany PL/LM

@Koroniarz: dokładnie widzialbym Eze i Semenyo zanim przyszedł Madueke

@Garfield_pl napisał: "Mikel Arteta still wants to strengthen his left wing options, but must sell before he can do more transfer business."
ta sama śpiewka przez ostatnie 2-3 tygodnie, a na razie to my zrobiliśmy w tym okienku poniżej 10 mln. na co składają sie śmieszne kwoty na Nuno Tavaresa i Marquinhosa. Partey, Tierney, Jorginho, Tomiyasu puszczeni za darmo!
Z czego to wynika rok w rok? Z ciekawości sobie sprawdziłem jaszcze rekordowe odejścia. Szokujące, ze Arsenal jeszcze nigdy nie sprzedał zawodnika za więcej niż 40 mln. euro !!! Nawet w obecnych czasach najwyższy transfer out to Alex Oxlade-Chamberlain do Live za 38 mln. a kolejne jest odejście Anelki do Realu 25 lat temu... wtf?!

@cieniak14 napisał: "Martinelli aka garbaty sprinter"
XDD

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 22:24

Gyokeres raz się od PL odbił, wiec sporo może siedzieć w jego głowie. Mam nadzieje, ze z Leeds u siebie będzie miał znacznie więcej okazji i szybko rozpocznie strzelanie, bo później z każda kolejka będzie ta presja narastać wraz z nieprzychylnymi komentarzami w internecie itp.
Potrzebujemy na gwałt kogoś kreatywnego na LS. Para Madueke-Martinelli wydaje się absurdalna wręcz. Zastępowanie jednego drugim w trakcie meczu zdaje się mieć niewiele sensu choć może Anglik czymś zaskoczy wraz z większa ilością minut.
Natomiast taki Eze co sobie ogarnie jeszcze „10” byłby świetny i dużo mniej obaw miałbym co do naszego ataku gdyby on przyszedł. Osobiście pozegnalbym się z Gabim jeszcze w tym okienku jeśli ktoś dałby z 45M funtów

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 20:34

W sumie to jeśli tak zagramy z Liverpoolem i dowieziemy taki wynik to wszyscy beda zachwyceni :D

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 20:08

@XandeR napisał: "4 Spurs, taktyka podobna do arsenalu i 3-4 klasowych indywidualistow z przodu jak dojdzie Savinho i Eze"
raczej nie przyjdzie do nich ta dwójka razem. W sumie ciekawe domino może być z lewoskrzydłowymi po oprócz w/w zawodników jeszcze w grze jest Rodrygo także sporo może sie wydarzyć

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 19:48

Tak patrząc na nowe nabytki to chyba mimo porażki kibice United mogą z nadzieja patrzeć w przyszlosc. Cunha i Mbeumo fajnie zagrali, szczególnie ten drugi. U nas Zubi totalnie niewidoczny (pewnie taki mecz to niespotykana dla niego dotychczas intensywność, wiec trzeba dać mu czas), Gyokeres głównie dostawał piłki wyrzucajace go na prawe skrzydło skąd tylko mogli wrzucać (i w sumie kilka wrzutek fajnych mial, ale nikt nic z tym nie zrobil), niewiele było gry na 1 kontakt i urywania sie przeciwnikowi
No generalnie ten mecz jeszcze bardziej uwidocznił jak bardzo potrzebujemy takiego kogoś jak Eze

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 19:27

To beda trudne chwile przed monitorem w tym sezonie...

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 19:05

Kurde taki Tierney by teraz wleciał jak złoto na LS

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:24

Serio robią wywiady w przerwie? Moim zdaniem przesada

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:20

Jeśli szukać pozytywów to… prowadzimy do przerwy na Old Trafford hehe czasami trzeba się namęczyć

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:14

Bez kitu musimy liczyć, ze para nastolatków Nwaneri i Skelly to rozruszają w drugiej połowie

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:12

Eze dawaj do nas

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:04

Biorąc pod uwagę, ze mówi się o możliwej lewej flance MLS+ Eze obecna Gabi+ Calafiori prezentuje się dramatycznie

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:28

@pioafc napisał: "Eze został sam po meczu pożegnać się z kibicami."
serio? o no ciekawe na kogo sie zdecyduje

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:21

uuu tekst o Parteyu zdjęty?

@Matelko: nie no Gyo wyjdzie raczej

Kto dziś dla was zaczyna? Calafiori czy MLS? Madueke czy Martinelli? Timber czy White?

Troszkę vibe jakby tracił kontakt z rzeczywistością

@alexis1908: nie no proszę cię, w zwycięstwo teraz na Anfield to chyba jedynie najbardziej odklejeni kibice wierzą

Kurcze zapomnieć o Eze czy Rodrygo czy Madueke na LS. Wziąć Semenyo i atak pierwsza liga!

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 14.08.2025, 16:47

@Garfield_pl napisał: "Gabriel Jesus back doing some training on the grass. Great to see."
jakes plotki o tym wypożyczeniu? dobrze byloby zwolnic to miejsce w składzie

Komentowany temat: AC Milan zainteresowany Jakubem Kiwiorem 14.08.2025, 16:38

Mysle, ze w euro to tak ze 40M byloby ok za niego

Ekstra wypowiedz od legendy klubu na 3 dni przed startem sezonu XD
Zamiast wlać nadzieje w serca kibiców i wesprzeć obecnego kapitana po kiepskim sezonie to jeszcze bardziej podburza go żeby poklepać Anglika po plecach.
Dziękujemy za twój wkład Tony

Trochę racji może ma, bo jednak w Arsenalu większa konkurencja, ale z drugiej strony jak się tu przebije do XI to może mieć pierwszy plac na mundialu, a nie ławkę

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 12.08.2025, 23:16

Nie no mam nadzieje, ze my jednak szykujemy jakiś transfer do linii ofensywnej, a nie odpuszczamy Eze żeby zostać z Madueke i Martinellim na lewej, bo nawet mimo przyjścia Gyokeresa po tym co zaprezentowaliśmy w sparingach boje się, ze dalej będą męczyć bułe. Anglik jednak daje dużo opcji w grze kombinacyjnej. Jedynym scenariuszem, w którym nie miałbym pretensji, ze poszedł do Spurs to sprowadzenie Rodrygo i sprzedaż Trossarda, a na 10 Nwaneri jako back up

To co Eze z pucharkiem może odchodzić?

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 07.08.2025, 22:39

Na czym stoimy z Eze? Troche nie śledziłem w ostatnich dniach

Komentowany temat: Arsenal 3-2 Newcastle: drugie zwycięstwo w Singapurze 30.07.2025, 11:47

Swoją drogą BvB i bundesliga mogą być strzałem w 10 dla Trossarda na ostatnie lata „dużej piłki”. Będę mu kibicował

Komentowany temat: Arsenal 3-2 Newcastle: drugie zwycięstwo w Singapurze 30.07.2025, 11:45

@Marcinafc93: No to może będziemy musieli najpierw gdzieś te 30M zarobić (Vieira, Trossard, Zina, Nelson), a później sprowadzony Eze

Komentowany temat: Viktor Gyokeres bije rekord sprzedaży koszulek Arsenalu 30.07.2025, 11:43

Szybko się zwróci

Komentowany temat: Arsenal 3-2 Newcastle: drugie zwycięstwo w Singapurze 29.07.2025, 17:10

Trossard raczej na pewno odejdzie jeśli przyjdzie Eze. W sumie Belg ma 31 lat, głównie jest wykorzystywany jako zmiennik, a teraz dochodzi mu konkurencja w postaci byłych zawodników Palace i Chelsea.
Zinczenke natomiast bym zostawił. Odeszli już Tierney i Tomiyasu, Calafiori jest łamliwy, to zaraz MLS będzie naszym jedynym nominalnym LO

Komentowany temat: West Ham zainteresowany Fabio Vieirą 29.07.2025, 17:03

Vieira, Nelson, Trossard, Zina - na Eze się uzbiera :D

Komentowany temat: Arsenal 3-2 Newcastle: drugie zwycięstwo w Singapurze 29.07.2025, 16:09

Jak oceniacie okienko jeśli przyjdzie Eze? I czy jest to najlepsze letnie okienko w historii klubu?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady