Komentarze użytkownika songoku95
Znaleziono 23783 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 62 z 595 (komentarze od 2441 do 2480):
Ndombele poszalał, świetnie odpuścił krycie!
TAK JEST!
a to nie jest Pełka?
@Piotrek95: jakie 10, jak jest 90 minuta.
dlaczego City nie ma złotej naszywki na ramionach?
nie wierze...
Dajcie spokój, Żydzi na farcie...
@NineBiteWolf: nie to co te bębny na ES :D :D
KdB jest tak niesamowitym piłkarzem... oglądanie go to prawdziwa przyjemność!
hehehe Soton ciśnie.
@thegunner4life: Wolves gra tylko w eliminacjach i rozbiło 8-0 jakiś Jaśków.
Gutka-Rudzki, o boże...
Ci goście jakby komentowali ćwierćfinał LM City-Spurs to uśpili kibiców podczas transmisji.
i 1v1 paco
Środek kulał jednak graliśmy bez typowej 6 i bez Granita, który jednak jest Naszym głównym rozgrywającym. Wydaje mi się, że Dani z TOP6 może być naprawdę kluczowy bo gość potrafi świetnie połączyć formacje.
Co do Pepe to ja spokojnie podchodzę do tematu, świetny ruch z piłką przy nodze i bez niej, jestem mocno podniecony tym zawodnikiem.
no i gdzie ta żyleta? Gdzie ten bęben?
@roman98: @Tevez:
ani jednego ani drugiego teza mnie nie przekonuje (jako postronnego obserwatora). W zasadzie brak argumnetów, tylko puste slogany. Wysilcie się i poszukajcie jakiś statystyk.
@Kysio2607: Jak będą wracać podstawowi zawodnicy a młodzi dalej będą się prezentować tak samo jak do tej pory to możemy mieć przesyt. Nelson powinien zagrać bo dobrze prezentował na północy Anglii. Ponadto jestem naprawdę w szoku, że taki młokos w debiucie dostaje możliwość wykonywania SFG.
@Kysio2607: nie ma obaw, Auba strzeli pierwszego hattricka w PL.
@FabsFAN: Mustafi zdecydowanie tak, a czy Callum? Ciężko ocenić, bo nie daje powodów w presezonie i w meczu z Ncastle żeby martwić się o jego osobę. Jeśli David jest w dobrej dyspozycji to powinien zagrać za niego bez względu na to czy zagramy 4 czy 5 osobowym blokiem w defensywie.
na Anfield musimy zagrać tak
Niles-Chambers/Luiz-Sokratis-Nacho-Kola
Xhaka-Torreira
Pepe-Laca-Auba.
A tak całkiem serio jak na 4 pierwsze kolejki biore 10 punktów w ciemno.
@thegunner4life: spokojnie, Pepe ogoli Liverpool na Anfield. Salah będzie ze łzami w oczach opuszczał boisko.
Wow, nie spodziewałem się w ogóle takiego rozwiązania pod kątem kibiców w Arsnealu. Jakby na Emirates była Żyleta (bez rac, wszystko w granicach rozsądku), która motywowałaby piłkarzy to mógłbym umierać.
@ChatCrapGetBanged: Dlatego mówię, że to jest ryzykowne. Matip był do odstrzału w sierpniu roku ubiegłego i mówiono o potencjalnym wypożyczeniu do Crystal Palace czy Cardiff. Gość od stycznia zagrał mnóstwo meczy i wystąpił w finale LM, los potrafi być przekorny.
@ChatCrapGetBanged: Tak, Milnera liczyłem jako LO gdzie już chyba występował.
Nominalnie
TAA-Gomez-VVD-Andy
Do rotacji Matip, Lovren, Milner, Fabino, chyba że o kimś zapomniałem.
Może być sytuacja, że cały sezon chłopaki zagrają bez kontuzji natomiast IMO takie podejście jest mocno nieodpowiedzialne ze strony LFC.
Oczywiście może być sytuacja
a dodam, że będą jeszcze grane przez LFC klubowe MŚ.
Fabinio może zagrać w sumie na ŚO. Tak samo jak u Nas Xhaka.
IMO Liverpool może mieć ciężki żywot. Szczególnie w defie na LO mają tylko nominalnego Robertsona na na PO TAA. Teoretycznie Gomez i Milner mogą być zmiennikami na pozycje ale to przy tak wymagającej lidze zdecydowanie za mało. Dodatkowo jest VVD i koło niego Matip/Gomez. Wystarczy, że Holender się wykruszy i jeden z bocznych obrońców. Ta formacja powinna ulec wzmocnieniu.
Chyba, ze były jakieś transfery, które mi umknęły.
@AlexVanPersie: kupić i oddać na wypożyczenie.
@thegunner4life: Nie szkaluj Kapitana, koleszko.
Natomiast dla mojego serduszka jednym zbawieniem będzie jak przyjdzie Wilf za Alexa. Inaczej będę krwawił do odejścia Alexa z Eve do Realu. W końcu prędzej czy później to nastąpi bez względu na to czy by grał w Arsenalu czy w Evertonie. Powoli się oswajałem z tą myślą, że Alex odejdzie od Nas.
#whysmandoingthis
@ZielonyLisc: eeee? David mówił, że Alex nie będzie forsował pozostania w klubie jeśli będzie porozumienie na linii AFC-EVE. Po co miał zostać skoro komuś zależy na jego pozbyciu się a komuś innemu na jego przyjściu. Poza tym realnym konkurentem na jego pozycji byłby Nelson. Nie oszukujmy się, Alex jest na chwile obecną lepszym pilkarzem.
@thegunner4life: Niestety nie dość, że ogromne umiejętności to Kanonier z krwi i kości.
Ogólnie to mimo wszystko bardzo lubiłem Alexa i szkoda, że odszedł.
Alexa Iwobiego*
@Kysio2607: no pewnie rozumiem to. Mnie osobiście bardziej boli oddanie za raptem 40 milionów Alex. Przecież za 3-4 sezony ten gość będzie na poziomie Neymara.
@mallen: sezon temu.
Macie problemy z Krystianem. Odszedł to odszedł, mówi się trudno. W jego miejsce zakupiliśmy jeszcze bardziej pespektywicznego Salibe i ja osobiście jakoś z tego powodu nie przeżywam.
Obrona zdecydowanie na plus, Willock, Nelson mogli się podobać, Miki na początku bardzo słabo, ale potem się rozkręcił i grał dobrze, liczę że się ustabilizuje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
ja *******e...