Komentarze użytkownika sebaarsenal
Znaleziono 3055 komentarzy użytkownika sebaarsenal.
Pokazuję stronę 4 z 77 (komentarze od 121 do 160):
Co ten Gordon odgordoniował. Matko bosko
@darek250s: też, ale co ma piernik do wiatraka ?
@Dawid04111: nie, to jest Newcastle bez napastnika. Powinno być 3-0 jest 0-1
Co za farty xd
Liverpool dawno nie był tak gnieciony. Szkoda nieparadnosci Newcastle pod bramką rywala, mogło być spokojnie już 3-0
@sebaarsenal: rozwój*
Trochę ciasno na tym LO się zrobi jeśli ten Ekwadorczyk przyjdzie. Calafior w formie, MLS czekający na kontuzję Włocha, która prędzej czy później nadejdzie. Szkoda hamować rozmów naszego przyszłego kapitana.
@nt2b: mnie Ode nie martwi, jednak Saka to zawodnik, który nawet jak gra padake to potrafi zadecydować o wyniku meczu. Szczególnie w tego typu meczach jak na Anfield.
@Jogurt: faktycznie, byłem pewien, że wtedy też lewa. Niemniej jednak coś jest na rzeczy z tymi dwójkami
Niestety, ale nadmierne eksploatowanie Saki przez 4 sezony ma swoje konsekwencje. Wielokrotna upartość Artety w trzymaniu go na boisku przez 90 minut nawet w jakimś FA CUP, kiedy prowadziliśmy 2/3-0 z drugoligowcami odbija się czkawką. Oby to tylko nie było odnowienie urazu z poprzedniego sezonu. Ta sama noga o ten sam mięsień.
Martinelli schowany do szuflady, Odegard schodzi z kontuzją, hamulce zdjęte i mamy 5-0 :)
Chce więcej Dowman na boisku, nie ważne czy ma 10, 15 czy 30 lat. Ma magic touch ala Messi
Nwaneri chyba za dużo z Odegardem przybywa
Widac ze Madueke dużo swobodniej się czuje na tej prawej stronie
O boże … dwugłowy
No i mamy go :)))
@Nicsienieda: nie bo Rice. Zubimendi przejął kopnięcie Rice-a
Może to uskrzydli trochę Bukayo, bo narazie te dwa występy w tym sezonie to najsłabszy Bukayo od swoich pierwszych spotkań w barwach Arsenalu
Przestały mnie te bramki po różnych cieszyć jak gra wygląda tak jak wygląda
ależ to źle wygląda
Te wrzutki Odegarda na uj wie kogo xd kiedy mu ktoś powie że to nie ma sensu
Zubimendi słabiutko
Kurna zamiast puszczać prezentację Eze to te gamonie z C+ puścili wywiad z Raya
Szybko nam się White posypał.
Takie chojraki byli po KMŚ. A teraz widać, jak inne klubu traktują te rozgrywki. Chelsea jest słabiutka jak siki pająka. Swoją drogą piękne golasso Paquety
Ten klub jest memem. Każdy sobie tam wewnątrz nawzajem dobrze robi. Nie ma mocnych charakterów. Chłop nie chciał grać na kontrakcie, jaki ma i który sam podpisał, to trzeba było go opie*dolić i kupić porządnego LS. Przecież jak to my mielibyśmy takiego chimerycznego Isaka, który robiłby szopki to byśmy rozwiązali z nim kontrakt za porozumieniem stron i jeszcze wynajęli odrzutowiec, który by go przetransportował do nowego klubu. Ten klub nie ma jaj żeby podejmować mocne decyzje i dlatego kolejny rok jedynym naszym trofeum będzie wygrana w pojedynczym meczu/dwumeczu z Realem czy innym Interem w Lidze Mistrzów.
Czekajcie.. ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym dealem z Trossardem? Podwyżka bez przedłużdnia kontraktu? Chodzi o to żebyś zaspokoić oczekiwania zawodnika, zmienić jego decyzję dot. odejścia ? O co tu do ch*ja chodzi. Berta miał robić porządek a im bliżej okienka tym większe cyrki się tu dzieją.
Największy pozytyw tego meczu?
- Kalafior się nie połamał.
@Gofer999: gorzej
Wyglądamy bardzo ociężale. Miałem wrażenie, że każdy zawodnik rywali był szybszy od naszego, na każdej pozycji. Nie wiem z czego to wynika, nie wierzę, że sztab nie trafił z przygotowaniami i nasi nie dojechali. Mam wrażenie, że jako cała drużyna mamy mało dynamicznych zawodników i przegrywamy wszystkie pojedynki biegowe czy walkę o przebitki. Mam po prostu wrażenie, że szkielet tej drużyny jest źle zbilansowany, za dużo mamy drewna i fizyczności, za mało dynamiki, techniki i polotu. Wystarczy spojrzeć na Cunhe, który w tym meczu wyglądał jak Messi w porównaniu do całej naszej ofensywy.
50 milionów wydane i wchodzimy w sezon ze Sterlingiem.
Żałosny, paskudny, ochydny Arsenal. Mamy 3pkt tylko dzięki Rayi i nieskuteczności przeciwników.
P.S. Madueke idealnie pasuje to tej drużyny impotentów.
Pięknie wykonany rzut rożny.
A Pan kapitan który wypracował 3 setki dla rywala nadal na boisku
Spodziewałem się nowego lepszego Arsenalu, dostałem stary tylko gorszy.
Nie no szanujmy się. Jak można wierzyć nadal w ten projekt :)
3 setka po stracie Pan kapitana. Ile potrzeba do zmiany. ODEGARD OUT
Nie wiem o co chodzi, ale przegrywamy wszystkie pojedynki 1vs1
Cunha to jest grajek w porównaniu do naszych impotentów
Kolejny do zejścia do jest pan kapitan
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Boże kochany. 3 śp którzy w meczach przedsezonowych wyglądali ze sobą tragicznie. I w defensywie i w ofensywie.