Komentarze użytkownika ste

Znaleziono 304 komentarzy użytkownika ste.
Pokazuję stronę 6 z 8 (komentarze od 201 do 240):

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 25.01.2012, 22:56

@arsenallord
Żałosne ? Tam była ewidentna żółta kartka. Sędzia się posrał, że jutro Mou zrobi z niego kozła ofiarnego i ustawił mecz.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 25.01.2012, 22:55

Kibice Realu chyba naprawdę znienawidzą Mou...
Co jak co, może i wygrywa z burakami po 5:0, ale z Barcą wiecznie w papę... Biorąc pod uwagę wojnę pomiędzy tymi klubami nie dziwię się że wszystko inne ma dla nich mniejszą wartość.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 25.01.2012, 22:54

@Arsenal_1886
Skończ już proszę... Hazard był już wałkowany całe lato i to już się robi nudne. Wtedy sam zamieszczałem infa z twitterów, fb i innych że jego agenta widzieli razem z Arsenem, że był w siedzibie klubu itd.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 25.01.2012, 22:52

Oj ten Real... z Barcą zawsze w papę.

Komentowany temat: Adam Johnson zawita do Londynu? 25.01.2012, 21:21

@Ars3n
Anglicy są tacy że podczas i po meczu strasznie wyzywają i narzekają, ale sama osoba Wengera jest poza wszelkim tematem...
Ostatnio był u mnie inżynier z Dell'a, też fan Arsenalu, i podczas rozmowy otwarcie powiedział że wie, że to co się dzieje doprowadzi nas do upadku, ale taka jest wizja trenera i z pewnością
ma on wizję jak po tym upadku się podniesiemy...
Byłem lekko w szoku ale cóż, taka mentalność.
Niektórzy po prostu wychowali się na Wengerze i dla nich Arsene jest nierozerwalną częścią Arsenalu, na dobre i na złe.

Komentowany temat: Adam Johnson zawita do Londynu? 25.01.2012, 21:06

Johnson rozwijał się niesamowicie, dopóki City nie kupiło kolejnych 4 pomocników i trafił na ławę...
To była tylko kwestia czasu.

Komentowany temat: Adam Johnson zawita do Londynu? 25.01.2012, 20:59

Z zamkniętymi oczyma zamieniłbym Łolkota na Johnsona...

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 21:10

*niekorzyść

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 21:09

@sebastianf
Gdyby to było takie proste, to w ciągu 2 dni nie doszło by do takiej masakry pośród wszystkich serwisów hostujących, które prawo i uregulowania miały gdzieś.
Musi być w tym wszystkim drugie dno, czyli INTERPRETACJA - bo ponoć ACTA może być interpretowana dowolnie - ale zawsze na korzyść "złodzieja" - czyli tak czy owak jak ktoś Ci coś zarzuci i wyjedzie Ci że to z paragrafu ACTY, to niczym się nie wybronisz.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 20:39

Ludzie nie słuchajcie Tuska, jego popleczników czy pseudoekspertów z WP, Interii czy innych takich - ACTA jest realnie niebezpieczna - to prawdziwy Big Brother sieci i zezwolenie na nieograniczone czasowo monitorowanie użytkownika, który chociażby wklei linka z YT na blog kolegi - każdy z nas prędzej czy później jakoś wtopi i znajdzie się na cenzurowanym.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 20:02

Znajomi w chwili obecnej uzupełniają dyskografię swoich ulubionych kapel; ściągają ulubione filmy "na zaśkę"...
WIelki Brat nadchodzi.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 20:00

Za mało ludzi wyszło na ulicę - ludzie sobie nie zdają sprawy na co pozwalają...
Tu by były potrzebne manifestacje jak za czasów Solidarności - przy takich tłumach rząd by się z tego wycofał w 48h.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:59

Musi zatwierdzić, ale jak zatwierdzi to może ścigać za okres od dnia ratyfikacji - i bądź tu mądry - możesz nadal ściągać i oglądać - ale jak ratyfikują - to masz 50/50 że będziesz miał potężne długi do spłacania przez wiele lat.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:56

Czyli C+ zyska mnóstwo nowych abonentów... i to w momencie kiedy podnosi ceny i wszyscy /w tym ja/ chcą się z tej drożyzny wypisać...
Świat jest zajebisty.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:50

Anonimowi atakują witryny rządowe w Polsce, USA i w innych krajach świata. Część ataków to zemsta za zamknięcie Megaupload. Wygląda na to, że poza "rozwałką", Anonimowi chcą stworzyć coś pożytecznego.
Jak czytamy na twitterowym profilu AnonyOps, Anoni chcą stworzyć w pełni anonimową wersję Megaupload. Makietę witryny można obejrzeć na Anonyupload.com. Strona ma być darmowa, pozbawiona reklam, a całość ma funkcjonować dzięki dobrowolnym datkom.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:39

@Cesku
Też jest na liście :)

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:35

Ja mieszkam w UK więc póki co mam gdzieś te całe ACTA, bo w UK jeszcze nie ratyfikowali i póki co nie zanosi się na to, ale martwi mnie że moje konto z NoPremium szlak trafia praktycznie w 2 dni, bo połowa moich serwisów już nie działa, a druga połowa padnie pewnie w 48h.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:31

Megaupload - zamknięte

EnterUpload - zamknięte

Fileserve - zatrzymano udostępnianie plików, jedynie użytkownicy mogą pobierać swoje pliki, usunięto wiele nielegalnych plików, zabroniono tworzyć i korzystać z przywilejów kont Premium

Filejungle - zatrzymano udostępnianie plików, jedynie użytkownicy mogą pobierać swoje pliki, usunięto wiele nielegalnych plików, zabroniono tworzyć i korzystać z przywilejów kont Premium

Uploadstation - zatrzymano udostępnianie plików, jedynie użytkownicy mogą pobierać swoje pliki, usunięto wiele nielegalnych plików, zabroniono tworzyć i korzystać z przywilejów kont Premium Filesonic - zatrzymano udostępnianie plików, jedynie użytkownicy mogą pobierać swoje pliki, zmieniono lokalizację serwera, usunięto wiele nielegalnych plików

Filepost - rozpoczęto zawieszenia kont za nielegalne materiały

Uploaded - zablokowano dostępu do plików w USA

4shared - usunięto wiele nielegalnych plików

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:29

Kuźwa jaka panika - jak tak to będzie wyglądać to za miesiąc internet będzie bezużyteczny i jedynie pogodę będzie można sprawdzić.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:27

@mitmichael
Po tym, co spotkało serwis Megaupload, działający na tej samej zasadzie FileServe rozpoczął blokowanie kont swoich użytkowników, usuwanie plików, zawiesił też działanie programu partnerskiego.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:25

Poprawka - Fileserve już banuje konta premium które udostępniają jakiekolwiek nielegalne pliki.

Machina ruszyła.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 19:24

Filesonic zmienił branżę - nie znajdziesz już na nim żadnego nielegalnego pliku; Fileserve ma zrobić to samo w ciągu 24h; póki co RapidShare i MediaFire się bronią, ale to kwestia kilku dni.
W ciągu tygodnia wszystkie nam znane serwery przestaną działać.
Jedyna nadzieja w ruskich i ich Oronach, Turbobitach itp.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 18:40

Co wy tu o zamykaniu strony k.com ?
To taka napinka czy serio coś jest na rzeczy ?

Komentowany temat: Van Persie: Nie kwestionuję decyzji Bossa 24.01.2012, 18:38

Rączka rączkę myje.
Każdy wie jak było bo każdy to widział.
Teraz jak zwykle gadanie o jedności, sile i godności a wyników jak nie było tak nie ma.
Może jakby ktoś w końcu opuścił to towarzystwo wzajemnej adoracji to coś by się ruszyło.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:59

Walcott rzeczywiście strasznie podupadł... Nie widzę już w nim zawodnika, którego widziałem jeszcze 2 lata temu. Jego atuty jakby... wyparowały.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:52

@Drynek
Czasy się zmieniły...
Niestety.
Tu już nawet nie chodzi o Sunderland - raczej o wyjazdowe spotkania - gramy takie dno na wyjazdach że głowa mała.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:47

Prawdę mówiąc mam gdzieś ten puchar z AV. Bardziej przeraża mnie ten mecz za tydzień w środę z Boltonem na wyjeździe - mam nadzieję że Henry i Arteta do tego czasu już wrócą; potem Blackburn w sobotę - powinniśmy wygrać; niestety czeka nas później Sunderland na wyjeździe - ten mecz będzie baaaaardzo ciężki.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:44

Milan jest do przejścia, ale pod warunkiem złapania formy i powrotu naszych kontuzjowanych - tym czym teraz dysponujemy nie jesteśmy w stanie z Milanem w ogóle konkurować.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:41

@imprecis
Nawet tak nie żartuj. 5 pozycja to byłby dramat. Koniec wielkiej kasy, koniec wielkich piłkarzy.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:39

Oj misie misie... Kadra fajna, ale ten Hazard i Goetze ? To nierealne.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:37

Nie no bądźmy rozsądni - dostajemy baty z ligowymi przeciętniakami a Wy tu jakieś fantazje o wygraniu LM uprawiacie ?
Fantazje to były dobre w zeszłym sezonie, teraz trzeba być realnym, olać jakie puchary wesołego olka a walczyć o pozycję w lidze.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:35

Zdecydowanie łatwiej będzie walczyć o 4 miejsce niż wygranie LM... Prawda jest taka że trafimy znowu na taką Farsę i do widzenia - nieważne co ugramy u siebie pojedziemy na Camp Nou i cuda będą się działy.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:33

@berni
Czy korzystasz z translatora ?
Niektóre Twoje wypowiedzi są takie trochę...

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:30

Najbardziej jednak boję się że tego lata stracimy kolejnego kapitana - mam wrażenie że w szatni nie ma wcale dobrej atmosfery, a komentowanie wejście Arshy przez kapitana w formie FUCK tylko to potwierdza.
Z jednej strony się nie dziwię - taki klasowy zawodnik a nie ma mu kto podać piłki; z drugiej zaś to przecież jeden z ostatnich wielkich piłkarzy jacy nam pozostali...

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:27

Ja to widzę tak - gdyby wydarzyło się coś, co się nie wydarzy bo NIE MOŻE SIĘ WYDARZYĆ, czyli zajęcie pozycji nie gwarantującej udziału przynajmniej w eliminacjach LM - to dla mnie osobiście, bez względu na szacunek jaki żywię za wszystko co dla nas zrobił, będzie to koniec ery Wengera.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:25

Top4 to nie cel - Top4 to minimum - to podstawa wyjściowa - w ogóle nie powinniśmy nawet rozważać "niebytu" w LM w przyszłym sezonie.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:22

@karlo
Sam jeżdżę od czasu do czasu, ale to wszystko cholernie dużo kosztuje. Rok w rok przedłużenie membership, bilety, pociągi, koszulki, inne gadżety - masa kasy !
I co, inwestujesz tyle siana w klub a potem jedziesz na mecz i oglądasz jakichś patałachów którzy zabijają się o własne nogi...

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:20

Mimo wszystko, mimo całej tej atmosfery, tych wyników - zalecam przeczekanie tego niedobrego dla nas czasu - wrócą kontuzjowani zawodnicy to i gra powinna się poprawić, pozycja w tabeli też.
Dyskutujemy tu o wypadnięciu z Top4, a tak szczerze żaden z nas nie bierze tego na poważnie pod uwagę - to przecież nierealne ! Arsenal bez LM ?
Bądźmy poważni. Wenger ZAWSZE awansował do LM, odkąd przejął klub. Koniec tej złotej, wieloletniej passy byłby końcem Wengera, i końcem złotej ery Arsenalu.

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 22.01.2012, 23:17

Tak sobie Was czytam i tak sobie myślę jak bardzo nierealne są te nasze marzenia, oczekiwania - jak zwał tak zwał...
Arsenal ma miliony kibiców, którzy wydają na klub i związane z nim gadżety setki milionów... Najdroższe bilety w lidze, najdłuższe okresy oczekiwania na srebrne pakiety członkowskie... Fani inwestują w klub a klub nie chce inwestować w zawodników - coś tu nie gra, prawda ?

Komentowany temat: Szokująca zmiana Wengera przyczyną kolejnej porażki? 22.01.2012, 23:13

Podział miejsc w Lidze Mistrzów UEFA 2011/12
Federacja
Ścieżka ligowa
Ścieżka mistrzowska
Faza grupowa

N/D Obrońca tytułu

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady