Aubameyang: Nie mogłem znaleźć swojej maski!

Aubameyang: Nie mogłem znaleźć swojej maski! 10.03.2019, 21:22, Maciej Szymkowiak 26 komentarzy

Arsenal dokonał ważnej rzeczy i wygrał u siebie z Manchesterem United. To zwycięstwo może być kluczowe w dalszej walce o TOP4. W zwycięstwie pomógł zdobywca bramki, Pierre-Emerick Aubameyang, który wykonał karnego i zdobył bramkę na 2-0. Oto co powiedział Gabończyk po zdobyciu swojego 20. trafienia:

O trzech punktach...
To ważny wynik. Dzisiaj ciężko pracowaliśmy, bo wiedzieliśmy, że to będzie wymagające spotkanie. Spisaliśmy się i wygraliśmy.

O tym, czy czuł presję, podchodząc do karnego...
Nie, ponieważ zespół we mnie wierzył. Laca pozwolił mi uderzyć, co było miłe z jego strony. W drużynie mamy dobrą atmosferę, więc czułem się dobrze przy strzale. Najpierw czekałem na ruch bramkarza, aby uderzyć tak samo jak zazwyczaj, przeciwko Tottenhamowi, miałem głowę skierowaną w dół i nie widziałem bramkarza. To był mój błąd, ale dzisiaj obserwowałem golkipiera, wyczekałem na odpowiedni moment i strzeliłem bramkę.

O swoich odczuciach po trafieniu...
Kiedy pudłujesz, to nie jest łatwo wrócić i strzelać ponownie, ale wszystko było w porządku.

O swoim 20. trafieniu w sezonie...
Jestem naprawdę szczęśliwy, że trafiam i wygrywamy mecze, bo to jest najważniejsze. Chciałem celebrować bramkę z moją maską, ale nie mogłem jej znaleźć, więc zrobię to następnym razem!

O formie Leno...
Sądzę, że zagrał naprawdę dobrze przeciwko Tottenhamowi i dzisiaj też się spisał. Dobrze sobie radzi, a my wiemy, że jest wspaniałym bramkarzem. Dzisiaj było dla nas kluczowym, aby zachować czyste konto.

O tym, czy TOP4 jest w ich rękach...
Oczywiście, że tak, ale wiemy, że czekają nas trudne spotkania. Nieważne przeciwko komu grasz, w Premier League nie jest łatwo. Wszystko w naszych rękach i damy z siebie wszystko, aby zakwalifikować się do Ligi Mistrzów.

O tym, czy pokazali ducha zespołu...
Wiemy, że przy tak ważnych meczach, trzeba go pokazać i to zrobiliśmy. Myślę, że w szatni panuje dobra energia, więc to duży plus.

Manchester UnitedPierre-Emerick Aubameyang autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 485112.03.2019, 20:56

@Leehu: To tak, tylko Laka jest wyznaczony, więc to głównie w od niego zależało :)

Theo10 komentarzy: 496211.03.2019, 16:22

Formę też chyba gdzieś zgubił.

Vendeful komentarzy: 216811.03.2019, 12:00

@matikanonier: Nie zgodzę się tylko co do tego, że Laca gra poniżej oczekiwań. Dla mnie to gość, który nakręca całą grę.

Leehu komentarzy: 977511.03.2019, 09:14

@zly_kanonier: Ja myślę że nie tylko Lacazette pozwolił mu strzelać cała drużyna za nim stała, piłkarze wiedzą że jeśli mamy coś osiągnąć w tym sezonie to Aubameyang musi wrócić do formy, a żeby to zrobić musi być pewny siebie. To był karny na odbudowanie. :)

Marcel90 komentarzy: 437011.03.2019, 07:11

@maniek56: Skąd Ty ta kolejność karnych wynalazles?

Torreira który nigdy w dorosłej piłce nie strzelał karnego u Ciebie na pierwszym miejscu.

Xhaka który strzelał 4 karne z których trafił 3 (nie wliczam tutaj pudła na Polskę) na drugim miejscu.

matikanonier komentarzy: 100611.03.2019, 06:24

Było to nawet widać w TV jak Laca krzyczał do Auby żeby strzelał. IMO ładne zachowanie ale obaj grają teraz poniżej oczekiwań. Oby znaleźli gdzieś tą formę bo teraz same ważne mecze przed nami

Elastico07 komentarzy: 539011.03.2019, 02:37

@kuzguwu napisał: "Na szczęścia De Gea nie jest wybitnym specem od bronienia jedenastek, więc udało się. Moim zdaniem Laca powinien przejąć karne."
Laca przejął karne,przynajmniej tak można wywnioskować z wypowiedzi Auby.

maniek56 komentarzy: 266211.03.2019, 00:41

Kolejność do wykonywania jedenastek wg mnie:
1. Torreira
2. Xhaka
3. Laca
4. Auba

Tak poza tym to dzisiaj bardzo słaby mecz Gabończyka... Oczywiście nie licząc wykorzystane jedenastki.

trapson123 komentarzy: 2110.03.2019, 22:47

Xd nie znalazł maski i formy chyba tez mimo tego bardzo go lubie i mam nadzieje ze jeszcze kilka wcisnie do konca sezonu

kuzguwu komentarzy: 130910.03.2019, 22:35

Na szczęścia De Gea nie jest wybitnym specem od bronienia jedenastek, więc udało się. Moim zdaniem Laca powinien przejąć karne.

Marioht komentarzy: 575210.03.2019, 22:32

Problem Arsenalu w tym, że tego ducha zespołu wciąż czasami gubi w pojedynkach ze słabszymi rywalami na wyjeździe.

Do końca sezonu jeździć na tyłkach. Awans do Ligi Mistrzów jest bardzo ważny. Może wtedy Stan sięgnie głębiej do kieszeni, gdy zobaczy, że wpływy będą wyższe... podwójna korzyść zatem.

losnumeros komentarzy: 345210.03.2019, 22:32

Fajnie, że strzelił, ale te karne niech odpuści bo on podaje a nie strzela.

Mixerovsky komentarzy: 1889 newsów: 510.03.2019, 22:25

Ty znajduj co mecz drogę do bramki. ;)

zly_kanonier komentarzy: 485110.03.2019, 22:03

Bromance, wiadomo. Dobrze się to skończyło, choć karny był mocno średni. Laka musi wykonywać jedenastki.

stanyal komentarzy: 84510.03.2019, 21:56

@fabregas1987: mam nadzieje ze odpadniemy z LE juz teraz i skupimy sie tylko na lidze

helzing komentarzy: 297210.03.2019, 21:52

słabe te karne Auby, no ale tym razem sie udało to sie liczy

GROMALL komentarzy: 465610.03.2019, 21:47

"Aubameyang: Nie mogłem znaleźć swojej formy"

Barney komentarzy: 1227110.03.2019, 21:47

Lubię Obamę i licze ,że wróci do formy ,ale karne powinien zostawić Lace.
TEn strzelał karne w Ol. Lyon fenomenalnie i na pewno robi to o wiele lepiej.

Furgunn komentarzy: 73010.03.2019, 21:47

@anolis: niestety masz racje

anolis komentarzy: 18310.03.2019, 21:44

Ale prawda jest taka: Obama miał dużo szczęścia przy karnym. Pokazał drugi raz z rzędu, że nie umie ich strzelać.

anolis komentarzy: 18310.03.2019, 21:43

"Nie ważne przeciwko komu grasz". Raczej: 'Nieważne przeciwko komu grasz".

tomek105 komentarzy: 53210.03.2019, 21:41

Jeszcze złapie formę i zostanie królem strzelcow zobaczycie :D

fabregas1987 komentarzy: 2000010.03.2019, 21:29

Liczę, że założy maskę po bramce, która da nam awans do 1/4 LE

Patriko komentarzy: 130210.03.2019, 21:25

Ale i tak go lubię żeby nie było :D

mar12301 komentarzy: 2093510.03.2019, 21:24

Teraz po comeback i awans z Rennes!

Patriko komentarzy: 130210.03.2019, 21:24

Formy też coś nie mógł znaleźć ;)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.5
Gracz maja wybór użytkowników Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna