Komentarze użytkownika pLYTEK

Znaleziono 4176 komentarzy użytkownika pLYTEK.
Pokazuję stronę 85 z 105 (komentarze od 3361 do 3400):

Komentowany temat: Mazzarri nowym menadżerem Watfordu 22.05.2016, 17:18

Jaki był powód zwolnienia Floresa ?
Lubiłem gościa, sympatyczny z niego człowiek a wyniki Watfordu w tym sezonie też były zadowalające.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 23:38

Dzięki Ci bardzo dobry człowieku !
O coś takiego mi właśnie chodziło, teraz to easy points ta prezentacja :) Dzięki jeszcze raz

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 23:32

Witajcie Kanonierzy,
mam prośbę do tych anglojęzycznych fanów biegłych w internetach. Otóż muszę przygotować prezentację z przedmiotu Economics na temat:
"The economics of football. Financial success of football club" no i zrobię to na przykładzie Arsenalu oczywiście.
Stąd moje pytanie czy znajdę gdzieś stronę, na której będę mógł przeglądać sprawy budżetowe związane z klubem ? Najlepiej na przełomie ostatniej dekady, nie tylko te dzisiejsze.

Komentowany temat: BBC: Xhaka bardzo blisko Arsenalu 21.05.2016, 10:40

BOOOOOOOM XHAKALAKA !
Jaram się tym transferem. Mam znajomego z Gladbach, regularnie oglądającego mecze Borussii, który twierdzi że będziemy zachwyceni Granitem.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 10:38

Moreno w defensywie jest jeszcze słabszy od Bellerina, a Monrealowi może sznurowadła wymyć co najwyżej. Za słaby na Arsenal na ten moment.
No ale to fakt, że trzeba zacząć się rozglądać za jakimś sensownym wypełnieniem miejsca po Gibbsie, bo chłopak po prostu zniknął z radarów.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 10:38

Moreno w defensywie jest jeszcze słabszy od Bellerina, a Monrealowi może sznurowadła wymyć co najwyżej. Za słaby na Arsenal na ten moment.
No ale to fakt, że trzeba zacząć się rozglądać za jakimś sensownym wypełnieniem miejsca po Gibbsie, bo chłopak po prostu zniknął z radarów.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 10:04

Serio wy dyskutujecie jeszcze z tym hubertusem ?
Przecież jego bełkotu nie da się czytać. Pseudo-inteligentne komentarze, w których aż czuć ból jego dupska, zwykły bullshit. Szkoda czasu panowie

Komentowany temat: Özil nominowany do nagrody Zawodnika Roku wg kibiców 17.05.2016, 18:42

Dla mnie kompletnie mijają się z celem takie głosowania. Druga sprawa, że kibice Arsenalu w internetach są wszędzie i wygrywają większość takiego typu konkursów, więc o zwycięstwo Mesuta jestem spokojny

Mówiąc szczerze to skład prezentuje się mocno przeciętnie w porównaniu z poprzednimi latami. Długie wakacje dla zawodników Arsenalu się szykują.

@altraz
Ty tak serio pytasz? Jeśli tak to Jordi Alba

Komentowany temat: Higuain renegocjuje kontrakt z Napoli 17.05.2016, 18:33

helzing
Głupszej rzeczy dawno nie przeczytałem

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 18:49

Tottenham gra najlepszy sezon od nie wiadomo jak dawna - i tak kończy za Arsenalem.
Arsenal gra bardzo przeciętny sezon, ma 5 punktów mniej niż w poprzednim - najlepsze miejsce od 11 lat.

#FuckLogic

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 18:09

Skąd tu ten wszechobecny hurraoptymizm ?
Mam wrażenie, że wszyscy zapomnieli, że wszystko sezon przegraliśmy... i to sromotnie. Nie zmieni tego nic nie znaczące vice mistrzostwo.
Dla wszystkich którzy jarają się tym pseudo sukcesem - ciekawe czy jesteście w stanie wymienić vice mistrzów z poprzednich sezonów :) Pamiętajcie, że vice mistrz to pierwszy przegrany.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 18:00

It's happened again, It's happened again, Tottenham Hotspurs - It's happend again

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 17:54

Kowal96
Chyba nie wiesz co piszesz skoro twierdzisz, że Newcastle zasłużyło na utrzymanie. Antyfutbol i popis nieporadności w ostatnich ich meczach (vide mecz z AV), na pewno nie zasłużyli na utrzymanie i ten jeden mecz tego nie zmieni.
West Ham przy remisie w dzisiejszym meczu i remisie United z Borucami i tak byłoby poza LE

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 17:52

To będzie samobój bramkarza Villi

Komentowany temat: Czas pożegnań: Arsenal vs Aston Villa 15.05.2016, 17:45

Przepraszać? Bo strzelił hat tricka w meczu o nic z najsłabszym zespołem ligi, po niestrzeleniu niczego przez 3 miesiące ? Hhahaha dobre

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 11.05.2016, 11:53

MaciekGooner
Odnosnie sytuacji z game2 o ktorej piszesz:
To co zrobil Waiters to faul w ataku ale nie techniczny - pilke ewentualnie mieli by Spurs ale bez rzutow osobistych. Jednak zanim do tej sytuacji doszło to Ginobili popełnił blad i nadepnal na linie boczną - to jest traktowane też jako faul - ale obrońcy i w ostatnich 2 min za to należą się wolne. Zatem nie do końca zgadzam się z tym ze sędziowie az tak okradli Spurs. Dodam ze w tej serii kibicuję wlasnie im.

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 11.05.2016, 09:07

Właśnie obejrzałem powtórkę z nocy i się załamałem. Oklahoma prowadzi 3-2 i może zamknąć serie u siebie w domu. Szkoda San Antonio... Hero Ball wygrywa no ale jak się ma Duranta z Westbrookiem...

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 09.05.2016, 09:40

"Ogólnie myślę, że The Citizens dobrze dzisiaj naciskali i kilka razy sprawili nam kłopoty, jednak zaprezentowaliśmy się z bardzo mocnej strony."

Im out

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 06.05.2016, 22:47

simao12
Podobne przejścia miałem w średniej. Mina nauczyciela od polskiego, który nie chciał mnie dopuścić do matury za stosunek do przedmiotu i nieobecności bezcenna. Do matury dopuszczony zostałem dopiero po interwencji dyrektorki a napisałem ją na 79%. Polonista zrobił oczy Sakho. Byłem w mat-fizie i z innymi przedmiotami nie miałem takich problemów.
Pamiętaj tylko, że na studiach sprawy się inaczej mają. Po przejściu na polibudę trzeba było dać z siebie znacznie więcej. Pamiętaj, że tam takich 'matur' jest kilka i to co semestr. Przyjdzie sesja to zobaczysz :D

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 28.04.2016, 20:04

POMOCY
Czy ktoś jest w stanie wyczarować działający stream na Polsat Sport News ?
Mecz Torun-Słupsk w koszykówkę. Żaden z soccer-live'a streamów nie działa.

Jacyś czarodzieje streamów ? Mega ważny mecz, must watch

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 26.04.2016, 19:53

Wilshare,
Tych pierwszych jest trenerem, drudzy to jego byli koledzy z mistrzowskiego zespołu (Duncan,Parker i Ginobili), a z trzecimi na tej liście sam srubowal wynik. Steve Kerr. Mega pozytywna postać i świetny coach

Komentowany temat: Wyjazd na Stadium of Light, Sunderland vs Arsenal 24.04.2016, 13:52

Verminator
Sam użyłeś słowa 'poszaleje', do którego się odniosłem. Swoją drogą, że szaleństwo transferowe w przypadku Wengera to w przypadku innych trenerów transfery konieczne. Poszaleć i kupić topowego napadziora należało przed tym sezonem. Wiedziałem o tym ja, ty i w zasadzie cały świat oprócz siwego.
Sezon, którego nikt nie chciał wygrać skończymy najprawdopodobniej za plecami Tottenhamu, do końca walcząc o 4. miejsce. Utrzymanie takiego trenera na posadzie to pokaz braku ambicji ze strony zarządu. Niestety, sentyment do Wengera zabija ten klub i szanse na trofea.

Hubertus888
To ty powinieneś płacić za te typy, na pewno nie ludzie którzy się tym shitem sugerują.
Na luzie to Barca wygrywała mecze na początku roku. Ciekawe co mówiłeś tydzień temu po serii ich porażek.

Komentowany temat: Wyjazd na Stadium of Light, Sunderland vs Arsenal 24.04.2016, 13:24

Hubertus888
Chyba nie jesteś na bieżąco z tym co się dzieje w Hiszpanii skoro twierdzisz, że mistrz znany

Komentowany temat: Wyjazd na Stadium of Light, Sunderland vs Arsenal 24.04.2016, 13:22

Verminator97
Serio w to wierzysz? Szaleństwa Wengera w okienko... po tylu latach wiarę w taki obrót rzeczy można nazwać naiwnością... niestety. Ja już się przestałem łudzić

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 12.04.2016, 22:46

Bardzo dobrze, że City awansowało do półfinału. Angielskiej piłce jest to bardzo potrzebne.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 12.04.2016, 20:46

Ma ktoś płynny stream na multilige ?

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 12.04.2016, 20:20

Jakoś dziwnie defensywny skład wystawia dzisiaj Blanc. Największą bolączką City jest obrona i nie wolno im oddać piłki bo Francuzi mogą popłynąć.
Trzymam dzisiaj kciuki za angielską piłkę i będę kibicował szejkom, mimo iż nie trawię tej organizacji w rozgrywkach BPL.
No i oczywiście kciuki ściśnięte za Wolfsburg. Jeżeli strzelą bramkę to przejdą - nie wydaję mi się, żeby Real w obecnej formie był im w stanie wcisnąć wtedy 4 gole, choć mając Kryśkę z przodu wszystko jest możliwe.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:28

Dawno nie widziałem tak otwartego meczu. Tyle przestrzeni wolnych na boisku, wystarczy parę szybszych podań i się otwiera miejsce dla kogoś z przodu. Brakuje tylko dokładności i chyba już sił

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:17

Od Welbecka się piłka dzisiaj odbija jak od słupa. Jak widać słup też może zaliczyć asyste
COYG JESZCZE JEDEN

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:00

Gabriel gra tragicznie to prawda ale co wam ten Ospina zrobił to nie mam pojęcia

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:34

Stop klatka przy dośrodkowaniu w stronę Carolla - 4 piłkarzy Arsenalu na 2 metrach kwadratowych

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:29

minio7
W październiku podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Arsenalem, tyle że tylko na trzy lata.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:27

Kolejna świetna piłka Iwobiego. Wenger przedłużaj tą umowę z nim lepiej teraz

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:22

Coquelin świetna asysta 2. stopnia przy bramce Alexisa. Iwobi kocur

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:08

Welbeck narazie same "heavy touches". Jakby nie czuł piłki.
Nacho z kolei więcej na glebie machania rękami niż gry

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:04

WEEEE 'VE GOOT OOOZIILLLL :D

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:00

To sędzia nam pomógł. 1-0 WHU powinien prowadzić

Komentowany temat: Lundh: Zlatan preferuje przeprowadzkę do Londynu 28.03.2016, 20:33

Kim jest Olof Lundh ? Z tego co widzę to news oparty na przemyśleniach jakiegoś szwedzkiego dziennikarza.
"myślę, uważam, nie jestem przekonany" dla mnie news warty tyle co nic

Przykre, że jeszcze nie tak dawno o sile reprezentacji Anglii stanowili kanonierzy. Gibbs, Walcott, Wilshere i Ox byli pewniakami i graczy Arsenalu było najwięcej w pierwszym składzie. Na ten moment jedynie Welbeck może załapać się do 11stki na Euro

Następny mecz
Ostatni mecz
Ipswich - Arsenal 20.04.2025 - godzina 15:00
? : ?
Arsenal - Brentford 12.04.2025 - godzina 18:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool32237276
2. Arsenal321712363
3. Nottingham Forest32176957
4. Newcastle31175956
5. Manchester City32167955
6. Chelsea32159854
7. Aston Villa32159854
8. Bournemouth321391048
9. Fulham321391048
10. Brighton321212848
11. Brentford321271343
12. Crystal Palace3111101043
13. Everton328141038
14. Manchester United321081438
15. Tottenham321141737
16. Wolves321051735
17. West Ham32981535
18. Ipswich32491921
19. Leicester32462218
20. Southampton32242610
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland213
A. Isak206
C. Wood183
B. Mbeumo165
Y. Wissa152
C. Palmer147
O. Watkins146
Matheus Cunha144
J. Mateta132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady