Komentarze użytkownika lordpat
Znaleziono 3398 komentarzy użytkownika lordpat.
Pokazuję stronę 17 z 85 (komentarze od 641 do 680):
@Paul77:
idzie się łatwo domyślić
@amiapsycho napisał: "NIENAWIDZĘ PEPE"
Weź się piwa napij, bekę miej, a nie przeżywasz.
@Paul77 napisał: "Jak Pepe wyjdzie w Lisami i strzeli gola"
Ani nie wyjdzie z Lisami, ani nie strzeli gola. Nie oszukujmy się.
No i fakt, nie jest byle jakim cepem.
Odpalę sobie dla beki ten mecz, może akurat Kolasinac coś śmiesznego odwali XD
o Salah na ławce, ten nasz Arsenal musi być serio mocny
@MCX018:
No na euro ter stegen miał kontuzję, więc przynajmniej wtedy Leno był drugim bramkarzem.
Natomiast, bardzo się cieszę, że mamy eksperta od reprezentacji Niemiec :)
Jakby mój syn doszedł w połowie do poziomu Leno, to byłby jednym z lepszych polskich bramkarzy. No, ale globalizacja poniżej daje się we znaki.
@Rowerinho:
Leno jest drugim bramkarzem reprezentacji Niemiec.
Holding jest naprawdę porządnym obrońcą, nie jest to klasa światowa i nie ma prawa się zbliżyć do tego poziomu, ale stanowi dla nas solidne zaplecze.
Elneny odstaje od reszty stawki Premier League, ale nadal jest to poważany piłkarz, któremu należy się szacunek.
Nazywanie tych piłkarzem szrotem, jest po prostu słabe.
Piłka nożna nie składa się z samych deBruynów, Ranaldów, Messich, a nawet im zdążają się kiepskie występy.
Gary Neville on Emile Smith-Rowe: "He’s a beautiful footballer and he’s got a long way to go in his career. Cristiano Ronaldo wasn’t as clinical and ruthless at that age. But that’s where he has got to get to. To the point where every single game, they want to be the best.”
@kamil47 napisał: "Nie chciałbym mieć takiego pracownika, szefa, kibica czy przyjaciela."
:(
Xhaka przykładowo zaczął grać regularnie dobrze od przegranego meczu z Tottenhamem 2:0 w poprzednim sezonie w kurniku.
Do tej pory jest ciśnięty za bycie Xhaką, a jest to jedna z najważniejszych postaci w Arsenalu.
@Rynkos7:
Ja ostatnio idę pod prąd ;)
Co jak co, ale baristę trzeba jednak za ten mecz z AV pochwalić.
Pamiętacie drużynę w Premier League z górnej części tabeli, która zagrała systemem 4-4-2 cały mecz?
Wydaje mi się, że właśnie zmierzamy w tym kierunku, jest to coś zupełnie nowego i nawet śmiem rzec, że niepowtarzalnego.
Zespoły typu Chelsea, Aston Villa właśnie i inne wykazują tendencję do przejścia w system z 3 obrońców z tyłu, ułatwia to rozegranie i jest rozwiązaniem bezpieczniejszym.
My w momencie, w którym wychodzimy 4 zawodników z przodu + Tavares doskakuje do PO (Cash, James) stwarzamy naprawdę spore problemy, co było widoczne szczególnie w 1 połowie.
Aston Villa była zupełnie nieprzygotowana do tego zagrania taktycznego, co dało nam ogromną przewagę. Niestety, pokazaliśmy już asa w rękawie i inne drużyny będą miały dużo więcej czasu, żeby przygotować się do naszego systemu.
Zobaczmy, jak długo tak pojedziemy. Ja mam nadzieję, że jak najdłużej.
@kamil47 napisał: "Arsenal zalicza progres więc zwolnienie go byłoby teraz totalnym nieporozumieniem. Mamy ekipę na 6-7 pozycję w lidze."
Aktualnie zajmujemy 10. miejsce. Jeśli Arsenal przez te wszystkie lata przyzwyczaił Cię do przeciętności, męczenia buły z przeciętniakami i dostawania bęcków od najlepszych, to nic dziwnego.
Ja cały czas mam przed oczami The Invincibles i ich grę. Nie było zawsze różowo, ale Ci goście mieli jaja. A co się robi z ludźmi, którzy mają jaja? Wysyłamy jedno z najlepszych młodych środkowych obrońców i Guendouziego do Francji na wypożyczenie i może jeszcze sprzedamy ich za 33% ich wartości.
Wierzysz w ten proces Arsenalu, jak babcia z Mołdawy w Nowy Ład.
@ZielonyLisc napisał: "Zwonlili Michniewicza?"
Najwyższa pora na bariste
@arsenallord:
Według mnie mocny klub potrzebuje przede wszystkim silnego menadżera, który cały ten burdel tutaj poukłada. Możemy mieć nawet 10 opcji w ataku i najlepszych piłkarzy, ale co to da, skoro trener nadaje się jedynie na asystenta Guardioli i w pojedynkę nic nie jest w stanie zrobić.
