Gallas: Sytuacja Lacazette'a jest niepokojąca

Gallas: Sytuacja Lacazette'a jest niepokojąca 11.02.2018, 11:44, Tomasz Kochański 57 komentarzy William Gallas martwi się o Alexandre'a Lacazetta. Francuski snajper po raz kolejny rozpoczął mecz na ławce rezerwowych.

Wydawało się, iż przenosiny 26-latka do Arsenalu, który był typowany na idealnego kandydata do obsadzenia pozycji 9 w Arsenalu, będą zwiastowały nową erę Kanonierów. Rzeczywistość była inna i Lacazette zdobył zaledwie 9 bramek w 26 spotkaniach Premier League, przez co Arsene Wenger sięgnął po usługi Pierre'a-Emericka Aubameyanga.

Były obrońca Arsenalu wyraził swoje zdanie na temat sytuacji byłego gracza Olympique Lyonu:

- To jest trochę niepokojące, bo wszyscy wiedzą, że przyszedł on za ponad 50 milionów euro. Wszyscy myśleliśmy, że będzie niepodważalnym wyborem Arsene'a Wengera, ale pojawił się Aubameyang. Wówczas podejrzewałem, że będą grać razem, jednak tak się nie dzieje.

- To zaczyna działać na jego głowę i myśli, bo występuje on też w reprezentacji Francji, a niebawem rozpoczną się Mistrzostwa Świata, więc jeśli nie będzie grał to będzie dla niego trudne.

Alexandre LacazetteWilliam GallasSklep kibica Arsenalu autor: Tomasz Kochański źrodło: le10sport.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
dominrr komentarzy: 52512.02.2018, 19:53

Lepsze występy = Więcej minut na boisku .
Równanie bardzo proste :)

zly_kanonier komentarzy: 397812.02.2018, 13:26

@hubix108: Typowych skrzydłowych jak np. Sanchez to masz w 4-3-3, a w 4-4-2 masz bocznych pomocników takich jak Freddie czy Robert.
Oni nie byli jakoś wybitnie szybcy, a często schodzili do środka i właśnie takie ustawienie wydaje się być dobre pod Mikiego. Co do Ozila to też nie jestem przekonany.

tyson880 komentarzy: 840712.02.2018, 11:35

Szkoda, że tak mało czasu dostał na pokazanie swoich umiejętności. Tak naprawdę to Lacazette jest trochę pokrzywdzony. To też nie jego wina, że dyspozycja drużyny jest w tym sezonie, jaka jest.

drewniane_krzeslo komentarzy: 143811.02.2018, 22:35

Napastnika rozlicza się z tego ile bramek strzela/-lił, laca jest świetnym napastnikiem trzeba mu to oddać jednak jeżeli coś nie wychodzi powinien posiedzieć na ławie. żal można mieć do Arsene'a o Pereza czy Campbella

Nomad komentarzy: 157011.02.2018, 21:24

@Leehu:

Byle ten drugi nie zrezygnował gdy odbierze to jako brak wsparcia. Szkoda by było. Ja osobiście cieszę się, że mamy Lacazette ponieważ Oli zasłużył na swoją szansę gdzie indziej.. a wyszło jak wyszło (nie Alex'a wina).
Życzę mu by się wstrzelił. umiejętności ma. Po prostu taktyka z 1 napastnikiem nie sprawdza się u nas od samego początku. Szkoda forsować kolejnego dobrego grajka przez te same błędy

Leehu komentarzy: 915611.02.2018, 19:37

Niedługo Ostersund w LE gdzie Auba nie może grać Laca tam musi być pierwszym wyborem. Jedna bramka w takim meczu to oczywiście za mało, ale myślę że dla niego nawet lepiej żeby strzelił ich kilka zyskał taką pewność siebie, bo to u napastnika jest najważniejsze. :)

Osobiście mam nadzieję że Wenger z niego nie zrezygnował po prostu ma teraz nową drogą zabawkę którą musi się chwilę pobawić. :)

hubix108 komentarzy: 21611.02.2018, 19:04

@Deiigloo: nawet mnie nie drażnij

mitmichael komentarzy: 4447711.02.2018, 17:28

Na pewno nie bylo mu milo jak przeczytal w mediach, ze Wenger go sciagnal tylko dlatego, ze za Aubameyanga Borussia zbyt duzo chciala. Widac po grze, ze bardzo mu zalezy ale Wenger marnuje go sadzajac na lawce. Zawsze tak bylo, graly jego pupilki a Ci co na prawde wnosili duzo do druzyny jak Joel Campbell szansy nie dostawali. Moze w koncu sie doczekamy jak obaj pojawia sie razem na boisku

Deiigloo komentarzy: 114211.02.2018, 17:00

@hubix108: ozil i miki

hubix108 komentarzy: 21611.02.2018, 16:09

chyba ze chcemy grać welbeckiem i iwobim w podstawie

hubix108 komentarzy: 21611.02.2018, 16:09

*napewno

hubix108 komentarzy: 21611.02.2018, 16:08

@zly_kanonier: Napeno nie mamy skrzydłowych wiec 442 odpada

zly_kanonier komentarzy: 397811.02.2018, 16:04

Zwolennikom 4-4-2 chciałbym przypomnieć, że to nie jest FIFA i do zmiany ustawienia też trzeba przygotować zawodników. Nie mówię, że by nie pykło, ale trochę czasu też by potrzebowali na zgranie, bo ani Laca w Lyonie ani Obama w BVB nie mieli partnerów, tylko sami grali na szpicy.

hubix108 komentarzy: 21611.02.2018, 15:42

@n0thing: i bellerinem!!!

n0thing komentarzy: 3750 newsów: 36211.02.2018, 15:31

Szkoda ze większość zawodników przychodzących do arsenalu traci swój błysk, najpierw był Kolasinac który świetnie wkroczył dp ekipy, a teraz Laca. Widać że nastawienie trenera wpływa na jakość gry graczy ktorzy najwyraźniej zdają sobie sprawę ze nic nie muszą bo przecież wenger niczego nie oczekuje od nich. Poza tym możesz grać świetnie a i tak Xhaka wraz z Ramseyem będą grać w pierwszym składzie. Nic dziwnego że zawodnikom przestaje się chciec

MartiniKS komentarzy: 28911.02.2018, 15:10

Gdyby był skuteczniejszy to by grał więc nie wiem w czym mają problem.

Radek97 komentarzy: 130611.02.2018, 15:09

@Jaro13579: Zapraszam

hubix108 komentarzy: 21611.02.2018, 15:03

coś czuje ze wenger dostanie telefon od macrona że przed mistrzostwami osłabia reprezentacje swojego kraju

hubix108 komentarzy: 21611.02.2018, 15:01

przy obecnym menagerze to i auba bedzie tragedią. tylko taka różnica ze jak nie bedzie szło to laca bedzie sie zachowywał profesionalnie a auba bedzie odpierdalał jak w dortmundzie. ja miałem nadzieje ze jak przyjdzie to sie ruszy ale już po 1 meczu zrozumiałem ze to problem z wengerem a nie z piłkarzami

Serduszko komentarzy: 27911.02.2018, 15:01

Na pewno jest dużym rozczarowaniem. Grał każdy mecz niemal do końca i nic nie strzelił , a też nic solidnego nie wnosił do drużyny. Myślę że gdyby Giroud grał na pewno strzelił by więcej bramek miał by więcej asyst i więcej dawał by drużynie. Tak Boss stałe mówi o pieniądzach że to źle że klubu bardzo dużo wydawają że piłkarza trzeba dawać coraz więcej, a sam co zrobił...?! Wystawiał piłkarza tylko dlatego że dużo kosztował .

Mlk komentarzy: 17811.02.2018, 14:51

@Pukawka: czemu nie jeden znajac zycie bylby na skrzydle lub za napasnikiem.

Ars17 komentarzy: 28511.02.2018, 14:40

Jeszcze wyjdzie, że podstawowym napastnikiem Francki na mistrzostwa będzie sam Olivier Giroud

Gryzek komentarzy: 245011.02.2018, 14:29

Lacazette traci głowę pod bramką. To, że chce strzelić nie ulega wątpliwości, jednak czasem jak za bardzo chcesz to nic ci nie wyjdzie. To samo było z Ramseyem, aż Wenger w końcu powiedział mu, żeby nieco zluzował.
Mam jednak przeczucie, że Laca to nie będzie Mesjasz dla tego klubu :/

Jaro13579 komentarzy: 14411.02.2018, 14:01

@Radek97: moge dołączyć?

Radek97 komentarzy: 130611.02.2018, 13:54

Jeżeli jest coś takiego jak #LacaTeam# to ja w nim jestem,gościu jest pro,dajmy mu szanse. Sytuacji nie wykorzystał ok,ale on je chociaż miał,Auba nie. Moim zdaniem tu problem jest w taktyce i nerwach zawodników,nic więcej.

ljungberg77 komentarzy: 145811.02.2018, 13:49

mi po ludzku go żal choć wiedziałem że to będzie, podobnie jak Xhaka, niewypał w tej lidze tylko co poradzisz na rozpalone głowy napalonej dzieciarni..., za rok będzie jeszcze gorszy i jeszcze bardziej pospolity bo każdy stoper stoke czy palace się go nauczy i straci nawet ten element zaskoczenia...
niestety za dużo kosztował, za dużo zarabia i choć pasowałby do Bruk Niecieczy to oni pewno nie mają tyle kasy a na granie w poważnym klubie który ma kasę Francuz jest po prostu za czerstwy, na bank manager WBA czy Huddersfield by go za darmo nie chciał bo po prostu spadłby z ligi

Deiigloo komentarzy: 114211.02.2018, 13:30

jak chce grać, to niech gra dobrze xd

NeverLie2Me komentarzy: 25511.02.2018, 13:24

4-4-1-1 i Laca jako taki cofnięty napastnik :)

timiiiii komentarzy: 40211.02.2018, 13:22

@pauleta19:

"(...)ale menedżer rozlicza zawodników za występy na boisku, a te w wykonaniu Alexa są słabe."

szkoda tylko ze nie wszystkich tak rozlicza... podwojne standardy? a tak to Mr. Wenger, normalka...

Nomad komentarzy: 157011.02.2018, 13:20

4-4-2 !!!!

lu_kier komentarzy: 13011.02.2018, 13:20

Nie każdy transfer się sprawdza. Wenger trzymał go z dala od presji w tym sezonie i stawiał na Welbecka, ale ile można czekać na aklimatyzację w klubie. Jeszcze się okaże, że jak nie ma Girouda to nie ma do kogo pogadać.

Pukawka komentarzy: 58211.02.2018, 13:18

@Mlk: hahahahaha z kurakami dziadzio zagrał Full defensywnie to z City na 2 napadziorow bez jaj

Mlk komentarzy: 17811.02.2018, 13:13

Niepokojace jest wpadanie po kazdej porazce w panike i uznawanie top4 jako wyznacznika sukcesu :) teraz liczy sie tylko carbonara cup i LE.
A Lacazette z Aubamayangem zagraja w koncu razem i bedzie moc. Mam nadzieje ze przeciwko City. Ot to takie marzenie :)

gunner1990 komentarzy: 61711.02.2018, 13:12

Przy siwym zaden zawodnik nie pokaze pelni swoich mozliwosci i umiejetnosci. Ten trener sie zagubil juz grube lata temu niestety po drodze zdarzalo sie wygrac FA Cup a teraz jestesmy w finale kurakao a takze wciaz jestesmy w walce o najcenniejsze trofeum Wengera czyli TOP4 i tak w koło macieju ;/ powinien miec dawno pomnik , ale rownie dawno powinno juz go tu nie byc

Mixerovsky komentarzy: 1716 newsów: 411.02.2018, 13:00

Niech sie nie posrają z tym Lacazettem.

Pukawka komentarzy: 58211.02.2018, 12:58

Poziom frustracji w tej drużynie sięga nieba. Nic dobrego z tego nie będzie. Wenger powinien odejść po sezonie gdy lisy zdobyły mistrza. Teraz tylko się pogrąża. Zamiast być podziwianym za stworzenie drużyny ktora bez porażki zdobyła mistrza zostanie zapamiętany jako chaotyczny dziadek który miota się próbując coś odbudować.

haczker komentarzy: 116011.02.2018, 12:51

@pauleta19

"menedżer rozlicza zawodników za występy na boisku" xD

Przepraszam, ale hahahah. Chyba nie masz na myśli Wengera?

daniken komentarzy: 232311.02.2018, 12:48

Wenger Aubameyanaga też zmarnuje więc doesn't matter

pauleta19 komentarzy: 40108 newsów: 111.02.2018, 12:39

Słaba psychika. W dużym klubie rywalizacja to normalność. Lacazette ma umiejętności, ale menedżer rozlicza zawodników za występy na boisku, a te w wykonaniu Alexa są słabe. Dlatego dziwi mnie że za słabą formę Lacazette'a ludzie chcą obarczyć winą Wengera.

Z mowy ciała Lacazette'a bije brak pewności siebie. Moim zdaniem powinien udać się do psychologa, bo ewidentnie nie radzi sobie z własnymi myślami.

filo94 komentarzy: 4359 newsów: 211.02.2018, 12:32

Laca i Auba muszą zagrać razem! Przy tak fatalnej grze Arsenalu nie ma innej opcji! Gorzej już nie będzie, a może być lepiej :)

imprecis komentarzy: 17677 newsów: 2111.02.2018, 12:22

Pomijając to, że zmarnował 2 dogodne sytuacje to akurat jego gra wczoraj mi się podobała. Wydawał się nawet dużo szybszy, niż wcześniej. Jeśli będzie grać tak jak wczoraj, ale skuteczniej to wciąż przyszłość w AFC będzie dla niego sprawą otwartą.

PiotrekAfc komentarzy: 6911.02.2018, 12:20

Szkoda go to dopiero jego pierwszy sezon na wyspach, poza tym koledzy też mu nie podają wielu piłek, oby się nie poddawał.

haczker komentarzy: 116011.02.2018, 12:13

@thide

Wiem, że Xhaka to nie DM, dlatego napisałem, że ustawiłbym tam Kolasinaca. Wenger chyba sam nie wie co ma robić Xhaka, przez to on też nie wie i gra jak gra. Sam napisałeś, że jest takim trochę B2B, jednak jego umiejętności obronne są kiepskie. Już nie raz mieliśmy samobójcze ustawienia na ważne mecze, choćby Holding w meczu z Liverpoolem, więc można by spróbować wyjść Ramseyem i Wilshere, może nie akurat na ważny mecz, ale na jakiś mecz z ogórami (którymi w sumie sami zaraz będziemy).

ziom komentarzy: 87011.02.2018, 12:12

Wenger tak naprawdę nie chciał Lacazette'a. ściągnął go, bo był tańszy od Aubameyanga, którego kupił zimą.Panie redaktorze,sam Pan przeczy sobie pisząc taką bzdurę.W zdaniu które Pan napisał nie ma logiki,występuje sprzeczność.Wenger nie uczestniczy w transferach,on może jedynie wskazać piłkarza którego chce,resztą zajmuje się Gazidis który jest prawą ręką właściciela.Ja się śmieję z takich ludzi którzy obarczają winą Wengera za każde niepowodzenie w klubie.To idioci łatwo sterowalni przez media.Nie powinni mieć prawa głosu.Oni nie mają pojęcia co się tak naprawdę dzieje w klubie.

depu komentarzy: 13311.02.2018, 12:07

Gdyby zaczal od obrony i bramki. To nawet młodzież by strzelala.

thide (redaktor) komentarzy: 26853 newsów: 31511.02.2018, 12:06

@haczker: Xhaka to nie DM, ja to wiedziałem, inni chyba nie, i tak samo Wenger. pisałem, że to rozgrywający, trochę taki b2b, ale nie do końca. Wenger pogonił jedynego DM'a to jak ma wyglądać ten zespół? nie ma osoby do odbioru. Xhaka jest od wczesnego rozgrywania i budowania akcji. gość panikuje przy każdym zagraniu, bo nie czuje się bezpiecznie na boisku, nikt go nie asekuruje. ustawienie Ramseya z Wilsherem na jakiś wazny mecz to byłoby kompletne samobójstwo.

Marcinafc93 komentarzy: 1693411.02.2018, 12:04

Piłkarz musi mieć też zaufanie do trenera, a Siwy dziadek powoli traci w oczach piłkarzy. Trener to jest klucz do sukcesu, to On ma dawać bodźce drużynie i ich motywować. Potrzebujemy nowego trenera natychmiast bo Auba też wejdzie w przeciętność.

haczker komentarzy: 116011.02.2018, 12:02

@thide

Nie pisałem o tym meczu, tylko o przyszłych. Ewentualnie wstawiłbym tam Kolasinaca jako DM. Może by się sprawdził, może nie i tak nie mamy już wiele do stracenia, a Wenger miał i ma dziwniejsze pomysły i eksperymenty.

thide (redaktor) komentarzy: 26853 newsów: 31511.02.2018, 12:00

@haczker: Ramsey miał kontuzję

thide (redaktor) komentarzy: 26853 newsów: 31511.02.2018, 12:00

@Gofer999: Wenger tak naprawdę nie chciał Lacazette'a. ściągnął go, bo był tańszy od Aubameyanga, którego kupił zimą.

nawet Messi tu nie pomoże. za dużo dziur.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Watford 29.09.2018 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool660018
2. Man City651016
3. Chelsea651016
4. Watford641113
5. Tottenham640212
6. Arsenal640212
7. Man United631210
8. Bournemouth631210
9. Leicester63039
10. Wolves62319
11. Crystal Palace62137
12. Everton61326
13. Brighton61235
14. Southampton61235
15. Fulham61235
16. Burnley61144
17. West Ham61144
18. Newcastle60242
19. Cardiff60242
20. Huddersfield Town60242
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Aleksandar Mitrovic50
Sergio Agüero42
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Raheem Sterling31
James Maddison31
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.61
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.73
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna