Komentarze użytkownika songoku95
Znaleziono 23602 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 177 z 591 (komentarze od 7041 do 7080):
damy rade! Trzeba wierzyć, ja też patrze na jutrzejszy dzień przez różowe okulary :)
carlos
dziwisz się? Trzeba wierzyć, nie zapomne po meczu z Milan Arteta udzielił wywiadu żeby Nas nie skreślać.
Ja wierze, ale nie będę rozczarowany jeżeli odpadniemy. Trzeba strzelić w pierwszych 20 mintach gola wtedy można myśleć o awansie.
odnośnie strojów mam nadzieje że wrócimy kiedyś do tych. Były genialne. 2.pictures.gi.zimbio.com/Arsenal+v+Cardiff+City+FA+Cup+4th+Round+Replay+-8-VHUPOQQpl.jpg
oczywiście o granatowych nie wspominam, one były najnajnajnajlepsiejsze!
odnośnie drugiego kompletu to żółte z O2
a trzeci chciałbym białe/granatowe.
thecośtamgames
przeczytałeś chociaż ten felieton?
Theo tylko teraz brakuje skuteczności. Przed kontuzją strzelał aż miło.
jedyny problem Chambersa to zwrotność.
szogun
z 11 grał z Songiem Per, Kosa, Koklę, Aaron, Theo. Jednak tych zawodników troche jest :D
później ałtują wengera i w kółku, Machiavelli jednak miał racje...
a czy Theo raził nieskutecznością? Strzelał bramki dla Nas, więc nie musi się odblokowywać.
poza tym Walcott i Olek mają patent na WHU dlatego dobrze że grają. I w końcu Chambers!
tak jak Wenga powiedział, zrobi 3 zmiany żeby nie zaburzyć równowagi w drużynie ;D
najbardziej szkoda Leicester...
to może być szansa dla Serge bądź Chuby żeby łapać się do 18 meczowej.
jak Lord wejdzie to pozamiata.
i jak coś wyjdzie zawodnikom WfL bądź Interu to 10x powie ,,Fajnie"
odnośnie Armstronga to gościu miał swoją grupe która mu ,,pomaga" z tym wszystkim podczas wyścigów. Ja dokładnie tego nie pamiętam bo dawno to oglądałem, ale dla niektórych osób oszust a dla innych geniusz. Ja zdecydowanie uważam go za geniusza w tym co robił.
a czy przypadkiem prezes Bilbao mówił że Arteta nie będzie wolnym zawodnikiem latem? Co oznaczałby że być może już przedłużył umowe? Coś mi tak świta. A jak Flamini zrobi wypad to akurat będzie miejsce na innego DM.
Takie moje zdanie :D
A może Ty po prsotu przeceniasz drużyny z dna LL ?:)
Pewnie tak, szczególnie z Leicester :)
oczywiście duży wpływ na to mają pieniądze bo jeżeli jakaś Granada dostałaby około 90 mln. z samej TV to zapewne ten zespół wyglądałby lepiej w każdym aspekcie.
jeżeli są pieniądze to kluby mogą sobie pozwolić na wyższe wydatki, co za tym idzie wzrost poziomu siły drużyny. Jakoś nie wyobrażam sobie jakiś Cordob, Granad czy innych Celt Vigo w rywalizacji z Leicester, QPR czy Burnley. Są to drużyny po prostu lepsze. BPL jest 20 lat przed LL natomiast TOP4 z LL jest silniejsze od TOP4 z BPL.
Takie moje zdanie.
naprawdę twierdzisz że drużyny z dna LL czy BL są porównywalne do Leicester czy AVL? Śmiem wątpić, najbliżej poziomowi dna LL jest chyba Burnley.
Zresztą to hajs pokazuje siłe BPL. To jak bardzo jest pożądana. Skoro aż tyle hajsu zapłaciła stacja telewizyjna za prawa do transmisji to jakie oni będą mieli z tego zyski.
nie chodzi o drużyny z TOP4. Przecież cała liga to nie tylko te drużyny a całe 20. Tutaj Anglia jest najbardziej wyrównana, wymagająca, intensywna. Ale też pieniądze mają duży wpływ w to wszystko.
Stoczyła? Wręcz przeciwnie, bardzo się wzmocniła.
Akpoma jeżeli będą omijały kontuzje to będzie naszym #1 napadziorem.
Fajnie byłoby mieć takiego typowego killera z własnej szkółki.
nie wiem czemu, ale zawsze widziałem go jako przyszłego zawodnika Realu Madryt.
Ja osobiscie oddałbym Welbecka+Sanogo+Joel za Lukaku, bo po prostu widze w nim klasowego snajpera za rok, może dwa; )
Dobra, koniec tematu, bo temat wyczerpany.
harry
szybki, udowodnił to chociaż w meczu z Nami. Tak samo pokazywał że potrafi strzelać gole w BPL. Na wypożyczeniach w WBA, czy sezon temu w Eve. Racja, obecnie cieniuje, jak cały Everton, jednak to nie zmienia faktu że jest bardzo perspektywicznym zawodnikiem.
ale piłkarzem całkowicie ukształotwanym nie jest, jest w wieku naszego Ox'a ma wahania formy, to normalne.
A zawodnik nieprzeciętny. Ale każdy ma swoje zdanie ;)
a czy to coś zmienia? Nie, jest to jeden z największych talentów w Europie, ba na świecie. Ma DOPIERO 22 lata, więc jego kariera dopiero się zaczyna.
Lukaku ma dopiero 21/22 na karku, więc jest młody. Everton też nie wiem czy dobrze robi tworząc taktykę pod Belga, ma jeszcze duże wahania formy.
Ogólnie ja bardzo bym chciał Lukaku u Nas w składzie, myślę że na spokojnie byłby do wyciągnięcia, jest to czołg, szybki czołg. Ktoś taki idealnie wpasowałby się w naszą taktykę. Zastanawia mnie jedno, czy będzie chciał odejść z Eve? Mając na uwadze ich gre, to jest to bardzo prawdopodobne, bo taki zawodnik jak on marzy o grze w LM.
Dobra, gdzie wyląduje Ings po sezonie jak obstawiacie?
Mówi się o Live, ale Balo wraca do łask, Sturridge zaczyna grać, Borini/Lambert to tylko zapchaj dziury a od biedy zagra tam Sterling. Więc Live raczej odpada.
Chyba że pójdzie do jakiegoś solidnego średniaka typu AVL, Hull.
Jeszcze w sumie mógłby zainteresować się nim LvG.
jeśli chodzi o duety Pełka/Twaro-Rudzki to są dla mnie idealne. Pełka i Twaro mogą gadać, ale jednak emocje też ich biorą, są żywiołowi, natomiast Rudzki walnie jakąś ciekawą statystką. Dlatego też Durda-Rudzki to był usypiacz, o wiele lepiej Rudzki wygląda z Twaro/Pełka.
simeplleman
potem przeprosił, mówił że emocje i tak dalej.
chociaż czasami przynudza statystykami, przegaduje bramki itp.
akurat Rucki jest spoko komentatorem.
a nie najgorsza była przypadkiem ze Spurs :)?
a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1826/5276/original.jpg
.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 33 | 24 | 7 | 2 | 79 |
2. Arsenal | 33 | 18 | 12 | 3 | 66 |
3. Manchester City | 34 | 18 | 7 | 9 | 61 |
4. Nottingham Forest | 33 | 18 | 6 | 9 | 60 |
5. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
6. Chelsea | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Aston Villa | 34 | 16 | 9 | 9 | 57 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 33 | 13 | 9 | 11 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 33 | 10 | 8 | 15 | 38 |
15. Wolves | 33 | 11 | 5 | 17 | 38 |
16. Tottenham | 33 | 11 | 4 | 18 | 37 |
17. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
18. Ipswich | 33 | 4 | 9 | 20 | 21 |
19. Leicester | 33 | 4 | 6 | 23 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 18 |
A. Isak | 21 | 6 |
E. Haaland | 21 | 3 |
B. Mbeumo | 18 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
Y. Wissa | 16 | 3 |
O. Watkins | 15 | 7 |
C. Palmer | 14 | 8 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
też zauwazyłem że Theo gra pod siebie. W kilku momentach kiedy Chambers był 1v1 z LO od zamiast jakoś obiec przeciwnika i mieć czysta pozycje na wrzutkę on wchodził w pierwszą linie obok Żwira.