Oficjalnie: Lucas Perez odchodzi do West Hamu

Oficjalnie: Lucas Perez odchodzi do West Hamu 09.08.2018, 11:56, Adam Cygański 2774 komentarzy

Arsenal Football Club oraz West Ham United potwierdziły, że Lucas Perez zamienił The Emirates na Stadion Olimpijski na zasadzie transferu definitywnego.

29-latek podpisał z Młotami 3-letni kontrakt, a według Transfermarkt.de kwota transferu wyniosła 4,4 miliona euro.

- Cieszę się, że trafiłem do klubu z taką historią oraz że nadal będę grał w Premier League. West Ham ma świetnych kibiców i występuje na wspaniałym stadionie, więc transfer tutaj to dla mnie wspaniała wiadomość - powiedział Hiszpan.

Perez trafił do Arsenalu w 2016 roku i od tamtego momentu rozegrał dla The Gunners 21 meczów, w których strzelił 7 goli, a ubiegłą kampanię spędził na wypożyczeniu w Deportivo La Coruna, skąd trafił na The Emirates.

Dołącz do ligi typerów Kanonierzy.com!

Lucas PerezTransferyWest Ham United autor: Adam Cygański źrodło: whufc.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 111.08.2018, 12:29

@Czeczeniec: Mam pytanie. Czy jesteś spokrewniony z użytkownikiem Czeczenia? Pozdrawiam.

DontCry komentarzy: 623611.08.2018, 12:28

@Redzik: Ja mam nadzieję, że jakimś cudem ugramy 4. miejsce, o co będzie bardzo ciężko i wrócimy do Ligi Mistrzów, a Emery dostanie szansę na przebudowę składu, z normalnym budżetem.

Czeczeniec komentarzy: 7911.08.2018, 12:27

Jutro nasz najlepszy skrzydłowy Alex Iwobi strzeli 4 bramki, a po meczu Wenger wjedzie na stadion na swoim nowym nosorożcu i zacznie tańczyć kankana z Elnenym. Róbcie skriny.

MatczaK komentarzy: 46611.08.2018, 12:27

@Czeczeniec:
Oglądałem i polecam, nie jest to jakiś top, ale przyjemnie się ogląda, dużo się dzieje do 4 sezonu i fabuła wciąga :)

Redzik komentarzy: 12201 newsów: 4111.08.2018, 12:27

Mam nadzieję, że Emery choć trochę ogarnie ten burdel w defensywie.

n0thing komentarzy: 3891 newsów: 36211.08.2018, 12:26

@JanikK: "przy 10 letnim stazu" Walcott też miał taki staż i co niby zasługiwał na wysoką tygodniówkę? Mnie interesuje wyłącznie jego postawa na boisku. Ramsey zarabia w tej chwili około 100 tys, myślisz że zarząd jest na tyle głupi żeby zaproponować mu nowy kontrakt na mocy którego zarabiałby tylko o 20 tys więcej? Zastanów się. Zobaczył tygodniówkę Ozila i mu się w głowie przewróciło. Rozumiem jeszcze dawać taką kasę Niemcowi, bo jeżeli chodzi o marketing to koleś jest dużo wyżej niż taki Walijczyk.

"to jest po prostu żenujące dla niego" dla mnie żenujące sa jego piętki i straty. Klub dał mu wszystko, chyba już zapomniał ile szans otrzymał, zaraz po kontuzji wrócił do składu i wszyscy w niego wierzyli. To samo jest z Emerym. Hiszpan widzi w nim kluczowego zawodnika i nawet mianował go bodajże trzecim kapitanem. On ma tutaj wszystko. Ale jak widać pieniądze są ponad wszystko. To jest profesjonalny klub i każdy powinien zachowywać się profesjonalnie. Koleś chce wymusić na zarządzie jak największą kasę i po części go rozumiem natomiast niech spojrzy na swoje umiejętności i dopiero wtedy podejmuje decyzje.

@kwiatinho: ciekawe czy zawodnik, który zastanawia się nad swoją przyszłością i jest bliżej odejścia niż pozostanie pozostaje na sto procent profesjonalistą czy buja w obłokach. Sorry, ale ja nie lubie zawodników którzy nie potrafią się określić. Stawia klub w niezręcznej sytuacji, za pół roku to nic za niego nie weźmiemy konkretnego. Ważniejsze jest dobro zespołu niż indywidualny zawodnik.

Redzik komentarzy: 12201 newsów: 4111.08.2018, 12:25

@DontCry: ja o części już zapomniałem ale po dzisiejszym seansie przypomniały mi się wszystkie wpadki Cecha xD

Kanonier204 komentarzy: 37620 newsów: 311.08.2018, 12:24

@Tevez
I popchnie drużynę do przodu, jak Mustafi Aguero :V

Marcel90 komentarzy: 372511.08.2018, 12:24

@Mihex: Bardzo dziekuje :)

grzegorz1211 komentarzy: 527811.08.2018, 12:24

Iniesta już czaruje i strzela w Japonii, po asyście Podolskiego

Tevez komentarzy: 165611.08.2018, 12:23

Łysy zamiast wygłaszać przemówienie puści przed meczem swoimi piłkarzom kompilkę z failami defensywy Arsenalu i po tym będą wiedzieli co z nami zrobić :D

Mihex komentarzy: 1960811.08.2018, 12:22

@Marcel90:
https://www.stream2watch.org/live/vissel-kobe-vs-jubilo-iwata-live-stream
nie jest wybitny, do tego chyba lekkie opóźnienie względem flashscore, ale jest xD

DontCry komentarzy: 623611.08.2018, 12:21

@Redzik: Nie wiem czy chcę się nastawiać negatywnie na jutrzejszy mecz, i tak nie liczę na 3 punkty, a te filmy przypominają mi tylko jak fatalny mieliśmy ostatni sezon i odbierają resztki nadziei. :(

Mihex komentarzy: 1960811.08.2018, 12:21

Ja pierdziele, ta bramka Iniesty wygląda jakby teraz Lewego wpuścić do Ekstraklasy xD Jeden zwód i obrona leży xD

Marcel90 komentarzy: 372511.08.2018, 12:21

@Mihex: Masz jakiegos fajnego streama? :)

Mihex komentarzy: 1960811.08.2018, 12:20

@Marcel90: Polder asysta xD

Marcel90 komentarzy: 372511.08.2018, 12:19

Iniesta brameczka

Redzik komentarzy: 12201 newsów: 4111.08.2018, 12:19

@DontCry:

https://www.youtube.com/watch?v=2-BCM5MASMs

kontynuacja :P

Mihex komentarzy: 1960811.08.2018, 12:18

@Redzik: Podziękuję xDD

Włączyłem to Kobe z Iwatą xD Polder z Iniestą się trochę bawią, ale reszta drużyny chyba nie ogarnia co mają na myśli xD

Tevez komentarzy: 165611.08.2018, 12:17

@kanapka: Przestańmy udawać że to ma jakiekolwiek znaczenie. Mistrz Świata z Manchesteru rozegrał wczoraj wybitne zawody.

Czeczeniec komentarzy: 7911.08.2018, 12:17

Armatki, trochę z innej beczki pytanie, oglądał ktoś może serial "Ray Donovan"? Muszę wiedzieć czy warto się za niego zabierać, a żadnym recenzentom nie ufam tak bardzo jak wam.

Redzik komentarzy: 12201 newsów: 4111.08.2018, 12:17

@Wojakus: jakby tak się stało to Cech by już murawy nie powąchał. :P

@Mihex: jest jeszcze II część. Podesłać ci? :P

DontCry komentarzy: 623611.08.2018, 12:17

@Redzik: Z czasem niestety robi się tylko gorzej.

Ilość błędów Mustafiego, Xhaki, Cecha, Holdinga jest porażająca. Nie wiem czy to da się poprawić. Wenger zostawił klub z fatalną linią defensywną.

Mihex komentarzy: 1960811.08.2018, 12:16

@kanapka: Meh, moim zdaniem 1 punkt dla nich to będzie dobry wynik. Może kilku ważnych długo grało, ale dalej mają takich piłkarzy jak Son, Eriksen, Llorente, Lucas, więc to nie jest jakiś mega ogórkowy skład. Do tego patrząc po Pogbie wczoraj to nie wykluczone, że niektórzy z Anglików dzisiaj zagrają.

kanapka komentarzy: 2671 newsów: 711.08.2018, 12:14

Sądzicie ze Newcastle wywalczy dzisiaj 3pkt u siebie? Wiekszosc graczy Tottenhamu grała dosc długo na mundialu.

Redzik komentarzy: 12201 newsów: 4111.08.2018, 12:12

@DontCry: haha :D Jak obejrzysz całość to daj znać :P

@Kowal96: oby oby. Pamiętam jak oglądałem te mecze na żywo - o jaki ja wtedy byłem wkurzony, rozczarowany i zawiedziony.

DontCry komentarzy: 623611.08.2018, 12:11

@OldFashion: Trójca z przodu - Auba, Miki/Laca, Oezil?

Jakoś wątpię, że chłopy się tak szybko ogarną i będą niesamowicie bronić, pewnie więc Emery pójdzie na strzelaninę z Pepem i liczę na szczęśliwy remis.

WilSHARE komentarzy: 16271 newsów: 711.08.2018, 12:11

Ja się nie nadaję na typera. Zbyt bardzo jestem przeciwny antyfutbolowi, by typować za ich zwycięstwem.

Tevez komentarzy: 165611.08.2018, 12:11

@ZelGrey: Jeśli nie będziemy grać po ziemi to nie powąchamy w tym meczu piłki. Łysy ma w swoich szeregach twardych i agresywnych obrońców którzy zmiażdżą naszych ofensywnych piłkarzy w bezpośrednich pojedynkach. Długie piłki nie wchodzą w grę. Wysoki pressing w naszym wykonaniu jest mało skuteczny więc w ten sposób też nie możemy zagrać bo by nas pojechali z kontry. Stałe fragmenty też słabo. Także ja nie mam pojęcia jaką obierzemy taktykę i współczuję Emeremu że taki rywal mu się trafił na start.

Mihex komentarzy: 1960811.08.2018, 12:10

@Redzik: Dałem radę kilka minut, oczy krwawią...

Wojakus komentarzy: 5459 newsów: 311.08.2018, 12:10

@Redzik: Taki błąd jak w meczu ze Swansea może się jutro powtórzyć przy próbie gry od obrony :P

WilSHARE komentarzy: 16271 newsów: 711.08.2018, 12:09

@arsenal159: król parkietu, król miejskiej remizy, czołem!

Kowal96 komentarzy: 977711.08.2018, 12:09

@Redzik:

Moje serce krwawi :/ Obym nie miał zaszczytu oglądania takiej padaki w obronie w obecnym sezonie.

lukasz845 komentarzy: 279611.08.2018, 12:09

@OldFashion: przede wszystkim ofensywa, reszta to wielka niewiadoma

OldFashion (zawieszony) komentarzy: 73011.08.2018, 12:07

Jakie, Waszym zdaniem, atuty ma Arsenal w jutrzejszym meczu?

DontCry komentarzy: 623611.08.2018, 12:06

@Redzik: Tej bramki Cleverley'a, gdy Xhaka sobie stoi i zastanawia się co dalej się wydarzy nigdy mu nie wybaczę, o czym on tam myślał?

Kowal96 komentarzy: 977711.08.2018, 12:03

Drodzy Admini, pewnie już ktoś to pisał, ale mogłem przeoczyć. Poprawcie ligową tabelę na stronie, bo jeszcze jest ta z zeszłego sezonu :P

Gunnerrsaurus komentarzy: 995611.08.2018, 12:03

176 użytkowników trafiło dokładny wynik :o nie wiedziałem, że tutaj w ogóle tylu jest

Redzik komentarzy: 12201 newsów: 4111.08.2018, 12:03

@Tevez: @Kowal96: @thide: @Topek: @DontCry: @Ranczomen:

https://www.youtube.com/watch?v=yaCvRcgrK2o

Musicie to obejrzeć :P

Wojakus komentarzy: 5459 newsów: 311.08.2018, 11:55

@Mihex: Ja już nie mówię o FPL :) Ale ciekawie dla Tottenhamu znów będzie. Mogli by się mocniej zaciąć ;)

SoulStorm komentarzy: 487311.08.2018, 11:55

Spec od szczania do szyi hahaha

Mihex komentarzy: 1960811.08.2018, 11:53

@Wojakus: Stare chińskie przysłowie mówi: Kane kupuj dopiero we wrześniu.

Wojakus komentarzy: 5459 newsów: 311.08.2018, 11:50

To co, Kane przez najbliższe kolejki się zacina? :P

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511611.08.2018, 11:50

To lycho.

Mihex komentarzy: 1960811.08.2018, 11:47

O 12 przedsmak Premier League. W Japonii Iniesta i Polder zagrają ze sobą po raz pierwszy xd Co więcej, będą grali na polskiego bramkarza! :P

DontCry komentarzy: 623611.08.2018, 11:46

@Niuchacz3: Nie.

Wojakus komentarzy: 5459 newsów: 311.08.2018, 11:46

@Niuchacz3: Zdziwię się, jeśli Leno od 1 kolejki wygryzie Cecha

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511611.08.2018, 11:45

To Leno nie zacznie jutro?

Topek komentarzy: 13092 newsów: 12611.08.2018, 11:44

Ja się o pozycję brakarza aż tak nie boję. Jasne, liczyłem, że Leno szybko wyrzuci Cecha na ławkę, ale Petr tym razem na pewno się nie utrzyma jak będzie odwalał taką manianę jak w zeszłym sezonie. Wcześniej był problem, bo Ospina nie był żadną alternatywą, teraz mamy opcje.

Bardziej obawiam się sytuacji na środku obrony. Jedna kontuzja i zaczyna wchodzić Holding albo inny eksperyment. Chambers na ewentualne wypożyczenie powinien pójść zimą, kiedy będzie wizja powrotu Kościelnego.

JanikK komentarzy: 758811.08.2018, 11:44

@ZelGrey:
Mnie tez mocno ciekawi występ wilczków:)

Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool16133042
2. Man City16132141
3. Tottenham16120436
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Everton1666424
8. Bournemouth1672723
9. Leicester1664622
10. Wolves1664622
11. West Ham1663721
12. Watford1663721
13. Brighton1663721
14. Cardiff16421014
15. Newcastle1634913
16. Crystal Palace16331012
17. Burnley16331012
18. Huddersfield Town16241010
19. Southampton161699
20. Fulham1623119
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Harry Kane92
Raheem Sterling86
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.95
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.07
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna