Komentarze użytkownika farba122
Znaleziono 267 komentarzy użytkownika farba122.
Pokazuję stronę 1 z 7 (komentarze od 1 do 40):
@wnw46: nie koniec . ważny mecz z MC jeśli wygramy znów będzie inna naracja . Wpadka kolejna i tyle w temacie . Nie ma co liczyć na trofeum jeśli nasz jedyna mocna strona są kornery.
Dobra nie ma co płakać . Chłopaki zepnac pośladki i to jest ten sezon mamy jeszcze 4 punkty.
@cieniak14: racja :) ale zauważ też jak ryzo holuje piłkie . Nie ma gry na jeden kontakt u wielu piłkarzy . A Gabriel może jest dobry strzelanie goli z głowy i w obronie ale wyprowadzenie piłki masakra ile razy źle podał i nie tylko dziś .
@pawel_1986: tak no ale wina grokerese że nie strzela tak się zapytam z czego ma strzelać ? Taktyka Arsenalu gra Jesus saka wrzuca, podaje do środka. wchodzi gyokeres zmiana taktyki saki dryblik i wycofanie
@cieniak14: a ja tak nie uważam . Partlej też miał swoje kiepskie mecze . Nie zawsze wyjdzie .
Typowy Arsenal co roku to samo .
Samo mistrzostwo nie wygra a tu wygląda że chłopaki sobie już wręczyli PL
@ozzy95: prawda :)
@Marzag: hihi tak punktów xd
Miał w końcu sytuację i strzelił hihih
@Marzag: tak jak Liverpool robi właśnie że ich napastnicy schodzi i środek zostaje pusty i widać po wynikach . Jak gra Gyo my jesteśmy na 1 miejscu bo ściąga na siebie dużo piłkarzy a havez tego nie zrobi jak było widać jak graliśmy z havezem przed kontuzją .
@pablofan: tak tylko havez schodzi do środka gdzie Gyo jest 9 a havez gra typowego pomocnika .
I na końcu Havez co nie strzela gola . Norma . Fajnie miesza ale wykończenie fatalnie
Havez będzie grał i na potęgę marnował 100% i natacha tu się zmieni . Havez nie jest napastnikiem i nie będzie jak ktoś go porównuje do typowej 9 to śmiech na sali .
TVP to tam brak komentatorów z jakąś wiedzą o PL . Dno totalne
Komentatorzy w TVP to dno totalne brak wiedzy .
TVP Sport tam to pracują amatorzy bez wiedzy o klubie hahaha TVP info i sport ten sam poziom
@damianARSENAL: a jak inaczej ulubieniec
A ile on miał tych podań do wykończenia ?
@GunnerKaspi: jak eze ma cos grac jak on od trzech meczy ani minuty nie powąchał xd to jak piłkarz ma byc formie jak nie dostaje grać nawet po 20 min w meczu.
arteta sądze że uzyskał winik jaki chciał bo cała gra na remis była. Tak powoli i nie dokiładnie dawno nie graliśmy . Mam nadzieje że to pogoda zrobiła że taki piachg graliśmy
takiej padaki jeszcze nie widziałem w tym sezonie .
fajny ten Garbier J. jest podanie na 5-8 ment a on stoji przed polem karnym xdddd
https://www.youtube.com/watch?v=IFI2D2XJ-yQ dla fanow saki xddd
@Mickeylo: haha dobry żarcik uśmiałem się :)
Beka z was . Po jednym golu z martineliego zrobicie gwiazdę a z artete trenerem roku . Jak my gram bardzo słabo . Padaka
@djmacius: ława widać mu pasuje .
Arteta jak z Liverpoolem tak i dziś nie dowiózł. Niech sprowadzi jeszcze 2 Merino to będziemy szybko grać .
Canal + w formie obrońca trzyma dwiema rękami gyoko a komentator delikatny faul xddd
Szkoda że assyta trosarsda pokazuje słabości artety . Jak można się chce pozbyć gościa co wchodzi z ławki i strzela lub assystuje .
7 funta dałem , stracone pieniądze . Nie idę do pabu oglądać Arsenal - mau bo strach pomyśleć co będzie z taką grą i taktyka .
Pierwsze podanie prostopadła do gyo i schodzi . Xdd
Jak napastnik tu ma grać jak piłek nie dostaje bo schemat ataku pozycyjnego jest ten sam . Oglądając sparing Liverpoolu widać granie na jeden kontakt i szybkość zagrań jest dwa jak nie trzy razy szybsza od nas i tak budują atak . Brak świeżości bo brak nowych taktyk .
@Barney: taktyka dziada
@Garfield_pl: pytanie do ciebie jak sprzątną nam z pod nosa Gyokeres to kogo masz kolejnego na jego poziomie ?
@Garfield_pl: nie znam tylko że co roku ta sama gadka i śpiewka tu na forum. Już od trzech lat wiadomo że potrzebujemy napastnika . Rok temu też mówiłem że nie zostaniemy mistrzem bo nie mamy napastnika no ale wy tu znawcy metafora tak będziemy mistrzem havez jest zajebisty a Jesus jak wróci będzie grał tylko że jeden i drugi jak zawsze wiadomo nie spełnia oczekiwań jeden brak spokojnej głowy drugi zbyt dużo kontuzji.
A tutaj dalej wierzycie w mistrza w następnym sezonie co roku to samo xddd Liverpool interesuje się Gyokeres to znaczy że go wezmą bo nie będą się bawić tak jak Arsenal walczyć o każdego funta . A do tego kogo mamy na lewe skrzydło właśnie nikogo Martineliego co zagra 1 mecz dobry na 3 miechy a trosard z ławki kocur ale nie od pierwszych minut. Na forum zawsze to samo kupimy tego kupimy tamtego a w rzeczywistości wychodzi co innego . A kupno Sesko nie daje gwarancji na mistrza bo nie jest gotowym piłkarzem na PL. Czy widzieliście jego zmarnowane sytuację w tamtym sezonie gdzie wychodzi sam na sam z bramkarzem i nie kończy sytuacji i to nie jedna taka .
o to panowie dla fanów Sesko. To nie jest gotowy produkt co zacznie strzelać ponad 25 bramek byśmy walczyli realnie o puchary.
https://www.facebook.com/reel/2214009322365960 .
@Womanizer: gdzie jest jad w któregoś z was ??? pokarz w którym zdaniu . A toksyk jesteś na max . Przemyśl swoje zachowanie bo ten u góry patrzy .
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dalej nawalajcie na Gyo . Tylko że z nim w składzie wygrywaliśmy nawet nie strzelał to inni mieli więcej miejsca . Widziałem wcześniej statystyki jak Gyo dostaje piłkie to dystans między nim a obrącom 3m coś najmniejszy w lidze . To świadczy jak go obrońcy kryją dlatego inni mieli więcej miejsca .