Składy: Arsenal vs Tottenham

Składy: Arsenal vs Tottenham 19.12.2018, 19:53, Adam Cygański 15 komentarzy

Już za niespełna godzinę Arsenal rozegra drugie w ciągu siedemnastu dni derby północnego Londynu przeciwko Tottenhamowi.

Tym razem podopieczni Unaia Emery’ego zmierzą się z Kogutami w ramach ćwierćfinału Pucharu Ligi Angielskiej, a mecz ten zostanie rozegrany na Emirates Stadium.

Poniżej prezentujemy wam składy, w jakich rozpoczną to spotkanie oba zespoły.

Arsenal: Cech - Maitland-Niles, Sokratis, Xhaka, Monreal - Torreira, Guendouzi - Mchitarian, Ramsey, Iwobi - Aubameyang.

Ławka rezerwowych: Martinez, Koscielny, Lichsteiner, Elneny, Willock, Lacazette, Nketiah.

Tottenham: Gazzaniga - Trippier, Alderweireld, Davies, Rose - Winks, Sissoko - Eriksen, Dele, Lucas - Son.

Ławka rezerwowych: Vorm, Foyth, Walkers-Peters, Skipp, Lamela, Llorente, Kane.

Carabao CupSkładyTottenham Hotspur autor: Adam Cygański źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Daymon komentarzy: 13719.12.2018, 20:52

To chyba koniec ozila w Arsenalu

zejaz komentarzy: 153319.12.2018, 20:32

@Sakahai: Nie tylko Ty :)

arsenalove komentarzy: 22519.12.2018, 20:29

Szkoda, że jednak Koscielny nie wyszedł, niech się ogrywa po kontuzji. To i tak puchar myszki Mickey.

Sakahai komentarzy: 205419.12.2018, 20:17

Ja już wole faraona na ŚO od Czaki..

AntonioThe komentarzy: 3673 newsów: 519.12.2018, 20:14

@lordpat: Znając życie, pewnie zasnął przed kompem.

mar12301 komentarzy: 2092019.12.2018, 20:11

Obrona to jakiś żart obecnie. Ciemne chmury nad Arsenalem widzę z takim tyłem :(

sidtsw komentarzy: 202119.12.2018, 20:11

Laca co mecz ławka. Iwobi zawsze w pierwszym. O co tu chodzi trenerze? :-(

n0thing komentarzy: 4425 newsów: 36219.12.2018, 20:06

obrona w tragicznym stanie, miejmy nadzieje ze auba dzisiaj da rade

lordpat komentarzy: 134419.12.2018, 20:05

Ciekawe gdzie Mesut.

Patriko komentarzy: 112619.12.2018, 20:05

Boli ten Xhaka na śo, ale oprócz tego skład dobry, ja już się przyzwyczaiłem, że Emery jak Wenger nie koniecznie widzi naszych dwóch snajperów w jednym składzie od pierwszych minut

AerodynamiC komentarzy: 8219.12.2018, 20:02

Nie czaję czemu z Maitland-Niles'a robią obrońcę, przecież gość ma zadatki na *****istego skrzydłowego.

mitmichael komentarzy: 4607419.12.2018, 19:58

Laca na ławce, Xhaka w obronie, ciezko bedzie

madderns29 komentarzy: 2718 newsów: 219.12.2018, 19:58

Co to jest za obrona. Kiedy jak nie teraz powinni dostać szanse nasi stoperzy z rezerw??? Ozil znowu out? I czemu Lacazette ławka znowu???

Dainc komentarzy: 38319.12.2018, 19:56

Elneny już nawet na puchary nie wychodzi

Song_o komentarzy: 105219.12.2018, 19:56

Myślałem, że będzie większa rotacja przed świątecznym maratonem (5 meczów w 13 dni), ale widać Unai nie chcę w derbach odpuszczać

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz kwietnia wybór redaktorów Sokratis Papastatopulos
Sokratis Papastatopulos
7.09
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna