Startujemy z Ligą Typerów Kanonierzy.com! Dołącz do zabawy

Startujemy z Ligą Typerów Kanonierzy.com! Dołącz do zabawy 09.08.2019, 01:22, Patryk Bielski 28 komentarzy

Start nowego sezonu angielskiej Premier League już w piątek, co oznacza, że jak co roku o tej porze ruszamy z naszą zabawą w typowanie spotkań. W ostatnim konkursie najlepszy okazał się Skotii, który zgromadził na swoim koncie 2809 punktów. Czy w tym sezonie taki wynik pozwoli na zajęcie pierwszego miejsca? Przed nami sezon pełen emocji i rywalizacji, w której do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe.

Konkurs typerski będzie polegał na typowaniu spotkań Premier League za pomocą naszego typera do końca bieżących rozgrywek ligowych.

Zasady typowania
Zasady typowania są bardzo proste. Przy każdym spotkaniu podajemy wynik, jakim według nas zakończy się dany mecz. Typować można aż do godziny przed rozpoczęciem danego spotkania. Swój typ będzie można również dowolnie zmieniać, dopóki do rozpoczęcia danego meczu nie pozostanie 60 minut.

Nagrody
1 miejsce - koszulka domowa z własnym nadrukiem ufundowana przez piłkarski sklep kibica PodStadionem.pl
2 miejsce - koszulka wyjazdowa ufundowana przez piłkarski sklep kibica PodStadionem.pl
3 miejsce - voucher do wykorzystania w sklepie PodStadionem.pl o wartości 100 zł
Miejsca 4-10 - voucher do wykorzystania w sklepie PodStadionem.pl o wartości 50 zł oraz książka Klub autorstwa Joshuy Robinsona oraz Jonathana Clegga ufundowana przez księgarnię internetową REBIS (szczegóły wkrótce na naszym portalu)

Punktacja
- poprawny typ (zwycięzcy/remisu/porażki) (np. 3:1, gdy mecz zakończy się 2:0) +10 pkt
- dokładny wynik (1:2, gdy mecz zakończy się 1:2) +21 pkt

Warunki uczestnictwa
Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta w serwisie Kanonierzy.com, założonego przed startem konkursu typerskiego (06.08.2019 o godzinie 17:48). Wykluczamy w ten sposób osoby, które nie są aktywnymi użytkownikami i rejestrują się tylko ze względu na konkurs.

Możecie już typować pięć pierwszych kolejek Premier League. Mecze do typowania będą uzupełniane na bieżąco. Z uwagi na częste zmiany w terminarzu, prosimy Was o pomoc, by wszystkie nieprawidłowości w rozpisce niezwłocznie zgłaszać nam na maila bielski1@op.pl.

Zapraszamy do zabawy!

Liga typerów Kanonierzy.com - wejdź i typuj mecze

Typer autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Facet3miasto komentarzy: 15602.09.2021, 12:20

Witam. Czy to normalne że wyniki nie są aktualizowane od prawie dwóch tygodni?

Jarzyn32 komentarzy: 323.05.2021, 19:48

Typer to lipa jakich mało, zająłem 4 miejscem, do drugiego zabrakło mi 9 punktów. W przedostatniej kolejce typer wysypał mi się dzień przed typowaniem, jak próbowałem obstawić. Próbowałem się zalogować na wiele sposobów, kontaktowałem się na profilu FB kanonierzy, w końcu dostałem odpowiedź że mogę już obstawić, na minutę przed zamknięciem typowania..
Nawet jakbym odczytał to obstawić bym nie zdążył, a jak powiedzałem, że szkoda że tak późno, i nic mi to nie daje, to w odpowiedzi otrzymałem : " Nic na to nie poradzę " To ma być uczciwa rywalizacja? Śmiech na sali....

TrueGunner89 komentarzy: 46028.07.2020, 19:51

Kolejny sezon w czołówce i kolejny sezon bez nagrody. Moglibyście zrobić te książki dla TOP 15 (już pal licho z voucherem) :D Zwłaszcza, że w 2013 nie udało mi się odebrać nagród od STSu za 5 miejsce, bo nie było mnie w Polsce xD Pech to pech ...

Bruno_AV komentarzy: 320.07.2020, 20:00

Nie wiem gdzie można o tym napisać .......
Do prowadzącego "typera"
Wpisujcie, aktualizujecie bieżące wyniki, a 16 lipca z 4 meczy wyniki końcowe tylko w 2 meczach.

MartiniKS komentarzy: 44311.08.2019, 23:15

@Meirid: Powodzenia w dotarciu na podium. Drugie itrzecie miejsce w zasięgu, bo pierwsze zarezerwowane jest dla mnie

Novciu komentarzy: 16609.08.2019, 07:04

Hej hej jak coś to zapraszam do fantasy, ligi head to head kod:
t06749

Wbijać śmiało :)

Meirid komentarzy: 61608.08.2019, 23:58

2017/2018: ponad 100. miejsce
2018/2019: 7. miejsce - teraz ból, że nagroda wyślizgnęła mi się przez przeoczenie kilku meczów do wytypowania :D

Oby ten sezon nam sprzyjał, i w typowaniu i przeżywaniu jako kibice Arsenalu!

Kufdrahrepus komentarzy: 3208.08.2019, 12:09

Pep Guardiola tym razem Cie pokonam

aguero10 komentarzy: 698208.08.2019, 09:48

Czyli na CB : Sokrates, Holding, Chambers , Luiz i opcjonalnie Nacho .

P29LJ komentarzy: 79508.08.2019, 09:29

Na 2 kolejki przed końcem byłem 3 i spadłem na 9 miejsce :'(

Gunerxxx komentarzy: 176308.08.2019, 09:00

U mnie co edycja to lepiej, cel na teraz top 50.

Mihex komentarzy: 2359307.08.2019, 17:26

Janne Ahonen w tym roku cię pokonam!

Dawid04111 komentarzy: 13109 newsów: 1407.08.2019, 17:01

Liczy się zabawa a nie nagrody. Powodzenia wam.

Patryk (administrator) komentarzy: 715 newsów: 568307.08.2019, 12:51

Czy ktoś jeszcze ma problem z zapisaniem typów? Z tego co widzę już 180 osób zdążyło wytypować spotkania, dlatego myślę, że problem leży po Twojej stronie @cwalin:

Spróbuj może w innej przeglądarce/na telefonie.

cwalin komentarzy: 215407.08.2019, 12:43

Nie mogę zapisać typów

Gorrann komentarzy: 186207.08.2019, 12:38

W tamtym sezonie udało mi się być dosyć wysoko, zobaczymy jak w tym roku :D

Patryk (administrator) komentarzy: 715 newsów: 568307.08.2019, 12:01

@boskiBartol: Faktycznie. Moje przeoczenie. Tak jak piszesz, miejsca 1-5 były nagradzane.

@Gunerxxx: Po prostu przekopiowałem zasady z poprzedniego newsa i zapomniałem to wywalić.

boskiBartol komentarzy: 1907.08.2019, 11:12

@Patryk: od 1-5, na 100% bo sam byłem piąty :)

Gunerxxx komentarzy: 176307.08.2019, 11:00

Śledzenie typów innych użytkowników było możliwe już we wcześniejszej edycji przecież.

Patryk (administrator) komentarzy: 715 newsów: 568306.08.2019, 22:28

@P29LJ: Nie. Były jedynie za miejsca 1-4.

P29LJ komentarzy: 79506.08.2019, 22:08

Czy w poprzednim sezonie też były nagrody do 10 miejsca?

GROMALL komentarzy: 508806.08.2019, 20:55

no nareszcie! XD
powodzonka wszystkim ;))

Skotii komentarzy: 1046 newsów: 806.08.2019, 19:40

@lays: To zobacz co było 2 lata temu. Mnie to dopiero zapiekło. :D

lays komentarzy: 3987006.08.2019, 19:20

Szkoda, że takich nagród nie było za poprzedni sezon typerka :(

ravmc komentarzy: 4106.08.2019, 18:39

@Kowal96: Ja co roku tak mówię :)

Kowal96 komentarzy: 1717706.08.2019, 18:33

"Ale w tym roku to już wytypuje każda kolejkę"

kuzguwu komentarzy: 394506.08.2019, 18:05

No i jedziemy

Skotii komentarzy: 1046 newsów: 806.08.2019, 17:52

Here we go again.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool642014
2. Manchester City641113
3. Chelsea641113
4. Manchester United641113
5. Everton641113
6. Brighton540112
7. West Ham632111
8. Aston Villa631210
9. Brentford62319
10. Tottenham53029
11. Watford62137
12. Leicester62137
13. Arsenal52036
14. Crystal Palace51225
15. Southampton50414
16. Wolves51043
17. Newcastle60333
18. Leeds60333
19. Burnley60242
20. Norwich60060
ZawodnikBramkiAsysty
M. Antonio43
Mohamed Salah42
Bruno Fernandes40
S. Benrahma32
J. Vardy31
Cristiano Ronaldo30
D. Calvert-Lewin30
N. Maupay30
R. Lukaku30
I. Sarr30
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
5.53
Gracz sierpnia wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl