Komentarze użytkownika losnumeros
Znaleziono 16069 komentarzy użytkownika losnumeros.
Pokazuję stronę 181 z 402 (komentarze od 7201 do 7240):
Losy Polski wyglądałby zdecydowanie inaczej, gdyby komuniści nie zabili całej inteligencji w naszym kraju. Stalin pozbył się niewygodnych osób i dał władzę Polakom, którzy będą donosić i będą posłuszni. To trwa do dzisj, w rządzie to aby bombę zrzucić i nic więcej. Oni mają gdzieś swoich obywateli i państwo, ważne, że im się dobrze żyje.
@Jacek1s napisał: "Już wam teraz mogę powiedzieć, że Neymar nie zagra więcej jak 20 meczów w lidze."
Na pewno w przełomie styczeń-marzec, Neymar będzie pauzował, można stawiać domy XD
@ZielonyLisc napisał: "Co jak co ale nawet pomimo Ramosa, Neymara, Mbappe nie widzę PSG jako finalisty LM, za dużo tam tych gwiazd."
Ramos, Neymar, Mbappe, Messi będą mieli swoje ego i to prędzej czy później wpłynie negatywnie na drużynę. Kto by się spodziewał kiedyś, że Ramos, Messi i Neymar będą grać w jednej drużynie OMG.
@losnumeros napisał: "Pedro Goncalves"
Druga bramka, jeszcze lepsza niż pierwsza. Powinniśmy go kupić.
@Matelko napisał: "W nowym sezonie o lige mistrzow beda sie bic szejkowie City vs Psg."
Jak co roku XD. LM a liga to zupełnie co innego Guardiola ostatnia wygrana LM w Barcelonie.
Pedro Goncalves strzela znakomitą bramkę, ale Sporting gra u siebie z beniaminkiem.
@Dominik17: Miałem przeczucie, że wyjdzie mu ten turniej, ponieważ jedzie u siebie. W finale Kubera z 1 był szybszy przy krawężniku, ale Zmarzlik z 4 zakładał się na Domina i Łaguta wywraca się, powtórka w 4. W powtórce Zmarzlik założył wszystkich, Kubera przy krawężniku i tak dojechali do mety.
@LukaModric: Dałeś ciekawy pomysł na pytanie. Kogo byście chcieli u nas, Ramos czy Messi?
Wybieram Ramosa.
Mbappe pójdzie do Realu.
1 GP w Lublinie i 2 miejsca dla Polaków. 1 Zmarzlik i 2 Kubera ( dzika karta, czyli w każdym turnieju jedzie inny zawodnik.)
Kubera podniósł ciśnienie na ostatnim okrążeniu.
@damianARSENAL napisał: "ESR Partey Maddison Saka"
Mane i Salah, lubią to! Saka może dac radę, ale ESR będzie beznadziejny.
@arsenallord napisał: "Zmarzlik rośnie na najlepszego żużlowca w historii"
Prawda, ale nie może doznać kontuzji, ponieważ to może go zablokować.
@paw3u: Oni podobno chcieli dużo kasy, więc wiadomo o co poszło. Wydaje mi się, że Smyk lub Kubera byłby lepszy niż Lidsey i Unia lepiej by na tym wyszła.
@thegunner4life napisał: "Wiec nasz Cowboy policzył sobie, że bez władowania w nas jakiś 750-800 mln funtów na transfery akademię siatki wyszukiwania sponsorów pensje etc. To nie ma realnie żadnej szansy żeby Arsenal wrócił do tego czym był. No taka jest teraz piłka. A jemu to się widocznie nie kalkuluje więc, jesteśmy w miejscu gdzie jesteśmy."
Kroenke już to wiedział, gdy kupił większość udziałów w 2011 roku, jasnowidz XD.
@paw3u: Mogli pozbyć się Lidseya, a zostawić Domina lub Smyka.
Brawo Kubera, pokonał Zmarzlika i praktycznie jest w półfinale. Z drugiej strony Domin jedzie u siebie, czułem, że może sprawić tutaj niespodziankę. Lepszy on niż KK.
Zmarzlik kocur, nie lubię go, ale szacunek za jazdę i wyniki. Jeśli ominą go kontuzje, to on zdeklasuje speedway.
@Dominik17: Tor twardy, dużo szprycy idzie.
@kylo100: Ja jeszcze na GP nie byłem, Zmarzlik pokazał moc w 2 biegu.
@Dominik17: Nawet nie śledziłem jak wygląda pogoda w Lublinie, z tego co piszesz tor może być do tyłka i będzie liczył się tylko pierwszy łuk, jeśli pojadą.
@Lamoreaux: @Dominik17: To o 19 odpalamy TV i stronę kanonierów.
@kylo100: O proszę, to miłych wrażeń na żywo, oby był dobry turniej. Jutro też jesteś na stadionie?
Ogląda ktoś dzisiaj Grand Prix?
@drewniane_krzeslo napisał: "@Rafson95: aktywny jesteś na kanonierzy.com bo urlop się zaczął :D"
@Rafson95: 2 tygodnie laby, czy jakiś wyjazd lub spędzanie dnia aktywnie fizycznie?
@Alonso napisał: "Komunistami są ludzie co chcą zabrać wolność wyboru przedsiębiorcą. Tfu na was populiści."
Krzyczysz o wolność dla przedsiębiorców, zapominając, że PiS łamie nasze prawa i przedsiębiorców, wprowadza nielegalne lockdowny itp.
Mamy srebro w rzucie oszczepem, brawo Maria Andrzejczyk.
@FilipCz: Mamy przynajmniej medal, nie ważne jaki.
@domino178: Bo się porównują do zachodu. Zachód robi to lub tamto, to niech spojrza jakie są pensję na zachodzie. Przecież to rząd ustala min pensję.
Jest szansa na medal w rzucie oszczepem, została ostatnia seria a Polka zajmuje 2 miejsce.
@domino178 napisał: "Szkoda, że złotousty Sławuś Mentzen nie porówna służby zdrowia polskiej i brytyjskiej."
To dlaczego PiS wprowadza wszystkie zakazy lockdowny itp jak na zachodzie? Prawie w wszystkim wzorują się na zachodzie. Dlaczego nie dadzą nam takich pensji jak na zachodzie?
Sławomir Mentzen: Nasze chodzące i syntetyzujące mowę nieszczęście, minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił wczoraj, że uruchomi swój generator obostrzeń, jeżeli dzienna liczba testów pozytywnych przekroczy 1000. W pierwszej kolejności zamykane będą województwa, w których zaszczepiło się najmniej osób.
W tej jednej zapowiedzi znajdują się tak wielkie pokłady głupoty, że wymienienie ich zajmie mi kilka akapitów. Wiecie, ile to jest 1000 zakażeń dziennie w Polsce? To około 2,5 zakażenia na 100 tysięcy osób. Czyli osiągniemy ten poziom, jeżeli w takim Poznaniu zachoruje 13 osób. Niedzielski będzie zamykał restauracje i siłownie na Podkarpaciu, jeżeli w Poznaniu zachoruje 13 osób. Rozumiecie głębię tej myśli? Proszę nie pytać zwolenników takiej polityki o uzasadnienie tych planów. Tęgie głowy pokroju prof. Horbana myślały nad tym od tygodni, więc to musi mieć głęboki sens, my go tylko nie pojmujemy.
Skoro ta wyczekiwana tak z niecierpliwością przez Niedzielskiego czwarta fala okazała się niegroźna dla Brytyjczyków, czemu tak bardzo obawiają się jej Polacy? Czemu polski rząd rozważa po raz kolejny zamknięcie szkół, siłowni i restauracji? Żeby chronić osoby starsze? Ilu seniorów chodzi na siłownie? Każdy to chciał, mógł się zaszczepić. Czemu teraz grozi się ludziom pozbawianiem ich podstawowych praw? Bo tu nie chodzi o walkę z wirusem, a o walkę z wolnością. Dopóki ludzie dalej będą dawać sobie wciskać kit, że Delta z IFR na poziomie 0,14% jest powodem do niszczenia ludziom życia, wakacji i edukacji, że uzasadnia segregacje, masowe areszty domowe i utrzymywanie latami nieformalnego stanu nadzwyczajnego, to ci szaleńcy dalej będą wchodzić nam na głowy.
Amen
@Alonso: To ciekawe kto będzie pracować? Wszyscy nie będą się szczepić, szczepionka nie chroni przed zarazaniem więc zaszczepieni też roznosza wirusa. Kto i na jakiej podstawie ma sprawdzać czy pracownik jest zaszczepiony, chyba RODO obowiązuje? Kończę ten temat.
@Alonso napisał: "Niezaszczepieni mogą sobie znaleźć pracodawce co nie wymaga szczepień, w czym problem ;)"
To niech pracodawca znajdzie sobie tylko zaszczepionych. Masakra jak PiS i nie tylko oni, podzielili ludzi.
Mamy awans do finału w biegu 4x400 m. Mam nadzieję, że zdobędziemy medal w finale.
@enrique: @Rafson95: Ten świat zmierza w złym kierunku.
@Alonso napisał: "Messi zgodził się na obniżenie pensji o 50% i dalej to nie wystarczyło by Barca spełniła przepisy ligi. Co ma grać za 5% dotychczasowej pensji waszym zdaniem albo za darmo bo kocha klub? Ile wy macie lat, 10? Beka z takiego populistycznego myślenia."
Ja gram charytatywnie dla swojego klubu, więc skoro Messi kocha Barce i zawdzięcza im to, że dali mu szansę i pomagali żeby grał w piłkę, to mógł grać za pół darmo XD.
„Współczesna piłka nożna czasami mnie smuci, ponieważ kluby bardziej skupiają się na podpisywaniu kontraktów z wielkimi nazwiskami niż na promowaniu młodych zawodników. Po co kupować napastnika za 50 milionów funtów, skoro wielu o podobnych umiejętnościach, czeka na otrzymanie szansy w akademii czeka w drużynie młodzieżowej?"
- Pep Guardiola
Z serii cytatów, które źle się starzeją... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Typowy Kibic Reprezentacji
@enrique napisał: "Może tak, może nie... ale wyobrażasz sobie z przodu Neymar-Messi-Mbappe ? O ja..."
Donnarumma w bramce. Wygląda to genialnie, Poche w Spurs pokazał, że potrafi grać kombinacyjną piłkę. Na papierze powinni wygrać LM, ale to tylko papier.
@enrique napisał: "Niech idzie do Paryża - świetna emerytura, szejk bez problemu da mu tyle ile chce, będzie tam królem świata i tyle."
A LM i tak nie wygra hahhaaaa
@arsenallord napisał: "Brutalna? Czemu Cazorla, Mata, Silva dali radę? Serio piłkarz lepszy od nich nie da?"
Tylko oni grali kilkanaście lat temu. Ronaldo grał od 2003 do 2009 roku. Wtedy gra w Anglii była zdecydowanie brutalniejsza, niż teraz czy 10 lat temu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Środek pola na 1 mecz to, Xhaka-Elneny?