Komentarze użytkownika kubex
Znaleziono 5852 komentarzy użytkownika kubex.
Pokazuję stronę 24 z 147 (komentarze od 921 do 960):
Ljungberg wstał w ogóle z ławki dzisiaj?
GOOOOOOOOOL
powtórka :D
ale strzelił..... najgorzej jak mógł
karny!
Pewność siebie piłkarzy Arsenalu to musi już być na dnie...
Na co czekał Mustafi, że nie podszedł do niego
Nie jestem przekonany do Ljungberga... wiem, że są przypadki kiedy trener bez doświadczenia dobrze sobie radzi a to jest duże ryzyko na dłuższą metę.. patrz Solskjaer.
@AlexVanPersie:
" Tak jak nie potrafił konkretnie i rzeczowo odnieść się do meczu i walił same gotowe, okrągłe zdania, tak samo nijako się żegna."
Tak... bo jego poprzednik to był bardzo konkretny na konferencjach.
@Thoneick: bo niestety póki co się wyróżnił może w jednym, dwóch meczach. Mnie trochę zawodzi.. więcej się spodziewałem. Z drugiej strony kto do tej pory nie zawodził...
Tak czy inaczej Pochettino nie będzie chciał przyjść do nas... nie wygląda na gościa, który chce się skonfliktować z kibicami Tottenhamu. Poza tym.. czy on będzie miał tu lepiej niż w Tottenhamie? Nie. Pewnie wybierze Bayern.
Tabela na dzisiaj i nowe top TOP THREE
...
8. Arsenal
9. Manchester United
10. Tottenham Hotspur
...
Musimy szybko zmienić trenera bo zaraz ManU zmieni i będzie większa konkurencja na rynku.
Jak zagrał dzisiaj Ozil?
@hot995: otóż to... gorzej nie będzie a nowa efekt nowej miotły może zadziałać.
@steelhand: nic tulko polać Ci za ten komentarz. Zgadzam się w 100%.
Wszyscy wylewają swoje żale na Amerykanina a po zakończeniu okienka piali z zachwytów, że najlepsze okno transferowe od lat. Problem jest złożony i na pewno nie jest to tylko wina tego, że Kroenke nie wykłada $. Arsenal na papierze piłkarzy ma na pierwszą czwórkę tylko ktoś musi to poukładać i wiedzieć, które pozycje wzmocnić w przyszłości. To co zrobił Kopp w Liverpoolu.
Artykuł brzmi tak jakby to Mourinho był tym, który rozdawał wszystkie karty a wg mnie wcale tak nie było. Owszem, wygrał w karierze trenerskiej bardzo dużo ale równie dużo razy spalił za sobą mosty. W ManU od początku wyglądał jakby był tam za karę. Ciągle narzekał, a do tego wydawał mnóstwo pieniędzy. Kto przy zdrowych zmysłach uwierzył, że Arsenal chciałby takiego człowieka na trenera? Arsenal to jest zupełne przeciwieństwo tego Pana... Pieniądze się ogląda po kilka razy, a od trenera Arsenalu oczekuje się aby na konferencji powiedział parę słów w taki sposób żeby nikt nic nie zrozumiał albo żeby tak mówić żeby nic nie powiedzieć.
Ja jestem bardzo ciekawy co uda mu się zdziałać w Tottenhamie i jak szybko pokłóci się z Danielem Levy. Na pewno nie żałuje, że nie trafił do Arsenalu bo kompletnie tu nie pasuje.
@Daymon: to chyba nie od dzisiaj
Tak na prawdę to Mou jest wielką niewiadomą i albo odpoczął od piłki, nabrał dystansu i będzie znowu wielki albo będzie równia pochyła jak w ManU. Ja się cieszę, że nie trafił do nas - trzeba mieć jakieś wartości w klubie. Ja czekam na Allegriego :)
ale jaja...
Co Lewy zagrał
Lewy to jeszcze indywidualnie gole zaczął zdobywać
@thide: + przeskoczenie Arsenalu
wow - niespodziewaniem się.. gorzej bo oni się odbudują.
@SoulStorm: prowokant
Brawo! Najlepsza decyzja jaką mógł podjąć. Po co rozmieniać swoją legendę na drobne prowadząc jakiś inny klub niż Arsenal. Świetna fucha w fifa.
City teraz wyprowadzili piłkę od bramkarza jak Arsenal :D
Wszystko rozumiem ale Rudzki już po 12 kolejkach obwieścił kto będzie mistrzem Anglii... w lidze w której może wygrać każdy z każdym.
co oni grają :O
jakbyśmy grali w takim tempie jak Liv i City to po 30min większość chciałaby zmian
@gnabry_: tak tak.. ale u nich obrońcy to jak najlepsi skrzydłowi wrzucają
jaki pressing na Brawo :D Kloop robi robote
jakie piłki potrafią zagrać skrzydłowi Liverpoolu... masakra
To jest karny ewidentny... jak mogli tego nie podyktować
Aguaro mógł grać a nie protestować
@gunner1990: dla nas nie ma łatwego terminarza i łatwych meczów
Pytania dziennikarzy po meczach i w trakcie konferencji to też są beznadziejne jak te odpowiedzi... Chyba kluby płacą im, żeby nie było trudnych pytań.
ja rozumiem, że stoper nie potrzebuje jakiejś specjalnej techniki ale u nas to wygląda tragicznie
Wszyscy winą obarczają Emerego i mają racje... ale trener to jedno a piłkarze, którzy nie potrafią zagrać porządnej klepki czy wyjść spod pressingu to drugie. Ja nie widzę, żeby oni specjalnie chcieli na tym boisku walczyć.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 5 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
gramy bez obrony