Komentarze użytkownika lays
Znaleziono 39871 komentarzy użytkownika lays.
Pokazuję stronę 871 z 997 (komentarze od 34801 do 34840):
Jeżeli nie dojdzie do nas top napastnik to ja chce bardzo dobrego skrzydłowego i jakiegos napastnika nawet Remy'ego do rotacji z Giroud!
A ja czuje, żę Wenger chce zrobić coś takiego:
Sanchez + Remy z przodu.
Sanchez to skrzydłowy, który strzela bardzo dużo bramek i zdecydowanie odciążyłby Giroud ale Giroud nie da rady calego seoznu sam grac na spzicy wiec bd tez Remy z ktorym bd sie rotowal
Były jakieś plotki ?
Sanchez ponoć najbardziej chce dojść do nas, bardziej niz do juve czy lfc.
Boje się, że pojdzie do LFC za Sancheza i hajs.
Wenger się spotkał na prawdę z jego agentem bo wszystko trąbiło w internetach. Ciekawe.
IMO taki Sanchez dodałby nam znowu troche polotu a nie nudnego klepania z Cazorla na lewym skrzydle
TARCZA WSPÓLNOTY!!!!!!!
SPOKOJNIE GUNNERSI !!!!!!!!!!!!!!!!
AFC W SIERPNIU ZDOBYWA KOLEJNE TROFEUM ^^^^^^^^^^^^^^^
#GOMISBESTIAZNAFCY
Ojj. Suarez odchodzi to juz wiadomo kto przejmie po nim korone króla strzelców.
Gomis kontuzja jakas, że na Mundialu go nie ma? Przeciez on ma pierwsza XI za samo bycie
@aguero
Też tak sądzę. On idealnie pasuje do Atletico :) I znajac zycie przejdzie tam i Atletico bd miało kolejnego swietnego snajpera, który się wyrobi.
fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10505570_803804199638669_8883318770161518094_n.jpg?oh=17779762c3f5124856b1e3d02ca62142&oe=541EF93C&__gda__=1412418180_01394ba9477991c1d0c308d35b6fed28
OFICJALNIE! BESTIA W SWANSEA !!!!!
@thide
Prawa zastrzeżone. Prosze nie używać mojego nicku.
@aguero10
Taa. Niczym w PSG gdy Ibra i spółka nie chciała Kabaja.
W sumie Wenger moglby sciagnac juz Martineza. Kto wie moze wypali jak Falcao?! :D Bo potem zostanie Remy ;///
E tam. Bardzo bym chciał Sancheza. On woli nas niż LFC czy Juve. Ale znajac życie to Wenga sie spozni lub wgl go oleje i poszuka innej tanszej opcji.
Chyba kazdy woli Colemana od Auriera. Ale dzis oficjalnie Coleman nie do ruszenia! nowy kontrakt.
Ja bym chciał: Casillasa, Colemana, Pogbe, Ribery'ego i Cavaniego. Moze Wenger da rade
@Koroniarz
Świetna wiadomosc. Lovrena bym chciał nawet kosztem Vermy :) Dobry gracz, podoba mi się.
EJ PISZCIE MI TUTAJ ODRAZU JAKIE DZIS PLOTY TRANSFEROWE BYLY :D BO MNIE NIE BYLO
@Verma
Kit z tym, ale to i tak tylko afrykanskie zespoly robia takie problemy.
@ shark31
Ale ich zawodnicy biegaja duzo i jest tez sporo fizycznosci.
W City jest Toure i Fernandinho. Fizycznosc, technika i swietna asekuracja. Toure idzie do przodu a Fernandinho zostaje z tylu dlatego ma tak slabe staty jesli chodzi o gole i asysty.
Jesli chodzi o LFC to oni traca sporo bramek, ale my mamy Giroud a oni maja Suareza, Sturridge i Sterlinga, wiec wygrwyaja mecze bo strzelaja zdecydowanie wiecej. My tez moglibysmy jakos pzymknac oko na Artete w lidze i pucharach krajowych gdyby byl top class napadzior, ale juz na arenie miedzynarodowej to widac strasznie!
Chelsea ma najlepsze tyly i spojrz ile bramek stracili. Matic to jest kozak a do niego sobie teraz doloza takiego Fabsa np i bd miazga. jest tez Ramires czy rowniez bardzo przydatny Obi Mikel.
Potrzebny nam typowy DM a nie b2b kolejny jak Ramsey. Musi byc DM a obok niego podlaczajacy sie do ofensywy box to box.
Wenger moglby zainteresowac sie kims z dwojki James Rodriguez Juan Cuadrado. Fajne grajkyy.
Co do Debuchy'ego to nie wiem. Chciałem go ale przed transferem do NU. Teraz wole zdecydowanie młodszego i lepszego Auriera.
Swoją drogą to Ghana i ludzie nia zarzadzajacy to idioci. Wyslali im kase przed meczem z Portugalia a oni odpadli :D Powinni dostac jakby wygrali i awansowali xD A tak ciula grali, odpadli i jeszcze hajs dostana hahah
E tam ciekawe co z N i DM. Mnie troche martwi to. Wenger powinien wyciagac Martineza teraz bo pozniej bedzie coraz ciezej. Chyba, że czeka na okazje jak z Ozilem, ale watpie.
E tam ciekawe co z N i DM. Mnie troche martwi to. Wenger powinien wyciagac Martineza teraz bo pozniej bedzie coraz ciezej. Chyba, że czeka na okazje jak z Ozilem, ale watpie.
@FabsFAN
No Gustavo dobry. Juz chcialem go rok temu, ale Wenga sie srednio postaral a sam Gustavo spenial bo sie bał rywalizacji a gniecie Flaminiego i Artete.
Z tym Aurierem to dziwnie. Jakos nie w stylu AFC to sie dzieje.
Mi się wydaje, że nie nawiazalismy z nim nawet kontaktu. Aurier juz rok temu wstawial na twittera rzeczy zwiazane z AFC a wtedy przeicez nie znalsicie go nawet a AFC nie bylo nim chyba zainteresowane. Teraz tak samo wstawia jak rok temu... :) Bardzo bym go chciał ale czuje, że nie dojdzie
@Alonso
Wiem, że to b2b ale zarówno Ramsey jak i Vidal są usposobieni bardzo ofensywnie. I przez to jeden musiałby zostawać z tyłu i nie pokazywał by w pełni swojego potencjału. Wiec po co nam taki wydatek za 40 pare mln??? Lepiej rzucic to w pozycje, ktorych potrzebujemy. Przede wszystkim - N PO i DM. Do tego GK(ale to jakis tani pewnie dojdzie).
Po co nam Vidal???
Zdecydowanie NIE. Pozatym nie ma tu logiki. Wenger odrzuca Fabsa po to by sciagnac Vidala?? To ja juz wolalbym Fabsa.
Pozatym przyjscie Vidala = odejscie Cazorli. A Ozil i Ramsey maja pewny sklad to gdzie by gral? Za Artete?? Znow bez DM?
Potrzebny DM i to kozacki DM! Martinez z Bayernu a pozniej ew. Schneiderlin, Bender, Gustavo.
Nie wiem co media tam szukaja, ze Wenger chce 2 napastnikow. Watpie zebysmy kupili az 2...
anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=282555
No to zostaje Aurier.
meczyki.pl/obrazki,14854
Mało brakowało hahaha
@carlos
Dokładnie. Co mi pierwsze przyszlo na mysl to Murawski ale nie chcialem juz wymieniac dokladnie nazwiska ;D Tylko '' pilkarze '' ;d
@arrab
Wenger ma nie gorszy kaloryfer niż niektorzy profesjonalni pilkarze :D Ma na co wyrywac haha
Co z tym Sanchezem? Byly jakies plotki ciekawe? Moze cos bardziej wiarygodnego
Powiem szczerze, że nie zdziwie sie jak Mata w tym okienku trafi do PSG
Powiem szczerze, że nie zdziwie sie jak Mata w tym okienku trafi do PSG
Czy ja wiem czy transfery KFC i MU sa takie same czy podobne? MU juz bardzo dlugi czas bylo zainteresowane Herrerą oraz Shawem. Nie rzucili sie jak Tottenham nagle na jakis graczy, tylko raczej maja jakis plan i tych zawodnikow juz chcieli
Swoją drogą jak myslicie co z Matą?
Doszedł Herrera. Czytałem, że LVG chce zrobić z Rooneya pomocnika i ma grać za RVP.
RVP wiadomo jego ulubieniec i ma pewne miejsce na szpicy a wtedy gdzie miejsce dla Maty? hmm
Mihex
Pomyłka :D Ciagle mi sie nasuwa lfc i suarez na jezyk dzis i dlatego pomylilem. Oczywiscie Kuraki - KFC :D Powinno byc.
Z tego co widze to Herrera może dać troche kreatywnosci United w srodku pola... Ciekawe co bedzie z Matą.
Jeśli chodzi o transfery LFC w tamtym sezonie to do Soldado nie byłem przekonany. Podobały mi się transfery; Capoue, Lameli i Eriksena a do tego jeszcze miał być Willian.
Lamela się nie odnalazł... Capoue ciagle kontuzje a Eriksen grał dobrze
Swoją drogą to kibice LFC zrobili się strasznie pewni. Chciałbym by w ich miejsce do Top 4 wskoczyły Muły.
Taaa Wenger to zaraz sie spotka z agentem Ronaldo, Messiego.... pierdzielone ploty. A wyjdzie jak zawsze, czyli dojdzie ktos z kim nas wgl nie łączono.
Herrery dużo nie oglądałem, więc się o nim nie wypowiadam.
Jestem ciekawy co tam papcio kombinuje.
Fajnie by było jakby 14 lipca wraz ze strojami Pumy został zaprezentowany np taki Aurier :P
hahahaah
Wchodze na PC a tutaj info, że Suarez zawieszony na 4 miechy we wszystkich rozgrywkach :D I bardzo dobrze. Lubie go ,ale należy tępić takie zachowanie. Red Warrior zaraz zawału serca dostanie
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 9 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Kurcze ale troszke jestem zły Shaqiri i Lallana fajni pilkarze i do lfc ida ;D Ale jak Suarez odchodzi to sila spada autoamtycznei o 40 procent