Wilshere: To dopiero początek drogi

Wilshere: To dopiero początek drogi 20.09.2013, 11:03, Tomasz Zajac 28 komentarzy

Jack Wilshere stwierdził, że pokonanie Olympiku Marsylia jest tylko początkiem drogi, która kończy się awansem do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Dzięki bramkom zdobytym przez Theo Walcotta i Aarona Ramseya, Kanonierzy odnieśli niezwykle ważne, wyjazdowe zwycięstwo i już teraz mogą czekać na spotkania z Napoli i Borussią Dortmund, które rozegrają na własnym stadionie.

Mimo tak udanego początku rozgrywek, Wilshere uważa, że całą druzynę czeka jeszcze dużo pracy, aby zapewnić sobie wyjście z grupy.

- To świetne rozpoczecie rozgrywek, jednak wiemy, że to dopiero początek, ponieważ to bardzo ciężka grupa. Teraz mamy przed sobą dwa spotkania na własnym stadionie przeciwko Napoli i Dortmundowi. Oba zespoły są trudnymi przeciwnikami, ale - gdy zagramy z naszym pełnym potencjałem oraz wsparciem naszym kibiców - to będziemy w stanie wygrać oba te spotkania.

- Jeśli to uczynimy, będziemy mieli 9 punktów i zostaną nam 3 mecze. To bardzo dobra pozycja.

Wilshere pochwalił także swojego kolegę z zespołu - Aarona Ramseya, który w środowym meczu zdobył swoją 6 bramkę w sezonie.

- Aaron spisał się świetnie. Oglądając jego grę, wydaje się, że w każdym meczu zdobędzie bramkę. Nawet pod koniec spotkania udaje się do przodu, ponieważ jest w tak dobrej dyspozycji. Każdy jego strzał wygląda, jakby miał znaleźć drogę do bramki.

- Jestem bardzo szczęśliwy z jego dyzpozycji. Wcześniej, gdy nie strzelał tylu bramek, był nieco krytykowany, jednak teraz gra naprawdę dobrze i wszyscy jesteśmy z tego zadowoleni - zakończył Wilshere.

Aaron RamseyJack Wilshere autor: Tomasz Zajac źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4280 newsów: 55520.09.2013, 22:34

W meczu z Marsylią powinna być moim zdaniem większa dominacja ze strony Arsenalu i lepsza skuteczność, bo w pierwszej połowie graliśmy moim zdaniem słabo, dopiero w drugie zaczęliśmy coś grać, ale OM też miała swoje momenty. IMO jeśli chcemy wygrać z Napoli i BVB to musimy o wiele lepiej zagrać niż z OM.

dawcio090909 komentarzy: 187220.09.2013, 21:55

*ostatnim

dawcio090909 komentarzy: 187220.09.2013, 21:54

Weź się w garść i graj tak jak w ostatmjim sezonie Jack ! :-)

aaron komentarzy: 224520.09.2013, 20:17

To jest ten rok, wielkie przełamanie, zobaczycie :)

pauleta19 komentarzy: 41376 newsów: 120.09.2013, 18:31

Spoko Dżeki też wróci do wielkiej formy. Może akurat jak Ramsey wyłączy tryb Ramisinho? O pomoc jestem spokojny. Gorzej z atakiem i skrzydłami. Jak Theo i Olivier znajdą się w dole formy to nie ma kto ich zastąpić.

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17365 newsów: 103820.09.2013, 18:09

Wiadomo, to dopiero pierwszy mecz, ale wygrana na wyjeździe z niełatwym przeciwnikiem zawsze dodaje pewności siebie :)

IwoSzymon komentarzy: 60920.09.2013, 17:47

Mistrzostwo wygrywa się systematycznością, nie można oglądać się na nikogo innego. Podoba mi się dojrzałe podejście i chłodna głowa Jacka. To dopiero początek seoznu, nie możemy osiąść na laurach. Oby każdy piłkarz Arsenalu miał takie podejście, jak Wilshere. W przyszłości będzie znakomitym kapitanem!

Paniu76 komentarzy: 1246420.09.2013, 17:13

Wróć do formy Jack

Brzuziak1994 komentarzy: 4420.09.2013, 16:30

No jeżeli będzie 6 pkt na Emirates to ja jestem spokojny o 1-sze miejsce

Verminator97 komentarzy: 1487920.09.2013, 16:04

Jack ma rację to dopiero początek, mamy ważne trzy punkty, ale ze spokojem. Teraz czekają nas dwa bardzo trudne mecze na ES z Napoli i BVB, mam nadzieję, że zdobędziemy w nich komplet sześciu punktów i po trzech meczach będziemy liderem z kompletem punktów.

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3420.09.2013, 15:24

Jak w ostatnich dwóch spotkaniach zagrał całkiem dobrze, zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu i w okresie przygotowawczym. Wierzę, że uda mu się odzyskać formę, bo skoro Ramsey'owi się udało, to czemu ta sztuka ma się nie udać Jackowi? Potrzeba jedynie czasu.

dudekns komentarzy: 605020.09.2013, 15:22

Oby jeszcze wrócił do swojej pierwotnej formy to będzie dobrze.

AlexVanPersie komentarzy: 771920.09.2013, 14:18

Spoko, skoro Aaron dostawał szanse przez dwa lata kiedy grał piach, to Jackie na pewno też będzie miał czas na powrót do formy.

Po powrocie Artety, Santiego i mojego faworyta, Rossy, nie będziemy mieć pomocy tylko jakieś Monstrum niszczące przeciwników.

Czekam na Santiego i Rossę, oni będą tym finalnym dynamics injection, którego teraz czasami brakuje.

Humor jedynie psuje teraz brak klasowego zmiennika dla Giroud, ale może taki jest plan Papcia?
W razie jego kontuzji wchodzi Chuba a pomocnicy biorą na siebie większą odpowiedzialność za strzelanie goli?

Wbeta komentarzy: 108320.09.2013, 13:49

Moze jak spadnie na niego troche krytyki to się ogarniei znów zacznie grac jak nalezy.

Wbeta komentarzy: 108320.09.2013, 13:48

Jacka mysle troche przerosła presja, kazdy tak czekał na jego powrot, w dodatku to całe gadanie o opasce kapitańskiej to w Arsenalu to w kadrze.
Na pewno źle to na niego działa, zamiast skupić sie na grze probuje robic z siebie bohatera co skutkuje czestymi stratami itd.

piter1908 komentarzy: 474820.09.2013, 13:39

Wilshere musi pracować aby grać jak Ramsey :) Widać że z każdym meczem idzie do przodu ale musi się przyzwyczaić do tego że często jest podwajany czy potrajany i strasznie kopany.
Co do Ramseya to jest w mega formie ;] Niesamowita kondycja cały mecz śmiga w obronie jak i w ataku. Oby Wilshere do niego dołączył z dyzpozycją bo zabezpieczani przez Flaminiego będą mieli pole do popisu z przodu :)

1flower1 komentarzy: 18920.09.2013, 13:15

jack podpadł mi troche po tym jak powiedział ze jak boss odejdzie to on też .... a kiedys mówił ze chce być symbolem arsenalu

adzios94 komentarzy: 11920.09.2013, 12:46

Podoba mi się jak w tym roku zawodnicy wzajemnie się mobilizują i zachowują czujność przed każdym pojedynkiem. Mam nadzieję, że ten sposób będzie się sprawdzał jeszcze przez długi czas, bo regularność może być naszym asem w rękawie w starciu z gigantami w Europie, a przede wszystkim w Premier League

Leehu komentarzy: 1003420.09.2013, 12:42

Wilshere raczej nie powinien się cieszyć z dobrej dyspozycji Ramseya bo to teraz na nim wiesza się psy.

Co do meczów z Borussią i Napoli to jeśli Wilshere zagra ze swoim pełnym potencjałem o wynik możemy być spokojni, jeśli nie to cała nadzieja jak teraz w Giroud, Ramseyu i Gibbsie. ;P

Nicormicon komentarzy: 12220.09.2013, 12:14

Aaron niech zdobywa gole, ale Wilshere musi zacząć asystować. Gra dobrze ni do niego nie mam ale staty mógłby sobie poprawić :)

zuczek1987 komentarzy: 637420.09.2013, 12:13

a z wilsherem wszystko w porządku ?

Berczi komentarzy: 125220.09.2013, 11:58

Trzeba będzie co najmniej awansować do półfinału!

maloney komentarzy: 16520.09.2013, 11:46

Poco wilshere tak przymasowałeś? utraciles wiele walorów.. :/

Yahoooo komentarzy: 85120.09.2013, 11:41

Nie bez powodu najbardziej techniczni zawodnikowi są filigranowej postury, Jack nabierając masy stracił trochę na swojej dynamice. Chociaż moim zdaniem teraz będzie z niego większy pożytek,wcześniej nie dopuszczał żadnej pily, niestety czasem warunki fizyczne nie pozwalały mu skutecznie o nią walczyć. Teraz jest inaczej. Czekamy jeszcze tylko aż zaskoczy forma

mar12301 komentarzy: 2152120.09.2013, 11:33

Wygramy, a czemu mamy nie wygrać :) Będziemy mieć 9 pkt i zawalczymy o pierwsze miejsce w grupie.

Co do Aarona. Mam nadzieje, że w każdym meczu będzie strzelał bramkę :]

LouisLitt komentarzy: 53520.09.2013, 11:24

Zdjęcia Jack'a przed siłką (:

Charlie komentarzy: 35720.09.2013, 11:24

To jest początek - koniec będzie z pucharem LM !

creatiVe4 komentarzy: 361520.09.2013, 11:23

Teraz pora na Ciebie!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City22153448
3. Leicester21133542
4. Chelsea22123739
5. Sheffield United2288632
6. Wolves22710531
7. Newcastle2185829
8. Man United2177728
9. Arsenal22610628
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Crystal Palace2168726
13. Southampton21731124
14. West Ham2065923
15. Everton21651023
16. Brighton2157922
17. Aston Villa21541219
18. Bournemouth21541219
19. Watford21471019
20. Norwich21441316
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero153
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl