Di Marzio: Transfer Szczęsnego w przyszłym tygodniu

Di Marzio: Transfer Szczęsnego w przyszłym tygodniu 16.07.2017, 11:20, Eryk Szczepański 51 komentarzy Włoskie media na czele z cenionym dziennikarzem - Gainlucą Di Marzio - są zgodne, że Juventus w przyszłym tygodniu sfinalizuje transfer Wojtka Szczęsnego.

Polak po dwuletnim wypożyczeniu do Romy, prawdopodobnie nie wróci już do Arsenalu. Od dłuższego czasu media spekulowały o jego przenosinach do Juventusu, ale rozbieżności w kwocie odstępnego między Starą Damą a Arsenalem były na tyle duże, że na samych spekulacjach się kończyło. Teraz jednak włoscy dziennikarze, w tym Di Marzio, potwierdzają, że porozumienie zostało osiągnięte, a transfer dojdzie do skutku w przyszłym tygodniu.

Juventus ma zapłacić za Szczęsnego około 9 milionów euro.

Juventus TurynWojciech SzczęsnySklep z gadżetami Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: Di Marzio/ Gazzetta Dello Sport
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
Maciek_AFC komentarzy: 2315 17.07.2017, 17:50

Tragedia, Wegnger nie przestaje zaskakiwac

Argudo komentarzy: 3272 newsów: 2 17.07.2017, 11:37

To jest po prostu kpina. Nawet z rokiem kontraktu powinniśmy żądać 25 mln za Szczęsnego. Najlepszy bramkarz Serie A idzie za bezcen. Do tego za chwilę odejdzie Ospina i zostaniemy z dziadkiem Cechem i półamatorem Martinezem, który nie zna przepisów gry w piłkę nożną. Sami sobie strzelamy w stopę, bo za dwa lata będziemy musieli wybulić 40 baniek, żeby mieć golkipera na poziomie. Chyba że przyjdzie jakiś wynalazek z drugiej ligi Zimbabwe, aby nas zbawić.

ArsVal komentarzy: 4 17.07.2017, 09:32

Wielka szkoda stracić takiego bramkarza tym bardziej, że Cech młodszy i lepszy już nie będzie. Wydaje się, że Wenger nie widzi niestety Wojtka w swojej wizji drużyny...

dudekns komentarzy: 4030 17.07.2017, 09:07

Śmiech na sali z tą kwota za Wojtka...

sector komentarzy: 1052 17.07.2017, 08:32

Wielka szkoda. Dla mnie Wojtek to był/jest Kanonier z krwi i kości. No, ale Wenger wie lepiej.

EpidemicKraX komentarzy: 118 17.07.2017, 08:18

Wojtek > Cech

Skoro Wenger dalej ma pretensje do Wojtka za palenie fajek po meczu i nie da mu nawet powalczyć o miejsce w bramce (a wg mnie spokojnie wygrałby rywalizację z Cechem) to niech go sprzedaje.
Straszna szkoda bo Szczęsny jeszcze młody jest i mógłby spokojnie bronić u nas kilka sezonów z taką formą jaką pokazał w Romie.

FabsFAN komentarzy: 9707 17.07.2017, 00:18

9 mln euro, bo ma tylko rok kontraktu. Czego wy oczekujecie, 50 baniek za bramkarza, ktory zaraz bedzie wolny?

ljungberg77 komentarzy: 809 16.07.2017, 23:58

ma tylko rok kontraktu i zarabia fortunę nie do dźwignięcia dla większości klubów poza Anglią..., nawet na wypożyczeniach Arsenal musiał dokładać mu się do tygodniówki...
serio ktoś na poważnie uważa że 9baniek to za mało??? ;)
obstawiałem 6-8 bo na tyle wyceniali go analitycy obsługujący Premier League, Wenger go skreślił po pamiętnym sylwestrze i co jak co ale w pamiętliwości dla tych co go obrazili jest konsekwentny dlatego po Polaku poleci w końcu Wilshere i tu głowe już dam że będzie jeszcze mniejsza kwota transferu, sam na maksa się cieszę że ci goście już u nas nie zagrają, talent to niewiele jeśli ma się w baniaku siano

kamildluz komentarzy: 544 16.07.2017, 23:06

No słabo.. :(

Marcel90 komentarzy: 2750 16.07.2017, 21:58

Nie rozumiem jaki jest sens trzymania w pierwszym skladzie starego juz Cecha kosztem Wojtka

zuczek1987 komentarzy: 6300 16.07.2017, 21:40

30 milionów za barmkarza z rocznym kontraktem którego nie chcemy i na którego jest tylko jeden chętny ?! buhehehe

Gryzek komentarzy: 1776 16.07.2017, 21:10

Takiego bramkarza sprzedawać

metjuAFC komentarzy: 812 16.07.2017, 21:09

Bardzo zła decyzja Wengera i władz klubowych. Cech jest co najwyżej poprawny, Ospina jest za mały i umiera po każdym kontakcie z piłką lub zawodnikiem, a Martinez to nie ten poziom. Wielka szkoda. W dodatku ta cena. Pickford 30 baniek, to w takim razie Wojtek mógłby pójść przynajmniej za te 20 mln.

Gorrann komentarzy: 1104 16.07.2017, 21:08

Smutne. NIe rozumiem jak możemy się pozbywac tego piłkarza

simson16 komentarzy: 1521 16.07.2017, 20:32

Jak można sprzedawać bramkarza z Top3 na Świecie,??? TRAGEDIA!!!!! niech mi to ktoś wytłumaczy....

Mateusz_24 komentarzy: 188 16.07.2017, 20:12

Nie ma co ukrywać że zarząd od x lat jest do bani. Dopiero jak się wypadło z top4 to coś się zadziałało w transferach.

D14 komentarzy: 1537 16.07.2017, 19:44

@erykgunner:
"Nazwanie kogoś lewakiem jest obrazliwe? To ciekawe co lewicowcy na to skoro wedlug ciebie lewak = obraza ;P" a do tego sie nie odniesiesz? Pewnie nie bo wiesz, ze argumentow na to nie masz.
Skoro to co napisalem o zarzadzie jest dla ciebie obraza to wejdz sobie na forum w momencie gdy przegrywamy mecz i zobacz co ludzie pisza ;)

erykgunner (administrator) komentarzy: 543 newsów: 973 16.07.2017, 19:30

@D14:

"dostałem ostrzeżenie bo obraziłem nasz cudowny zarząd XD"

Sam się szczycisz, że złamałeś regulamin i jeszcze masz pretensje :)

lays komentarzy: 28192 16.07.2017, 19:27

Biznesmeni.

Ozil,Sanchez,Wilshere,Ox,Jenkinson,Gibbs,Campbell,Debuchy - rok kontraktu.

plus Szczesny - 9 mln euro hahahaha

D14 komentarzy: 1537 16.07.2017, 19:12

to Ty jesteś tym bohaterem? Nazwanie kogoś lewakiem jest obrazliwe? To ciekawe co lewicowcy na to skoro wedlug ciebie lewak = obraza ;P
to po 1..
po 2 nazywanie zarząd po imieniu tak bardzo zabolalo? wiesz co to wolnosc slowa? Czy na kanonierzy.com to nie obowiązuje już? Jeżeli tak to spoko, wystarczy powiedzieć, nie musicie dawać ostrzeżeń, sam bardzo chetnie usune konto jezeli tu panuja takie zasady :))

erykgunner (administrator) komentarzy: 543 newsów: 973 16.07.2017, 18:48

@D14:

Przecież masz wpisane powody ostrzeżeń.

D14 komentarzy: 1537 16.07.2017, 18:44

I dostałem kolejne ostrzeżenie..... xDDDDDD pokaż się administratorze tej strony i uzasadnij dlaczego dostaje "ostrzeżenia" :)

Mateusz_24 komentarzy: 188 16.07.2017, 18:29

Jeżeli oni go sprzedadzą za 9 baniek to będzie to śmiech na sali,chlopak ma dna Arsenalu wychowanek. A on go sprzedaje bo co? Bo zapalił fajka pod prysznicem. (śmiech) może niech mu jeszcze klapsa przyłoży. Wspomnicie moje słowa jeszcze będą płakać za Szczęsnym. Tylko teraz pytanie czy w takim razie Romy nie było by stać wydać 9 baniek?? To nie ma sensu.

KedzioRRz komentarzy: 3510 16.07.2017, 18:08

Zostaniemy z dziadkiem Cechem i Martinezem? Ok

D14 komentarzy: 1537 16.07.2017, 15:13

Nie wiem, kto jest administratorem tej strony, ale musi to byc chyba jakas lewacka twarz ;) dostałem ostrzeżenie bo obraziłem nasz cudowny zarząd XD wolność słowa kończy się w momencie, gdy ktoś ma inne zdanie. Żałosne jak nasz zarząd :) 4 ostrzeżenie loading...

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 38356 newsów: 1 16.07.2017, 14:08

"9 mln euro"
xD

enrique komentarzy: 2068 16.07.2017, 13:58

9mln euro za bramkarza w kwiecie wieku, do tego top-10 w europie.
To naprawdę jest jakaś kpina, widać że tu musi być konflikt personalny na linii Szczesny-Wenger, bo inaczej w życiu do transferu by nie doszło.

lordoftheboard komentarzy: 1405 16.07.2017, 13:56

Powiem to co wszyscy: BEZ SENSU

kamilo951456 komentarzy: 49 16.07.2017, 13:48

Toż to jakiś żart 9 mln!!!
Szczesny ma być namaszczony przez Buffona na jego następcę a my bramkarza z czołówki europejskiej sprzedajemy za grosze.
FRAJERSTWO nic wiecej

Elastico07 komentarzy: 383 16.07.2017, 13:39

Wolałbym go zostawic i grac niim w 1 skladzie a cecha na ławke i na puchary wpuszczac niz oddawac prawie za darmo

Elastico07 komentarzy: 383 16.07.2017, 13:38

CO TO ZA CENA?,przeciez on jest wart 20mln funtow.... conajmniej

Radek97 komentarzy: 1056 16.07.2017, 13:34

Ja nie rozumi tego kompletnie,to jest jakos bezsens,jeden z najlepszych bramkarzy w europie w takim wieku. O co tutaj chodzi no błagam!!!

TomekO komentarzy: 630 16.07.2017, 13:15

@erykgunner: jasne fabregas też nie odchodził, Van persi też nie odchodził, nasri, song.
Poczekaj na oświadczenie snacheza jak na oświadczenie rvp i będzie po sprawie.

schnor25 komentarzy: 12284 16.07.2017, 13:15

W dzisiejszych czasach argument, że został mu rok kontraktu i stąd takie śmieszne pieniądze jest...śmieszny. Chcą pozyskać Polaka niech wykładają minimum drugie tyle, a jak za dużo dla złotów, to niech biorą kolejnego Neto.

D14 komentarzy: 1537 16.07.2017, 12:55

Kocham Arsenal calym sercem, ale musze stwierdzic, ze status frajerow roku juz jest przyznany nam na starcie (oczywiscie w kwestii transferowej). Nie rozumiem tej decyzji, nie rozumiem tej kwoty. Nasz zarzad to jest banda szmaciarzy.

thide komentarzy: 24279 newsów: 57 16.07.2017, 12:46

9 milionów to jakaś prowokacja ze strony Arsenalu
Szczęsny to chyba najlepszy bramkarz zeszłego sezonu Serie A i czołówka na świecie

jest wart minimum 30 melonów, jak City sprowadza jakiegoś noname'a, który nie zadebiutował nawet w reprezentacji za 40.

Koroniarz komentarzy: 6732 16.07.2017, 12:39

nie ma to jak ograc bramkarza i pozniej go sprzedac za bezcen

Alatariel komentarzy: 181 16.07.2017, 12:32

Niech nawet nie waży się go sprzedawać dziadek Wenga bo klocka Cecha cały następny sezon w bramce nie zdzierżę.

ostriket komentarzy: 2882 16.07.2017, 12:23

bez sensu, bardzo dobry bramkarz, home grown, wchodzący w idealny wiek, z dużym doświadczeniem, spokojnie może u nas pograć z 8 lat to nie wiadomo czemu Wenga się go chce pozbyć... i to jeszcze za jakieś śmieszne pieniądze...

pedroklub komentarzy: 139 16.07.2017, 12:05

to nie o kasę chodzi tylko o urażoną ambicję Wengera. Przez swoje ego pozbędzie się jednego z najlepszych bramkarzy w Europie. Miał starcie ze Szczęsnym ? ok, ale to było lata temu i focha trzeba schować do kieszeni dla dobra drużyny. No chyba, że mu Szczęsny nawsadzał od ch..jów. Tego nikt tak naprawdę nie wie, ale nie sądzę.

piter1908 komentarzy: 3749 16.07.2017, 11:48

9 baniek? serio? dopiero coś czytałem że ok 20 zapłacą...
jak za takiego grajka to praktycznie darmocha...
Szkoda że tracimy kolejnego zawodnika który ma Arsenal w sercu

erykgunner (administrator) komentarzy: 543 newsów: 973 16.07.2017, 11:48

@TomekO:

Co znaczy za ile może iść? Przecież stanowisko klubu jest jasne, Sanchez nigdzie nie odchodzi.

Gunerxxx komentarzy: 864 16.07.2017, 11:41

Widzę potężne pieniądze... szkoda, że mamy 2017 rok i takie pieniądze płaci się za kajtkow do u18

BarcArsenal komentarzy: 386 16.07.2017, 11:38

to brzmi jak jakiś zart
i o ile do tej pory można było papcia chwalić za szybkie i świetnie zapowiadające się transfery Lacy i Seada tak teraz wraca stary znany dziadek frajer

TomekO komentarzy: 630 16.07.2017, 11:33

@erykgunner: to w takim układzie za ile moze iść Sanchez? Za 15 ? Wojtek po mimo tego że zawsze zachowywał się jak dziecko był jednym z najlepszych bramkarzy w lidze włoskiej więc 9 milionów to się płaci teraz za byle co.

erykgunner (administrator) komentarzy: 543 newsów: 973 16.07.2017, 11:29

@TomekO:

Tylko że Pickford niedawno przedłużył kontrakt, a Wojtkowi został rok. Lepiej sprzedać teraz za 9 milionów, zwłaszcza, ze tylko Juve jest chętne, niż oddać po sezonie za darmo.

Ranczomen komentarzy: 449 16.07.2017, 11:27

"Od dłuższego czasu media spekulowały o jego przenosinach do Juventusu, ale rozbieżności w kwocie odstępnego między Starą Damą a Arsenalem były na tyle duże"

"Juventus ma zapłacić za Szczęsnego około 9 milionów euro."

Widać kto postawił na swoim, a kto dał się ograć jak małe dziecko.

schnor25 komentarzy: 12284 16.07.2017, 11:25

9 mln euro...dramat, a zostajemy z takimi asami jak Cech, Ospina i Martinez (nie to, żebym z Wojtka jakiegoś bohatera robił, ale jednak). Młody, ogarnął się w Romie, ale dostaje kopa. No to za rok Siwy będzie musiał sięgnąć głębiej do sakwy na bramkarza.

Forever_gunner komentarzy: 764 16.07.2017, 11:24

9 mln za takiego bramkarza, podczas gdy jakiś zasrany Ederson został kupiony za 40 mln to jest po prostu kpina. Arenal sfrajerzy się po raz kolejny.

Sobieski14 komentarzy: 633 16.07.2017, 11:24

W końcu. Cena dwa razy za mała.

poprzednia12następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady