Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem!

Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 25.05.2016, 12:57, Adam Cygański 12365 komentarzy

Arsenal Football Club za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej potwierdził to, o czym media mówiły już od dłuższego czasu – od sezonu 2016/17 Granit Xhaka będzie bronił barw Arsenalu.

23-letni Szwajcar podpisał z The Gunners długoletni kontrakt, a kwota transferu nie została ujawniona.

Xhaka przenosi się do Arsenalu z Borussii Mönchengladbach, gdzie pełnił rolę kapitana i którą w ubiegłym sezonie poprowadził do 4. miejsca w Bundeslidze, gwarantujące Źrebakom udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Do Borussii zaś trafił w 2012 roku z FC Basel, z którym dwukrotnie zdobywał mistrzostwo i raz Puchar Szwajcarii.

- Granit to bardzo ekscytujący, młody zawodnik, ale mający już duży bagaż doświadczeń. Obserwowaliśmy go naprawdę długo, a teraz jest już naszym zawodnikiem, dzięki czemu wniesie do naszego składu dużo jakości. Życzymy Granitowi powodzenia podczas Euro 2016 wraz z reprezentacją Szwajcarii i z niecierpliwością wyczekujemy go w Arsenalu – powiedział Arsene Wenger.

Xhaka dołączy do nowych kolegów z drużyny po Mistrzostwach Europy.

Granit XhakaTransfery autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
FabsFAN komentarzy: 20839 newsów: 310.06.2016, 13:38

Najwazniejsze, ze niemcy i tak odpadli wtedy z Hiszpania w 1/2 . Przyznam, ze zawsze najbardziej kibicuje Niemcom ( aby im sie nie powiodlo ) i tamten mecz mnie zdenerwowal.

kamilo_oo komentarzy: 2280210.06.2016, 13:36

Może po prostu nie chcieli widzieć

mistiqueAFC komentarzy: 2676910.06.2016, 13:34

Szogun

No ba.Nie idzie tego meczu zapomnieć, a co do tej nieuznanej bramki Lamparda, to ja nie wiem jak sędziowie tego nie widzieli.Cały stadion widział, ze to byl gol

kamilo_oo komentarzy: 2280210.06.2016, 13:34

Z 3 miejsc awansują 4 drużyny

FabsFAN komentarzy: 20839 newsów: 310.06.2016, 13:27

taki Lallana, ktory jest desygnowany przez niektore gazety, prezentuje nizszy poziom od nieobcenego, decyzja trenera, Isco. Ja nie wiem czy ta paka naprawde jest "mocna".

Szogun komentarzy: 23843 newsów: 310.06.2016, 13:26

Ten mecz Niemców z Anglikami ze ślepymi sędziami którzy nie uznali gola metr za linia bramkową był jednak świetny.Co by nie mówić o Anglikach zawsze walczą no i zawsze odpadają.

eisz komentarzy: 32910.06.2016, 13:24

Ja myślę że Angole mogą zajść daleko, pod jednym warunkiem - jeśli "Sir Roy" nie będzie stawiał na Rooneya. Ogólnie pakę mają mocną, ale jeśli trener nie postawi na odpowiednich zawodników to Euro skończy się dla nich po max 4 meczach, bo nie wyjść z grupy gdzie tylko 1 zespół odpada to będzie po prostu żenada zarówno dla Anglii jak i dla Polaków.

kamilo_oo komentarzy: 2280210.06.2016, 13:23

Marciniak sędzią meczu Hiszpania - Czechy

Qarol komentarzy: 1378510.06.2016, 13:23

Ja myślę, że Polska z drugiego wyjdzie, w 1/8 powiedzmy Szwajcaria i można celować w ćwierćfinał.

To plan najbardziej optymistyczny. Bo równie dobrze można przegrać z Irlandią w pierwszym meczu i zaczną się schody.

mistiqueAFC komentarzy: 2676910.06.2016, 13:22

Adu

Przykro nam bardzo :P

ozzy95 komentarzy: 803 newsów: 110.06.2016, 13:22

Nie wiem czy oni wtedy nie biorą pod uwagę okresu 10 lat (przy czym nie musi być ciągłości) ubezpieczenia chorobowego. Masz tyle? :P

Czeczenia komentarzy: 1040710.06.2016, 13:20

A potrafi? To niech pokażą.

FabsFAN komentarzy: 20839 newsów: 310.06.2016, 13:19

Marioht
Ja tam sie smieje z Anglikow, bo oni co 2 lata celuja w final, a potem konczy sie to niewyjsciem z grupy albo jednym meczem w fazie pucharowej ^^ My przynajmniej nie uznajemy sie za nie wiadomo kogo jak angole.

Marioht komentarzy: 599510.06.2016, 13:17

Przestańcie siać defetyzm. Racja, media nakręcają spiralę, pompują balonik, ale jak ktoś się zna na piłce ten swoje wnioski potrafi wyciągnąć.

Nie jest też tak, że Polska nie potrafi grać w piłkę. Pierwsza jedenastka jest ok, i wreszcie mamy trenera z prawdziwego zdarzenia oraz drużynę.

Liczę na awans z grupy i emocjonujący mecz w 1/8.

FabsFAN komentarzy: 20839 newsów: 310.06.2016, 13:17

5 tottenhamow
1 lfc
1 chelsea
2 manchestere city
2 manchester united

Troche za duzo tych kogutow ^^

Adu komentarzy: 539210.06.2016, 13:14

ozzy95

Ale to zależy od ciąglości składek zdrowotnych, 26 kwietnia zatrudnilem sie w nowej pracy, a stara umowa praca ze starą firmą wygasała 25 kwietnia, wtedy podobno nie jest wymagany okres wyczekiwania.

ozzy95 komentarzy: 803 newsów: 110.06.2016, 13:13

A zwolnienie w maju? W jakich dniach? Dopiero po 30 dniach od faktycznego zatrudnienia przysługuje Ci prawo do chorobowego (80% wynagrodzenia zasadniczego z umowy). Jeśli nie przekroczyłeś 30 dni to sorry ale nie wypłacą Ci i mają do tego pełne prawo.

karmel567 komentarzy: 336910.06.2016, 13:13

FabsFAN

Hart, Walker, Smalling, Cahill, Rose; Dier, Alli, Rooney; Sterling, Kane, Lallana

Taki skład pojawił się dzisiaj w Angielskiej prasie, Rooney w pomocy.

Qarol komentarzy: 1378510.06.2016, 13:13

Hart
Clyne, Smalling, Cahill, Rose
Dier, Wilshere
Alli
?, Kane, Sterling

Pewnie na ? Roy upchnie Rooneya. Wydaje mi się, że coś takiego będzie.

Adu komentarzy: 539210.06.2016, 13:10

ozzy

Nowa, pracuje tam od 26 kwietnia

karmel567 komentarzy: 336910.06.2016, 13:10

Problem w Anglii polega na tym, że przeciętnych piłkarzy uznaje się za dobrych, a dobrych za wybitnych i potem oczekują zwycięstw na każdym turnieju...

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49479 newsów: 38910.06.2016, 13:08

kamili_oo
Historia jak z Polakami. Teraz został już im tylko mecz o honor.

FabsFAN komentarzy: 20839 newsów: 310.06.2016, 13:08

Jakim skladem prawdopodobnie wyjda Angole :D? JAkis fan tej wsapanalej repki moglby mi napiac:P?

ozzy95 komentarzy: 803 newsów: 110.06.2016, 13:07

Adu

To nowa praca? Pracujesz tam przynajmniej od 30 dni?

Czeczenia komentarzy: 1040710.06.2016, 13:05

Skład węgla i papy.

Qarol komentarzy: 1378510.06.2016, 13:03

Anglia skład ma fajny, ale ma też Roya ; D

FabsFAN komentarzy: 20839 newsów: 310.06.2016, 13:00

Anglicy sa mocni jak nigdy, juz wam to rozpisuje.

Hart - niesamowity bramkarz czwartej druzyny w Anglii, do ktorej przychodza zawodnicy kilkukrotnego mistrza Niemiec, ciezko kontuzjowani.
Walker - wspanialy prawy obronca Tottenhamu ( drugiego klubu pólnocnego Londynu ), ktorym wedlug gazet interesowal sie Real MAdryt !
Stones - czolowy SO druzyny, ktora stracila jedynie 55 bramek w lidze. Odrzucil liczne oferty Barcelonym aby moc zagrac w tytanie MAnchesterze City
LO ?????
Wilshere - mlody talent, wszyscy pamietamy jego mecz przeciwko Barcelonie sprzed 5 lat!
Henderson - kiedys we WŁoszech grał pilkarz o podobnych umiejetnosciach, nazywany Włoskim Hendersonem ( a dla niektorych Andrea Pirlo ).
Alli - tak dobry, ze potrafi grac rekoma i nogami, rywale boja sie starc fizycznych z tym zawodnikiem.
Vardy - zawodnik o ogromnym doswiadczeniu na arenie miedzynarodowej, 182-krotny reprezentant Anglii i autor najwiekszej ilosci bramek historii tej reprezentacji.
Hurricane - On akurat jest koksem, wiec go nie skrytykuje :D
Sterling

kamilo_oo komentarzy: 2280210.06.2016, 12:59

O widzę, że Urugwaj zakończył już turniej ;p

Czeczenia komentarzy: 1040710.06.2016, 12:56

Weszło o anglikach: "Po co jadą Anglicy na Euro? Wiadomo, że po złoto. Nawet gdyby nie dostali się na mistrzostwa, to reprezentacja i tak wpadłaby na ceremonię, bo może jakimś cudem ktoś wręczyłby im upragniony krążek."

Nie ma drugiego takiego kraju, który uważa się za Brazylię a gra jak Polska.

FabsFAN komentarzy: 20839 newsów: 310.06.2016, 12:46

Czeczenia
Smiejesz sie, a Anglicy co 2 lat sa mocni jak nigdy. Niedlugo zabraknie stopniowosci dla ich wspanialosci.

Adu komentarzy: 539210.06.2016, 12:44

A to gnoje z mojej pracy, miałem tydzień l4 i mi za niego nie zapłacili.

Miał ktoś tak kiedyś?

FabsFAN komentarzy: 20839 newsów: 310.06.2016, 12:42

Co ja widze, Cavani znowu pokazal, ze jest kwadratem? :D A podobno wrocil stary, dobry Cavani :D Ano tak, to ta wczorajsza wersja:D

kamilo_oo komentarzy: 2280210.06.2016, 12:38

Irlandia Północna jest słaba. Ich grupa w eliminacjach była najsłabsza ze wszystkich. Mam tylko nadzieję, że w niedzielę nie okaże się, że jesteśmy jeszcze gorsi

Czeczenia komentarzy: 1040710.06.2016, 12:36

Jeszcze jest jedna interesująca reprezentacja. Reprezentacja Anglii. Siedmiokrotni mistrzowie świata. 12-krotni medaliści ME. W składzie sami triumfatorzy LM i laureaci złotej piłki. Na ławce legenda trenerska - Sir Roy Hodgson. 20 triumfów Premier League, trzy ligi mistrzów, Bundesliga i puchar ekstraklasy.

Nie będę pytał kiedy, zapytam jak odpadnie najlepsza piłkarsko, nacja wszech czasów? Gol ręką? Nieuznany gol? Karne z Niemcami? Czerwona kartka kluczowego zawodnika? Czy było już wszystko? Macie jakieś typy? Czy regulamin przewiduje rzut monetą? A może klasycznie odpadną, bo badziewiastej grze jak w Brazylii?

ZielonyLisc komentarzy: 1424310.06.2016, 12:28

Gunnerrsaurus

A daj spokój... co 5 minut pokazują zdjęcia z awansu Polaków jeszcze z Narodowego, za chwilę na żywo: Spacer Repr. Polski, a zaraz po tym reportaż o karierze Grosickiego i 5 minutowa rozmowa o kontuzji kostki.

Nie żeby coś ale na prawdę nasze media pompują balonik, a ludzie to oglądają i potem są zawiedzeni bo kierują się tym co mówią media...

Czeczenia komentarzy: 1040710.06.2016, 12:25

Ja się o frekwencję raczej nie boję. Bardziej o formę sędziów. No i wydarzenia pozasportowe. Byle bez kontuzji graczy AFC.

Qarol komentarzy: 1378510.06.2016, 12:24

@AntonioThe

Lloris, Bonucci, Cahill, Juanfran, Fabregas, Payet, Goetze, Candreva, Griezmann, Mueller, Kane.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093410.06.2016, 12:23

Mam wizję, jak Rushford ratuje dupę Anglii

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093410.06.2016, 12:21

ZielinyLisc
Dobrze ze nie spacer Roberta Lewandowskiego

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49479 newsów: 38910.06.2016, 12:19

Czeczenia
Oby było ich jak najwięcej. To ma być święto wszystkich kibiców.

Turek44 komentarzy: 231710.06.2016, 12:11

Podobno Embolo blisko United

Machu1992 komentarzy: 32610.06.2016, 12:09

Milena_AFC chyba tak, sam postawiłem 800 na te 3 wydarzenia, 1547 zwrotu. W stsie masz podatek itp . na bet365 stawiam

Czeczenia komentarzy: 1040710.06.2016, 12:07

Mnie w związku z euro ciekawi najbardziej jedna rzecz. Czy Polska wyjdzie z grupy. To, że Polska nie potrafi grać w piłkę to ja doskonale wiem. Ciekawe tylko czy bardziej od Irlandii Północnej i czy oni o tym wiedzą?

karmel567 komentarzy: 336910.06.2016, 11:50

Panowie będzie możliwość oglądania wszystkich meczy za darmo w internecie, czy wszystko będzie blokowane jak w przypadku Mistrzostw Świata siatkarzy?

Czeczenia komentarzy: 1040710.06.2016, 11:47

simpllemann

Mistrzostwa dwa lata temu pokazały, że wcale nie musi być wielkiej różnicy między meczem Brazylii (gospodarze) z Kamerunem, a Ekwadoru ze Szwajcarią. Brazylia - Niemcy? Kapkę więcej niż na Kolumbia - Grecja.

Lucas6Z komentarzy: 182210.06.2016, 11:43

Ja tam sie Jaram Euro jak Berlin.
Wszystkie moje 4 ulubione reprezentacje uczestniczą wiec czeka mnie poczwórna dawka jeszcze większych emocji.

ZielonyLisc komentarzy: 1424310.06.2016, 11:41

W TVN24 na żywo: Spacer reprezentacji Polski.

Hahahah te nasze media...

RIVALDO700 komentarzy: 3297310.06.2016, 11:34

Anglicy zrobili wczoraj w nocy pierwsza zadyme na Euro w Marsylii.

AntonioThe komentarzy: 3711 newsów: 510.06.2016, 11:27

Pochwalcie się składami do Fantasy Euro. Moja jedenastka to:

Lloris - Piszczek, Koscielny, Rodriguez - Wilshere, Fabregas, Payet, Ozil - Lewandowski, Kane, Lukaku

Wahałem się długo między Pogbą a Payetem i wybrałem jednak tego drugiego ze względu na rzuty wolne :) Nie mam też pewności czy Jack będzie grał w pierwszym składzie ale nie był drogi więc zaryzykowałem.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49479 newsów: 38910.06.2016, 11:17

Ciekawy jestem frekwencji na meczach Rumunia-Albania (stadion na 59 tysięcy), Islandia-Węgry (69 tysięcy) i Islandia-Austria (80 tysięcy).

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz lutego wybór redaktorów Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
7.56
Gracz lutego wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl