Komentarze użytkownika vitold
Znaleziono 3327 komentarzy użytkownika vitold.
Pokazuję stronę 16 z 84 (komentarze od 601 do 640):
@vitold napisał: "Wniosek? Nie sprzedawajcie nikogo po paru kolejkach, bo Wam to nie wychodzi. :-DD"
Tutaj :) Ludzie już go flopują i liczą, na to, że Arabia sypnie kasę mimo wszystko. ;)
Hehe, ale ten świat przewrotny i nieprzewidywalny... świat k.com, gdzie całkiem niedawno dochodziły stąd głosy, że nie daliśmy rady na froncie LM i EPL, bo nie mieliśmy napastnika, tylko pomocnika na szpicy, mimo, że ustrzelał trochę goli i dał radość w meczu z Realem.
A dziś? Ustrzelał brameczek w eliminacjach Bułgarii czy Turcji w rozgrywkach gdzie jak parę osób fajnie podkreśla, że różni się diametralnie od EPL i już kreowany jest na naszego zbawce w roli napastnika xD.
Xhaka sprzedawany 88 razy od początków swojego pobytu w Arsenalu, a gdy już odszedł to jest narracja, że nam brakuje go, że z nim graliśmy najlepszą i najpiękniejszą piłkę.
Madueke ten to był sprzedany już przed podpisaniem kontraktu, pewnie parę osób z tej strony podpisało słynną petycję, by go nie kupować. A potem zaczęły powstawać drzewka składu z Madueke na PS, który... wygryza Sakę i przeprosiny w kierunku Anglika... PS. szkoda tej kontuzji...
Calafiori? Nie jestem w stanie zliczyć ile razy już go tutaj sprzedawał. Od jakiegoś czasu jest już Waszym zdaniem w TOP 3 obrońców na swojej pozycji. xD
Havertz? Temat rzeka - temat ulubiony. Ludzie już zamawiali Bolta spod naszego stadionu pod siedzibę Chelsea po transferze. Dziś prawie wszyscy na niego czekają, bo to jednak on jest ostatnim elementem układanki Artety. Ciekawe jak będzie prezentował się po takiej kontuzji i czy nie odbija się jego dwie kontuzje ostatnie jakoś na zdrowie; czyt. nie będzie łapał ich gęsto i często.
Wniosek? Nie sprzedawajcie nikogo po paru kolejkach, bo Wam to nie wychodzi. :-DD
Takich kwiatków to byłoby więcej...
@Be4Again napisał: "jakbyśmy ściągnęli 20 letniego zawodnika z Ekstraklasy, a nie napastnika w prime age który grał już w uk, w CL czy w kadrze."
I w dwa sezony mimo wszystko, w 102 meczach robi 97/28 G/A w klubie, nie licząc reprezentacji, gdzie ma 30/15 + smaczki typu 1 miejsce w rankingu najlepszych dryblerów w Portugalii itd
Trzymamy kciuki.
@alexis1908 napisał: "jeśli Gyo nie wypali no to będzie kolejne szukanie napastnika kolejna saga transferowa co w tym fajnego bo nie wierzę ze Kai nagle cudownie zacznie kończyć akcje i strzeli to 25/30 bramek we wszystkich rozgrywkach zresztą on też będzie wracał po kontuzji będzie potrzebował trochę żeby złapać optymalną formę , i też kogo na 9 z młodych może Santiago Castro ale to melodia przyszłości a z gotowych Lautaro ? Ale on wygląda dobrze w 2 napastników Thuram ? To samo i to też by były chore kwoty , Vlahovic ? Jestem jego fanem ale on masę sytuacji marnuje , Osimenh chyba jedyny ale Galata dopiero go kupiła i to pewnie by było ze 100 mln"
Zapomnij. Arteta wypuści GJ na 9 i będzie lux. Jak transfer
@alexis1908 napisał: "mnie to i tak najbardziej śmieszy jak niektórzy mają satysfakcję że mu nie idzie ;) zamiast kibicować żeby zawodnik grał jak najlepiej to o , dobrze że tacy na mecze nie chodzą bo z takim mentalem to nadają się na trybuny Tottenhamu xD"
Ale oni mu kibicują, ale mają prawo krytykować, bo jest tym słynnym ostatnim elementem potrzebnym do mistrzostwa...
@alexis1908 napisał: "Havertz potrzebował pół roku ;)"
Teraz jest naszym mesjaszem, jest tym, który da nam mistrzostwo, tym którego brakuje, tym który "pewnie walnąłby tyle samo bramek co Gyo, a może więcej i dawałby więcej drużynie" xD
Ale będzie im głupio jak tym, co wypychali Modrica po paru kolejkach z RM xD
@ozzy95 napisał: "ale masz satysfakcję z tego, że mu nie idzie, czy o co chodzi? A jak zacznie w końcu strzelać, to co wtedy? "Zawsze uważałem, że potrzebowaliśmy prawdziwego napastnika"? ;)
Podobna nagonka była na Kaia, gdy przyszedł za gruby hajs i na początku zawodził. Spoko rozumiem krytykę, jak ktoś gra źle to nazywajmy rzeczy po imieniu, nie bądźmy do reszty politycznie poprawni. Ale dla mnie niepojęte jest to, że jeśli zawodnikowi X naszego klubu nie idzie to może być to jakimś powodem do radości i iksde. Tak jakby ważniejsza była racja niż dobra gra zawodnika i jeszcze lepsza drużyny. Poza tym mamy dopiero październik, dajmy temu Gyokeresowi czas. Na dzień dzisiejszy gra słabo, ale czy to flop to się jeszcze okaże."
Zaraz zostaniesz zaatakowany, że nie ma żadnego usprawiedliwienia, bo Gyo został ochrzczony jak gotowiec, który wchodzi w ligę i wali po 2-3 bramki w meczu. A jak odpali, to zaczną pisać, że miał prawo go krytykować, bo.. miał być gotowcem i się bardzo cieszy, ze odpallił. xD
@Dziadyga napisał: "Z Isakiem może być tak,że w Sociedad gunwo strzelał,w Njukastl podpasował mu styl czy atmosfera i w pool za 150 mln będzie taki mistrz jak w Sociedad :D a jeszcze ogromna cena w głowie moze siedzieć itd."
https://imgur.com/a/kOxvgIY
Isak po pół roku w LFC xD
@alexis1908 napisał: "no osobiście mu tego życzę ale wątpię w aż tak tragiczny sezon xD ale jakby taki zagrał to chciabym słuchać tych tłumaczeń ;)"
Przecież to proste - forma wakacyjna, brak obozu przygotowawczego, sporo nowych twarzy, trzeba czekać aż się zgrają, a sam Isak musi wejść w ligę na spokojnie....
@alexis1908 napisał: "zobaczymy ja uważam że Isak prędzej czy później im odpali ale czy to będzie taka gra żeby przejąć pierwsze skrzypce po Salahu śmiem wątpić ;)"
No, odpali na 7 bramek, a potem będą głosy, że poczekajmy na jego drugi sezon... ;DDD
@alexis1908 napisał: "Narazie z tych dużych transferów to presję w miarę trzymają Ekitike i Woltemade o ile po Niemcu się spodziewałem tak Ekitike jest dla mnie zaskoczeniem muszę przyznać ;) Isak jest mocno pod formą ale jak to Marzag mówi forma wakacyjna xD Wirtz w niczym nie przypomina zawodnika z Leverkusen , Cuhna nie dosyć że się połamał to znowu ma problem ze strzelaniem , Mbeumo szczerze więcej się po nim spodziewałem w United , Sesko ostatnio lepiej ale też nie pokazuje potencjału z Lipska . No można powiedzieć że jeszcze Eze dobrze wygląda ale też to nie jest jeszcze jego top poziom , i Pedro w Chelsea też okej wygląda tylko jest dzbanem ."
Isak w tym sezonie max 7 bramek w EPL, a przez 70% sezonu będzie słychać z k.com, że on nie miał obozu przygotowawczego i trzeba dać czasu xD
Właściciele i administratorzy k.com po wynalezieniu Gyokeresa obserwujący ruch na stronie: bajlandoooooo
Cyk, City dostaje bana na transfery bezpośrednie / definitywne. Cyk, City zaczyna wypożyczać zawodników z obowiązkiem wykupu i cyk, system objechany. xD
@Mastec30: No to najbliższy sezon-sezony zweryfikują
@Garfield_pl napisał: "Cristhian Mosquera on Viktor Gyökeres:
"He's a beast, an animal. Training with him helps defenders improve.
"There were great players at Valencia, but training with such top-level players is a huge leap," he told @diarioas."
Chłop wie co mówi, oj będzie się działo.. ;)
A teraz z drugiej strony, co do Slota.
Arteta zostaje zwolniony/odchodzi po zakończeniu tego sezonu, bo powiedzmy zajął drugie miejsce, bo brakowało punktu do mistrzostwa, a wynik końcowy popsuły kontuzje i powiedzmy samobój bramkarza.
Załóżmy, że przychodzi inny trener - Gian Piero Gasperini, który w swoim pierwszym sezonie nie robi transferów, gra tymi samymi zawodnikami co poprzednik. Gra wygląda bardzo podobnie, dalej stoimy mocno w defensywie, piłkarze się starają i omijają nas groźne kontuzje. Arsenal wygląda praktycznie tak samo jak za Artety. No i ten Gasperini zdobywa sobie mistrzostwo Anglii w swoim 1 sezonie.
Kunszt trenerski? Ciągnięcie efektu Artety? Wypisz-wymaluj Slot. ;ddd
Slot skończy jak ETH. Poleciał na dywanie Kloppa, i teraz szybuje w dół. Zobaczycie. Presja środowiska Liverpoolu go zje od środka.
@Topek napisał: "Haaland nie strzelił dwa razy karnego (był powtarzany) ale już nadrobił. Koks forma. Myślicie że Norwegia jest w stanie coś fajnego zdziałać na mundialu? Ta ofensywa wygląda zacnie i wydaje się że w końcu to zaskoczyło."
Wydaję się, że Rivaldo jednak miał rację... wruć prosze wruć!!!!...
@alexis1908: Za bardzo moje jaja weszły niektórym na głowę xD Hehe, no ja cały czas twierdzę, że Gyo to napastnik ukształtowany, lecz potrzebujący jeszcze chwili na wdrożenie się całkowite itd. :) a 30 br bedzie !
Ufffff, jak dobrze, że kibice nie mogę sprzedawać zawodników których biczują po paru meczach, bo tak to Modrica by sprzedali po 5 meczach, a T.H wylądowałby na wypożyczeniu w jakimś Palermo, bo młody jeszcze nieorzesany xd
Isak potrzebuję czasu na wejście w formę!! Leżał 2 miesiące na kanapie bez treningów, bez trenerów personalnych !! xD
@alexis1908: To wtedy Ci to tak nawijają makarony na uszy to zmienią narracje, że on potrzebował czasu na wdrożenie i aklimatyzację xD
@Marzag napisał: "No nie jestem, ale na kanonierzy.com piszą że Gyokeres to transfer między na przyszłość a na już, a na takich piłkarzy ciężko znaleźć miejsce w zespole co walczy o mistrzostwo i o champions league, tu muszą grać zawodnicy co już teraz dają wyniki."
No zobaczymy co Arteta ulepi, bo równie dobrze Kai może być cieniem cienia swojego po kontuzji, nie wiadomo. Trzeba poczekać
Bo Artetą to Ty nie jestes xd
@Marzag napisał: "Więc nie rozumiem czemu tu wszyscy go widzą jako zawodnika który będzie grał w podstawie jak to jest gość co się w tym sezonie ma przyuczać ligii."
