Komentarze użytkownika pLYTEK
Znaleziono 4189 komentarzy użytkownika pLYTEK.
Pokazuję stronę 36 z 105 (komentarze od 1401 do 1440):
@TlicTlac:
Będąc poza treningiem z druzyna i odprawami przedmeczowymi, wątpie zeby zagrali nawet jeśli zajma 1. miejsce
cnbc.com/amp/2021/06/21/bitcoin-btc-price-drops-on-china-crypto-mining-crackdown.html
Chiny pierdną, BC leci na ryj
@illpadrino:
wsj.com/amp/articles/china-orders-ant-group-state-banks-to-root-out-cryptocurrency-related-activities-11624282695
Bucks 4-2 Suns w finale.
Jrue Holiday to najlepszy obwodowy obrońca ligi, nalepszy stoper 1/1 i idealny obrońca do krycia Trae. Collins z kolei nie potrafi bronic zespolowo, Giannis sobie poużywa. Matchupy w tej serii pod Bucks. 4-1
Clippers bez Khawi to by nie przeszli pierwszej rundy. Suns grają fajny, zespolowy basket. CP3 nie pozwoli im tego przegrać 4-1 Suns
@Chakaa:
Jak tam Twoja phila ?
Dzisiejsze wyniki daly pewny awans Szwedom
@polandblood:
I know. The answer is HELL NO
76ers do rozmontowania. Simmons na trade block asap. Process has failed.
Chris Paul, rozgrywający Phoenix Suns, gwiazda ligi zarabiająca 40 milionów za sezon, nie mógł wystąpić w przed chwilą zakończonym 1. meczu finałów konferencji, bo wyszedł mu pozytywny wynik na covid. W lutym był szczepiony Pfizerem.
SUPER MAX !
Dajesz Max !
Skriniar schowa do kieszeni Morate, Dubravka zagra mecz życia i będzie 0-0. Polska 1-0 Szwecja
Polska 4 / 3-3
Słowacja 4 / 2-2
Szwecja 4 / 1-1
Hiszpania 3
SZCZĘSNY !!!!!
UTRZYMAĆ TO PANOWIE KURŁA
NOSZ KUR KARNY
@matikanonier:
Mati, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i już niedługo będziesz nas informował ile do końca kontraktu Artety. Trzym się ziom !
@Czeczenia:
Celnie!
Odpowiedzialność za klęskę w najważniejszym meczu od 3 lat ? Rozmyta po wszystkich, tylko nie piłkarzach. Tu trochę Bońka wina bo za poźno wziął Souse, ten z kolei źle skład dobrał, Brzęczek to w ogóle zza grobu nas wyrzucił z turnieju... tylko Ci piłkarze tacy niewinni i biedni. Nawet na konferencje po przegranej żaden z "liderów" nie miał jaj wyjść i powiedzieć narodowi co poszło nie tak.
Ktoś tu nba ogląda ?
@Ups147:
Gdyby tu byl renis to wygrana ze szwecja daje nam awans bez wzgledu na wynik z hiszpania
Kur... ja pier... szwedzi nie mogą wygrać. A kto sie cieszy ten niemiec
Szwedzi do ruchnięcia są. Oby ten remis się utrzymał i wracamy do gry
@Simpllemann:
Not great, not terrible
@DialSquare1886:
Saka ławka. Anglicy wyjdą pewnie jak w zwycięskim meczu z Chowacją - z Fodenem i Sterlingiem, do wejścia z ławki przed Saką jest jeszcze Rashford.
Każdy transfer Anglika śmierdzi mi przepłaceniem... mam złe wspomnienia o "english core". No ale 23letni reprezentant Anglii, ograny w premier league, dobrze czujący się z piłką przy nodze obrońca ? Może cos z tego będzie. Tylkoczy nie jest zbyt niski na ŚO ? Jak wyglądają jego statsy w pojedynkach głowkowych ?
Wielki turnieje strasznie zawyżają ceny zawodników. Trzeba uważać bo już kilku takich było co zagrało parę dobrych meczów na turnieju a potem okazalo się flopami
Rudy, Kante i Veratti top3 środka pola na świecie. Change my mind
@losnumeros napisał: "Brentford na wyjeździe to powinna być wygrana, ale może być różnie [...] Róbcie screeny."
Wow, nieźle. Zazdroszczę zdolności przewidywania. Idę do buka postawić na "może być różnie". Dzieki za hajs.
@FabsFAN:
76ers za słabi na nets i bucks.
Benzema i Mbappe wielcy piłkarze ale obydwóch uważam za arogantów. Mam wrażenie, że żółwiowi ninja sodówa uderza coraz mocniej
na 7. miejscu mialo być *
Francja 4.5
Anglia 6.5
Belgia 7
Włochy 8
Portugalia 8
Hiszpania 9
Niemcy 10
@arsenalfreak napisał: "trzeba być ślepym żeby nie widzieć klasy Niemiec, to murowany półfinalista"
Niemcy są mocni i mogą nawet wygrać ten turniej, ale nie są murowanym półfinalistą. Bukmacherzy stawiają ich na 5. miejscu. Jest dużo mocnych drużyn i nikt poza Francją nie jest murowanym półfinalistą.
@NineBiteWolf:
Acc. passes 27/35 (77%)
Possession lost 11
Przypomniał mi się Bale obiegający Bartre
Kimpbappe na obronie, ciężko mają Niemcy
Dopiero wróciłem z pracy i odpaliłem mecz. Jak Benzema się prezentuje i ogólnie Francuzi ?
Szczęsny 3. wielki turniej zawala gola. Jedynie na Euro we Francji nasza obrona funkcjonowala bez zarzutów... bo do bramki wskoczył Fabian.
Dla mnie to jest moment, żeby wprowadzić do bramki Drągowskiego. Na stałe. Wojtkowi już podziękujemy
Ten remis szwecji z hiszpanią nam odbiera w sumie nadzieje. Teraz minimum 4 punkty. Szybko poszlo
@arsenallord:
Klich dzis najlepszy u nas
@Czerstwy:
Jóźwiak i Rybus wahadła. Tylko Linetty zaskoczenie imo. JAZDA
@Vermaelen5 napisał: "Lewandowski to chyba tej kadrze bardziej przeszkadza niż pomaga"
Nic głupszego dziś nie przeczytacie
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 11 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
a ja tam się cieszę, że pajac Pepe jedzie do domu.