Komentarze użytkownika tyson880
Znaleziono 10683 komentarzy użytkownika tyson880.
Pokazuję stronę 112 z 268 (komentarze od 4441 do 4480):
Ja obawiam się o środek obrony. Per będzie już starszy o kolejny rok, a Gabriel to cały czas tykająca bomba. Nie wiadomo, co z niego będzie. Wracając do Pera, to wiem, że wiek u stopera ma mniejsze znaczenie, niż np u skrzydłowego, ale mimo wszystko Niemiec już lepszy raczej nie będzie. Pomyślałem sobie jeszcze o takiej opcji, że gdyby przyszedł ten Rodriguez, to Monreal też mógłby grać na środku, gdzie radził sobie bardzo dobrze. Zobaczymy co tam Wenger wymyśli.
Hubertus888
Musi być skrzydłowy? A wg mnie nie musi, bo tych mamy dużo, a napastnika mamy w tym momencie jednego.
Xhaka da nam niesamowitą pewność w środku pola. Będziemy mieli większą kontrolę nad rywalami. Bardzo wartościowy transfer.
Moim zdaniem Lewandowski wcale nie jest lepszy od Igły. Bardzo podobny poziom. Higuaina widziałem już dawno w Arsenalu, jeszcze wtedy kiedy połowa tutaj się z tego śmiała. A teraz kto by go tutaj nie chciał?
Jestem za transferami Holendrów, ale młodych, bo rośnie nowa generacja genialnych piłkarzy. Obecna kadra nie robi szału.
pootra
Nie no spoko....
A moim zdaniem dobrze tym razem powiedział Merson. Może trochę przesadził, że wszyscy chcą grać w Arsenalu, bo tak nie jest, ale z resztą się zgadzam.
Ale mnie to cieszy, jak widzę tabele i Anglia z Walią na czele :)
Rosja to mi przypomina Turcję w meczu z Hiszpanią.
Pewnie, że Bale jest niezły. Zawsze był niezły i to mało powiedziane.
Ale Walia ciśnie. Zrobili progres ostatnio.
Ramsey dzisiaj królem Walii :)
Ja też nie jestem za zbyt dużą ilością transferów w jednym okienku, ale niech to będą naprawdę jakościowi piłkarze. Porządny napastnik i porządny stoper to podstawa w każdym liczącym się klubie. Już naprawdę obejdzie się bez tego skrzydłowego czy Rodrigueza, ale ŚO i N trzeba kupić. No chyba, że Wenger jednak będzie jeszcze stawiać na Pera i Gabriela, ale to jak gra w rosyjską ruletkę.
O masakra.... Payet.
Przed chwilą Borek wspomniał, że nie podoba mu się dzisiejszy skład pomocy Francji. Mi właśnie też od początku coś nie pasowało.
No dobrze. To można obstawiać na live w meczu Rumunia - Albania, że będzie czerwo.
Kurcze, a mam identyczną piłkę. Chyba nie będę jej brał na orlik heh.
Ale akcja Francuzów.
Dla mnie będzie Czaka. Już postanowione.
I po piłeczce :D
ljungberg77
Stary dureń? A niby dlaczego Vardy miałby zarabiać najwięcej w klubie, jako świeży zawodnik? Gdzie tu byłaby sprawiedliwość wobec innych piłkarzy w klubie? Poza tym Wenger sam o tym nie decyduje. Takiego znawce udajesz, a nie kumasz takich prostych rzeczy. Zacznij kibicować innemu klubowi.
Lukaku mi zapunktował w fantasy. Pierwsza brameczka Romelu... Miodzio.
Co te Chile....? A raczej co ten Meksyk...? No Alexis się rozkręca. Gol i dwie asysty. Oby to był zwiastun formy Sancheza przed nowym sezonem.
grand92
No to pewnie będzie jakieś czerwo :D
Ciekawy meczyk. Myślę, że jak na razie to najpewniejszy mecz Francuzów na Euro.
Pięknie Albańczycy. Ludzie Popka potrafią być groźni.
mistique
To dobrze, bo dużo lepiej brzmi "Czaka" niż "Dżaka"
A w ogóle Borek mówi "Czaka" więc oficjalnie w końcu jest "Czaka" czy "Dżaka" bo już się gubię, a wypadałoby to wiedzieć.
Obstawiłem dzisiaj na dwa remisy, z czego dokładny wynik Rumunia - Albania 1:1.
Ja tam sobie wykupiłem pakiet, to mam ten komfort wyboru.
mistique
Czyli powód jest :)
Każdy statystyczny kibic włączyłby mecz Francji ze Szwajcarią. Jeżeli ktoś ogląda Albanie z Rumunią, to musi mieć jakiś powód.
Pogba to jest po prostu kocur :) Niesamowity strzał.
Justin Bieber. W Arsenalu mówimy nie !
Ostatnie lata dla Tomasa to jeden wielki pech... Szkoda, że tak kończy się jego kariera.
Trochę ryzyko. ale skoro i tak prawdopodobnie nie ściągniemy nikogo lepszego na tę pozycje, to można wziąć. Oczywiście pod warunkiem, że to nie będzie stanowić problemu dla transferów na inne pozycje jak N i ŚO, które są priorytetem.
Jak już to sprzedać. Nie ma chyba sensu bawić się w wypożyczenia z zawodnikiem w takim wieku. Debuchy już u nas nie chce grać, a Wenger i tak nie widzi go w składzie, więc po co przedłużać tą sytuacje.
Chciałbym, żeby temat Vardy'ego został już definitywnie zamknięty. Niech sobie gra w Leicester jak chce, ale niech Wenger już z niego zrezygnuje i nie czeka na decyzje wielmożnego pana do zakończenia Euro, bo nie możemy sobie pozwolić na zmarnowanie takiego czasu. Są inni wcale nie gorsi napastnicy na rynku, którzy chętnie by do nas dołączyli.
Jeszcze dwa lata temu byłbym na tak, ale ostatnio Blind nie robi szału. Raczej odpada.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
W lidze włoskiej nikt przypadkiem nie strzela 36 goli. To coś znaczy.