Media: Bayern skory do sprowadzenia Mislintata

Media: Bayern skory do sprowadzenia Mislintata 15.01.2019, 17:04, Tomasz Kochański 60 komentarzy

Bayern Monachium zamierza zatrudnić szefa skautingu Arsenalu - Svena Mislintata - podaje Independent.

Die Roten mają nadzieję na sfinalizowanie tego ruchu jeszcze przed końcem bieżącego sezonu.

46-latek był postrzegany jako jeden z najlepszych łowców talentów na świecie za czasów jego pracy w Borussi Dortmund. Stał się on również częścią nowego planu Arsenalu, kiedy to wkroczył w szeregi Kanonierów zaledwie rok temu, jednak Bayern wierzy w to, że jest on skłonny do odejścia z klubu z The Emirates.

Źródła dobrze odnajdujące się w sprawach obu stron twierdzą, że relacje pomiędzy Mislintatem, a resztą nowej rządzącej grupy, na czele której stoi Raul Sanllehi, nie wyglądają tak dobrze, jak oczekiwano.

Mislintat wyznaczył kilka celów transferowych, które nie zostały wzięte pod uwagę. Zbiega się to w czasie, kiedy Unai Emery miałby otrzymać większą rolę w kwestii transferów, niż oczekiwałby tego Niemiec. Celem "nowego" Arsenalu było stworzenie struktury, w której główny trener miał mieć mniej znaczące zdanie przy transferach.

Bayern zamierza wykorzystać tę napiętą sytuację, ponieważ są oni zmuszeni do dokonania znaczących roszad w swoim zespole, zaś postacią stojącą na czele tego procesu miałby zostać właśnie Mislintat.

Bayern MonachiumSven Mislintat autor: Tomasz Kochański źrodło: independent.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
zly_kanonier komentarzy: 505917.01.2019, 01:10

Tylko nie nasz Kurt Cobain!!!!

To co, teraz Bayern dalej będzie podkupywał piłkarzy Borussii?

AtW komentarzy: 12716.01.2019, 15:34

@batofator Komentarz mistrzostwo świata :DDD

Ech0z komentarzy: 317716.01.2019, 15:32

@Gunnerrsaurus: Ale mamy najlepszego skauta

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093416.01.2019, 15:21

-Ściągnij najlepszego skauta do ściągania piłkarzy.
-Powiedz, że nie ma pieniędzy i w okienku trzeba obejść się bez transferów.

batofator komentarzy: 229016.01.2019, 14:36

Oj tam, ważne że krowy na ranczu się cielą!

GROMALL komentarzy: 507416.01.2019, 14:10

co to ma być..xdd

AerodynamiC komentarzy: 13416.01.2019, 13:22

Teraz pewnie większość z was ( w tym również ja ) wie jak czuli się kibice LFC przez ostatnich kilka lat i trzeba przyznać, że nie jest to nic przyjemnego. Nie emocjonował bym się tym wszystkim, sezon jeszcze trwa, to od końcowej pozycji będzie zależał dalszy los tego klubu i ewentualnych zmian w nim. Każdy prawdziwy Kanonier ma chyba odpowiednio ukształtowaną cierpliwość, więc sezon w tą czy tamtą niczego nie zmienia xD

Hirow komentarzy: 40116.01.2019, 12:41

Oby nigdzie nie uciekał, choć na pewno ciężko być skautem w klubie który nie ma nawet kilku śrubek na transfery. Jego odejście będzie pięknym obrazkiem początku upadku " Nowego" Arsenalu. Nie ma co winić za to jego( Mislantata), Sanllehego czy Emerego to wina właściciela, który nie widzi, ze przez swój brak zaangażowania w AFC pozwala na erozje klubu. Proszę nie opowiadać, że to Wenger zostawił po sobie bałagan tylko prawda jest taka, że dzisiaj w piłce nożnej jak nie zainwestujesz pieniędzy to nie zarobisz( i nie wygrasz), wiedza o tym drużyny z Championship biorące wielomilionowe kredyty tylko po to, żeby awansować do Premier League a u nas bilans na plus... w Liverpoolu 150mln na minusie i zagnijcie komu to się bardziej opłaci na koniec sezonu :D pomijam już aspekty sportowe

piter1908 komentarzy: 480316.01.2019, 11:34

no cóż w lato czeka nas wielka przebudowa, sporo kończących się kontraktów i na pewno Sven będzie istotny by wtedy sprowadzić kilku graczy jak Torreira.

Nie wiem ile w tym wszystkim jest prawdy ale w Bayernie osób decyzyjnych jest chyba więcej niż w Arsenalu...

swoją drogą wystarczyło kilka porażek i każdy ma sraczke że klub zaraz wyląduje w 4 lidze... spokojnie punkty leżą na boisku i trzeba zacząć je zbierać, przed chwilą wydawało się że United już odpadli z walki o 4 a tymczasem zaraz będą przed nami więc może i My rozpędzimy się meczem z Celsea

Wojakus komentarzy: 6164 newsów: 316.01.2019, 11:01

Ponoć Sven ma odejść

kubex komentarzy: 500816.01.2019, 10:58

@imprecis - też liczę że szybko uciekniesz z tego okrętu

Leehu komentarzy: 1010416.01.2019, 10:43

Kompletnie nie rozumiem tego artykułu, szczególnie tego zdania o "nowym" Arsenalu. Najpierw jest zdanie o tym że Emery ma dostać większą rolę przy transferach, a potem zdanie o stworzeniu struktury w której główny trener ma mniejsze znaczenie, no to w końcu mamy mieć nowy Arsenal czy stary? Taki burdel w tym Arsenalu, nie dziwię się że nie wystarczyło środków na transfery w styczniu. No ale jak się w rok zmienia menadżera który od 20 lat siedział na stołku a zaraz po nim leci dyrektor sportowy który jakby nie było miał kontynuować filozofię Wengera w kwestii prowadzenia klubu to tak to się chyba musi skończyć. Gra o Tron w Arsenalu...

patryksz komentarzy: 300816.01.2019, 10:22

@imprecis: o panie, uciekaj z tego tonącego okrętu, bo ten klub nie zasługuje na tak wspaniałego kibica

tyson880 komentarzy: 989616.01.2019, 07:08

Ale Sven nie skory.

pauleta19 komentarzy: 41403 newsów: 116.01.2019, 03:15

To koniec nadziei na powrót do walki o mistrzostwo w najbliższych latach. Bez wsparcia finansowego ze strony właściciela naszą jedyną nadzieją było liczenie na to, że Sven swoim eksperckim okiem wyszuka dla nas nieoszlifowane piłkarskie diamenty.

Nomad komentarzy: 267616.01.2019, 02:30

Ja tam myślę, że wiąże go z nami kontrakt tak jak z piłkarzami. Więc to AFC ma tutaj karte przetargową. Wątpie tez by sam chciał odejść po tak krótkim czasie..
independent

Kiepomen komentarzy: 222416.01.2019, 01:10

Uważam, że w zaistniałej sytuacji jedynym ratunkiem jest wielkie zjednoczenie się kibiców Arsenalu. Kibice Arsenalu, jeśli kochają ten klub i życzą mu jak najlepiej, muszą sprawić by spadły przychody klubu. Tylko w ten sposób pozbędziemy się Ranczarza, który - nie oszukujmy się - jest główną przyczyną degradacji naszego klubu.

imprecis komentarzy: 18150 newsów: 2116.01.2019, 00:54

Osobiście uważam, że Sven powinien uciekać z tego tonącego okrętu. Ten klub nie zasługuje na tak znakomitego fachowca. Może jak wypadniemy z top6 na długi czas to Jankes nas sprzeda. To jedyny ratunek dla AFC.

imprecis komentarzy: 18150 newsów: 2116.01.2019, 00:50

Czyli co - żegnamy się z Ramseyem, Ozilem i Svenem?
Jak pisałem, że wolę Artetę to ludzie się śmiali. Hiszpan doprowadzi nas do ruiny z której nie wyjdziemy przez najbliższe 5+ lat.

Atos123 komentarzy: 37515.01.2019, 23:48

Chlopina odejdzie od nas, bo my nie mamy pieniedzy i nie moze kupic dla nas nikogo, jest bezrobotny. Pojdzie tam, gdzie bedzie mogl sie wykazac. Obawiam sie , ze juz niedlugo nie zalapiemy sie do pierwszej szostki przy takiej polityce zarzadu.

kuzguwu komentarzy: 223215.01.2019, 23:21

Przy polityce transferowej. którą wydawało się chce prowadzić klub tzn. ściąganie zawodników młodych i pewnie ewentualnie zarabianie na nich pieniędzy, to Mislintat jest na wagę złota.

tom8203 komentarzy: 98115.01.2019, 23:15

Z naszego klubu to bardziej klub karetowy się zrobił niż piłkarski jest . Nie dość że nie idzie to jeszcze ten news .Pytanie się nasowa - co tam się dzieje za tymi murami Emirates ???

Forever_gunner komentarzy: 252115.01.2019, 23:15

Mam nadzieję, że to bzdury. Bardzo potrzebujemy Svena przy naszej finansowej nieudolności. Już wolę oglądać młode talenty niż emerytów za darmo typu Lichtsteiner.

mallen komentarzy: 1780215.01.2019, 22:34

Patola.

ArsenalChampion komentarzy: 384415.01.2019, 21:25

@AaronRambo: co do odejścia Milinstata ma Emery ?

AaronRambo komentarzy: 98515.01.2019, 20:58

Widzę zaczyna się rozkład Arsenalu. Miesiąc miodowy z Unaiem się skończył, okazało się że czarodziej z niego żaden. Czeka nas długi rozbrat z miejscem wyższym niż 6.

The_Gunner1886 komentarzy: 220 newsów: 5315.01.2019, 19:54

@latrunculus:

Biorąc pod uwagę naszą formę w ostatnich latach, gdyby Unai po erze Wengera trzykrotnie z rzędu wygrał z nami LE, to nie byłoby żadnych dyskusji odnośnie jego pracy.

n0thing komentarzy: 5061 newsów: 36215.01.2019, 19:43

sven out wenger in

Thierry_H komentarzy: 37315.01.2019, 19:09

To by był bardzo zły prognostyk. Po obiecującej serii bez porażki, teraz wydaje się, że wszystko sie tu powoli sypie. Chyba że musimy, uwa jego mać, spaść do Championship, żeby ten ranczer w końcu się odczepił? Przejmie nas wtedy jakiś businessman, który jest fanem AFC i zbuduje coś pieknego od zera. Przy obecnym stanie rzeczy mam wrażenie, że - cytując klasyka - kaczka, to maks co może z nas być.

kamil47 komentarzy: 149215.01.2019, 18:59

Raczej fake news. Jest kontrakt który musi wypełnić. A jeżeli klub chce go puścić to raczej żadna strata. Oczywiście ten gość wymiata, ale skoro klub nie bierze pod uwagę jego propozycji to po co taka współpraca? Należy także wziąć pod uwagę że to zwykłe gdybanie.

lordoftheboard komentarzy: 464315.01.2019, 18:21

Bez jaj

KingAugust komentarzy: 87415.01.2019, 18:09

Nie, nie i jeszcze raz nie! Sven na ten moment jest zbyt cenny żeby się go pozbywać. Z dnia na dzień coraz gorsze wiadomości przychodzą z Emirates. Czy w tym klubie nie może być chociaż raz wszystko dobrze?

Sparku komentarzy: 339415.01.2019, 18:09

A ja czytałem niedawno wywiad w którym sam Scen mówił że ma kontrakt z Arsenalem do 2021 roku, więc proszę się rozejść
Ktoś napisze a co to za problem go rozwiazać/zerwać?
Ano problem jest taki że można go rozwiązać za porozumieniem stron bądź zastawić swoją chatę i wziąć kredyt na dzieci i wnuki żeby zapłacić karę za niewywiązanie się z kontraktu

radzio_TRN komentarzy: 2339 newsów: 1315.01.2019, 18:03

No sorry, ale z newsów które się pojawiały i pojawiają, wyłania mi się postać tego Mislintata jako gościa, którego zawsze musi być na wierzchu. Główny trener ma trenować i mieć gówno do gadania, bo pan podkreślam PAN SKAUT jest tu od mówienia jak będzie.
Dlatego najpierw konflikt i wyjazd z Borussii, teraz napięta sytuacja i brak porozumienia z pozostałymi decyzyjnymi w Arsenalu.
Skoro tak ma wyglądać ta współpraca, to auf wiedersehn.

kruper komentarzy: 15515.01.2019, 18:02

Oby nie...

gunner1990 komentarzy: 187315.01.2019, 18:02

przeciez to arsenal nie teraz to za rok nie za rok to za pare lat i tak odejda wszyscy ktorzy jeszcze cos sa warci w tym klubiku. tutaj nie ma ambicji na trofea i bycie wielkim , wasaty amerykaniec laduje hajs w swoje druzyny a ta maszynka mu tylko przynosi hajs spowrotem i ma totalnie wyjebane w arsenal kazdy to wie.

nicram62 komentarzy: 17515.01.2019, 18:01

po co nam skaut jak i tak nikogo nie kupimy?

schnor25 komentarzy: 1787715.01.2019, 17:42

No to czekamy na dementi Niemca, a jak będzie milczał, to prawdopodobnie będzie coś na rzeczy.

Ech0z komentarzy: 317715.01.2019, 17:39

Sven in Emery out

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 215.01.2019, 17:37

Ależ byłyby jaja. Dobry skauting to praktycznie nasza jedyna nadzieja, by wrócić do czołówki Premier League. Jeśli odejdzie, to możemy na dłużej zadomowić się na miejscach 5-6 albo i gorzej.

Jack_Herrer komentarzy: 3436 newsów: 19215.01.2019, 17:35

Beka nie z tej ziemii ;) ciekawe kto z tej świętej trójcy, jest najbardziej kompetentną osobą na swoim stanowisku. Mam nadzieję, że nikt z Was nie myślał, że pierwszy rok poWengerowy będzie dla nas miły i przyjemny niczym herbatka z rumiankiem. Będzie niczym zmieszana cola z mlekiem i browarem.

metjuAFC komentarzy: 3600 newsów: 115.01.2019, 17:35

@thide: Wenger miał zbyt dużą władzę to fakt ale tutaj widocznie nie mogli się dogadaća w takim zestawieniu to jednak trener powinien być ważniejszy.

Redzik komentarzy: 15376 newsów: 9215.01.2019, 17:33

Since Ivan Gazidis’ departure from Arsenal to join AC Milan, Mislintat’s influence has decreased. [Arsenal Insiders via Telegraph]

enrique komentarzy: 653815.01.2019, 17:31

No to już będzie upadek - światowy Top scoutingu który potrafi wyszukiwać za drobniaki kolesi, których po 2-3 latach można odsprzedać za grube miliony.

No ale przecież Stan nie da nawet tych drobniaków...

JEB JANKESKI SKU !!!!!

domino178 komentarzy: 97015.01.2019, 17:30

No tak, bo jak narazie przekomarzają się czy ściągać graczy z Borussi czy Barcy :P A tak poważnie, to jestem w stanie uwierzyć, że tak sytuacja ma miejsce..... W tym klubie już nic mnie nie zdziwi. Jednocześnie mam nadzieję, że Sven zostanie.

Gryzek komentarzy: 317215.01.2019, 17:25

Źle się dzieje w Arsenalu.

WilSHARE komentarzy: 17905 newsów: 815.01.2019, 17:25

Ładny rozpiździel.

Ranczomen komentarzy: 931015.01.2019, 17:22

Ten klub to tykająca bomba.

thide (redaktor) komentarzy: 31207 newsów: 142015.01.2019, 17:22

@metjuAFC: nie mało znaczące, a mniej znaczące. chodzi tutaj głównie o to, jaką władzę miał Wenger.

Argudo komentarzy: 10769 newsów: 615.01.2019, 17:17

Chyba Mislintat nie spodziewał się, że Emery będzie tylko przytakiwał na zawodników, których on mu ściągnie. Trener powinien mieć najwięcej do powiedzenia w kwestii transferów.
Ale mam nadzieję, że to tylko plotki i Sven zostanie na Emirates.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl