Komentarze użytkownika losnumeros
Znaleziono 16115 komentarzy użytkownika losnumeros.
Pokazuję stronę 46 z 403 (komentarze od 1801 do 1840):
@Dominik11 napisał: "Dla kibiców z ambicją odpadniecie bardzo smuci i to są ważne puchary.
Dla kibiców bez ambicji to jedziemy dalej i nie są to ważne puchary tylko takie myszki miki."
Na końcu będzie git jak będziemy w TOP4 i wracamy do sukcesów Wengera. TOP4 jak trofeum, a jak kiedyś wygraliśmy FA CUP to bardzo dobry puchar, teraz nic nie znaczy bo Mikel jest trenerem
Wypada nam Jesus i to będzie poważna kontuzja, gość trzymał się za mięsień dwugłowy. Z tego co czytałem to mamy sprzedać Jorginho. Wychodzi na to że goście którzy mają taki hajs i prowadzą inne kluby, uwierzyli że MA zrobi potwora jak kiedyś Guardiola w Barcelonie, tylko tam Guardiola zrobił potwora bez kasy
@Nicsienieda napisał: "Dobra, na spokojnie, Puchar Myszki Myki v2."
Chwila, jeśli wygramy COC to będzie euforia u niektórych, jeśli wygra Spurs to beka i nic nie znaczący puchar. Kto tutaj jest hipokrytką?
Mikel dostał kasę, ale też zrobił swoje. Zrobił coś dobrego niż większość trenerów ale dlatego że dostał kasę i czas. Płka chodziła jak po sznurku. Więc dlaczego to zmienił? Niestety w tym sezonie to Mikel jest bardzo słaby. Wyniki zgadzają się, ale to dzięki SFG.
@Garfield_pl napisał: "jedziemy dalej :)"
Jak dzisiaj
@Garfield_pl napisał: "xD ty i szansę , przecież od początku jesteś out :)"
Byłem na początku i dałem mu szansę, ale szanuje za to co zrobił dla klubu i to nie jest wybitny trener. Wiesz co piszę głupoty i przyznam się do błędu. To teraz Ty przyznaj się do błędu w naszym meczu. Ciężko będzie napisać że potrafimy strzelić gola grając o 1 więcej i przegrać mecz?
Havertz ma genialnego gościa, jak kiedyś Raiola
@Simpllemann napisał: "Wierzę, że na pierwsze. Jednak obecnie wygląda to coraz gorzej. Zespół jest bez formy."
Zgadzam się z wiarą i mimo to co piszę to chciałbym żebyśmy w końcu coś wygrali jak LM lub PL. Z taką grą to i tak jest sukces że jesteśmy tam gdzie jesteśmy
Z taką grą będzie walka o TOP4. My nie jesteśmy jak kiedyś Leicester i teraz Nottingham Forest
@Simpllemann napisał: "I bardzo dobrze. Wszystkie siły na PL."
Na które miejsce?
Taki miał być łatwy mecz.
@ZielonyLisc napisał: "ZAPOMINAMY I LECIMY DALEJ ;)))))))))"
To śmieszny puchar niech jeszcze Spurs wygra COC to dopiero będzie jazda
Chciałem dać szansę dla Mikela do końca sezonu, ale Arteta out
Jaki słaby jest UTD
Laca wróć
@Arsenal2004 napisał: "Taki przedwczesny finał xddd"
Dobrze napisałeś
Skoro UTD jest beznadziejne, to co powiedzieć o nas gdy strzelamy bramkę obrońca i rywal ma 1 zawodnika mniej
Żenada
@Marzag napisał: "Jesteś raczej w mniejszości osób które tęsknią za "stylem gry" Unaia Emerego ;p"
Teraz grają tak samo
@Marzag napisał: "od kiedy kontra to dominowanie xd?"
To że my kontrę zamieniamy w atak pozycyjny to nie znaczy że rywal będzie robił tak samo
@Marzag napisał: "No wiesz, ja widzę dużo więcej, jesteśmy 3 rok z rzędu kandydatem do mistrzostwa, ostatnio takie rzeczy się działy prawie 20 lat temu. To nie jest tak jak Ci się wydaje że się nam wylosowała pozycja na koniec sezonu i punktacja w ostatnich sezonach, my sobie na te rzeczy zasłużyliśmy i mamy potencjał na jeszcze więcej."
Mikel swoje zrobił w tych 2 sezonach, ale zrobił coś gorszego zabił grę i styl gry.
@Gunnerrsaurus napisał: ". Czy jeśli przegramy z drużyną z drugiej ligi to oznacza, że jesteśmy na poziomie trzeciej ligi mimo, że zajmujemy aktualnie 2 miejsce w najwyższej klasie?"
Czyli zmiana narracji. Jak to było? UTD jest słabe i to spadkowicz
@Marzag napisał: "I co Twoim zdaniem trzeba konkretnie zrobić w klubie żeby to się wydarzyło?"
Klub w końcu zrobił swoje. Nie widzisz tego? Mikel dostał wsparcie, kasę i czas. Jedynie co mamy to LM
@Marzag napisał: "Czy te osoby są z nami teraz w pokoju?"
Nie pamiętam kto to pisał. Wiem jedno patrzę na siebie i wiem że piszę głupoty lub mądre wpisy. Chce zobaczyć nasz klub który wygrywawa PL i LM, a nie cieszy się że rywal ma gorzej
@metjuAFC napisał: "pamiętasz takiego zawodnika jak Lacazette?"
Zapomniałeś o jednym, wtedy były inne ceny, to jest kolejna wymówka niektórych osób
@metjuAFC napisał: "pamiętasz takiego zawodnika jak Lacazette? On wykonywał tytaniczną pracę. Havertz z kolei jest POŻYTECZNY."
Jak to pisze to beka, ale nie można krytykować transferów Mikela, tym bardziej gościa który przyszedł za duże pieniądze i ma największą tygodniówkę
@Szogun napisał: "Niepokojace jest to,że nie tylko Isak robi całą Naszą obronę ale też Zerkzei."
Ile czasu obrona mogła grać na 100%? Nawet Raya popełnia błędy i nie umie się ustawiać. Ktoś zgłosi się po kogoś z dwójki Saliba/, Gabriel i dopiero będzie problem. Ile można liczyć na obrońców? Czyste konta, gole. Co jeszcze? Może muszą posadzić Mikela na ławce i zstąpić go swoim duetem?
@Marzag napisał: "Typie, chlop napisal ze Rice zrobil w tym meczu wiecej niz Merino, wymienilem zaslugi Merino i Rice w tym meczu a ty mi mowisz ze nie powinienem tego robic? xd"
Ma rację, Rice zrobił więcej w kilka minut niż Merino przez cały mecz
@Gunnerrsaurus napisał: "To my spadniemy z ligi, co z tego, że mamy 2. miejsce."
Widzę zmiana narracji i tutaj jest problem u niektórych, beka z innych ale to nie działa w stosunku do samego siebie lub naszego klubu
@Marzag napisał: "Wróć jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem."
Dziękuję za rady, Ty nie porównaj kogoś kto wszedł.
Laca wróć
Beka była u niektórych że UTD zaraz walka o utrzymanie. To co napisać o nas, jak strzelamy bramkę gdy grają o 1 mniej zawodnika?
@Marzag napisał: "Merino: wystawienie sety Havertzowi, strzal po ktorym byl rozny po ktorym padl gol"
1 akcja robi z niego jakiegoś pana piłkarza?
@Garfield_pl napisał: "To się módl, ja nie widzę potrzeby:)"
Wynik jest git? Miał być spacerek
Zapominamy i lecimy dalej
My się zacznijmy modlić o TOP4 a nie żeby dogonić Live i zdobyć majstra. Nie ma żadnych wyciągniętych wniosków przez Mikela
Czy to czasem nie miał być łatwy mecz?
@Dawid04111 napisał: ": w życiu się nie zgodzę. Havertz to klasa wyżej niż Lacazette."
Luzik, szanuje to. Możesz napisać w czym jest lepszy?
@Nicsienieda napisał: "Nie dawał, Laca to była sraka i kaka. Masz słabą pamięć, to był kloc. Havertz nie warty ceny i tygodniówki, ale nie porównuj ich. Bliżej Havertzowi do Giroud."
Giroud to pan piłkarz przy Haverztie. Co z tego że Haverzt pracuje w ataku, Laca robił to samo i była beka z niego, a u Niemca git bo to transfer Mikela
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Dominik11 napisał: "A puchary ?"
To tylko dodatek, liczy się coś innego