Komentarze użytkownika thegunner4life
Znaleziono 11089 komentarzy użytkownika thegunner4life.
Pokazuję stronę 96 z 278 (komentarze od 3801 do 3840):
Obecny Arsenal Artety niczym się nie różni od Arsenalu Emerego w tym samym czasie. I to nie ma znaczenia czy zrobimy zmianę na pozycji piłkarza X czy Y. Tutaj cały zespół gra źle bez pomysły, bez jakiejkolwiek chęci do gry.
I raczej Mikel ich z tego nie wyciągnie. Poprawa gry w obronie jest zasługą tego, że większość meczu murujemy bramkę. Pomysł na grę z przodu to laga do Auby. Nie komentowałem i starałem się nie oceniać Mikela przez prawie rok. Ale tutaj trzeba to w końcu powiedzieć. Leeds ma połowę składu mniej wartego niż ten jeden Pepe, a dzisiaj wygląda na naszym tle przynajmniej 2x lepiej. To nie jest wina transferów tylko braku pomysłu co zrobić z drużyną.
Siedzenie na ławce u Guardiolii to jednak nie wszystko w tym zawodzie.
@Dawid04111:
Ta strata pkt. nie ma znaczenia dla trzeźwo myślących osób już przed sezonem było oczywiste, że z tą kadrą do TOP4 nie wejdziemy. Jedyna szansa to LE. Mamy w klubie tak naprawdę: jednego napastnika, jednego pomocnika i jednego obrońcę. To trochę za mało na top4.
@Traitor:
Ja strasznie nie lubiłem Walcotta bardzo mnie irytował na boisku swoją grą. Ale tutaj Ci przyznam rację, Pepe i Willian nawet obok niego nie stali. On chociaż nie robił z siebie Henrego wypuszczał piłkę i dzida. No i w odróżnieniu od nich miał chociaż ten jeden sezon konia(Nie mam pretensji do Williana jest tutaj od niedawna, bardziej biję do Pepe).
Ale nas Martinez wczoraj pojechał. Widać, że jak się jednak ma najlepszego bramkarza na świecie i w historii footballu między słupkami to ten efekt przechodzi na całą drużynę.
@Simpllemann:
Nie strzela bramek, bo ciężko pracuje na boisku
Widać, że Aston Villa jest bardziej pewna siebie, bo ma Martineza z tyłu.
Bez sensu on strzelał nie podawał.
Dobra dawać gola bo czas leci
@Gunnerrsaurus:
No zawodnicy Arsenalu postanowili od razu dać jakieś emocje dla kibiców.
O szybko
Też tak macie, że te mecze bez publiczności są jakieś takie nijakie?
@damianARSENAL:
My musimy tam wrócić ze względów finansowych nie sportowych, bo bądźmy szczerzy nawet z pierwszym garniturem nie mamy tam czego szukać. Aleeeee to ważne ze względu na kasę pozwoli nam kupić kolejnych graczy na poziomie Parteya czy Gabriela i w ten sposób za 2-3 sezonu możemy o coś poważnie powalczyć.
@enrique:
To nie tak źle.
@enrique:
A ja ile zdobyłem głosów?
@Rafson95:
Szkoda mi trochę Wilshera gdyby nie te zdrowie to na pewno grał by dalej w piłkę.
Ciekawe czy jak tak wszystko zamykają to czy tym razem nie zamkną też znowu ligi.
@sWinny:
Weź do ręki UoBiA. Są tam dwa pozwolenia które Cię interesują. Polecam drogę sportową łatwiejsza. Jeżeli nie jesteś karany i jesteś zdrowy psychicznie to skala trudności jak na prawo jazdy. Zajmie Ci to 6 miesięcy. Kupisz sobie wtedy ak-47, AR-15 co tam chcesz i temat będzie zamknięty.
Ale bym zjadł sobie takiego kotleta z piersi z kurczaka mmm
@mel75:
A z Czechami też się kłóciliśmy? Bo już nie pamiętam nawet.
@dami494:
Dlatego tu nigdy nie będzie wielkich firm ani korporacji bo to jest dziki kraj. Załóżmy, że właściciel firmy zatrudniającej na całym świecie 10 tys ludzi dami494 produkuje łożyska ślizgowe. I chce otworzyć to w Polsce żeby je produkować potrzebuje ileś tam ton smaru dziennie. Przy tak wielkiej produkcji roczny koszt dowożenia tego smaru ciężarówkami to ileś tam milionów na rok.
Więc kolega dami494 razem z kierownictwem robią szczegółowy plan ile wydadzą na paliwo w myśl OBECNYCH przepisów i ile z tego pójdzie im w KUP(koszt uzyskania przychodu). Po roku dami494 otwiera tę firmę. BACH za pół roku zmienia się ustawa o VAT i sposób rozliczania paliwa.
Tu jest wszystko nienormalne.
Hmm premiera zapowiada, że decyzje o narodowej kwarantannie podejmie za 7-10 dni mimo wcześniejszych zapewnień, że lockdown nie wchodzi w grę. Dodatkowo nigdzie nie powiedział co to jest narodowa kwarantanna i pewnie jak ona wygląda dowiemy się w dzień jej wprowadzenia. W tym kraju firmy prowadzą ludzie bardzo odważni albo bardzo głupi.
@kwiatinho:
A mnie swojego najlepszego kolege byś wziął na służbę?
O ale Manchester zrobił niespodziankę..
@Rafson95:
Chodź na PW
@enrique:
Tak zrobimy w fifie
W ankiecie po prawej 85% do 14%. Widać szwajcarski generał nawet pod okiem Artety dalej jest sobą skoro Egipcjanin po trzech miesiącach gry w klubie już jest lepiej od niego oceniany.
@Nicsienieda:
Może u nich w związku jest równouprawnienie i biją się regularnie.
Myślę, że mimo wszystko Martinez by wczoraj wykończył tą sytuację Lacazette.
@darek250s napisał: "Na papierze ofensywa - Auba - Lacazette - Willian, wygląda kozacko."
Nie wygląda z całej tej trójki dobrze wygląda tylko Auba. Laca nigdy nie był i nie będzie topowym piłkarzem to solidny zawodnik z przebłyskami. Dlatego kupiliśmy tego Pepe, bo brakowało mocy z przodu już wcześniej. No ale niestety Pepe gra jak Gervinho po upgradzie.
@tyson880:
Chodzilo mi ze ogolnie na wyjeździe.
To pierwsza wygrana na wyjeździe od 2015 roku chyba będzie.
Elneny chcial bramkę zdobyć
Do końca myślałem że Auba strzeli w lewo mnie też zmylił
Ja wczorajszego meczu nie oglądałem, bo jak nie ma w TV i jeszcze to rozgrywki takie jak te to jakoś nie mam ochoty. Kiedyś na wszystkie patrzyłem.
Co do meczu z United to mam nadzieję, że tym razem zaryzykujemy, a nie znowu obrona Częstochowy 90 minut.
@Dominik11 napisał: "Teraz jeszcze każe swoim fanatykom wychodzić i bronić kościoła fizycznie, to wzywa do bójek ,do wojny. A to jest karalne i powinien wylądować pod trybunałem stanu."
W demokracji czegoś takiego się nie robi. Ponieważ przy wszystkich jej zaletach i wadach(jako ustroju) jako jedyna gwarantuje wymienialność władzy bez konieczności niszczenia całego kraju. Co w teorii gwarantuje ludziom możliwość stałego bogacenia się. W każdym innym ustroju jak chcesz wymienić rządzących: El-Presidente, Cara, Króla albo jakiś trybunał wojskowy musisz zrobić albo rewolucję albo ich pozabijać. Dlatego z zasady w demokracji nie stawia się przed sądami poprzedników i nie mści się na nich ponieważ, za kolejne 4 lata to Ciebie mogą sądzić.
Dlatego nic mu nie zrobią. Tak samo PIS przez te swoje 8 lat rządów nie zrobi nic nikomu z PO to że ich pościgali po jakiś komisach było tylko dla TV finalnie nikomu nic się nie stało :D
@AlexVanPersie napisał: ""Banalny śmieciu", "ten skunks", "zwykły podjudzaczu" - takie tam miłe zwroty do przeciwników w trakcie dyskusji."
Ten banalny śmieć, to w sumie takie ciekawe. Bo to znaczy, że śmieć się jakoś stopniuje można być np. oryginalnym śmieciem?
@kwiatinho napisał: "W lato Arteta dostał tylko 3 piłkarzy których chciał a na resztę nie było nas stać"
Nie zrozum mnie źle, ja jestem na ten moment ostatnią osobą która ma coś do Artety. Wspieram go i wierzę, że nas odbuduje. Natomiast uważam, że z tym co ma powinno nas być stać na coś więcej niż obrona Częstochowy 90 minut albo wieczna gra z kontry. Do tego nie trzeba mieć Mbappe Ronaldo i KvD w składzie. W tej lidze jest wiele drużyn z gorszym składem która grają atrakcyjniejszy od nas football.
@NineBiteWolf:
Oczywiście, że nie ten sam problem będzie z 34 letnim Willianem. Dlatego tutaj "czyszczenie ze szrotu" nigdy się nie skończy. Bo my na miejsce starego ściągamy ciągle nowy. Tak jak by ktoś myślał tylko o tym co jest tu i teraz, a nie przyszłościowo. Potem nie ma pieniędzy, bo oddajemy graczy za darmo i płacimy tygodniówki piłkarzom którzy niekoniecznie coś wnoszą do składu. I niewiele się zmienia, bo ostatni pomysł z nowym kontraktem dla Mustafiego tylko to potwierdza.
@lordpat napisał: "Może faktycznie wykazują się prostotą myślenia, ale przynajmniej oni wyznają jakieś wartości: patriotyzm, wiara, rodzina."
Ludzie nie mają żadnych wartości to ułuda. Ludzie są tak dobrzy jak im świat na to pozwala. Już wiele razy jako gatunek udowadnialiśmy jakie mamy zasady i wartości ;)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Simpllemann:
Był tu taki kolega z niebieskim nickiem który w wakacje przekonywał mnie, że nie mamy wcale składu na środek tabeli. Muszę się z nim zgodzić. Mamy obecnie skład do walki o utrzymanie.