homemailmap
kanonierzy

Znani kibice Arsenalu

Dido - W wielu artykułach prasowych można było wyczytać, że ta bardzo znana piosenkarka popowa kibicuje Kanonierom. Nic dziwnego - urodziła i wychowała się ona bowiem w dzielnicy Islington, w której znajduje się Highbury.

Kevin Costner - Oglądał mecz pomiędzy Aston Villą i Arsenalem [The Gunners wygrali wówczas 2:0]. Po spotkaniu miał powiedzieć: Moje pierwsze doświadczenie z angielskim futbolem pochodzi z 1990 roku, kiedy przyjechałem tutaj grać w Robin Hoodzie. Zostałem zaproszony na mecz, i muszę przyznać, że żaden ze sportów, które oglądałem przez całe swoje życie w Ameryce, nie może równać się z futbolem, jeśli chodzi o emocje, jakie panowały na stadionie tego dnia. Nigdy tego nie zapomnę."

Martin Gore - Członek słynnej grupy Depeche Mode. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że jest Kanonierem. Jeśli mecze Arsenalu zbiegały się w czasie z koncertem Depeche Mode, Martin prosił na scenie, aby podano mu wynik spotkania.

Sacha Distel - Powiedział dla Der Spiegel: "Jestem dumny z bycia Francuzem, a jeśli ktoś zapyta mnie, jakiemu klubowi z Anglii kibicuję, to odpowiem, że Arsenalowi."

John Williams - John Lysaght napisał: Prowadzę taksówkę w Melbourne i wsiadł do mnie Williams. Zaczęliśmy rozmawiać o Anglii. Wspomniałem, że kibicuję Arsenalowi. On także przyznał, że jest fanem Kanonierów."

Alicia Markova - Legendarna tancerka, która urodziła się w 1910 roku na Finsbury Park. W dzieciństwie chodziła na mecze Arsenalu.

Gillian Anderson - Znana przede wszystkim z roli agentki Scully w "Z archiwum X." Podobno jest bardzo zaangażowaną Kanonierką.

Martin Ling - Wokalista grupy Serious Drinking. Przez wiele lat był posiadaczerm całorocznego karnetu na mecze Arsenalu.

Nick Hornby - Jeden z największych kibiców Arsenalu na świecie, autor słynnej książki "Futbolowa Gorączka" [lektura obowiązkowa dla każdego Kanoniera], która opisuje losy jego miłości z Arsenalem.

Spike Lee - Czarnoskóry reżyser. W programie Newsnight [BBC2] pojawił się w koszulce Arsenalu. Przyznał wówczas, że kibicuje Kanonierom.

Charlie George - Znakomity piłkarz Arsenalu, urodzony w Islington. Od małego kibicował Kanonierom, zasiadał na North Bank.

Thierry Henry - Powiedział kiedyś: "Kiedy dorastałem i śledziłem angielską ligę, Arsenal był moją ulubioną drużyną."

Vladimir Kramnik - Mistrz świata w szachach. Przed grą z komputerem na Stamford Bridge został zapytany, czy lubi futbol. Odpowiedział, że tak. Kiedy padło pytanie, czy kibicuje Chelsea, powiedział: "Nie, ale dosyć lubię Arsenal."

Filippo Inzaghi - W jednym z wywiadów przyznał, że kibicuje Arsenalowi.

Aleksander Kwaśniewski - Arsenalowi zaczął kibicować podczas pracy w Londynie w 1974 roku.

Książe Harry - Regularnie zasiadał na East Stand [na Highbury]

Roger Waters - Wokalista zespołu rocka progresywnego - Pink Floyd

Emily Watson - Popularna aktorka

Roger Taylor - perkusista Queen.
strona główna|regulamin serwisu|reklama|współpraca|kontakt|polityka plików cookies
Copyright © 2006-2017 by Kanonierzy.com   All Rights Reserved