Startujemy z Ligą Typerów Kanonierzy.com! Dołącz do zabawy

Startujemy z Ligą Typerów Kanonierzy.com! Dołącz do zabawy 09.08.2019, 01:22, Patryk Bielski 24 komentarzy

Start nowego sezonu angielskiej Premier League już w piątek, co oznacza, że jak co roku o tej porze ruszamy z naszą zabawą w typowanie spotkań. W ostatnim konkursie najlepszy okazał się Skotii, który zgromadził na swoim koncie 2809 punktów. Czy w tym sezonie taki wynik pozwoli na zajęcie pierwszego miejsca? Przed nami sezon pełen emocji i rywalizacji, w której do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe.

Konkurs typerski będzie polegał na typowaniu spotkań Premier League za pomocą naszego typera do końca bieżących rozgrywek ligowych.

Zasady typowania
Zasady typowania są bardzo proste. Przy każdym spotkaniu podajemy wynik, jakim według nas zakończy się dany mecz. Typować można aż do godziny przed rozpoczęciem danego spotkania. Swój typ będzie można również dowolnie zmieniać, dopóki do rozpoczęcia danego meczu nie pozostanie 60 minut.

Nagrody
1 miejsce - koszulka domowa z własnym nadrukiem ufundowana przez piłkarski sklep kibica PodStadionem.pl
2 miejsce - koszulka wyjazdowa ufundowana przez piłkarski sklep kibica PodStadionem.pl
3 miejsce - voucher do wykorzystania w sklepie PodStadionem.pl o wartości 100 zł
Miejsca 4-10 - voucher do wykorzystania w sklepie PodStadionem.pl o wartości 50 zł oraz książka Klub autorstwa Joshuy Robinsona oraz Jonathana Clegga ufundowana przez księgarnię internetową REBIS (szczegóły wkrótce na naszym portalu)

Punktacja
- poprawny typ (zwycięzcy/remisu/porażki) (np. 3:1, gdy mecz zakończy się 2:0) +10 pkt
- dokładny wynik (1:2, gdy mecz zakończy się 1:2) +21 pkt

Warunki uczestnictwa
Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta w serwisie Kanonierzy.com, założonego przed startem konkursu typerskiego (06.08.2019 o godzinie 17:48). Wykluczamy w ten sposób osoby, które nie są aktywnymi użytkownikami i rejestrują się tylko ze względu na konkurs.

Możecie już typować pięć pierwszych kolejek Premier League. Mecze do typowania będą uzupełniane na bieżąco. Z uwagi na częste zmiany w terminarzu, prosimy Was o pomoc, by wszystkie nieprawidłowości w rozpisce niezwłocznie zgłaszać nam na maila bielski1@op.pl.

Zapraszamy do zabawy!

Liga typerów Kanonierzy.com - wejdź i typuj mecze

Typer autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
MartiniKS komentarzy: 35211.08.2019, 23:15

@Meirid: Powodzenia w dotarciu na podium. Drugie itrzecie miejsce w zasięgu, bo pierwsze zarezerwowane jest dla mnie

Novciu komentarzy: 14409.08.2019, 07:04

Hej hej jak coś to zapraszam do fantasy, ligi head to head kod:
t06749

Wbijać śmiało :)

Meirid komentarzy: 60808.08.2019, 23:58

2017/2018: ponad 100. miejsce
2018/2019: 7. miejsce - teraz ból, że nagroda wyślizgnęła mi się przez przeoczenie kilku meczów do wytypowania :D

Oby ten sezon nam sprzyjał, i w typowaniu i przeżywaniu jako kibice Arsenalu!

Kufdrahrepus komentarzy: 2408.08.2019, 12:09

Pep Guardiola tym razem Cie pokonam

aguero10 komentarzy: 586108.08.2019, 09:48

Czyli na CB : Sokrates, Holding, Chambers , Luiz i opcjonalnie Nacho .

P29LJ komentarzy: 71908.08.2019, 09:29

Na 2 kolejki przed końcem byłem 3 i spadłem na 9 miejsce :'(

Gunerxxx komentarzy: 149008.08.2019, 09:00

U mnie co edycja to lepiej, cel na teraz top 50.

Mihex komentarzy: 2146907.08.2019, 17:26

Janne Ahonen w tym roku cię pokonam!

Dawid04111 komentarzy: 11182 newsów: 1407.08.2019, 17:01

Liczy się zabawa a nie nagrody. Powodzenia wam.

Patryk (administrator) komentarzy: 652 newsów: 513707.08.2019, 12:51

Czy ktoś jeszcze ma problem z zapisaniem typów? Z tego co widzę już 180 osób zdążyło wytypować spotkania, dlatego myślę, że problem leży po Twojej stronie @cwalin:

Spróbuj może w innej przeglądarce/na telefonie.

cwalin komentarzy: 151207.08.2019, 12:43

Nie mogę zapisać typów

Gorrann komentarzy: 135607.08.2019, 12:38

W tamtym sezonie udało mi się być dosyć wysoko, zobaczymy jak w tym roku :D

Patryk (administrator) komentarzy: 652 newsów: 513707.08.2019, 12:01

@boskiBartol: Faktycznie. Moje przeoczenie. Tak jak piszesz, miejsca 1-5 były nagradzane.

@Gunerxxx: Po prostu przekopiowałem zasady z poprzedniego newsa i zapomniałem to wywalić.

boskiBartol komentarzy: 607.08.2019, 11:12

@Patryk: od 1-5, na 100% bo sam byłem piąty :)

Gunerxxx komentarzy: 149007.08.2019, 11:00

Śledzenie typów innych użytkowników było możliwe już we wcześniejszej edycji przecież.

Patryk (administrator) komentarzy: 652 newsów: 513706.08.2019, 22:28

@P29LJ: Nie. Były jedynie za miejsca 1-4.

P29LJ komentarzy: 71906.08.2019, 22:08

Czy w poprzednim sezonie też były nagrody do 10 miejsca?

GROMALL komentarzy: 497406.08.2019, 20:55

no nareszcie! XD
powodzonka wszystkim ;))

Skotii komentarzy: 687 newsów: 806.08.2019, 19:40

@lays: To zobacz co było 2 lata temu. Mnie to dopiero zapiekło. :D

lays komentarzy: 3822606.08.2019, 19:20

Szkoda, że takich nagród nie było za poprzedni sezon typerka :(

ravmc komentarzy: 4006.08.2019, 18:39

@Kowal96: Ja co roku tak mówię :)

Kowal96 komentarzy: 1301406.08.2019, 18:33

"Ale w tym roku to już wytypuje każda kolejkę"

kuzguwu komentarzy: 157506.08.2019, 18:05

No i jedziemy

Skotii komentarzy: 687 newsów: 806.08.2019, 17:52

Here we go again.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna