Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49258 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 925 z 1232 (komentarze od 36961 do 37000):
Mysmy mieli juz najtrudniejsze spotkanie a Chelsea dopiero taki mecz bedzie mial pierwszy. Nie graja jakos nadzwyczajaco aby sie ich obawiac. Gramy na ES i jestesmy w stanie spokojnie zgarnac 3 punkty. Tak jak mowiłem przed meczem z City i Chelsea - 4 punkty w tych dwoch spotkaniach to bedzie wielki sukces. 1 punkty juz jest - teraz pozostały 3 :)
Ja nie wierze w zadne takie zapewnienia Naszych pilkarzy. Wystarczy popatrzec na wczesniejsze lata
Dobra ja juz na sedziow nie bede narzekał. Pisałem, ze Dean Nas nie lubi a jednak podejmował z City dobre decyzje.
Alex jest przezabawny - bardzo fajny pomysł na takie nagrania
NIe wiem czy było ale Martin Atkinson bedzie Nam sedziował w meczu z Chelsea.
Szacunek, ze wytrwał bo nie wszystkim udaje sie wrocic. Oby juz kontuzje go nie meczyły
Ja juz sie nie moge doczekac meczu z Manchesterem United. W tym sezonie sie im nie damy. Najpierw jednak Chelsea, ktora nie jest az tak mocna abysmy jej nie mogli pokonac.
Popatrzmy jednak na przeciwnika Schalke - jak dla mnie Bayern to przyszły,stary Mistrz Niemiec. Schalke i Olympiacosem beda ciezkie spotkania - niemiecka ekipa jest bardzo fajnie zorganizowana a Grecy juz Nas raz w tamtym sezonie pokonali - zreszta w wygranym meczu na ES tez nie było łatwo.
W koncu Sagna ma bardzo groznego konkurenta do gry i nie jest powiedziane, ze po kontuzji tak łatwo bedzie mu wskoczyc do pierwszej 11stki. Wielki talent ma ten chłopa, na prawde - ten sezon pokazuje jakie chłopak ma mozliwosci. A ta akcja wczorajsza, gdzie osmieszył Kompanego bodajze była fenomenalna. Szkoda tylko, ze swietnego podbania nie wykorzystal Poldi ale to juz inna bajka
Dokładnie ja tez jakos sobie tego nie moge wyobrazic. Widac jego klase - co mu Wenger nie nakaze to On to w 100% wypełnia.
A gdzie jest Mertesacker ja sie pytam? Brawa dla Cazorli, widac jego klase po wyborach do 11stki kolejki.
Park poszedł do słabszego od Arsenalu klubu i od razu strzelił gola. Byc moze za duza presja u Nas dlatego nie mogł sobie poradzic nawet w rezerwach. Ryo fajnie, ze zagrał w ostatnich minutach ale powinien z takim talentem dostawac wiecej szans - tak jak np było w Boltonie. Bendtner miał swietna okazje do zdobycia gola ale niestety mu sie nie udalo.
Przy golu zawinił bo wyskoczył a pilka go mineła ale potem uratował Nam to spotkanie a najwazniejsze jak bramkarz naprawia bład - mogł sie jeszcze bardziej cieszyc gdyby Gervinho miał lepiej nastawiony celownik
Zagłosowalem na Jenkinsona bo mi sie wczoraj bardzo podobał ale wygrana Perowi nalezała sie i to niezmiernie. Baaaardzo duzy postep poczynił - oby tak dalej. Ja myslałem, ze tam pod koniec 2 połowy to On zagrywał zle do Aguero a to był Koscielny - tak wiec do Pera zadnych zastrzezen po wczorajszym spotkaniu miec nie mozna
Najlepszy był komentarz Rosłonia - Koscielnyyyyyy, dwa jeden do jednego :D Mowiłem przed meczem, ze remis biore w ciemno - z Chelsea na Emirates trzeba juz wygrac
To jeszcze zostaje wyprobowanie Theo na szpicy, po bokach Gervinho i Podolski a w styczniu moze Demba Ba?
O kurde nie spodziewałem sie ze beda az takie statystyki po meczu. Przez prawie cała druga polowę City przewazało, ostatnie minuty zaczelismy atakowac a tu takie statystyki. Tym bardziej zaluje, ze nie padła tutaj wygrana :(
Tawno tak nie było zeby jeden obronca wypadł a drugi wszedł, zagrał swietnie i dodatkowo uratowal punkty swojej druzynie. Cos wspaniałego jednym słowem
Szukałem czy bedzie transmisja np na ZDF ale niestety nic nie znalazłem - moze Oni tak samo jak sportklub nie przedłuzyli praw do pucharu Anglii.
Hahaha oto jest pytanie - usmiałem sie jak to zobaczyłem po meczu :D
i49.tinypic.com/588dx.jpg
Nawet nawet te oceny od SkySports.
Mertesacker na prawde w tym sezonie prezentuje sie tak jak za dobrych czasow w Werderze. Ja jednak zagłosuje na Jenkinsona na zachete - niech zobaczy jak go widzą kibice :) Ciekawe czy taka akcje jaka miał Gervinho Giroud by wykorzystal. Ogolnie bardzo fajne noty za ten mecz. Koscielny po kontuzji wraca prezentujac sie bardzo dobrze - ciekawe czy teraz Verma usiadzie na ławie :) W koncu mozemy sie cieszyc z gry Naszych obroncow - chociaz małe błedy sie zdarzaja
Nie wiem jak Wy ale ja w glosowaniu na najlepszego zawodnika w Naszym zespole bez wahania postawie na Jenkinsona. Ten chłopak to jest diament najwiekszy wraz z Conquelinem i juz pokazuje, ze beda z Niego ludzie.
Gervinho ma szczescie, ze Kosa strzelił i powinien mu podziekowac - niestety ale On nie potrafi pod rzad zagrac dwoch takich samych spotkan. Trzeba sie cieszyc z tego punktu i zamiast spac w tabeli awansujemy na 4 miejsce :)
KONIEC!!!!!!! ten 1 punkt na Etihad to jak wygrana :D Mowilem, ze w tym dwumeczu City-Chelsea 4 punkty sa bardzo mozliwe :) Cazorla jaki malutki przechodził koło Harta :D
Ciekawe ile ten łysy ciec doliczy minut - pierwsze powazne nerwy w tym sezonie mam :)
Remis biore w ciemno - to bedzie jak wygrana
o_O co to bylo? Ja pierdziele ale fuks, tak nie mozna
KOSCIELNY!!!!! Alez pieknie przywalił :D teraz to utrzymac
@QuaresmaMiz14;
Napisalem słaby w porownaniu z poprzednimi wystepami.
Cazorla pierwszy słaby mecz po tym jak do Nas przyszedł. Bardzo mi sie podoba dzisiaj Jenkinson i Arteta
W styczniu potrzebny Nam bedzie nowy napastnik - Lloretne pasowałby idealnie. Ja wiem, ze City tez go chce ale Oni maja za duzo tych napastnikow dlatego nie sadze by sie tam hiszpan pchał.
City wygrywa, prowadzi gre i robi zmiany a Wenger nadal czekac. To przykre
Chcemy sobie wejsc do bramki dlatego nie ma szans na strzelenie jakiegokolwiek gola.
Tottenham juz prowadzi 2-1, z tego QPR nic chyba nie bedzie
Nie ma szans aby uzyskac dobry wynik z taka gra jaka prezentujemy w tym momencie. 0 strzalow na bramke w 2 połowie to jest katastrofa.
Mi sie dzisiaj najbardziej podoba Jenkinson - ten spokoj w takim meczu to cos wspanialego. Diaby na razie najgorszy
Niestety zepchneli Nas i robia co chca - szkoda bo fajnie sie zaczelo.
Diaby dzisiaj jak tyczka stoi
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Oby gral jak najwiecej - jakos musi to doswiadczenie zbierac