Co za mecz! Arsenal 3-3 Liverpool!

Co za mecz! Arsenal 3-3 Liverpool! 22.12.2017, 21:48, Dawid Wieczorek 1197 komentarzy

Arsenal zaprezentował się bardzo słabo w pierwszej połowie, ale za to w drugiej szybko sobie przypomniał, jak należy grać w piłkę. Mimo wielu znakomitych szans każdej ze stron, musieliśmy zadowolić się remisem, który jednak nie cieszy menadżerów obu drużyn. The Gunners w dalszym ciągu tracą do podopiecznych Jurgena Kloppa jeden punkt i walka o Top 4 w tym sezonie wydaje się być niezwykle ciekawa.

Poniżej prezentujemy wam składy, w jakich rozpoczęły ten mecz oba zespoły:

Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Monreal (46' Mustafi), Maitland-Niles - Xhaka, Wilshere - Iwobi (78' Welbeck), Özil, Alexis (89' Walcott) - Lacazette.

Ławka rezerwowych: Ospina, Mustafi, Kolasinac, Coquelin, Elneny, Walcott, Welbeck.

Liverpool: Mignolet - Gomez, Lovren, Klavan, Robertson - Henderson (13' Milner), Can, Coutinho (84' Oxlade-Chamberlain) - Salah, Firmino, Mane (80' Wijnaldum).

Ławka rezerwowych: Karius, Alexander-Arnold, Lallana, Milner, Wijnaldum, Oxlade-Camberlaim, Solanke.

Pierwsza połowa w wykonaniu Arsenalu była fatalna. Kanonierzy przez pierwsze 45 minut meczu nie oddali ani jednego strzału celnego na bramkę Mignoleta i jedynie cud uratował ich przed tym, by nie przegrywać jeszcze wyżej. Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Philippe Coutinho w 26. minucie po strzale głową, który przelobował bezradnego Petra Cecha.

W przerwie meczu Arsene Wenger zmienił kontuzjowanego Nacho Monreala, a na murawę wprowadził świeżo wracającego po kontuzji Shkodrana Mustafiego.

Druga część gry ułożyła się fatalnie dla piłkarzy Wengera. W 52. minucie bramkę na 2:0 po wyraźnym rykoszecie zdobył Mohamed Salah. Gdy wydawało się, iż mecz ten jest już przegrany, Kanonierzy wzięli się za odrabianie strat. Już minutę później Alexis Sanchez zdobył gola kontaktowego po świetnym dośrodkowaniu Hectora Bellerina. Chwilę potem Granit Xhaka przypomniał sobie, co było jego największym atutem przed transferem do Arsenalu i piekielnie mocnym strzałem przełamał ręce Simona Mignoleta. Mimo że strzał skierowany był w środek bramki, belgijski bramkarz tak sparował uderzenie, że futbolówka wpadła prosto w okienko bramki Liverpoolu. Na tablicy wyników widniał wynik 2:2!

To jednak nie był koniec popisów The Gunners. W 58. minucie Alexandre Lacazette popisał się niesamowitą piętką do Mesuta Özila, który lobem pokonał golkipera Liverpoolu. Gdy wydawało się, że Arsenal ma ten mecz pod kontrolą, Roberto Firmino postanowił przetestować Petra Cecha, który zachował się niemal identycznie jak Mignolet przy bramce Xhaki. Brazylijczyk zdobył bramkę na 3:3, a wynik tego spotkania nie uległ już zmianie, mimo usilnych prób z obu stron.

Po raz kolejny pojedynek pomiędzy Liverpoolem a Arsenalem kończy się wysokim remisem, co akurat dzisiaj nie powinno cieszyć żadnego z menadżerów. Czołówka zaczyna odjeżdżać obu ekipom, a żadna z drużyn nie powiększyła swojego dorobku punktowego po dzisiejszym spotkaniu. Powinien jednak cieszyć nas fakt, iż Arsenal po tragicznej grze w pierwszej połowie zdołał zachować jeden punkt. Nie zmienia to jednak faktu, iż w zimowym okienku transferowym potrzebujemy wzmocnień i wszyscy bardzo liczymy na działania Arsene'a Wengera w tym aspekcie.

Oceń zawodników po meczu z Liverpoolem!

LiverpoolRaport pomeczowy autor: Dawid Wieczorek źrodło:
ZielonyLisc komentarzy: 2028124.12.2017, 00:51

Popek jest już skończony, Szpilka to zwykły pies, a konfident Strachu przejmuje pałeczkę show po ,,królu" hahahahah

SMTX komentarzy: 204824.12.2017, 00:37

@Mihex: @RIVALDO700: Z KSW jak z ekstraklasą. Niby to słaba liga, ale raz na jakiś czas mecz się obejrzy i serio czasami trafiają się fajne. Tak jak wcześniej ktoś napisał trzeba mieć do tych walk Popków duży dystans. Swoją drogą tak pół żartem pół serio, patrząc na grę Arsenalu, czasami odnoszę wrażenie, że patrzę na ekstraklasę, a nie jedną z najlepszych drużyn na świecie.

Reasumując, nie zawsze mecz 2 mocnych drużyn jest ciekawszy od meczu dwóch słabszych, tak samo jest z walkami. Żeby nie było, że takie dno jak walki Popka uważam za ciekawe. Po prostu tylko zwracam uwagę na to, że na KSW oprócz tego jest zawsze jeszcze kilka innych walk. Z tym, że nie dałbym za nie 40zł, bo jest to cena z dupy, patrząc na to, że abonament miesięczny z i tak drogim canal+ kosztuje z 80zł.

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5024.12.2017, 00:32

@navy: sandej yy saturdej

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747424.12.2017, 00:05

Kto sie jara ten sie jara, ja lubie sporty walki, ale UFC a nie KSW. To jak LM do ekstraklasy, nie ma porównania.

Mihex komentarzy: 2360424.12.2017, 00:00

Ale bez szydery to moje pytanie. Fakt, nie przepadam za sztukami walki, ale rozumiem, że kogoś to jara. Ale jeżeli co galę widzi się jak wszyscy jarają się walką wieczoru pomiędzy Adamem Małyszem, a Olivierem Janiakiem, analizują ją na 1000 sposobów, a potem płaczą, że ustawka to coś mnie strzela. Z samego K.com wynika, że jest wiele ciekawszych "lig" jak chociażby UFC. To po co oglądać wersje polsatowską i potem jeszcze marudzić, że cena nieadekwatna do poziomu (gdzie 3/4 piraci)

Kysio2607 komentarzy: 1336023.12.2017, 23:54

@Mihex: jestem zdrowy i bogatszy o 40zl, do tego obejrzałem to co chciałem obejrzec :P do tego kabaretu mam duży dystans, a poza tym w KSW jest trochę fajnego MMA.

barto32 komentarzy: 164723.12.2017, 23:53

bo to jest szczytowa rozrywka dla polskich cebulanych mas : filmy patryka vegi i ksw bekaaaaa jak dobrze że żyje bez tego :)

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.12.2017, 23:49

@Mihex
Dobre pytanie, to samo te całe BOKSY. Szkoda na to pieniędzy, i darmowego czasu.

Mihex komentarzy: 2360423.12.2017, 23:47

Mam pytanie. Czemu wy te KSW oglądacie xD? Bo co leci ta "gala" to słyszę tylko teksty o tym, że ustawione, że nie ma to wszystko sensu, że pod publiczkę. Zróbcie jak ja i po prostu tego nie oglądajcie. Będziecie zdrowsi i bogatsi o 40 zł.

Busze29 komentarzy: 19023.12.2017, 23:45

Szkoda Borysa, ale Chorwat ma jebnięcie w łapie

Kysio2607 komentarzy: 1336023.12.2017, 23:43

Dwie ligi wyżej od Borysa. Gwałt.

Kysio2607 komentarzy: 1336023.12.2017, 23:36

Chorwacja wygląda na konkretnego gościa.

Busze29 komentarzy: 19023.12.2017, 23:28

Borys ma ciężko z Chorwatem

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 23:24

@Busze29: @praptak: Hahahha, rezyser ladnie polecial z tematem.

praptak komentarzy: 881923.12.2017, 23:23

@DexteR_000:
Strachu powiedział że położy Szpilke na deski a Szpilka przyszedł i położył na deski Stracha

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333023.12.2017, 23:20

KSW - jedno wielkie nakręcanie publiki. Było wiadome, że większe szanse ma Strachu. Czemu? By przyciągnąć jak najwięcej widzów, tylko po to jest ten cały cyrk. Niedługo będziemy mieli okazję zobaczyc jak Zygmunt Hajzer podejmuję walkę z plamą, której nie może zwalczyć proszek Vizir....porazka.

Andrzej323232 komentarzy: 17023.12.2017, 23:19

Widać walka już zaplanowana. Teraz trzeba przyciągnąć widzów.

marimoshi komentarzy: 472623.12.2017, 23:17

WWE normalnie, te KSW jest uja warte

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5023.12.2017, 23:17

haha pewnie ustawka, ale jak Szpilka nisko upadł XD

maciek146c komentarzy: 45923.12.2017, 23:16

Jaki burak z tego szpilki, ja nie mogę...

Kysio2607 komentarzy: 1336023.12.2017, 23:16

Ale kabaret hahahahhaha

Alonso komentarzy: 1282423.12.2017, 23:16

@arsenallord: Nie jestem pewien ale przed dzisiejszym dniem Lewy, Ronaldo, Messi i Cavani mięli po 53 strzelone gole w tym roku, Kane miał 50. Messi dziś dołożył 1 ale Kane ma jeszcze jeden mecz w tym roku w przeciwieństwie do reszty.

Anglik za kilka dni statystycznie może być tym najlepszym jak wpakuje jeszcze 2.

Busze29 komentarzy: 19023.12.2017, 23:15

Ja *******e co za kabaret

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 23:14

Cypisa do klatki teraz?

pLYTEK komentarzy: 411823.12.2017, 23:10

@helzing:

Ja tam streama odpaliłem tylko dla Borysa Mańkowskiego, bo chłopa lubie i mu po prostu kibicuję ;)
Oczywiście, że nigdy w życiu bym na to grosza nie wydał i nie kupił PPV.

arsenallord komentarzy: 29708 newsów: 11723.12.2017, 23:09

Widzę, że Kane hattrick. To kiedy Harry zostaje najlepszym napastnikiem na świecie? Obstawiam, że spokojnie w przyszłym roku tak o nim bedę mówił.

helzing komentarzy: 327323.12.2017, 23:08

KSW ktoś to wogóle jeszcze ogląda? to jest komedia, ściagają takich typu Popek i temu podobnych żeby tylko publike nakręcić, poziom sportowy bez komentarza...

grzegorz1211 komentarzy: 1028423.12.2017, 23:06

Kolejka zła nie była. City już jest poza zasięgiem, tym bardziej naszym to niech już wygrywają . Jedynie koguty nas dogoniły, ważne że drużyny przed nami z którymi jeszcze walczymy, nie powiększyły przewagi.

Busze29 komentarzy: 19023.12.2017, 23:06