Komentarze użytkownika jumanji

Znaleziono 1224 komentarzy użytkownika jumanji.
Pokazuję stronę 31 z 31 (komentarze od 1201 do 1224):

@danielosik: Oczywiście, że tak. Od zawsze, od dziecka. :)

Komentowany temat: Sonda: Okienko transferowe Arsenalu na 4! 14.11.2022, 18:47

@Pitu88: No to faktycznie blisko, również pozdrawiam i jest mi bardzo miło. :)

Komentowany temat: Statystyki meczu Wolverhampton - Arsenal 14.11.2022, 18:45

Nie było pełnej dominacji, ale ważne, że graliśmy dużo lepiej i w końcu w drugiej połowie udało się sforsować obronę wilków i dosyć pewnie wygrać to spotkanie.

Komentowany temat: Sonda: Okienko transferowe Arsenalu na 4! 14.11.2022, 18:40

Tak jest, było piękne i pracowite okienko a teraz czekamy na zimowe okienko. Zobaczymy co się wydarzy, czy np. taki Danilo albo Mudryk będą kanonierami? To się okaże.

Słyszeliście wywiad z Ronaldo? To dopiero bomba. Co o tym sądzicie?

Komentowany temat: Nketiah chce przywrócić europejską chwałę Arsenalowi 14.11.2022, 15:32

Ja tam wierzę w Eddie. Jeszcze z niego będą ludzie. :)

@lym: No niestety na Old Trafford gra się nam ciężko. Ale coś czuję, że jeśli Mikel z nami zostanie na dłużej to się to zmieni. :)

@lym: Dzięki, właśnie się uczę, ale coś tutaj jest za cicho i spokojnie. Trzeba rozbawić i rozruszać towarzystwo.

Pytanie komu? Jak już pisałem frajerem nie jestem. :)

@ArsenalChampion:
Spoko, dzięki za taką jakby poradę. Nie opuszczę żadnego spaceru i udowodnię, że jestem gitem. Nikt mi nie będzie jechać po rajtach :).

@aguero10:

Nie wydaje mi się szczególnie po jego reakcji na tracone gole w meczu z Brentfordem, gdzie zachęcał kibiców do dopingu. Myślę, że Ronaldo bardzo szanuje i nawet kocha Unated, tylko, że po prostu jest już za słaby i zbyt szybko się frustruje co świadczy o jego mentalu.

Komentowany temat: Mikel Arteta po meczu z Wilkami 14.11.2022, 14:03

Tak jest - MAMY TO, mamy super prezent na gwiazdkę. Oby pod koniec maja były podobne nastroje!!! :)

A tutaj mamy kadrę PSG powołaną na mistrzostwa świata w Katarze 2022:

https://psgonline.pl/2022/11/12/zawodnicy-psg-powolani-na-mundial/

@fabregas1987:

https://www.fcbarca.com/107374-81-zawodnikow-z-laligi-powolanych-na-mistrzostwa-swiata-w-katarze.html

@GenzoArs: Zgadzam się w 100%. Niestety dla Ronaldo najlepszym dla niego wyjściem raczej byłaby liga amerykańska. W Europie już chyba sobie nie pogra na najwyższym topie.
@miki9971: Dzięki za podesłanie fajnej stronki. :)

@drewniane_krzeslo: Super, bardzo się cieszę. :)

@darek250s: Ale w jakim klubie miałby pokazać klasę?

dla Thomasa Partey, sorki.

Ale Tielemans to nie jest defensywny pomocnik, a nam najbardziej potrzeba właśnie zastępstwo dla Party, czyli defensywny pomocnik. Ja przynajmniej tak uważam.

Serdecznie witam Panie i Panów oraz koleżanki i kolegów. Bardzo się cieszę, że dołączyłem do tak wspaniałej społeczności kibiców naszego ukochanego Arsenalu. Również zgadzam się z użytkownikiem Mastec30, że w obecnej sytuacji najważniejszą formacją do wzmocnienia jest pomoc. Dlatego chętnie widziałbym takiego Danilo z Palmerias bo jest co chciałem zaznaczyć realny w porównaniu do np. Rice, który byłby chyba najlepszy, ale niestety mało realny bo niestety strasznie drogi i w dodatku kapitan młotów.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady