Komentarze użytkownika marimoshi
Znaleziono 5512 komentarzy użytkownika marimoshi.
Pokazuję stronę 85 z 138 (komentarze od 3361 do 3400):
Bez sens jest wydawać gruby hajs na coś co jest w stanie testów beta.
Czyli Atletico w półfinale LM? Kurs na ich awans bardzo kuszący :)
Borussia walczy o utrzymanie? Oni walczą o LE. Są w półfinale Pucharu Niemiec. Klopp z młokosów stworzył dobrą drużynę. Który gracz po odejściu z Borussi sobie radził? Chyba tylko Lewy jako tako gra coś.
Transfery na minus,ale kto przypuszczał,że król strzelców Serie A będzie w co drugim meczu pudłował z 5 metrów czy Ramos,który strzelał w Hercie co mecz będzie grał piach.
Jeszcze przypomnijmy sobie nasz mecz wyjazdowy z BvB. Powinniśmy dziękować Mikhi~,że nie skończyło się pogromem. Swoją drogą to kolejny koleś,który w każdym meczu marnuję setki.
Słaba pozycja Borussi na jesień nie wynikała z ich słabej gry,ale z braku skuteczności. Byli w topce ligi pod względem stwarzanych sytuacji i strzałów.
Wilshare
Nie tylko Flamini tak miał. Kiedyś również te "brzemie" nosił Giroud. Nie ważne,że obrona zawaliła bramę to i tak była wina modela.
Dzięki :D Dzieło mojego chrześniaka. Raczej nie zostanie drugim Picasso :P
Tylko,że Flamini nie deklarował miłości do klubu,nie był kapitanem, nie był liderem, nie dopłacił do swojego transferu. Liczę na solidną porcję gwizdów :)
To masz nudne życie skoro śledzisz komentarze podczas meczu :v
Co do karnych to też trzeba je umieć strzelać. Więc argument,że Hazard ma tyle bramek z karnych uważam za bezsensowny.
k.com >>>>>> eksperci
Deal with it :)
Skrobinho
Może pokażę klasę,a może nie. Na chwilę obecną jest to największa wtopa transferowa. Gracz,który miał pomóc w odbudowanie pozycji klubu przegrywa rywalizację ze skreślanymi już Fellainim,Matą,Youngiem.
United zaczeli dobrze grać jak Di Maria siedzi.
Obecna Barcelona gra lepszą dla oka piłkę niż ta za czasów Guardioli. Przynajmniej przyjemnie się ogląda ich mecze. Kiedyś to milion podań,a teraz szeroki repertuar zagrań
Kto by nie przyszedł do Arsenalu to będzie miał gotowca. Co jak co,ale Wenger zostawi zespół w świetnym stanie.
Tam nie chce Guardioli u nas. Teraz mnie szlak trafia jak widzę Ramsey na skrzydle,a co dopiero byłoby u Pepa...
Jak Modrić im wypadł to śmiało można stawiać na Atletico :)
Master10
Oddając inicjatywę Chelsea to ten mecz będzie wyglądał w podania w poprzek boiska. Przecież Chelsea nie ma nawet interesu by nas atakować.
Master
Taktyka ta samo co na City to będzie bezsens. Skoro rok temu Mourinho murował to teraz tym bardziej zamuruje. Dla niego 0-0 to będzie idealny wynik.
Teraz fani United dają do pieca. Narzekają na styl Chelsea. Jednak jak oni sami grali piach z nami i Soton to byli wniebowzięci tymi zwycięstwami.
Ile masz tych meczy pucharowych? 3-5? FA Cup to tradycja. Czy są ważne? Oczywiście,że tak. Przynajmniej dla piłkarzy.
Zauważ,że w Curling Cup to wystawiliśmy rezerwowy skład :P
Alaba kozak. Chociaż teraz to nie wiemy jak gra na tej obronie. W reprze i Bayernie biega w pomocy
Nie rozumiem Twojego rozumowania. Uważasz Falcao za największy niewypał mimo,że w jego przypadku było wiele wątpliwości o formę. Natomiast Di Maria przychodził jako gwiazda,miał kosić wszystkich,a jednak gra piach i stracił miejsce w składzie na rzecz Younga/Maty. Argument,że się ogarnie i odpali jest średni. Bo tak samo można powiedzieć o Falcao.
Dobre i 20 min :D Ja nie zdarzę wrócić na czas :P
Dobre i 20 min :D Ja nie zdarzę wrócić na czas :P
Znając życie to będzie mecz na 0-0
Za mięśniowe po części odpowiadają fizjoterapeuci. Ile razy było,że zawodnik za szybko wracał i odnawiała mu się kontuzja?
Sytuacja z Thiago inaczej się przedstawia. To Guardiola go wysłał do Barcelony na leczenie. Medycy Bayernu za kontuzję Alcantary nie ponoszą żadnej winy. Wcześniej Bayern nie miał tylu kontuzji. Może to wina metod treningowych?
Nie.
Welbeck >Costa + Aguero + Rooney
Potwierdzone.
Tyle w temacie
Cleverley > Ozil+Cazorla+ Ramsey
PSG bez środka pola. Cud jak to wygrają
Ja na dzisiaj postawiłem Lyon,Lewandowski strzeli, Messi strzeli i Barca wygra. Za 10 zł mam do wygrania 90 :P
Może i jednostronne,ale jednak coś się działo. Teraz to James uderzy raz na parę minut i nuda.
Jakie dobre derby? Nuda... Najlepsze derby to były w tym roku :) Gwałt na Realu.
Ja to polecam drakulastream. Mi nigdy nie tnie :)
Handi +1,5 Zawisza. Jeżeli mecz w Warszawie to kurs przyzwoity :P
W sensie oczywiście,że nie powinni tego dokumentować :v
Czy mogli jej coś dać do ubrania to ciężko stwierdzić,ale z tym nagrywaniem to się zgadzam.
schnor25
Z sadola został usunięty filmik. Jak masz inny link to chętnie go przygarnę na priv
Ta laska gra w Arsenal Ladies? Czy to nie jest Alexis Scott :D?
AJR
Kuban-Chore jazdy
Więc te wszystkie lata w top4 to była wina Baca :v
To nutella jest w plastikowych słoikach? :D Ewentualnie same powieko się topiło.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wszędzie btts bym dał :D