Komentarze użytkownika lordpat

Znaleziono 3373 komentarzy użytkownika lordpat.
Pokazuję stronę 80 z 85 (komentarze od 3161 do 3200):

Komentowany temat: Maraton czas zacząć! Arsenal vs QPR 25.12.2014, 13:44

noth. Ofensywę mamy porównywalną do naszych przeciwników. Niestety nasza obrona pozostawia wiele do życzenia.
Wenger powiedział, że w ciągu następnych 3 lat zdobędzie mistrzostwo, a wiecie dlaczego? Ponieważ tyle sobie daje czasu na zbudowanie solidnej defenywy, zbudowanej od podstaw. Teraz to nie ma sensu, ponieważ stracilibyśmy dużo pieniędzy sprzedając za grosze Pera, który jest jeszcze jakoś użyteczny.
Odejście Pera będzie oznaką tego, że zaczynamy walkę o mistrza, a nowo dobrze zorganizowana obrona, wraz z atakiem ( a atak od lat mieliśmy najlepszy) mogą stworzyć zabójczą mieszankę.

Komentowany temat: Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! 25.12.2014, 00:09

Życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt, mile spędzonych wraz z rodziną. Szampańskiego Sylwestra, a po Nowym Roku dotrzymanych postanowień i szczęśliwych chwil spędzonych wraz z naszymi ulubieńcami.
Życzę wam również cierpliwości, bo bycie kibicem Arsenalu jest ciężkie, ale jestem pozytywnie nastawiony co do tego sezonu.
Pozdrawiam

Komentowany temat: "Cech rozważyłby ofertę Arsenalu" 23.12.2014, 12:21

rysiek, nie wina Szczęsnego, ale wielu czynników do których należy również brak bramkarza światowej klasy.
Jeżeli krytykuję Wojtka to mnie krytykujecie, ale jeżeli powiem że nawet Tottenham i Southampton mają lepszego bramkarza niż my to się ze mną zgodzicie.

Komentowany temat: "Cech rozważyłby ofertę Arsenalu" 23.12.2014, 11:52

Błagam !! Niech to się stanie!! Trzeba było go kupić już w lecie, ale nie...... lepiej stawiać na Wojtka i mieć 6 miejsce w tabeli.

Komentowany temat: Hit kolejki zakończony remisem! 2-2 na Anfield! 22.12.2014, 13:58

AJR, suple mają "uzupełnieniem" diety.
Carbo jest genialne zaraz po treningu, wprowadzają glikogen do twoich mięsni, gdzie będzie on magazynowany do następnego treningu, co jest bardzo fajne i korzystne.
Białkiem serwatkowym mozesz nadrabiac dzienne zapotrzebowanie, niektórze mówią, że białko jest niepotrzebne, jednak w budowaniu masy mięśniowej odpowiednia dawka aminokwasów jest niezbędna.
Jest jeszcze wiele innych supli, ale pozwól że nie będę ich omawiać.
Także wiesz, podstawą chodzenia na siłkę jest DIETA DIETA i jeszcze raz DIETA, potem dopiero trening, na którym dajesz z siebie 100%, a potem jako dodatek ( bez którego jest baaardzo ciężko) w postaci supli.

Komentowany temat: Hit kolejki zakończony remisem! 2-2 na Anfield! 22.12.2014, 12:42

karmel567, za to mamy zabójczą i perspektywiczną pomoc.
Ramsey, Wilshere, Ox, a nawet Coquelin. Wszyscy będą grać do końca kariery w tym klubie tworząc tzw. trzon zespołu. Jeszcze jak do tego dodać Jenkinsona i Gibbsa to po prostu reszta przy nas wymięka.
Niestety, w Arsenalu zawsze jest tak że myślimy o przyszłości a rzeczywistość jest zupełnie inna.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Liverpool vs Arsenal 22.12.2014, 12:38

Szczęsny, ocena 8 za co??
Za dwie wpakowane bramki "nie z jego winy" i kilka zwyczajnych interwencji.
Ocena 8 jest dla najlepszego piłkarza na boisku, który zrobił coś szczególnego.
Jak dla mnie zasłużył on maksymalnie na 6.0.
Wiem, że wasze zdanie jest inne, ale każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, a już wiadomo, że Wojtek w tym sezonie wypadł z czołówki najlepszych bramkarzy w Premier League.
Gdybyśmy mieli De Gee a MU mialoby Wojtka, zapewne bilibyśmy się o mistrzostwo z City i Chelsea, a MU plątałoby się w środkowej części tabeli.

XDDD
Sunderland gol. Johnson
0:1

Pantilimon, póki co bramkarzem kolejki.

wchodzi Cisse :)

Komentowany temat: Tym razem szczęście dopisało, Arsenal zagra z AS Monaco 15.12.2014, 18:51

Chciałem poruszyć niezbyt miły wątek, a mianowicie porażka na Old trafford 8:2.
Z bólem serca, ale zdecydowałem sie na obejrzenie tego meczu, a właściwie jego 10 minutowego skrótu. Co zauważyłem, że nasza ofensywa była na bardzo wysokim poziomie, jedynie czego nam brakowało, to organizacja w obronie. Z tego tytułu przecież sprowadziliśmy Pera i Santosa.
Podsumowując, zawsze mieliśmy problemy w obronie i przez brak organizacji dostawaliśmy zawsze baty z tymi najlepszymi ( w poprzednim sezonie również ). W tym sezonie porażka ze Stoke i remis z Anderlechtem są potwierdzeniem mojego zdania.
Kiedy to się skończy??
Uważam, że brakuje nam lidera w defensywie, na wzór Adamsa. Mówiąc szczerze Perowi to nie wychodzi, a Kosa - jest dobrym obrońcą (nawet znakomitym) ale na lidera się po prostu nie nadaje.
Mamy 2 wyjścia.
1) Czekać na rozwój kariery Chambersa licząć, że on będzie naszym drugim Adamsem.
2) W tym okienku kupić środkowego obrońcę, który będzie przywódcą.

Komentowany temat: Tym razem szczęście dopisało, Arsenal zagra z AS Monaco 15.12.2014, 14:59

PSG vs. Chelsea.. Wiedziałem, że tak będzie.
A co do AS Monaco, będzie ciężko, ale to i tak lepiej niż Real.

Komentowany temat: Udowodnić swoją wartość: Arsenal vs Newcastle 13.12.2014, 14:41

Defensywa Arsenalu z Kosą = 90% szans na czyste konto.
Defensywa Arsenalu bez Kosy = 90% szans na stratę przynajmniej jednej bramki.

Komentowany temat: Gervinho: Wenger nigdy we mnie nie wierzył 10.12.2014, 19:27

Dla Wengera liczy się tylko 11 zawodników, bo zazwyczaj reszta zawodników ma kontuzję. :/

Komentowany temat: Pięć najpiękniejszych goli Aarona Ramseya 10.12.2014, 15:52

Cieszy mnie to, że Aaron znowu zaczął robić rzeczy "magiczne", niezgodne z prawami fizyki XD
Mając takiego Ramseya w składzie, skutecznie możemy zmniejszyć naszą stratę do Chelsea

Komentowany temat: Wysoka wygrana Arsenalu, drugie miejsce w grupie 09.12.2014, 22:36

Zostawiamy Podolskiego, rzekłem

Komentowany temat: Wysoka wygrana Arsenalu, drugie miejsce w grupie 09.12.2014, 22:31

ale huknął.. Ładny gol

Komentowany temat: Wysoka wygrana Arsenalu, drugie miejsce w grupie 09.12.2014, 22:27

Anderlecht.. Jeszcze 1 gol. Błagam. Albo my, jeszcze 3 XD

Komentowany temat: Wysoka wygrana Arsenalu, drugie miejsce w grupie 09.12.2014, 22:23

Bardzo ładnie OX :)

Komentowany temat: Ostatnia kolejka fazy grupowej LM: Galatasaray - Arsenal 09.12.2014, 21:15

XD

Cześć, mam do Was pytanie, ponieważ ostatnio spotkałem się z czymś takim jak rozwój osobisty. W internecie jest masa wiedzy o tym, jednak żeby dowiedzieć się czegoś najbardziej wartościowego trzeba zapłacić. I o tą płatność właśnie pytam, ponieważ jak byłem małym dzieckiem mama kupiła mi kurs języka angielskiego, jednorazowy, a potem przysyłano jej dodatkowe produkty, za co oczywiście musiała płacić dodatkowo. Czy w tym przypadku jest tak samo i czy warto używać technik przedstawionych na tych stronach internetowych np. o zarządzaniu czasem albo o szybkim czytaniu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam ;)

Komentowany temat: Ważne punkty zdobyte! West Brom 0-1 Arsenal 29.11.2014, 15:29

Kolejny najlepszy zawdonik wypada..

Komentowany temat: Ważne punkty zdobyte! West Brom 0-1 Arsenal 29.11.2014, 15:04

Santi MOTM po raz drugi

Komentowany temat: Ważne punkty zdobyte! West Brom 0-1 Arsenal 29.11.2014, 15:03

Udało się :)

Komentowany temat: Sztab kwestionuje metody treningowe Wengera? 11.11.2014, 15:59

to nie jest tylko i wyłącznie wina Wengera, jakby Bouldowi zależało na drużynie zgłosiłby problem do Łysego i zapewne mielibyśmy nowego środkowego obrońcę oraz wygrane z Hull, Swansea i Anderlechtem.

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 11.11.2014, 11:12

simpllemann, czyli idealny dla United :)

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 09.11.2014, 19:42

arsenallord, Per nie jest zły, albo inaczej on jest zły bez Koscielnego. Gdyby kontuzji nei doznali Kosa i Debuchy, zapewne bylibyśmy przed City, ale mamy wiecznego pecha.
Per zamiast kryć Gomisa, asekurował Chambersa.
Szkoda mi słów, przegraliśmy wygrany mecz.

Komentowany temat: Zmniejszyć stratę do lidera: Swansea vs Arsenal 09.11.2014, 17:40

Jak Chamber wypadnie to już będzie tragedia.

Komentowany temat: Zmniejszyć stratę do lidera: Swansea vs Arsenal 09.11.2014, 17:26

Arsenal słabiutko. W ofensywie nie istniejemy.

Komentowany temat: Zmniejszyć stratę do lidera: Swansea vs Arsenal 09.11.2014, 16:54

pawlo12, przypominam, to jest Arsenal, nie stać nas na zakup dwóch środkowych obrońców.

Komentowany temat: Zmniejszyć stratę do lidera: Swansea vs Arsenal 09.11.2014, 16:50

Póki co, to nikt nie rozumie taktyki Wengera, nawet on sam, ale ustawienie 4-1-1-2-1-1 jest troszeczkę dziwne.
--------------------Wojtek--------------------
-Chambers----Per----Nacho----Gibbs-----
----------Flamini---------------------------
--------------------------Ramsey----------
---Ox------------------------------Cazorla-
-----------------Alexis----------------------
---------------Welbeck----------------------
Warto dodać, że boczni obrońcy przyłączają się do wszystkich ataków, a wtedy Cazorla schodzi do środka i mamy 4 pomocników.
Także, Cazorla jest skrzydłowym tylko w obronie, a w ofensywie zawsze schodzi do środka, a obowiązki skrzydłowego pełni Gibbs.
Na prawym skrzydle zawsze jest Ox, rzadko kiedy schodzi do środka.
Nie ważne, zostawiam taktykę Wengerowi.
Możecie mi pogratulować, bo jej omówienia nie podjął się nawet Gary Nevill.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 19:35

Zapomnijmy o tym blamażu i zacznijmy znowu byc regularni. Ofensywa wyglada na prawde świetnie, a defensywa z czasem się naprawi i będziemy druzyną kompletną.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 04.11.2014, 21:42

taxi_driver, mamy najlepszych skrzydłowych w Premier League, więc po co mamy grać środkiem?
W razie czego, to na 25 metrze ścianamy do środka i tworzymy sytuacje podbramkowe.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 04.11.2014, 21:40

Zaczynamy grać jak Real, czyli pomimo wygranej nadal chcemy zdobywać bramki. Arsenal się poprawia, oby z Ramseyem było wszystko ok.

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę - Arsenal vs. Anderlecht! 04.11.2014, 21:31

Zaczyna się :/

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę - Arsenal vs. Anderlecht! 04.11.2014, 21:12

Należało się Artecie, od początku świetnie gra :)

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Anderlecht 04.11.2014, 20:32

Wenger chce sobie zapewnic awans juz w tym meczu, zamiast męczyć się z Galatą na wyjeździe albo z Bvb, gdzie nie koniecznie bedziemy faworytami.

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę - Arsenal vs. Anderlecht! 04.11.2014, 19:51

Sklad k.com poprawny, jeszcze tylko zeby byl taki sam wynik.

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę - Arsenal vs. Anderlecht! 04.11.2014, 19:02

Zabawnie byloby, gdyby Liverpool wygral dzis z Realem 3:2, a hat-tricka walnąłby Balo XDD
Chociaz Live bez Suareza jest takie samo jak Totenham bez Bale'a, czyli bardzo mierne.

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Anderlechtem 03.11.2014, 17:18

Im więcej zawodników wraca do pełnej sprawności, tym Wenger będzie miał większy zawrót głowy, kogo wybrać.
Dobrze, że teraz nie gramy jakiś wymagających meczów, a za niedługo przerwa reprezentacyjna, a po niej wraca Kosa i Giroud, a na dodatek Theo będzie już w pełni sprawny.
Machina pod nazwą The Gunners coraz bardziej zaczyna się rozkręcać :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Ipswich - Arsenal 20.04.2025 - godzina 15:00
? : ?
Arsenal - Brentford 12.04.2025 - godzina 18:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool32237276
2. Arsenal321712363
3. Nottingham Forest32176957
4. Newcastle31175956
5. Manchester City32167955
6. Chelsea32159854
7. Aston Villa32159854
8. Bournemouth321391048
9. Fulham321391048
10. Brighton321212848
11. Brentford321271343
12. Crystal Palace3111101043
13. Everton328141038
14. Manchester United321081438
15. Tottenham321141737
16. Wolves321051735
17. West Ham32981535
18. Ipswich32491921
19. Leicester32462218
20. Southampton32242610
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland213
A. Isak206
C. Wood183
B. Mbeumo165
Y. Wissa152
C. Palmer147
O. Watkins146
Matheus Cunha144
J. Mateta132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady