A może Hangeland?
29.03.2009, 23:02, Damian Romankiewicz
16 komentarzy
Obrońca Fulham - Brede Hangeland - przyznał, że może zmienić klub po zakończeniu tego sezonu, gdyby pojawiła się okazja przejścia się do lepszej drużyny.
Hangeland był łączony z transferem do Arsenalu, ale nic nie urzeczywistniło się podczas zimowego okienka transferowego.
Jednakże, wypowiedź rosłego defensora może skłonić parę klubów, by skupić na nim uwagę i Kanonierzy mogą spróbować sprowadzić go do swoich szeregów.
- Zostałem zapytany kilka miesięcy temu o spekulacje dotyczące mojej osoby, ale nie chciałem się wypowiadać na temat spraw, które nie mogą wejść w życie - powiedział Hangeland w rozmowie z Nettavisenem.
- Ponadto, lepiej jest być ważną częścią słabszego klubu niż spędzać czas na ławce rezerwowych w lepszym zespole.
- Oczywiście, każdy chce zdobywać trofea. Gdyby uznany klub chciał mnie sprowadzić i zagwarantował minuty, rozważyłbym z pewnością taką propozycję.
źrodło: Goal.com
18.10.2025, 17:27 1 komentarzy

17.10.2025, 18:49 15 komentarzy

17.10.2025, 18:29 752 komentarzy

16.10.2025, 21:19 5 komentarzy

11.10.2025, 19:04 0 komentarzy

10.10.2025, 12:14 8 komentarzy

10.10.2025, 11:59 2 komentarzy

07.10.2025, 13:50 21 komentarzy

06.10.2025, 11:57 1676 komentarzy

05.10.2025, 22:50 0 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 5 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
no nie wiem co sądzić;p myślę że nam nie potrzebny;p
NIE!!! Nie potrzebujemy stopera. Wróci Senderos i będzie git. Nam bardziej przydałby się prawy skrajny obrońca.
a może frytki do tego???
wolałbym kogoś z pary Lescott - Richards...
Kikut ?! To nawet nie jest śmieszne XD
A Hangeland jakos mnie nie przekonuje, jednak wolałbym kogoś z bardziej wyrobioną marką tak jak: Yobo, Richards, Lescott...
Ciekawe jaka będzie sytyacja Senderosa, bo jakoś nie zanosi się aby ACM zdecydował się go wykupić. Choć po tym sezonie stracą 3-4 środkowych obrońców więc może....
Kikut za drogi jest .. za dużo funtów chce Lech za niego .... a do tego trzeba kontrakt podpisać wysoki xd
Odnośnie jakiegoś nowego piłkarz szkoda się póki co wypowiadać. Mamy niezłą ekipę, głodną sukcesów i gotową do ich osiągania. Jednakże, jeśli mielibyśmy kogoś sprowadzić to chętnie bym widział zawodnika tak jak w tym przypadku z Premier Ligue.
To tylko takie odniesienie do tych wszystkich plotek transferowych, które tu ostatnio się często pojawiają. Proponowani są najróżniejsi zawodnicy, w tym jakieś 'wschodzące talenty'. To i tak bzdury, bo żaden z nich na Emirates nie zawita, więc z czym do ludu;p. Lista się ciągle powiększa, miejsce dla Kikuta też się znajdzie ;). Przecież wiadomo, że to nierealne tak jak reszta tych wyssanych z palca propozycji.
Fierce_girl --> Kikut a Hangeland to zupełnie inna bajka, więc bez takich porównań, nawet jeśli to żart. ;)
Hangeland może wyrobionej marki nie ma, a i nazwisko nie jest znane futbolowemu światkowi, ale jak to ktoś powiedział - nazwiska nie grają. A prawda jest taka, że to głownie dzięki postawie Norwega, Fulham radzi sobie całkiem przyzwoicie. Jednak w przypadku Gallasa taka opcja może nie wystarczyć.
Wenger powinien skupić się na kupnie defensywnego pomocnika, ewentualnie w przypadku odejścia Willa jakimś obrońcom. Najlepszym rozwiązaniem byłby któryś z czwórki Albiol, Richards, Yobo, Lescott, ale wiem, że raczej niemożliwe jest, żeby Wenger wydał sporo kasy, w dodatku na obrońce.
Wole Lescotta niż jego a marzeniem moim jest Micah Richards w Arsenalu :) Sam się wypowiadał że jest fanem Kanonierów :P Najlepiej jednak żeby jeszcze został William Gallas .
jeśli nikogo nie ubędzie z naszych defensorów to nie warto kupować nowych (chyba, że jakiegoś młodego, perspektywicznego żeby się przy starszych podszkolił i był przyszłością defensywy)
Nie ma sensu go kupować mamy dobrych obrońców i jeszcze na pewno Senderos wróci z Milanu.
odnosnie tego zawodnika to wiem nie wiele, ale nie sadze zeby nam byl potrzebny. Zobaczymy co bedzie z Senderosem i Gallasem. A takie wynajdywanie zawodnikow ktorzy cos tam powiedziali o mozliwosci zmiany klubu i przyporzadkowanie ich do Arsenalu troche zmniejsza prestiz naszej druzyny bo takiego Hangelanda nikt by nie polaczyl z ManU, Liverpoolem czy Chelsea, a to swiadczy o naszym niskim prestizu.
A może Kikut?
Joke ;)
Nie sądzę żeby nam się przydał. Mamy Toure, Gallasa, Djourou i niedługo wróci jeszcze Senderos. Więc jeśli już jakiś obrońca ma zasilić nasze progi to niech to będzie jakiś zawodnik z doświadczeniem, dobrze zbudowany i pewny niczym Campbell w czasach gdy grał w Arsenalu ;p