@Rafson95:
W tym sezonie, w przeciwieństwie do poprzednich, poziom wypowiedzi kibiców znacząco wzrósł. Prowadzą analizy przedmeczowe, pomeczowe, Robbie zaczął się wypowiadać, a on jest bardzo mądry i jego oceny są zazwyczaj w punkt.
Albo dawno nie oglądałeś AFTV, albo wybierasz tylko fragmenty, gdzie są idioci (których nie jest mało, nie oszukujmy się).
Na pewno to lepiej wygląda, niż przez te wszystkie lata.
@sickstick:
W zupełności się zgadzam, świetna analiza.
@Rafson95:
Doskonale pamiętam nasz pierwszy mecz w tym sezonie na Emirates, w którym komentatorzy spodziewali się chłodnego przywitania zespołu przez kibiców.
Ku ich i też mojemu zdziwieniu wszyscy kibice wspierali Arsenal pomimo bolesnej porażki. Na Twitterze natomiast i w innych zakątkach internetu (także polskiego) mocno ciśnięto Arsenal, jak to stopniowo coraz większa ilość osób zauważa, niesłusznie.
William Saliba's game by numbers vs. PSG:
▪️ 96% pass accuracy
▪️ 83% duel success
▪️ 75% true tackle success
▪️ 57 passes
▪️ 6 duels
▪️ 4 tackles attempted
▪️ 1 last-man tackle
▪️ 0 fouls
Man Of The Match.
@Rafson95:
lepsi kibice ze stadionu, niż kibice z Twittera czy innych internetów.
@Barney:
Panie, no jak…
@Bukayoforever:
;)
@Bukayoforever:
Bramki Auby byly fartowe, tak Tylko przypominam
@Paul77 napisał: "Skoro mu się w lecie kontakt kończy, to jaka opcja wykupu?"
Nie kończy.
Arsenal zagwarantował sobie opcje przedłużenia kontraktu o rok i właśnie z tej opcji skorzystał :)
Po zakończeniu wypożyczenia Guendouziemu zostanie 1 rok kontraktu i to Arsenal zdecyduje, czy będzie chciał go sprzedać za te marne 12mln, czy też nie.
@Paul77 napisał: "Co do Guendouzi, to chyba Arteta robi podchody by ten wrócił."
Artetę zdążymy jeszcze w tym sezonie dobre kilka razy zwolnić.
@Lamoreaux napisał: "Ben jako SPD"
Nie szalej tak.
@Artu napisał: "Wracając do Utd, jeżeli dłużej będą w fatalnej formie to w najbliższych meczach w PL bedą mieli pod górę
Tottenham vs ManUtd
ManUtd vs ManCity
Watford vs ManUtd
Chelsea vs ManUtd
ManUtd vs Arsenal
Po drodze wyjazdowe mecze w LM z Atalantą i Villareal"
Niech zgadnę, niefortunną passę zakończą najprawdopodobniej meczem z Arsenalem?
@grzegorz1211:
No ale Arsenal wydal “najwiecej” w calej europie
@Rafson95:
przecież napisałem, że od 2 dni jestem w teamie Arteta OUT
@Rafson95:
PSG nie dało złamanego grosza za Messiego i Ramosa.
@Rafson95:
O właśnie o tym mówiłem :)
@ArsenalChampion:
Moim zdaniem i tak nic nie przebije kibiców United, którzy mówią, że mało wydają na transfery.
Z drugiej strony ludzie, którzy mówią, że Arsenal wydał NAJWIĘCEJ ze wszystkich angielskich klubów też są śmieszni, bo nikt de facto nie wliczył w te transfery ogromnych tygodniówek, które United będzie musiało płacić za Varane, Ronaldo i Sancho.
@Kiepomen napisał: "Jak oceniacie narazie transfer Tomyasu? Widzę na FB i Twiterze podzielone opinie. Szczerze mówiąc dla mnie kasa poszła na nie takiego RB jakiego potrzebowaliśmy. Do teraz nie wiem, czy my kupiliśmy RB czy CB."
Gorszy od Chambersa i Cedrica nie będzie.
@losnumeros napisał: "Fakt obydwoje są do wywalenia."
no nie do końca
Słucham sobie Joe Rogan podcast z Post Malone, polecam każdemu, serio.
@mar12301 napisał: "tabela też to pokazuje"
dlatego od 2 dni jestem w teamie Arteta OUT
@mar12301 napisał: "bo Arteta to podobny wuefista jak Ole"
powinien polecieć razem z Ole, bo w sumie to trenerzy na podobnym poziomie.
Widzę, że Artecie też się obrywa za dzisiejszą porażkę United. Świetnie :D
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Gawel922 napisał: "Pajacujesz tu kilka dni nie znudziło sie?"
Pajacuje to Arteta dzisiaj.
Zaczął od wystawienia Kolasinaca w dzisiejszym meczu. Czekam na zmiany, a właściwie ich brak.