Komentarze użytkownika praptak
Znaleziono 9583 komentarzy użytkownika praptak.
Pokazuję stronę 99 z 240 (komentarze od 3921 do 3960):
@Simpllemann:
Ciekawe jest również, jak będzie widział Xhakę w swoim składzie. Wątpię, by każdy menadżer uważał go za gwóźdź składu. To specyficzny pomocnik, któremu akurat Wenger powierzył środek bez względu na ustawienie.
@Simpllemann:
Również mam taką nadzieję. Zastanawiam się tylko, jak Emery może to poukładać, ponieważ uważam, że zarówno Laca, jak i Auba, mogą dać niezwykle wiele. Naprawdę gdzieś z tyłu głowy mam grę na dwóch napastników, nie wyobrażam sobie któregokolwiek z nich na skrzydle, jednocześnie nie biorę pod uwagę marnowania na ławce. Ciekawy orzech
Jak myślicie, Ozil i Auba na skrzydłach z Emerym?
Pytam z 2 powodów:
1: Nie każdy trener to Papcio
2: Nie każdy Papcio to trener
Czyli anatomia dała dupy, bo gdyby potylica była z przodu a czoło z tyłu, gralibyśmy najofensywniejszy futbol w Europie!
@ChatCrapGetBanged:
Czyli Wenger przeczesując fryzurę od czoła w stronę potylicy, sugerował podania do tylu. Dlatego było ich tak wiele, to część taktyki która dała sukces w postaci wielu podań nie do przodu.
@GKS_AFC:
Nie wiem w czym gorszy jest np: "Perez" od Iwobiego i Welbecka, ale jeśli Emery pozbędzie się choćby jednego, to oznacza, że on również tego nie wie. Taka niewiedza jest budująca.
@ChatCrapGetBanged:
Jest to jeden z elementów menadżerki, który bardzo chciałbym zobaczyć.
Odpowiednie reakcje na problemy podczas meczu. Oby nie było to usilne próbowanie zbicia plastikowej butelki, lub nerwowe przeczesywanie włosów dłonią, to akurat patenty Papcia. Nadchodzi nowe!
Mało jest teraz ludzi z zasadami. Zwykle są przykryci płaszczem hipokryzji, Wenger jest jednym z naprawdę niewielu. W końcu musiał stracić power, ale biorąc pod uwagę całokształt, jest wzorem mężczyzny i jednym z najlepszych menadżerów, choć niepozbawiony wad.
@Armata500:
Pewnie tak będzie ^^. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, mnie na początek będą wystarczyły nawet racjonalne zachowania trenera w dotyczące doboru składu i reakcje podczas meczu. Co do reszty, nie nastawiam się na nic, niech zaskoczy pozytywnie.
Ciekaw jestem ile czasu będzie potrzebował, aby jakieś efekty były widoczne gołym okiem. Mam nadzieję, że nieprędko padną tutaj "outy" ^
@Slaviola: @Chlopek:
Dzięki, to już coś rozjaśnia.
Pytanko do osób, które obserwowały Emery'ego (nawet po macoszemu) w Sevilli i PSG. Jakie wnioski wysnuliście, co do preferowanego stylu gry?
Zrównoważenie z tyłu i z przodu? Reagowanie na bieżące sprawy boiskowe? Kontry? Pozycyjny?
@illpadrino:
Witaj marchwio jeden. Jak poranek w skali 1/11?
@thegunner4life:
Zdrowia, szczęścia, miłości, idealnej dziewczyny i 100 lat bez wzwodu!
@Mihex:
Perfekcyjna sieka i przedni humor co ^^
Deadpool to najwspanialszy film o superbohaterze. Pełen przemian, miłości i braterstwa, oraz doceniania życia tych którzy zasłużyli na śmierć.
Chyba wolałem ten dziwny pomysł z raczkującym Artetą.
Najfajniejsze są te naklejki kibolowe. Całe klatki schodowe poobklejane naklejkami z napisami typu "dumni Polacy" - i gość w kapturze z pałą lol
Takie posunięcie zarządu jest oczywiście bardzo ryzykowne.
Od razu nasuwa się pytanie, czy podyktowane jest ono chęcią sportowego wywindowania Arsenalu w Anglii i Europie, czy oszczędnością i próbą utrzymania jakotakości. Pytanie zdaje się być retorycznym.
Wymagający, doświadczony menadżer z nastawieniem na coroczne sukcesy raczej nie poszedłby na współpracę z naszym zarządem. Musi być Wengerv2, który nie będzie skory do narzekania.
Z drugiej strony Arteta może okazać się geniuszem trenerskim i już z obecnym składem mógłby wiele osiągnąć, ponieważ podstawowe muszki, krawaty i butonierki na papierze nie są zespołem, który przed 1 Stycznia określany był jako synonim wyjazdowej porażki.
Po prostu Wenger po każdej, wtopionej ekspedycji nie odrabiał prac domowych.
Dlatego uważam, że zarząd w swej pazerności i tak stworzył Hiszpanowi niezłe warunki, Sven jest tu po to, by za niewiele robić wiele, będziemy więc mieli okazję przypomnieć sobie jak to było rozwijać prawdziwe talenty (oby tak było). Papcio w klubie powinien był być wirtuozem harmonijki ustnej, a był człowiekiem orkiestrą dopóki kolejne instrumenty nie zaczęły nawalać.
Nie jestem zachwycony kandydaturą naszego byłego kapitana, ale moja postawa nieukontentowanego malkontenta nie ma wpływu na przyszłość, więc poczekam niewzruszony. I nie rozumiem dlaczego najpierw zjadłem jogurt a dopiero potem sprawdziłem datę ważności, za to wiem już że to zielonkawe to nie był kawałek owocu.
Nawet trochę podobny do Guardioli. Ale nic dziwnego bo w sumie obaj są
Irlandczykami tak
Dobrze, że Milik po tylu problemach ze zdrowiem nie zapomniał jak strzela się bramki. Mam nadzieję, że Nawałka będzie ustawiał go obok Lewego.
Nie ufam innym ustawieniom niż 4-4-2 w przypadku naszej repry.
Nie jesteśmy wirtuozami futbolu, ale pierwszy krawat stanowi dobry zespół.
O jakie absencje obawiacie się najbardziej?
@Chopinno:
Ale zdajesz sobie sprawę, że po tylu latach podejścia piłkarzy zaczerpniętego od jednego trenera, ten nowy będzie musiał poświęcić sporo czasu na wtłoczenie swojej taktyki, pomysłów itd?
Nawet Guardiolę wystarczy wspomnieć z pierwszego sezonu na wyspach.
@songoku95:
O to mi właśnie chodzi. Wzmocnić tam gdzie to konieczne, ale przede wszystkim potrafić zmienić grę. Czasem mam wrażenie, że Arsenal poza szybkim atakiem i wejściami Monreala, niewiele może zaoferować. Atak pozycyjny, na jeden kontakt, usprawnienie gry obronnej - wszystko to da się zrobić, ale potrzebny jest ktoś z pomysłem. Nie odbieram Artecie kreatywności, być może okaże się wielkim talentem trenerskim, ale menadżer który poprowadzi Arsenal, nie przyjdzie na "gotowe". Czeka go wiele, wiele pracy z tym zespołem.
Przede wszystkim trener będzie musiał nauczyć Arsenal grać. Ani jednego zwycięstwa na wyjeździe w 2018? Zachowania obrony? Brak koncepcji w ataku pozycyjnym? Tutaj potrzeba przede wszystkim głowy z pomysłem albo szamana.
Nie da się przewidzieć jakie pozycje wzmocni Arsenal. Roboty jest co najmniej na 2 sezony, żeby wszystko poukładać i wlepić nowe nabytki tam gdzie trzeba. Jeśli ponownie wzmocnimy się nie tam gdzie należy i nastanie kolejne oczekiwanie na okazje, klub dalej będzie pierwszym samochodem 18-latka, który jeździ na rezerwie. Ostatnie transfery dają nadzieję, zobaczymy
@new_star:
słaby to Ty jesteś
No i nawet nie wspomnę kto dał na złość AVP 8 lajka. Ja powiedziałem, że dostanie 7 to musiał łapą kliknąć ósmego. Szkoda że nie wszystkie wyginęły
@AlexVanPersie:
Nie pytaj skąd wiem, ale za chwilę otrzymasz 7 plusów
^^
@Gunnerrsaurus:
Szkoda że uważasz mnie za żartownisia. Śmieszy mnie to.
@Gunnerrsaurus:
Trochę mi przykro że mnie nie lubisz. Myślałem że może... A z resztą pewnie i tak byś nie nie zgodził ;(
@Gunnerrsaurus:
Dlaczego od od pewnego czasu mnie zaczepiasz?
Ostatnio dość nieśmiało, bo pisząc do mnie nie zaznaczyłeś "odpowiedz". Bez obrazy ale zachowujesz się jakbyś był trochę.. no wiesz. Homo sapiens.
tak naprawde jestem gruby i rudy :D to idę pozdrawiam
@FabsFAN:
Jo a mam Cie kurła zlikwidować? Każdy pasek na moim dresie to jedna ofiara a mam ksywe zebra
@FabsFAN:
A znasz "rybaka"? To uważaj bo Cie zgładzę.
Borze ile tu hejtu
@ZielonyLisc:
Nie jestem serferem ani didżejem
Mam szacun na dzielni bo jestem gejem
@ZielonyLisc:
Chcesz się wypocić to idź tam gdzie sauna
Liściu Zielony co ma zespół downa
Taką wizytę kopsnę Ci na urodziny
Lepsze to niż czytać Twoje wypociny
Jesteś Januszem, bo nie Grzegorzem
Oszczędzasz widelec i wpie...sz nożem
Kiedyś jak wsadzisz go za głęboko
Może Ci wyjdzie przez trzecie oko
Liściu Listku Listeczku zielony
Ludzie przez blokami palą Was tony
Czasem się zdarza że robią z Was kupki
Wy żółte, zielone, w każdym razie dupki
@ZielonyLisc:
Umiem rapować niech nie boli Cie głowa
Zjadam Twoje rapsy jak trawe żre krowa
Każdy hodowca mówi: "zajebiście!"
"Moja krowa żre trawe a wysrywa liście"
;p
@ZielonyLisc:
Mogłeś zostać w lesie gdzie liście zostają
Jak myślisz czym w lesie ludzie się podcierają
Kiedy chcą podskoczyć i tak upadają
Mogłeś zostać w lesie tam gdzie liście zostają
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Boże tak mi się podoba jedna dziewczyna. Szkoda że już nie żyje bo
Marilyn skradła serce nawet prezydentowi ale w sumie teraz byłaby już bardzo stara dobranoc