Komentarze użytkownika marcin04c
Znaleziono 3179 komentarzy użytkownika marcin04c.
Pokazuję stronę 53 z 80 (komentarze od 2081 do 2120):
Szczerze mówiąc to chciałbym aby tabela na koniec wyglądała jak w obecnej chwili.
A ja powiem tak. Santon byłby o wiele lepszą opcja. Jest młody i ograny w lidze angielskiej a od Abate gorszy nie jest.
No tak. Rosickiemu stawiają warunek na ilość rozegranych spotkań, tak samo powinni postąpić z diabym.
No tak. Rosickiemu stawiają warunek na ilość rozegranych spotkań, tak samo powinni postąpić z diabym.
Ten Remy dobrze ostatnio gra. I wygrał już nie jeden mecz NuC.
Przyda sie mam. Jest dobrym napastnikiem i potrafi sie znaleźć w sytuacjach strzeleckich. Typowy lis pola karnego, pytanie tylko czy bedzie umiał grać jako samotny napastnik.
W końcu zaczą normalnie gadać.
Prawdziwy lis pola karnego. Byłby dużym wzmocnieniem dla nas, w poprzednim sezonie miał gola co 87 minut.
Ramsey taka sama ocena co Gibbs? Myślę że strzelec jedynego gola powinien dostać większą notę.
Na nsport multiligę pokazują.
Troche za dużo chcą za tego Benteke. A z WHU to wolałbym JamesanTomkinsa zamiast Reida. Ten pierwszyb jest anglikiem i w poprzednim sezonie grał bardzo dobrze.
Musimy wygrać wtedy będziemy mieli 5pkt przewagi nad ****sami i Lfc.
Gra jest bardzo wyrównana dlatego wydaje się wam żę niekturzy z naszych graja słabo.
Lepiej żeby nie wracał. Zawsze go lubiłem ale teraz jest nowy Arsenal i nie ma tu miejsca dla katalończyka.
Ricky to bardzo dobry napastnik i napewno w przyszłości bedzie czołowym snajperem reprezentacji Holandii.
Do dzis nie mogę zrozumieć jak mogliśmy nie powalczyć z Lozerpoolem o Sakho.
Gdy jeszcze grał u nas widziałem w nim kapitana Arsenalu i nadal nie rozumiem jak od nas odszedł. No ale teraz jest nam zbedny, w następnym sezonie Coq wruci z wyporzyczenia i będzie spoko.
Co to ma być?? najpierw 9 dni przerwy a później trzy mecze co trzy dni.
A moim zdaniem Bergkamp był lepszym technikiem od Ronaldinho.
Mam nadzieję że Ramsey gra w środku a nie na skrzydle.
Napastnik i środkowy obrońca. Na skrzydła mamy wielu piłkarzy wiec nie ma sensu wydawać kasy, biorąc pod uwagę to że skrzydłowi są jednymi z najdroższych. Ja kupiłbym Ramiego z Valencii bo podobno jest na wylocie, no i napastnika , który może grać na skrzydle i tu mamy do wyboru Suareza, Muriela, Jacksona Martineza, Costa z atletico lub Adrian Lopez . Jeszcze jest Rossi z Fiorentiny ale nie wiem czy on po tak długich kontuzjach potrafi wrócić do dawnej formy.
Podobno rami jest na wylocie z valencji, trzeba go brać
Aston Villa jest w gazie dzisiaj rozwaliła city. Już dawno nie widziałem tak dobrego startu w naszym wykonaniu i jednocześnie tak słabego w wykonaniu Mułów. Fajnie że mamy lidera tabeli.:)
Po tym wywiadzie zaczynam rozumieć filozofie pana Stana, podoba mi sie porównanie do MU bo tu amerykanin ma racje, po ci zaciagac kredyt na zawodnika. Wydaje mi się że Arsen dobrze wykonał swoją pracę podczas gdy klub musiał spłacać kredyt za stadion. Stale utrzymywał sie w lidze mistrzów mimo utraty najlepszych piłkarzy. Wizja klubu się spełnia i za kilka lat zobaczymy tego rezultaty, stajemy sie klubem samowystarczalnym i o to chodzi. A Arsen musi zostać bo widać że kocha ten klub.
Zamiast Walcotta powinien grać Ryo bo więcej nam dawał niż Serge. Widać że ma większe doświadczenie.
Nie wiem czy on jest nam potrzebny. W przyszłym sezonie to Jenki powinien grać na prawej. A Bac ewentualnym zmiennikiem i jakiś młodziak.
Ta statystyka niczego nie odzwierciedla. Bo np zespół który stworzy sobie jedna sytuacje w meczu i ja wykorzysta to bedzie miał lepsza statystyke. Można tylko powiedziec że nie marnujemy sytuacji pod bramka tak jak to robią kuraki.
Teraz gdy okazuje się że mamy tyle pieniędzy i stać nas na prawie każdego to eszyscy zaczną nas nienawidzieć i to mnie cieszy. Będziemy tak silni jak bayern.
Z tym ze my mamy klasowego trenera nie to co bawarczycy.
/mecze.goodcast.tv/index11.html
http://mecze.goodcast.tv/index11.html
Tu jest dobra transmisja derbów
Ważne że jak narazie mamy 1 miejsce w tabeli a juz nie pamietam kiedy od początku sezonu bylismy na szczycie. W końcu nie musimy gonić czołówki.
Na rezerwe niech będzie. Lepszy rydz niż nic.
Wątpie żeby zagrał, ale życzę mu jak najlepie.
i kto hy pomyślał że Aaron będzie naszą wiodącą postaciąnw tym sezonie. A tak w ogule to zawsze w niego wierzylem nawet gdy grał źle.
Ludzie gdy Ramsey grał źle normalna rzeczą było krytykowanie go teraz gra dobrze i go chwalimy. Ale nie na miejscu było to że ludzie chcieli aby opuścił klub. Ja zawsze w niego wierzyłem nawet jak grał piach, i nigdy nie chciałem jego sprzedaży.
Granier wydaje mi się lepszy od niego.
zauważykiście że mamy najlepszy start sezonu od paru lat?? I Giroud jest najlepszym strzelcem obecnie.
Mamy Beńka wiec jest jakiś napastnik, a po za tym są jeszcze młodziki.
Rosa wypada to Ozil musi zadebiutowac.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A ja chciałbym zeby city i chelsea nie było w top4. Mają dużo kasy i nie potrzebna im LM. Co innego w przypadku Mu kuraków i live.