Komentarze użytkownika kamo99111
Znaleziono 7692 komentarzy użytkownika kamo99111.
Pokazuję stronę 189 z 193 (komentarze od 7521 do 7560):
Gadać to on se tam może... do swoich kolegów z czelsi ;P zobaczymy czy taki cfaniak będziesz za rok ;)
Z********E powiedziane ;) Yeah to jest to!! Zgadzam się z nim w 100%!! Sprowadzenie go na ES było trafnym posunięciem... szkoda, ze dopiero w okienku zimowym, a nie letnim ;) Jeżeli to była wersja demo to już się boję co bedzie w tym sezonie :D:D ;P
nie dość, że Diaby jest cieńki to jeszcze kontuzjuje kolegów z drużyny;) To sie nazywa robienie sobie miejsca w składzie ;P hehe! Ale nie ma co panikować jest jeszcz Rosa... póki co będzie mógł go zastąpić ;)
biedactwo...!! Ani troche mi go nie żal!! Odszedł niech teraz żałuje!
ja tam się cieszę, że Ade odszedł ;) jakoś tak nie darzyłem go nigdy sympatia... ani jego ani jego gry! Wyszedł mu jeden sezon i teraz wszyscy będą płakać po Adebayorze, który i tak jest cieńki! Jakoś nigdy mnie ten gość nie przekonał swoją grą, a to, że mu wyszedł 1 sezon to jeszcze nic nie znaczy... tym bardziej, że wtedy dostawał każdą piłkę na nos na 5-11m ;)
ciekawią mnie wystepy Rosy i Wilshera no i oczywiście naszego nowego nabytku - Vemaelena ;)
a jeszcze wczoraj tak wszyscy chcieli aby Adeba został :D Od samego początku mówiłem, że to będzie dobra decyzja aby go sprzedać ;) A na jednej ze stron sportowych (nie pamiętam jakiej) czytałem iż Adeba rozsiewał konflikty w szatni i dużo graczy nie przepadało za nim!!
Peter_HK44 --------> marzenia czasem się spełniają ;)
DUDU ;)
Powiedzcie mi jedną rzecz czemu wy tak tego Adebayora chcecie?? Przecież wyszedł mu tylko jeden sezon i to tylko dzięki Fabregasowi i innym zawodnikom, którzy dorzucili mu piłeczke na nosek albo podali na buta...! A po co na 2 Bendtnerów w składzie?? Jak dla mnie to Ade i Nicklas to bardzo podobni zawodnicy jeżeli chodzi o styl i umiejętności!! Nam potrzeba zawodnika typu Villa na ataku... taki który gra nawet jak cała drużyna nie gra... bo takiego kogoś nam brakuje... Przypomnijcie sobie czasy Henry'ego, Berkampa... to byli zawodnicy grający niezależnie od całej drużyny... jak byli oni były sukcesy!! Właśnie tego nam brakuje... jak Arsenal dotarł do finału LM to wtedy był Fabregas, który grał nawet jak drużyna nie grała... Może właśnie kluczem do sukcesów nie jest DP... spójrzcie na inne klasowe drużyny, które osiągaja jakieś sukcesy w każdej z nich są tacy zawodnicy lub byli w minionym sezonie!! Fc Barca--Messi, MU---C.Ronaldo, Liverpool---Gerrard... a u nas?? u nas byli zawodnicy o dużym potencjale i umiejętnościach ale niestety pokazywali je tylko wtedy kiedy wszyscy grali na maxa!! Może kluczem do sukcesów nie jest dobry napastnik, DP, czy obrońca... może właśnie brakuje nam zawodników pokroju takiego jak wymieniłem wyżej... no cóż troche się rozpisałem ale dziękuje za przeczytanie mojego komentarza... i myślę, że wielu sie z nim zgodzi
PZDR
Kupmy Rasiaka na jego miejsce ;) Dobrze gra głową i jest dobry ;) Strzela jak na zawołanie, a jego zagranie firmowe jest znane wszystkim Polakom :D i w dodatku jest nie drogi ;P a na poważnie zamiast napastnika wolałbym jakiegoś DP! Bo w napadzie mamy dobrych graczy, a DP?? Dupa! To jest nasz najsłabszy punkt Defensywny pomocnik! A w napadzie jak coś to jest jeszcze : Eduardo, Vele, Persi'ego, Bendtnera i Walcotta! A DP?? Denilson i Song czyli dramat ;| A jeżeli Wenger chce grać taktyką z 1 napastnikiem to więcej napadzoprów nam nie trzeba 5 wystarczy!
hmm... czyli wszystko się powoli wyjaśnia ;) Wenger mówiąc o nowej taktyce mówił o powrocie do taktyki 1-4-5-1! Z nią doszliśmy aż do finału LM!! Co wy na taki układ?? Ale i tak potrzebny jest nam DP!!
pioafc ----> zgadzam się z Tobą! Jeżeli dojdzie do tego transferu to wenger za kase z niego powinien kupić jakiegoś DP! Tak jak mówiłeś jeżlei Dudu nie będzie miał knt to Adeba nie jest taki potrzebny... tym bardziej, że mamy na jego miejsce zawodników!! Nawet i jeżeli coś by się komuś stało (w niemalowane odpukać) to i tak myślę, że napad mamy obstawiony i pomoc też!! Najważniejszy obecnie jest DP! Jeżeli Wenger nie sprowadzi Veloso albo Cany to znów będą problemy bo nie sądzę aby Denilson albo Song tak nagle przez wakacje podniosą aż tak swój poziom, aby grać na miare zawodnika pierwszej 11!
No to mamy 20mln funtów za Ade!! Wenger teraz powinien działać aby ściągnąć Canę albo Velose na Emirates! Teraz już nie będzie miał powodu do wymówki iż nie ma kasy na transfery itd ;)
hahahahaha to teraz mnie rozśmieszyli hahahahahaha
hmm... jeżeli chodzi o mnie to wolę kogoś innego na tą pozycję. Do tego gracza nie jestem jakoś bardzo przekonany... ja jednak liczę na Cane, Veloso lub Inlera ;) ale Inler to w ostateczności!
ta zrobimy wylicznake ;P
;| mam nadzieje, że oprócz niego Arsene kupi jescze jakiegoś playerka ;) myślę tu o Veloso, Melo albo Inlerze ;)
"Cena Hiszpana jest zdecydowanie mniejsza, więc walka o niego nie powinna być specjalnie trudna"?-------> czy ten gościu myśli, że jak jest tańszy to szybciej go sprzedadzą?? przecież to jest jasne, że Fabregas jest kluczowym zawodnikiem całej układanki Wengera i nie sądze aby Boss tak łatwo by się go pozbył ;)
Zgodzę się z RvP ;) Wilshere jest naprawde wielkim talentem i jeżeli nie spocznie na laurach a jego talent nadal będzie się rozwijał w takim tempie jak do tej pory to za kilka lat będzie z niego jeden z najlepszych piłkarzy na świecie jak nie najlepszy ;)
hmmm... ciekawe ;) Felipe Melo jest już raczej na straconej pozycji... więc może zamiast niego Veloso?? Środek Veloso---Fabregas mógłby się całkiem nieźle prezentować! ;)
taaa byśmy se popykali... jakbyśmy się dogadali kto jest Arsenalem ;P hehe
Nic nie szkodzi na przeszkodzie aby Fabregas zagrał z Messim ale tylko w barwach Arsenalu ;)
Messi drzwi stoją otworem... wpadaj!! ;)
tratatata a Messi przechodzi do Arsenalu!
tak tak tak, a ja przechodze z ukp Zielona Góra do FC Barcelony za 150 mln funtów i bije rekord transferowy.... za tydzień pojawi się oficjalna wiadomość! ;P ----->to jest tak samo realne jak to co piszą wyżej ;)
no no całkiem przyzwoita propozycja! Jakby to doszło do skutku byłbym bardzo zadowolony ;)
Wenger... Działaj!! ;)
a ja to powiem tak: a kogo oni nie chcieli kupić?! Niech się wypchają dżemem paździerze! Jak są tępi to tak mają!! ;P
pffffff... ja nie chcę Flaminiego w Arsenalu!! Moim zdaniem włodarze Arsenalu nigdy nie powinni zgodzić się na jego transfer za to co zrobił w tamtym roku!! Niech se teraz gnije w Milanie... nie dość, że nie ma trofeów to jeszcze grzeje ławeczkę ;) i tak ma być!
hmm... może Wenger nareszcie zrozumiał, że nie wszystko można oprzeć na wychowankach klubu i młodych graczach poniżej 25-4 roku życia! Może wreszcie sprowadzi jakichś klasowych zawodników! Niemniej jednak byłbym bardzo szczęśliwy gdyby ta dwójka grała w trykocie Gunners'ów w przyszłym sezonie ;)
PZDR!
Tak jest! ;) Założę się, że i tak spekulacje na jego temat nie znikną, bo jak sam Cesc to powiedział: "Spekulują o mnie odkąd mam 18 lat[...]" i pewnie dalej będą trwały. Lecz dzięki tej wypowiedzi kibice mają wewnętrzny spokój ;)
Ale ciota!! On chyba mówi o sobie!! Bo moim zdaniem dla zawodnika najważniejsze jest to aby grać w pierwszej jedenastce, a kasa w drugiej kolejności! Bo gdyby było odwrotnie to dlaczego wielu dobrych piłkarzy sie oburza, że nie gra w pierwszym teamie?? A on mówiąc to to chyba na myśli ma swoją osobe! Chciałeś siana to je teraz masz, a że ci nie przeszkadza, że ledwo na ławe się łapiesz to już twój problem!!
no cóż ja powiem tak i jest to tylko i wyłacznie moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać ;)
Po pierwsze nie mam pretensji do Wengera za to ja jest, może to i brzmi dziwnie ale tak jest! Piłka nożna jest grą, w której można przegrać, wygrać a nawet zremisować... Fakt! Moze i za dużo meczy przegraliśmy w tym sezonie, ale to nie wina Wengera a bynajmniej on jest najmniej winny... Nasze młode wilczki w niejednym meczu pokazały, że potrafią grać! Przypomnijmy sobie mecze z Chelsea i MU z 1 połowy sezonu! Myślę iż to piłkarze są sami sobie winni tego co jest! Ciekaw jestem jaka odpowiedź by padła na pytania ze strony zawodników gdyby ich się zapytać: "Czy każdy mecz zagrałeś na 100%?? Czy w każdym meczu dałeś z siebie wszystko??"!! hmm... ile to razy słyszy się iż v.Persie lub Fabregas czy Ade mówią, że odchodzą bo nie ma trofeów... a niech oni zadadzą sobie pytanie: "Ile zmarnowałem sytuacji, które mogły zmienić mecz?? Ile razy mogłem wpłynąć na przebieg meczu, a tego nie zrobiłem??"! Myślę, że Wenger ma rację sprowadzając młodych graczy, którzy od najmłodszych lat zgrywają się ze sobą... może nie zaowocuje to teraz.. ale poczekajmy rok lub dwa gdy nasze młode talenty dorosną do wieku 23-25 lat!!
Po drugie nie chce aby Wenger odchodził... dlaczego?? Boję się, że przyjdzie do nas ktoś taki jak Mourinho albo ktoś inny posprowadza gwiazdeczki za 360mln i będzie zabijał piękno futbolu tak jak to robi Chelsea!! Arsenal = piękno gry! Arsenal = Wenger! Myslę iż odejście Bossa w obecnym momencie byłoby bardzo złą decyzją!! Wenger jest potrzebny naszej młodej drużynie... on jest dla nich jak ojciec! On jest im potrzebny! Mam nadzieję, że skład na następny sezon nie ulegnie zmianie, a może dojdzie 1-2 wzmocnienia!! I wtedy będziemy niepokonani!! Dzięki za uwagę!!
PZDR!!
Moim zdaniem to gra Arsenalu byla zbyt pasywna!! Walcott takie mozliwości: szybkość, technika, drybling i nie robił większych rajdów!! To Gibbs juz zrobił ich więcej niż Walcott... fakt był może i kryty ale zawodnicy MU tez byli np Cristiano, a zrobił o wiele wiecej!! A nie uwazam zeby The był gorszy od Cristiano!! Dalej Song i Diaby wczoraj nie zrobili nic! Ade wyglądał jak by 1 raz na boisku był!! Ale podobało mi się jak zagrał Gibbs!! W przyszłości to bedzie czołowy boczny obrońca ligi... zresztą jak będzie grał tak zawsze to już nim jest!
GO GO GUNNERS!! Rewanz jest nasz!!!
hahaha... jak mnie śmieszą takie artykuły
"Ibrahimović MÓGŁ grać dla Arsenalu". Mógł ale nie gra... ;P
No nareszcie Cesc!! Czekałem na taką jego wypowiedź!! Bo już miałem naprawde mieszane uczucia w pewnym momencie ;P Ale jeżeli on sam tak mówi tzn, że nie odejdzie!! Bynajmniej w tym sezonie :D BRAVO CESC!!
GO GO GUNNERS!
Arsenal1994 -----> Słyszałeś kiedyś wypowiedzi Bojana, Xaviego i kilku innych graczy?? Czy któryś z nich kiedykolwiek mówił, że może odejść?? Wręcz przeciwnie, jeszcze mówili, że nie odejdą do innego klubu... dlaczego?? Bo oni kochają swój klub, jego publiczność, trenerów, zarząd i wsyztsko co z nim związane... A Fabregas przy każdej okazji mówi jak to mu schlebia zainteresownaie innych klubów i jak to w przyszłości odejdzie!! Woda sodowa mu powoli uderza... Zobacz co V.Persie powiedzial... ze dla niego wypełnienie kontraktu to sprawa honoru!! I takich piłkarzy nam potrzeba, którzy umrą za swój klub!! Mam nadzieje, ze zostanie gdyż bez wzgledu na wszystko ma ogromny wplyw na nasza gre no i jak by nie bylo dziagle jest moim ulubionym pilkarzem.... ale z kazda taka wypowiedzia traci w moich oczach!!
hm... Jak zaczynał grac, to go uwielbiałem, na dzień dzisiejszy przez swoje wypowiedzi stracił w moich oczach!! Tzn, że tak naprawde nigdy nie był prawdziwym kanonierem!! Czy kochając ten klub cały czas by spekulował, że odejdzie i wogole?? Wkurza mnie to!!
GOO GO GUNNERS!!
zawsze lubialem v.Persiego!! Ale tym wywiadem nie pozostawia mi zadnych zludzen :) Jest naprawde świetnym zawodnikiem!! PRzede wszystkim ma niesamowita osobowosc ale w pilce to podstawa :)
Everton dostał po tyłkach ;P chyba Moyes się przeliczył, że wyprzedzą Ville i Arsenal ;P




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 |
2. Arsenal | 32 | 17 | 12 | 3 | 63 |
3. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
4. Manchester City | 33 | 17 | 7 | 9 | 58 |
5. Nottingham Forest | 32 | 17 | 6 | 9 | 57 |
6. Aston Villa | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Chelsea | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 32 | 10 | 8 | 14 | 38 |
15. Tottenham | 32 | 11 | 4 | 17 | 37 |
16. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
17. Wolves | 32 | 10 | 5 | 17 | 35 |
18. Ipswich | 32 | 4 | 9 | 19 | 21 |
19. Leicester | 32 | 4 | 6 | 22 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
Y. Wissa | 15 | 2 |
C. Palmer | 14 | 7 |
O. Watkins | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
a wszystkich zatka jak zdobędziemy mistrza bez Cany!! ;) Ja wierze Wengerowi... zobaczymy co będzie!! I tak już zrobił dużo dla Arsenalu
pozdro!