A to się już okaże po wyleczeniu Kaia, kto będzie w podstawie. ;))
Najważniejsze, że na koniec sezonu będę pisał o minimum 30 bramkach Gyo .. ;)
@fabregas1987 napisał: "a w innych rozgrywkach ma nie strzelać? Pewnie jakby miał ze 2 gole w LM i Carabao ty byś pisał ze w 10 meczach 6 goli"
Nie było to zamierzone, niech Ci będzie Ale nie chce mi się już doliczać.
Ja zawsze skupiam się na lidze
Albo Xhaka którego milion razy sprzedawaliście, a do dzisiaj płyną głosy twierdzące, że to jednak z nim graliśmy najpiękniejszą piłkę. xD
@coooyg11 napisał: "- Raya
- Calafiori
- Jorginho
- Odegaard
- HAVERTZ
- Kiwior
- RAMSDALE
- XHAKA"
Dodaj do tego Madueke, którego 90% strony wywoziło na taczkach, a potem przepraszali go i tworzyli drzewka w których wygryzał Sakę. xD Tutaj absurdów co niemiara
@fabregas1987 napisał: "Ty mówisz o 6,5 meczach, od kiedy liczymy połówki?"
Przełożyłem liczbę minut na spotkania po prostu z samej ligi, bo tutaj często ludzie mnie poprawiali na liczbę minut, bo wystarczy zagrać 5 sekund w 90 minucie i w statystykach liczba spotkań rośnie o 1.
@Mastec30 napisał: "Trochę już naginasz. Od Isaka zaczną wymagać bardzo szybko ale on de facto dopiero we wrześniu zaczął trenować z jakimś zespołem. Miał zero okresu przygotowawczego. Gyokeres był z nami już w lipcu. Gdyby Isak miał taki okres przygotowawczy z Liverpoolem jak Gyokeres z nami to już dawno byłby jechany"
Ja kumam o co cho, ale tutaj takie głosy slychać z paru stron. :-D
Isak po 3 sezonach w EPL i po 7 kolejkach w LFC - nowy w zespole, musi się zgrać, trzeba mu dać czas na aklimatyzację w nowym otoczeniu...
Gyokeres w 1 sezonie w EPL i po 7 kolejkach w AFC - Flop, ledwie 3 bramki po 6.5 spotkania w lidze, tragizm, Sanogo już był lepszy, a Chamakh to już w ogóle topka..
xD
Ale akcja Panowie i Panie dzisiaj z rana. Jaja normalnie, lepiej niż mocna kawa cała ty sytuacja na mnie wpłynęła. Wyobraźcie sobie, że pracuję od godziny 8:00, zazwyczaj do 17:00 i dzisiaj, jak to sobota (niestety w soboty też pracuję..) zbieram się do wyjścia (ok. 7:30) ale zapomniałem jedzenia. Otwieram lodówkę, a tam Gyokeres! Zdziwiony wchodzę na k.com, a tam te z Gyokeres! Zmieniamy taśmę i temat i lecimy dalej.
PS. latają jakieś ploty, że Live wybrało Antoine Semenyo jako następcę Salaha.
Albo te różne fikołki typu, ze facet zdobywa nagrode najlepszego bramkarza w roku, a nie ma go w najlepszej 11 roku xd
@coooyg11: Ode król kreator, powrót do formy, super zagrania, a Gyo jakby nawet i 3 gole strzelił to lipa, bo to tylko Olympiakos xD
Już jest narracja, że Arteta zaryzykował i wpuścił chłopa z kontuzją w 1 meczu EPL?
https://www.facebook.com/share/r/1BbgB5WMLc/?mibextid=wwXIfr
Ucz się Ode. Wystarczy podnieść głowę i zaryzykować. I dać wolną rękę napastnikowi do walki ;))))
@1886gunner1886: Przeciez strzelił. przecież świetnie odnalazł się w akcji bramkowej. Jego instynkt pozwolił być pierwszym do piłki… która jednak przekroczyła linię bramkową. XD
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Nicsienieda napisał: "Jeśli się nie obudzi do powrotu Havertza, to będziemy mieli minimum styczeń i stracone punkty a nawet straconą ligę. Trzeba szukać rozwiązań."
Zaczyna się :-D