Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem!

Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 25.05.2016, 12:57, Adam Cygański 12365 komentarzy

Arsenal Football Club za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej potwierdził to, o czym media mówiły już od dłuższego czasu – od sezonu 2016/17 Granit Xhaka będzie bronił barw Arsenalu.

23-letni Szwajcar podpisał z The Gunners długoletni kontrakt, a kwota transferu nie została ujawniona.

Xhaka przenosi się do Arsenalu z Borussii Mönchengladbach, gdzie pełnił rolę kapitana i którą w ubiegłym sezonie poprowadził do 4. miejsca w Bundeslidze, gwarantujące Źrebakom udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Do Borussii zaś trafił w 2012 roku z FC Basel, z którym dwukrotnie zdobywał mistrzostwo i raz Puchar Szwajcarii.

- Granit to bardzo ekscytujący, młody zawodnik, ale mający już duży bagaż doświadczeń. Obserwowaliśmy go naprawdę długo, a teraz jest już naszym zawodnikiem, dzięki czemu wniesie do naszego składu dużo jakości. Życzymy Granitowi powodzenia podczas Euro 2016 wraz z reprezentacją Szwajcarii i z niecierpliwością wyczekujemy go w Arsenalu – powiedział Arsene Wenger.

Xhaka dołączy do nowych kolegów z drużyny po Mistrzostwach Europy.

Granit XhakaTransfery autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 310.06.2016, 13:38

Najwazniejsze, ze niemcy i tak odpadli wtedy z Hiszpania w 1/2 . Przyznam, ze zawsze najbardziej kibicuje Niemcom ( aby im sie nie powiodlo ) i tamten mecz mnie zdenerwowal.

kamilo_oo komentarzy: 2298510.06.2016, 13:36

Może po prostu nie chcieli widzieć

mistiqueAFC komentarzy: 2676910.06.2016, 13:34

Szogun

No ba.Nie idzie tego meczu zapomnieć, a co do tej nieuznanej bramki Lamparda, to ja nie wiem jak sędziowie tego nie widzieli.Cały stadion widział, ze to byl gol

kamilo_oo komentarzy: 2298510.06.2016, 13:34

Z 3 miejsc awansują 4 drużyny

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 310.06.2016, 13:27

taki Lallana, ktory jest desygnowany przez niektore gazety, prezentuje nizszy poziom od nieobcenego, decyzja trenera, Isco. Ja nie wiem czy ta paka naprawde jest "mocna".

Szogun komentarzy: 23964 newsów: 310.06.2016, 13:26

Ten mecz Niemców z Anglikami ze ślepymi sędziami którzy nie uznali gola metr za linia bramkową był jednak świetny.Co by nie mówić o Anglikach zawsze walczą no i zawsze odpadają.

eisz komentarzy: 33110.06.2016, 13:24

Ja myślę że Angole mogą zajść daleko, pod jednym warunkiem - jeśli "Sir Roy" nie będzie stawiał na Rooneya. Ogólnie pakę mają mocną, ale jeśli trener nie postawi na odpowiednich zawodników to Euro skończy się dla nich po max 4 meczach, bo nie wyjść z grupy gdzie tylko 1 zespół odpada to będzie po prostu żenada zarówno dla Anglii jak i dla Polaków.

kamilo_oo komentarzy: 2298510.06.2016, 13:23

Marciniak sędzią meczu Hiszpania - Czechy

Qarol komentarzy: 1379610.06.2016, 13:23

Ja myślę, że Polska z drugiego wyjdzie, w 1/8 powiedzmy Szwajcaria i można celować w ćwierćfinał.

To plan najbardziej optymistyczny. Bo równie dobrze można przegrać z Irlandią w pierwszym meczu i zaczną się schody.

mistiqueAFC komentarzy: 2676910.06.2016, 13:22

Adu

Przykro nam bardzo :P

ozzy95 komentarzy: 803 newsów: 110.06.2016, 13:22

Nie wiem czy oni wtedy nie biorą pod uwagę okresu 10 lat (przy czym nie musi być ciągłości) ubezpieczenia chorobowego. Masz tyle? :P

Czeczenia komentarzy: 1046110.06.2016, 13:20

A potrafi? To niech pokażą.

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 310.06.2016, 13:19

Marioht
Ja tam sie smieje z Anglikow, bo oni co 2 lata celuja w final, a potem konczy sie to niewyjsciem z grupy albo jednym meczem w fazie pucharowej ^^ My przynajmniej nie uznajemy sie za nie wiadomo kogo jak angole.

Marioht komentarzy: 599610.06.2016, 13:17

Przestańcie siać defetyzm. Racja, media nakręcają spiralę, pompują balonik, ale jak ktoś się zna na piłce ten swoje wnioski potrafi wyciągnąć.

Nie jest też tak, że Polska nie potrafi grać w piłkę. Pierwsza jedenastka jest ok, i wreszcie mamy trenera z prawdziwego zdarzenia oraz drużynę.

Liczę na awans z grupy i emocjonujący mecz w 1/8.

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 310.06.2016, 13:17

5 tottenhamow
1 lfc
1 chelsea
2 manchestere city
2 manchester united

Troche za duzo tych kogutow ^^

Adu komentarzy: 540310.06.2016, 13:14

ozzy95

Ale to zależy od ciąglości składek zdrowotnych, 26 kwietnia zatrudnilem sie w nowej pracy, a stara umowa praca ze starą firmą wygasała 25 kwietnia, wtedy podobno nie jest wymagany okres wyczekiwania.

ozzy95 komentarzy: 803 newsów: 110.06.2016, 13:13

A zwolnienie w maju? W jakich dniach? Dopiero po 30 dniach od faktycznego zatrudnienia przysługuje Ci prawo do chorobowego (80% wynagrodzenia zasadniczego z umowy). Jeśli nie przekroczyłeś 30 dni to sorry ale nie wypłacą Ci i mają do tego pełne prawo.

karmel567 komentarzy: 338410.06.2016, 13:13

FabsFAN

Hart, Walker, Smalling, Cahill, Rose; Dier, Alli, Rooney; Sterling, Kane, Lallana

Taki skład pojawił się dzisiaj w Angielskiej prasie, Rooney w pomocy.

Qarol komentarzy: 1379610.06.2016, 13:13

Hart
Clyne, Smalling, Cahill, Rose
Dier, Wilshere
Alli
?, Kane, Sterling

Pewnie na ? Roy upchnie Rooneya. Wydaje mi się, że coś takiego będzie.

Adu komentarzy: 540310.06.2016, 13:10

ozzy

Nowa, pracuje tam od 26 kwietnia

karmel567 komentarzy: 338410.06.2016, 13:10

Problem w Anglii polega na tym, że przeciętnych piłkarzy uznaje się za dobrych, a dobrych za wybitnych i potem oczekują zwycięstw na każdym turnieju...

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49735 newsów: 39410.06.2016, 13:08

kamili_oo
Historia jak z Polakami. Teraz został już im tylko mecz o honor.

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 310.06.2016, 13:08

Jakim skladem prawdopodobnie wyjda Angole :D? JAkis fan tej wsapanalej repki moglby mi napiac:P?

ozzy95 komentarzy: 803 newsów: 110.06.2016, 13:07

Adu

To nowa praca? Pracujesz tam przynajmniej od 30 dni?

Czeczenia komentarzy: 1046110.06.2016, 13:05

Skład węgla i papy.

Qarol komentarzy: 1379610.06.2016, 13:03

Anglia skład ma fajny, ale ma też Roya ; D

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 310.06.2016, 13:00

Anglicy sa mocni jak nigdy, juz wam to rozpisuje.

Hart - niesamowity bramkarz czwartej druzyny w Anglii, do ktorej przychodza zawodnicy kilkukrotnego mistrza Niemiec, ciezko kontuzjowani.
Walker - wspanialy prawy obronca Tottenhamu ( drugiego klubu pólnocnego Londynu ), ktorym wedlug gazet interesowal sie Real MAdryt !
Stones - czolowy SO druzyny, ktora stracila jedynie 55 bramek w lidze. Odrzucil liczne oferty Barcelonym aby moc zagrac w tytanie MAnchesterze City
LO ?????
Wilshere - mlody talent, wszyscy pamietamy jego mecz przeciwko Barcelonie sprzed 5 lat!
Henderson - kiedys we WŁoszech grał pilkarz o podobnych umiejetnosciach, nazywany Włoskim Hendersonem ( a dla niektorych Andrea Pirlo ).
Alli - tak dobry, ze potrafi grac rekoma i nogami, rywale boja sie starc fizycznych z tym zawodnikiem.
Vardy - zawodnik o ogromnym doswiadczeniu na arenie miedzynarodowej, 182-krotny reprezentant Anglii i autor najwiekszej ilosci bramek historii tej reprezentacji.
Hurricane - On akurat jest koksem, wiec go nie skrytykuje :D
Sterling

kamilo_oo komentarzy: 2298510.06.2016, 12:59

O widzę, że Urugwaj zakończył już turniej ;p

Czeczenia komentarzy: 1046110.06.2016, 12:56

Weszło o anglikach: "Po co jadą Anglicy na Euro? Wiadomo, że po złoto. Nawet gdyby nie dostali się na mistrzostwa, to reprezentacja i tak wpadłaby na ceremonię, bo może jakimś cudem ktoś wręczyłby im upragniony krążek."

Nie ma drugiego takiego kraju, który uważa się za Brazylię a gra jak Polska.

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 310.06.2016, 12:46

Czeczenia
Smiejesz sie, a Anglicy co 2 lat sa mocni jak nigdy. Niedlugo zabraknie stopniowosci dla ich wspanialosci.

Adu komentarzy: 540310.06.2016, 12:44

A to gnoje z mojej pracy, miałem tydzień l4 i mi za niego nie zapłacili.

Miał ktoś tak kiedyś?

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 310.06.2016, 12:42

Co ja widze, Cavani znowu pokazal, ze jest kwadratem? :D A podobno wrocil stary, dobry Cavani :D Ano tak, to ta wczorajsza wersja:D

kamilo_oo komentarzy: 2298510.06.2016, 12:38

Irlandia Północna jest słaba. Ich grupa w eliminacjach była najsłabsza ze wszystkich. Mam tylko nadzieję, że w niedzielę nie okaże się, że jesteśmy jeszcze gorsi

Czeczenia komentarzy: 1046110.06.2016, 12:36

Jeszcze jest jedna interesująca reprezentacja. Reprezentacja Anglii. Siedmiokrotni mistrzowie świata. 12-krotni medaliści ME. W składzie sami triumfatorzy LM i laureaci złotej piłki. Na ławce legenda trenerska - Sir Roy Hodgson. 20 triumfów Premier League, trzy ligi mistrzów, Bundesliga i puchar ekstraklasy.

Nie będę pytał kiedy, zapytam jak odpadnie najlepsza piłkarsko, nacja wszech czasów? Gol ręką? Nieuznany gol? Karne z Niemcami? Czerwona kartka kluczowego zawodnika? Czy było już wszystko? Macie jakieś typy? Czy regulamin przewiduje rzut monetą? A może klasycznie odpadną, bo badziewiastej grze jak w Brazylii?

ZielonyLisc komentarzy: 1451610.06.2016, 12:28

Gunnerrsaurus

A daj spokój... co 5 minut pokazują zdjęcia z awansu Polaków jeszcze z Narodowego, za chwilę na żywo: Spacer Repr. Polski, a zaraz po tym reportaż o karierze Grosickiego i 5 minutowa rozmowa o kontuzji kostki.

Nie żeby coś ale na prawdę nasze media pompują balonik, a ludzie to oglądają i potem są zawiedzeni bo kierują się tym co mówią media...

Czeczenia komentarzy: 1046110.06.2016, 12:25

Ja się o frekwencję raczej nie boję. Bardziej o formę sędziów. No i wydarzenia pozasportowe. Byle bez kontuzji graczy AFC.

Qarol komentarzy: 1379610.06.2016, 12:24

@AntonioThe

Lloris, Bonucci, Cahill, Juanfran, Fabregas, Payet, Goetze, Candreva, Griezmann, Mueller, Kane.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1096610.06.2016, 12:23

Mam wizję, jak Rushford ratuje dupę Anglii

Gunnerrsaurus komentarzy: 1096610.06.2016, 12:21

ZielinyLisc
Dobrze ze nie spacer Roberta Lewandowskiego

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49735 newsów: 39410.06.2016, 12:19

Czeczenia
Oby było ich jak najwięcej. To ma być święto wszystkich kibiców.

Turek44 komentarzy: 231710.06.2016, 12:11

Podobno Embolo blisko United

Machu1992 komentarzy: 32610.06.2016, 12:09

Milena_AFC chyba tak, sam postawiłem 800 na te 3 wydarzenia, 1547 zwrotu. W stsie masz podatek itp . na bet365 stawiam

Czeczenia komentarzy: 1046110.06.2016, 12:07

Mnie w związku z euro ciekawi najbardziej jedna rzecz. Czy Polska wyjdzie z grupy. To, że Polska nie potrafi grać w piłkę to ja doskonale wiem. Ciekawe tylko czy bardziej od Irlandii Północnej i czy oni o tym wiedzą?

karmel567 komentarzy: 338410.06.2016, 11:50

Panowie będzie możliwość oglądania wszystkich meczy za darmo w internecie, czy wszystko będzie blokowane jak w przypadku Mistrzostw Świata siatkarzy?

Czeczenia komentarzy: 1046110.06.2016, 11:47

simpllemann

Mistrzostwa dwa lata temu pokazały, że wcale nie musi być wielkiej różnicy między meczem Brazylii (gospodarze) z Kamerunem, a Ekwadoru ze Szwajcarią. Brazylia - Niemcy? Kapkę więcej niż na Kolumbia - Grecja.

Lucas6Z komentarzy: 182210.06.2016, 11:43

Ja tam sie Jaram Euro jak Berlin.
Wszystkie moje 4 ulubione reprezentacje uczestniczą wiec czeka mnie poczwórna dawka jeszcze większych emocji.

ZielonyLisc komentarzy: 1451610.06.2016, 11:41

W TVN24 na żywo: Spacer reprezentacji Polski.

Hahahah te nasze media...

RIVALDO700 komentarzy: 3297310.06.2016, 11:34

Anglicy zrobili wczoraj w nocy pierwsza zadyme na Euro w Marsylii.

AntonioThe komentarzy: 3719 newsów: 510.06.2016, 11:27

Pochwalcie się składami do Fantasy Euro. Moja jedenastka to:

Lloris - Piszczek, Koscielny, Rodriguez - Wilshere, Fabregas, Payet, Ozil - Lewandowski, Kane, Lukaku

Wahałem się długo między Pogbą a Payetem i wybrałem jednak tego drugiego ze względu na rzuty wolne :) Nie mam też pewności czy Jack będzie grał w pierwszym składzie ale nie był drogi więc zaryzykowałem.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49735 newsów: 39410.06.2016, 11:17

Ciekawy jestem frekwencji na meczach Rumunia-Albania (stadion na 59 tysięcy), Islandia-Węgry (69 tysięcy) i Islandia-Austria (80 tysięcy).

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 8.07.2020 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 4.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl