Komentarze użytkownika majormati
Znaleziono 2376 komentarzy użytkownika majormati.
Pokazuję stronę 26 z 60 (komentarze od 1001 do 1040):
A może ten pajac źle przygotowal do sezonu zawodnikow stąd te urazy mięśniowe?
Mam wrażenie, ze Chelsea nie gra z nami na 100% zwłaszcza gra w ostatniej tercji boiska.
Barista chociaż gwizdy usłyszy jak za dawnych czasów Wenger i Drakula.
Co Mount zrobił z Marim, masakra xD
@axe: W przyszłym tygodniu
Może w końcu większość zauważy, ze Tierney jest okrutnie slaby w obronie, w ataku podobnie.
Coście s****ysyny uczynili z ta krainą
To jest ten plan?
Boże co za debil...
Jak to było? Saliba nie pasuje do koncepcji Artety? No Mari robi to na pewno xD
Tierney jest dramatyczny, chłop nie ma mózgu totalnie, jedynie Pepe coś pokazujr
Niech wypierdala juz ten Mari, zajebiste transfery Mikel i Edu.
**** z ta linią, jakim cudem James ma tyle swobody przed polem karnym?
Hahaha jaka obrona
7 piłkarzy niezdolnych do gry, smiech przez łzy.
@Garfield_pl: Uważam, ze nie masz racji, inna optyka na trenera jest gdy przychodzi żółtodziob, który nic kompletnie nie wie o trenowaniu a inna gdy przychodzi gość z jajem, który wygrał bardzo dużo i od początku jest mega wymagajacy co w perspektywie czasu daje profity.
Wspaniała inauguracja ligi przez Arsenal skutecznie zniechęciła mnie do ogladania na jakis czas Premier League.
@pierre_afc: pozycja bramkarza kuleje bo zachciało sie pajacować w Pepa czytaj: bramkarz nie ma bronić tylko grać nogami. Stąd wybór między Martinezem a Leno był dla niego prosty. Generalnie Arteta sam na siebie bata ukręca i robi sobie pod górkę a argumenty za jego wywaleniem rosną lawinowo.
Sambi Lokonga, a 21-year-old debutant, doing the post-match television interview. That's either a reflection of his own personality and leadership qualities, or another example of the complete lack of strong personalities in this Arsenal team. Or both. Probably both.
Klub mem xD
Ale jadą po naszym reczniku w studio, i wisienka na torcie: Martinez został sprzedany bo gorzej gra nogami, a Arteta jest zapatrzony w tej kwestii w Guardiolę"
@tomaszszef: jaki ***** Conte? XD Do tego syfu ze skąpym właścicielem i bandą nieudaczników w zarządzie?
Wrighty jaki smutny, co ten klub ma za sabotażystów za sterami to jest masakra
Ja *******e a te pajace to nawet sie nie zmęczą w tym sezonie bo w zasadzie tylko w weekendy będą grać xD
Jakie to ciągle palowanie na Tierneya i wgrywanie na 5 m jest nudne i przewidywalne...
Mam nadzieję, ze Tavares posadzi na ławę Tierneya
Boże wy dalej przezywacie i dolujecie sie tym klubem? Jeszcze nie przywykliście?
System gry z wahadłowymi i palowanie powolne na boki to typowe granie Artety, nudne, mozolne, przewidywalne
Ludzie, nie wiadomo kto tu przyjdzie czy gra, dopóki jest tu Arteta nic sie nie zmieni, doskonale to bylo widać w przypadku Xhaki na Euro, tam jakoś grał koncert.
Arsenal za Artety nie zagrał dosłownie nawet jednego atrakcyjnego dla oka meczu, żenada totalna.
Większość uważała, ze kulniemy ich lekko 2-3 bramkami, to przypominam TO JEST ARSENAL XD
Mari co to jest za piękny piłkarz, brawo Mikel za transfery!
Każdy kto miał trochę oleju w głowie wiedział, ze Auba jest po 30 i jego atrybuty szybkościowe spadaja diametralnie a z wykonczenia jakoś mega nie słynął dlatego mozna go było sprzedać do takiej Barcelony a hajs wykorzystać, chłop omamił większośc zaangażowaniem zeby dostać kontrakt potem wyjechal na wakacje i nie planuje powrotu.
Stream jest na oficjalce Arsenalu na Youtube.
W ofensywie i kreatywnej grze dalej syf ale kupujmy więcej ŚO. Podobna sytuacja była za Wengera, z przodu transfery TOP a z tyłu burdel na kółkach, z tym ,że Papa bronił się w dużym stopniu wynikami.
@Kub4: Bo nie da sie grać całego sezonu z jedna trójka/dwójka w środku, ktoś musi czasem zagrać lub zmienić podmeczonego zawodnika i to bez grymasu. Tak samo jest z Chambersem, solidny zawodnik nie marudzacy potrafiący grac na trzech pozycjach i jest Anglikiem. W przypadku Lacazette'a również obowiązkiem jest przedłużyc umowę. Niektórzy to chyba za bardzo FM'a sie nagrali i marzy im sie czystka won 15 piłkarzy co najmniej i wprowadzenie tyle samo nowych, co by całkowicie zachwiało równowage w zespole
Głupotą jest pozbywać się Chambersa, na podmiankę zawodnik jak złoto, solidnie pokryje kilka pozycji a do tego to Anglik.
+ - trzysta tysięcy w budżecie płac plus 30-40 mln do kieszeni.
Facet kojarzy mi się z pewną potrawą dawna do ziemniaczkow i schabowego- MIZERIA. Do przodu zero, z tyłu masa błędów, do tego olbrzymia niechlujnosc w zagraniach, jedynym plusem jest posiadanie statusu wychowanka.
Jeżeli Xhaka odejdzie to za niego pewnie przyjdzie Ruben Neves co jest akurat zmianą na plus.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ehhh najgorsze, ze większość nie będzie miala o co sie przyczepić do Xhaki