Komentarze użytkownika szyszak
Znaleziono 1178 komentarzy użytkownika szyszak.
Pokazuję stronę 4 z 30 (komentarze od 121 do 160):
@Marzag napisał: "Moim zdaniem Arsenal może grać brzydko dla postronnego kibica co sobie piwko odpala i chce oglądać bramki w obie strony, ale jak ktoś sobie ogląda i analizuje jak poszczególni zawodnicy się ustawiają żeby uprzykrzyć życie przeciwnikom to jest w tym coś satysfakcjonującego."
Wydaje mi się że jest na odwrót, typowy kanonier.com oczekuje w każdym meczu totalnie pięknej gry, deszczu bramek i czystego konta, a neutralny widz może zauważyć mądrą przemyślaną grę która czasem jest mało efektowana, ale raczej efektywna
@pioafc napisał: "Nie wyobrażam sobie scenariusza, w którym Slott, Guardiola, Arteta, Eddie Howe, Emery czy jakikolwiek inny trener z topu by tak zrobił."
Nie jestem pewnien czy na tej stronie można pisać o tym że Arteta jest z topu
@Zabrian napisał: "Mam dzisiaj urodziny i moja luba oznajmiła mi właśnie, że w ramach prezentu zrobiła rezerwację w jakiejś fancy restauracji…. Na 17:00…… właśnie sprawdzałem, nie da się przenieść, inne godziny zajęte już :(( Zostawić ją?"
Ostatni mecz vs Man City nie mogłem obejrzeć bo siostra zorganizowała dla rodziny bilety na mecz Legii na tą samą godzinę (nie chodziło o kibicowanie legionistom tylko pokazanie młodszemu braciakowi prawdziwego meczu na zywo na duzym stadionie)
Co jakis czas sprawdzałem wynik i mimo wszystko micha się cieszyła
@MarkOvermars: pytam bo po golu gabiego widziałęm falę komentarzy że słabo strzelił
@MarkOvermars napisał: "Niestety nie mogłem oglądać, dopiero wróciłem do domu.
Ktoś może mi streścić jak graliśmy? Kto na plus a kto na minus? Interesuje mnie w szczególności Eze i Madueke"
jesteś pewien że pytasz w dobrym miejscu?
Damianarsenal pyszny bul dupy
Glhahhahahahbab
@varatas napisał: "W Chelsea był królem strzelców LE, a w ostatnim sezonie w Milanie 3 strzelec Serie A. Chyba nie było jednak tak źle w innych ligach."
Nie no skoro jest królem Ligi Europy to szacun, serie a to przywołujesz żeby już go ostatecznie skompromitowac? Przypominam że gervinho tam był szefem
Komentator na TNT mówi że mecz jest dobry
@varatas napisał: "@thegunner4life: Heh, Giroud wygrał prawie wszystko co było do wygrania, a obecnie jest w czołówce strzelców ligue 1. Mógłby brać przykład jednak :D"
No gość musiał trafić ponownie do ligue 1 żeby strzelać gole
@damianARSENAL napisał: "Błędem było brak sprzedaży Gabiego. Mogliśmy jeszcze wyciągnąć jakieś konkretne pieniądze, teraz z ławki się nie podniesie."
Chłopie masz lekką obsesje
@determinat00r napisał: "Gyokeres powinien pooglądać trochę archiwalnych nagrań, jak grał Giroud. Mógłby się nauczyć przytrzymywania piłki i odgrywania na klepkę. Nie pisze w formie hejtu na Szweda"
oby się niczego od niego nie uczyl, niech strzela bramki
Irytuje mnie ten sędzia
Widac było ile radosci sprawia chłopakom ten hymn, mam nadziejeze będą go sluchać jak najczesciej az do maja
Wg newsa Arteta sklonował Madueke i Gyo
Hejterzy będą mówić że brama z różnego i się nie liczy
ciekawe które oceny będą się zgadzać po sezonie, myślę że eze
i może niektórzy by uzbnalki gyo jako flopa bo strzeli 15 goli (xd imo niezły wynik ale pewnie będzie większy typu 17)
Isaka do Liverpoo,l ma talent do przepłacania za napastników z NU
Andy Caroll case?
@JosifArtety napisał: "Uważam, że Arteta jest do zwolnienia. Arsenal nic z nim nie wygra, W jego miejsce chętnie wydziałbym Ten Haga albo Jose Mourinho."
dalem plus jeden rozsmieszyles mnie
@Kiepomen napisał: "Czyli isak był do wyciągnięcia i wystarczyło kasę z gyokeresa i choćby tego hincapa dać na niego...
Arteta woli swojego kolejnego obrońcę Bóg wie komu potrzebnego kiedy się kopiemy po czole w ataku"
Juz widze to szambo w komentarzach czekajacych na napastnika do ostatniego dnia okienka
@DyktatorArsene: imho martinelli taktycznie zmęczyl przeciwnika bieganiem i zmiekczył go przed wejściem eze który mógł go dobić swoją dynamiką xd
@coooyg11 napisał: "Pod względem kontraktów jesteśmy fenomenem na skale światową XD"
To coś smiesznego być dobrym pracodawcą? :/
Ale zdaje mi się że manu jest o wiele lepsze w przepłacaniu
Mi się meczyk fajnie oglądalo, piłeczka ładnie chodziła, połowa składu to nowi gracze część z nich to nowi gracze na ławkę a już im się trafia mecz z mistrzem Anglii i dodatkowo go cisną w pierwszej połowie na Anfield, to mi dało do myślenia że będzie dobrze panowie spójrzcie czasem na sytuację z innej perspektywy
Czyli gra o obniżenie jego ceny na amortyzacje tygodniowki
Też miło ze zrezygnowali z większej kasy na życzenie Kiwiora
@Numer10 napisał: "Pytanie: ktoś zwrócił uwagę na postawę Trossarda z Leeds? Kurcze, kompletnie nic mu nie wychodziło, każdy drybling to strata i jakby rywale już wiedzieli że jak ma piłkę to trzeba go naciskać. Boję się że nowy kontrakt dla niego mógł by być jednak błędem"
Ja zwróciłem uwagę na miodzio podanie do Dowmana
Opłacalo sie dać Trossardowi ta podwyzke
akurat tłoka paliłem jak załadował do bramy
Już się nie mogę doczekać pierwszych toksycznych komentarzy, jestem podekscytowany
@wnw46 napisał: "@KedzioRRz: gość używa hasła stworzonego przez politycznych trolli to mu to wypominam. Tyle"
nie miałem pojęcia że żart powtarzany w podstawówce 20 lat temu ma jakieś politycze afilacje
@Mastec30 napisał: "To samo mówił o Pepe. Nie dam się nabrać na te kolorowe wypowiedzi"
Arteta: "Viktor to kloc, potyka się o własne nogi, jedyne co potrafi to czesać włosy, nie dogaduje się w szatni, nie mam pojęcia po co go kupiliśmy"
zadowolony?
@wnw46 napisał: "O jak widzę ten napis the bill odraxu wiem że uśmiechnięty peowiec."
Błagam spróbuj mnie wyprowadzić z błędu zamiast potwierdzać, tak przyznaje atak personalny niezbyt fajny, ale z tego co wiem to peowcy nie mają za wiele ostatnio powodów do uśmiechu ;)
@wnw46 napisał: "Najgorsze że ten Madueke nic nie pokazał..." Masz racje, te 30 minut meczu z united pokazało że sezon będzie nie udany, to samo viktor, sprzedajmy ich poki okienko otwarte xDDDD
the bill
@Elastico07 napisał: "Bardzo dziwne uczucie czuc po zwyciestwie wstyd i zażenowanie.Juz mecze w pre wygladały słabo to tłumaczylismy to sparingami ale teraz jest liga i gramy dokladnie tak samo.To nie bedzie ten sezon bo nagle nie zaczniemy grac jak druzyna godna mistrzostwa przy takiej konkurencji grając taki piach na starcie.To tak nie działa.Albo jestes dobry i widac potencjał od samego początku albo grasz padake i przepychasz to co sie da."
To nie tak działa, pozdrawiam
Cieszę się z 3 punktów, wygraliśmy czyli byliśmy lepsi, Ode ma nadal przebłyski klasy, pozdrawiam i życzę miłego narzekania przez kolejny tydzień
Mimo wszystko przyjemniej się ogląda mecz niż czyta tu komentarze
@Er4s: weź kup sobie kropelkę bo się odklejasz jeśli twierdzisz że lpool nie był gotowcem dla slota
zboostowany Havertz jest jak nowy transfer, jaram się
Szybko go główek nauczyli
Co do pragmatycznego nudnego meczu...
Po co odkrywać karty w meczu sparingowym z podrzędnym przeciwnikiem, lepiej zagrać oszczędnie ;)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@djmacius napisał: "Czasem próbuję tu wchodzić, bo mam szacunek do wielu osób tutaj, fajnie poczytać opinie, komentarze, czasami coś napisać, ale niewiarygodne ile tu jest płaczu i narzekania u, myślę, dorosłych facetów. Jeszcze w latach nazwijmy to przedpandemicznych i pandemicznych było to w miarę zrozumiałe, no bo graliśmy lipę największą w tym wieku, ale tutaj naprawdę, nawet po zwycięstwach jest tylko wieczna krytyka, jechanie po Artecie, piłkarzach i ciągłe narzekanie. Miłego oglądania meczu Wam życzę!"
Jest nas więcej ;)
Moje ciche marzenie to żeby ta strona stanęła na jakimś innym silniku w którym można byłoby ukrywać posty coniektórych.
Panowie naprawdę to się sprawdza w życiu:
docenienie, wdzięczność, patrzenie na dobre strony, generalnie życie okraszone pozytywnymi emocjami, naprawdę polecam ; )