Składy: Arsenal vs Bournemouth

Składy: Arsenal vs Bournemouth 27.02.2019, 19:48, Dawid Wieczorek 26 komentarzy

Już za niespełna godzinę Arsenal rozegra kolejne spotkanie ligowe w bieżących rozgrywkach. Tym razem Kanonierzy podejmą na własnym stadionie ekipę Bournemouth.

Oto składy, w jakich rozpoczną ten mecz oba zespoły:

Arsenal: Leno - Jenkinson, Sokratis, Koscielny, Monreal, Kolasinac - Guendouzi, Torreira - Özil, Mchitarian, Aubameyang.

Ławka rezerwowych: Cech, Mustafi, Elneny, Iwobi, Suarez, Ramsey, Lacazette.

Bournemouth: Boruc - Clyne, Mepham, Aké, Smith - Ibe, Gosling, Surman, Fraser - Mousset, King.

Ławka rezerwowych: Begović, Rico, Daniels, Simpson, Taylor, Brooks, Surridge.

Składy autor: Dawid Wieczorek źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Pitu88 komentarzy: 55527.02.2019, 23:40

@losnumeros: i co teraz powiesz po meczu?:D:D:D

mitmichael komentarzy: 4607427.02.2019, 20:49

O prosze Jenkinson w pierwszym skladzie. Ostro defensywnie wyszlismy na wisienki. Ławka wyglada swietnie, zwłaszcza linia ofensywna.

losnumeros komentarzy: 338827.02.2019, 20:44

Chłopie, dawałeś już powoli nadzieję na odkupienie swoich błędów i znowu wyjeżdżasz 5 obrońców w takim meczu i u siebie? A Suarez kiedy zagra? To byłby dla niego idealny mecz by zagrać z 60 minut.

tyson880 komentarzy: 946727.02.2019, 20:43

O kułcze...

Marioht komentarzy: 572027.02.2019, 20:26

Bardzo dobrze, że Emery rotuje. Dotychczas dosyć umiejetnie zresztą.
Kanonierzy musicie dziś wygrać.

Też liczę na Palace. Mają szansę urwać punkty. W dodatku grają u siebie.

piter1908 komentarzy: 440927.02.2019, 20:22

znowu 5 w obronie ;/
szkoda że bez ramseya

Arsenal2004 komentarzy: 61427.02.2019, 20:20

Na trójkę obrońców czy Kolasinac na skrzydle?

sidtsw komentarzy: 201927.02.2019, 20:12

@prezes77: dokładnie tak.

prezes77 komentarzy: 57127.02.2019, 20:10

dobrze ostatnio nam wychodziła gra 4-2-3-1 to ten zas wymyśla i zmienia ustawienie ;/ zaczyna to byc irytujace

ashburtongrovePL komentarzy: 17227.02.2019, 20:07

Ja myślę że jednak kolasinac na skrzydle może

I wtedy:
Leno
jenki sokrati kosa nacho
Torreira guendouzi
Miki ozil kolasinac
Auba

To byłoby ciekawe xd

LunaticLama komentarzy: 90527.02.2019, 20:07

@tomke: Jeden trzeźwo myślący. Normalne, że mając mecz z kfc za 3 dni, Emery będzie rotował. A wszyscy lament, że piątka obrońców, że laca.. ehh

stanyal komentarzy: 83727.02.2019, 20:05

Super, ze bedzie okazja zobaczyc Jenkinsona. Wiem ze to zapchaj dziura i troche mu brakuje ale ma serce kanoniera i na bank da z siebie wszystko. On by sie pogodzil z rola wiecznego rezerwowego byle by byc w klubie

Topek komentarzy: 13335 newsów: 12627.02.2019, 20:00

Brawo za Jenkinsona. Skoro gra tragiczny Lichy i tragiczny Maitland to może też zagrać przeciętny Carl. Liczę na dobre rozgrywanie Guendo. Przynajmniej takie jak Xhaki z Southampton

Placio komentarzy: 76527.02.2019, 19:58

Dobry skład dla mnie :) , Jest moc przy kontratakach i do rozgrywania też , środek zagęszczony i myślę , że wszystko zagra. COYG!

tomke komentarzy: 15027.02.2019, 19:57

Ludzie są teraz mecze co 3-4 dni to Emery musi rotować akurat na osłabionego bournemouth aż prosiła się rotacja. Niestety kadre mamy jaką mamy ale musimy dać rade

GunnersFan9 komentarzy: 5274 newsów: 827.02.2019, 19:56

Gooner talk podało takie ustawienie:

Leno
Sokratis Koscielny Monreal
Jenkinson Guendouzi Torreira Kolasinac
Özil Mkhitaryan
Aubameyang

softgreat komentarzy: 154727.02.2019, 19:55

brooks?

metjuAFC komentarzy: 238327.02.2019, 19:54

Czyli Sokratis, Monreal i Koscielny w środku a Kolasinac i Jenkinson jaki wahadłowi? Dziwne ale niech zdobędą 3 punkty obojętnie jakim sposobem. Trochę nieodpowiedzialne jest wystawianie 2 lewych obrońców w jednym składzie.

Patriko komentarzy: 112527.02.2019, 19:52

I ten Jenkinson xD Emery chyba nie chce nas w LM xD

darek250s komentarzy: 5949 newsów: 427.02.2019, 19:52

To jest 3-4-2-1 , a nie gra na 5 obroncow...

killer0303 komentarzy: 27927.02.2019, 19:51

Zonk... Iwobi, Ramsey. Laca ława ?? WTF....

Argudo komentarzy: 9068 newsów: 627.02.2019, 19:51

Jak trwoga to do Jenkinsona.

adrianpilsczek2000 komentarzy: 148327.02.2019, 19:50

Piątka obrońców :(

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17287 newsów: 97627.02.2019, 19:49

Jak już człowiek zaczyna odnosić wrażenie, że powoli Unai wszystko układa, to ten mu wyjeżdża z takim składem. Porażka.

barto32 komentarzy: 153827.02.2019, 19:49

co z xhaka?

Diam51 komentarzy: 2605 newsów: 13927.02.2019, 19:49

Emery muruje u siebie z Bournemouth.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz kwietnia wybór redaktorów Aaron Ramsey
Aaron Ramsey
7.09
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna