Komentarze użytkownika inwilshereitrust
Znaleziono 668 komentarzy użytkownika inwilshereitrust.
Pokazuję stronę 2 z 17 (komentarze od 41 do 80):
Martinelli przede wszystkim czesciej na srodku biega a Kai za niego na skrzydle.
Ja przeboleję brak transferu, jesli Newcastle sie nie dostanie do LM i Isaka wyciągną jakims cudem chociaz raczej to marzenia niz rzeczywistośc.
@sebastix11: mowil ze chciałby kiedys wrocic. Jesli z 2 lata forme utrzyma to jest szansa
Alexis moze wygladal efektywniej, dryblował, walczył, ale koniec koncow Salah dostane pilke i kieruje ją do bramki.
Jak ktoś widzial Davida na zywo to wie czemu nikt go nie chce
Jak ktoś widzial Davida na zywo to wie czemu nikt go nie chce
@piter1908: tak
@Ryza: Isak przed transferem do Newcastle 6 bramek w lidze w sezonie (we wcześniejszym jeszcze mial 19). Czasem zmiana otoczenia duzo robi
@sebaarsenal: Nypan jest duzym fanem Utd i w lato pisal o tym chocby Romano. Mi to nie przeszkadza tak dlugo jak dla Afc bedzie dawal z siebie wszystko!
@darek250s: nie wyobrażam sobie zeby skąpe Lfc rzuciło 150 mln
@adek504: dokładnie. Mogl powiedziec ze nie i tylko mamy jeden cel i myk cena 10 mln do góry. Myślę że sam Cunha z zainteresowanych klubów (Tot Nottingham Cfc Newcastle i my) to finansowo na ten moment tylko my mamy na tyle kasy (tygodniowka + transfer) zeby go kupic.
@sidtsw: on w Wolves po prostu nie ma wielu sytuacji i często strzela to co ma. Oprócz tego dużo kreuje.
My od paru sezonow duzo wydawalismy ale pozostali wcale nie duzo mniej. Z tym że u nas przebudowaliśmy zespol do A do Z a oni uzupelniali braki. Jak ktos nie widzi roznicy to nie ma o czym rozmawiać. Cfc wydała mnostwo i dalej mają niepełny sklad. Jakbyśmy wydali tyle na Neto i Felixa co oni to Artete by tu na taczkach wywozili
Newcastle nie bylo wczoraj wyrachowane tylko my nieskuteczni, sytuacji było na 4 bramki.
@Mastec30: Rogers 2 lata potem wypo, Gittens 2 lata.
@metjuAFC: Havertz Sterling Saka i Nwaneri - 4 zawodnikow wypadło. Siedzi 3 LO bo nie było Timbera Tomiyasu i White. Generalnie przy pelnym skladzoe nasza lawka to: Neto, White Calafiori, Tomiyasu, Lewis-Skelly, Merino, Trossard, Nwaneri, Jesus. Nawet Sterlinga nie upchniesz.
W połowie marca sa reprezentacje więc jakby po nich wrócił na 1 kwietnia to nie byłoby źle. Lepiej przy takich urazach się nie spieszyć
@Nicsienieda: nie ważne ile bramek strzeli w Lille, on w mojej opinii nie nadaje się do Anglii, za wolno gra i myśli
Rok temu po 20 kolejkach bylo 40 pktow. Wm2 zwycięstwa i 42 pkty będą przy zdecydowanie wiekszej ilosci kontuzji niz rok temu. Styl nie powala, ale nie o to tu chodzi. Gabriel powinien drugą dorzucić to na luzie by kończyli mecz. Moim zdaniem Cunha na już powinien wlecieć. Po tym co pokazuje to na każdej pozycji w ataku by zagrał i na 10 w razie czego również.
@Garfield_pl: a to nie jest 2 na okienko?
Po tylu latach kryzys jest czymś naturalnym.
Czy ktoś słyszał cokolwiek odnośnie Bennego Blanco?
@sWinny: staty statami ale przeciwnicy i ich forma w danym momencie też ma znaczenie
@Mastec30: być może, jednak w dalszym ciągu w mojej opinii nie wygraliśmy przez skuteczność i błąd Martinellego a nie plan na mecz. Sytuacji było na tyle dużo że mogliśmy wygrać.
Porównywanie meczu w niedziele do tego wczorajszego nie ma sensu. Fulham postawiło się plus bardzo trudne warunki (ulewny deszcz). Dodatkowo Monaco stworzylo wiecej lepszych sytuacji tylko ich nie wykorzystało.
@fabregas1987: optymistycznie, ja na koniec rundy liczę na 4 pkty straty
@Garfield_pl: brzmi jakby oszczedzać się musieli ale zagrac mogą
Jest juz info odnosnie Thomasa i Merino?
@D14: Sterling w wieku Nelsona zjadał lige od dawien dawna. Jesli uda się Nelsona za 20+ opchnąć dzięki wypo to Sterling swoje nam zrobił jiż teraz.
@Overmars84: ja zazwyczaj gdzieś po kątach się kryje, z psem wychodzę jak w domu itd.
@Ech0z: rlo
90% to głowa. Dajmy Ethanowi czas, spalić zawodnika łatwo, a granie ogonów a mecz od 1 minuty bardzo się różni.
Idzcie na stone Lfc kibicowac, Klopp poki co lepszy - tak ale to jest top topow w 21 wieku.
My dostawaliśmy 5:0 od każdego. Teraz raz na 2 lata slabszy okres i cyk wszyscy cisną. Poczekajmy do nowego roku. Będzie polowa sezonu kazdy zagra z kazdym i bedzie miarodajne
@Dominik11: no musieli napisać. Hojlund, Zirkzee myślę że mogą byc przeszkoda do transferu napastnika
@Barney: Tem Hag ma milion wymówek
Zresztą E10H zaczął bdb i gdzie teraz jest? Radzę poczekać do kryzysu bo jakis na pewno sie pojawi i po nim dopiero oceniac.
Nikt tu nie bierze pod uwagę że to Xavi był hamulcowym? Byc może również kolejne pokolenie talentow im obrodzilo i efekty są natychmiastowe.
@Mastec30: tak i brakuje nam jeszcze jednego napastnika, zastępcy za Ode i 2 GK. czasem wyleci paru zawodnikow i musisz latac dziury. Plan jak wszystko jest ok to nie wszystko.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Rosomak: solidnego to my mamy. Potrzebujemy top zawodnika i tyle.