Wright: Walcott powinien odejść

Wright: Walcott powinien odejść 25.10.2017, 19:00, Mateusz Szyller 38 komentarzy Ian Wright, legenda Arsenalu, uważa, że Theo Walcott powinien jak najszybciej opuścić klub z Emirates Stadium.

Walcott został przesunięty do drugiej drużyny, która występuje w rozgrywkach Ligi Europejskiej, a także Carabao Cup. Anglik zaliczył tylko 3 występy w Premier League, wszystkie po wejściu z ławki rezerwowych. Według Wrighta czas Walcotta w barwach The Gunners już dawno się skończył.

- Myślę, że Theo powinien jak najszybciej odejść z Arsenalu. Nie mam pojęcia, który klub będzie dla niego odpowiedni, ale uważam, że jego czas w tej drużynie dobiegł końca. Obecnie gra tylko w Lidze Europejskiej i Carabao Cup - powiedział Wright.

- Zapewne będzie oczekiwał solidnego pożegnania za to, co w przeszłości zrobił dla Kanonierów. Obecnie nie daje Arsenalowi tak wiele jak kiedyś. Według mnie powinien szukać nowego pracodawcy.

Ian WrightTheo WalcottPamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
notopyk komentarzy: 1212 02.11.2017, 13:31

dobrze gada

PIORUN85 komentarzy: 81 26.10.2017, 11:08

a kiedy on cos dawał dla klubu pozatym on nie chce nigdzie iść bo kto mu da 100tys. na tydzień będzie siedział u nas az do wygaśniecia umowy

luku komentarzy: 353 26.10.2017, 10:11

Lubię gościa ,ale faktycznie już nie daje klubowi tyle co kiedyś. Czas na niego

piotrekjj komentarzy: 5 26.10.2017, 09:02

Już dawno powinien odejść. W nowej drużynie odzyska swoją dawną formę.

dudekns komentarzy: 5580 26.10.2017, 07:42

Amen.

Archiwald komentarzy: 687 25.10.2017, 23:59

Dodam jeszcze, że wg. mnie od tamtego doznał jakiejś blokady psychicznej dlatego kopie tak a nie inaczej...

Archiwald komentarzy: 687 25.10.2017, 23:57

Od kontuzji z Tottenhamem w 2013 to jest cień dawnego Walcotta, gość przez te wszystkie lata od tego momentu nie gra dosłownie nic, jakimś cudem miał dobre pierwsze 3 miesiące poprzedniego sezonu, ale potem znowu wrócił do grania piachu, te 20 goli zdobyte w poprzednich rozgrywkach go nie usprawiedliwia, jeszcze te jego wywiady i gestykulacja na boisku jakby był drugim Ronaldo albo co najmniej Hazardem...

drewniane_krzeslo komentarzy: 1203 25.10.2017, 23:05

Nigdy nie byłem i nie będę fanem Walcotta. Jest zbędny nie gra nic od dłuższego czasu chciałbym żeby został zastąpiony graczem z prawdziwego zdarzenia. Ian ma rację

Forever_gunner komentarzy: 1408 25.10.2017, 22:38

Sprzedać i zapomnieć. Strzelił trochę goli dla Arsenalu, ale obecnie jest bezużyteczny. Nic nie daje drużynie. Nie powinno być miejsca na sentymenty. Jeśli chcą, aby zgadzała się liczba Anglików w składzie to proszę bardzo, niech włączą Nketiah do 1 drużyny zamiast Theo.

n0thing komentarzy: 3027 newsów: 362 25.10.2017, 22:26

Poczynił straszny regres do tego co pokazywal, nigdy nie był wybitny ale potrafił zagrać choć jeden dobry mecz na chociażby pięć, w tej chwili jedynie udaje się go złapać na spalonych. Szkoda bo był taki okres kiedy wierzyłem ze w końcu odpali, trochę tu juz gra i pokazał niekiedy ze potrafi odmienić losy spotkania jak chociażby w pamiętnym meczu z barcelona na Emirates po wejściu z lawki.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 9798 25.10.2017, 22:23

Walcott to powinien odejść 5 lat temu, wtedy się zatrzymał w rozwoju.

Smazony komentarzy: 79 25.10.2017, 22:22

@Verminator97:
Specjalnie zalogowałem się żeby poprzeć Twoją wypowiedź. Theo był rewelacyjnym młodym graczem, ze świetnym sprintem i dryblingiem -idealnie na skrzydło. Czasem potrafił przejść 2-3 przeciwników na pełnym luzie jeszcze do nie dawna. Niestety jakby kompletnie stracił wiarę w swoje umiejętności, niby próbuje ale bez przekonania- jemu potrzebny byłby jakiś ogromny bodziec do dalszego grania na pełnych obrotach, chociaż nie wiem co tutaj mogłoby bardziej podziałać jak właśnie wypadnięcie z 11 jedenastki... Niestety lata lecą i czas nie czeka na nikogo. Chyba jest w zbyt dużej strefie komfortu w Arsenalu, a szkoda :/ Czas na młodych!!!

Jurr komentarzy: 1104 25.10.2017, 22:07

Zgadzam sie powinien odejsc 2 lata temu. Przecietniak bez ambicji i honoru, blokuje tylko miejsce mlodym...

baranek19 komentarzy: 1200 25.10.2017, 21:23

Kto takiemu kiepskiemu zawodnikowi da 110 tyś tygodniowo?

Miszhka komentarzy: 183 25.10.2017, 21:10

Już dawno temu powinien odejść, ale kasę dostaję dobrą to po co się ruszać.

lays komentarzy: 31108 25.10.2017, 21:10

Dokladnie, blokuje tylko miejsce.

Nomad komentarzy: 991 25.10.2017, 21:09

@Gerwciu:

Zwłaszcza, że znowu mają rozkwit w tym temacie. Tylko teraz już nie będą tacy tani.. chociaż "wtedy" też nie byli. Również pobijaliśmy rekordy.

Pewna różnica jednak polegała na tym, że Anglików w Arsenalu nie ściągnął Wenger.......... a jego poprzednicy. Arsene bije głową w mur tak samo jak robił to pod koniec swojej kariery Ferguson. On miał jednak na tyle honoru, że odszedł. Wenger chce zaistnieć w tej lidze w inny sposób :D

aaddii9042 komentarzy: 706 25.10.2017, 21:00

w końcu ktoś to powiedział

Verminator97 komentarzy: 14806 25.10.2017, 20:47

Na ten moment Theo jest zupełnie bez formy i wiary w swoje umiejętności. Szkoda bo jak przypomni się jego najlepsze momenty to był to naprawdę wartościowy gracz, ale od jakiegoś czasu gaśnie w oczach. Czas dać szansę młodym jak Nelson czy Nketiah, a Theo już na wyższy poziom i tak nie wejdzie...

schnor25 komentarzy: 13525 25.10.2017, 20:43

Gaz już nie ten, więc na skrzydle gościa już nie ma. Bo ani nie ma dobrej kiwki, ani dobrej centry, na ogół bezproduktywny piłkarz strzelający czasami bramki.

COYG19 komentarzy: 1040 25.10.2017, 20:30

Nie wiem czy z obecną dyspozycją poradził by sobie w ekstraklasie

Gerwciu komentarzy: 2972 25.10.2017, 20:19

Brytyjski rdzeń powoli się wykrusza. Wenger wróć to ściągania Francuzów. Lepiej na tym wyjdziesz.

marcin04c komentarzy: 1745 25.10.2017, 20:12

Niech wraca do macierzystego klubu.

Chlopek komentarzy: 441 newsów: 1 25.10.2017, 19:41

Everton lub West Bromwich Albion

koczan_4 komentarzy: 3297 25.10.2017, 19:39

Odszedł Ox, teraz pora na Theo. Latem kupić dwóch ciekawych skrzydłowych typu Fekir, czy Draxler i AFC tylko na tym zyska.

al_jazeera1 komentarzy: 309 25.10.2017, 19:32

nie powinien odejść tylko zostać wy*****y

Ech0z komentarzy: 222 25.10.2017, 19:31

Theo spalony Walcott

matikanonier komentarzy: 730 25.10.2017, 19:22

Odejście Walcotta jak wzmocnienie.

DexteR_000 komentarzy: 4846 25.10.2017, 19:16

chciałbym* byk

DexteR_000 komentarzy: 4846 25.10.2017, 19:15

Chcial bym zeby Wenger cos takiego powiedział :D

@MVTI
Niesty ale coraz mniej sie przydaje.
Jestem na TAK dla Theo potrafiącego grac w pilke, ale niestety obecny nie bardzo to potrafi :/

MVTI (redaktor) komentarzy: 116 newsów: 198 25.10.2017, 19:14

Walcott daje dodatkową szansę rotacji w składzie, czasami faktycznie się przydaje, ale tylko w niektórych spotkaniach. W większości meczów jest jednak bezużyteczny. Dla własnego dobra powinien odejść z Arsenalu już dawno, gdzieś, gdzie będzie kluczowym zawodnikiem, bo tutaj nie można mu tego zagwarantować.

filo94 komentarzy: 2271 25.10.2017, 19:13

Naprawdę lubię Theo, fajny z niego gość. Mógłby odejść w zimę np do Southampton? Chciałbym żeby pojechał na mundial:)

navy komentarzy: 1495 25.10.2017, 19:12

Podobnie o nim dzisiaj myślałem ale doszedłem do wniosku, że w tym momencie jest u nas ze względu na to, że jest anglikiem. Może się mylę ale jak jest naprawdę wie tylko Arsene.

Ranczomen komentarzy: 2584 25.10.2017, 19:10

Panie... Wenger pewnie ma już propozycję nowego kontraktu :P

tom8203 komentarzy: 379 25.10.2017, 19:07

Nic dodac nic ujac!!!

Marioht komentarzy: 4056 25.10.2017, 19:06

Szanuje takie wypowiedzi, ale nie ociekające miodem i wazeliną.

Tylko czy Theo zgodzi się na ewentualną obniżkę zarobków?
Chyba nikt ze średnich klubów europejskich nie zdecyduje się płacić mu takich pieniędzy.
A był moment, kilka lat temu, kiedy zaczął regularnie strzelać będąc wystawianym na szpicy ataku. Myślałem, ze coś z niego będzie.
Szkoda.

Gunner18AFC komentarzy: 758 25.10.2017, 19:03

Popieram