Afellay: Zostaję w PSV Eindhoven

Afellay: Zostaję w PSV Eindhoven 07.09.2010, 20:28, n0thing 13 komentarzy

Pomocnik PSV Eindhoven - Ibrahim Afellay - postanowił zostać w klubie na przyszły sezon. Holender był łączony tego lata z takimi drużynami jak Arsenal Londyn, Hamburg, Sevilla, Fiorentina, czy Everton.

- Było kilka klubów, które starały się mnie pozyskać m.in Hamburg i Everton - powiedział Afellay. - Jednak postanowiłem zostać w PSV na przyszły sezon. Nigdy nie powiedziałem, że chce przejść do drużyny o wysokich standardach.

- Wolałbym trafić do Hiszpanii. Primera Division jest wspaniałą ligą, a takie kluby jak Valencia, Sevilla i Atletico Madryt są dobrymi zespołami. Moi koledzy z reprezentacji opowiedzieli mi wiele historii na temat Hiszpanii. Jeśli trafiłbym do drużyny z tej ligi, byłbym szczęśliwy.

- Mimo to, nie jestem rozczarowany, że nadal gram w PSV. Jestem bardzo szczęśliwy w tym klubie i nigdy nie spodziewałem się, że odejdę. Nigdy nie podkreślałem, że chce przejść do innego klubu podczas tego lata - zakończył.

Ibrahim AfellayPSV EindhovenTransfery autor: n0thing źrodło: Goal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kwiatinho komentarzy: 1321408.09.2010, 23:15

kamil-malin co ty wypisujesz???zawodnik za słaby na Arsenal? Zwariowałeś? Czy przed przejściem Songa Diabyego Walcotta słyszałeś żeby wcześniej robili jakieś zawrotne kariery? Skoro jego nazwisko pojawia sie w kontekście transferu do najlepszych klubów na świecie to nie może być to przypadek.Ja jestem zwolennikiem jego talentu już bardzo długo.Obserwuje jak gra i jak sie rozwija.Dowodem na jego talent jest wyjazd z reprezentacja Oranje na mundial do RPA z którymi zdobył srebrny medal a sam Robin chwalił go za profesjonalizm szybkość technike i pomysł na gre wiec wątpie żebyś wiedział o nim więcej niż piłkarze trenerzy i działacze którzy sie nim intersują.To by było wielkie wzmocnienie dla naszych skrzydeł.Walcott to jedyny prawdziwy skrzydłowy a Ibrahim mógłby powalczyc z młodym anglikiem o skład.Na lewej stronie mamy Arsze który regularnie przechodzi obok meczu a poza nim jest Nasri który raczej kreowany jest na następce Cesca w środku pola.Vela ostatnio jedzie po bandzie i raczej nie tak jak byśmy tego chcieli.Rosa to nie jest skrzydłowy i nawet kiedy tam występuje to jest mniej konstruktywny niż wtedy gdy rządzi w środku.Jest jeszcze Eboue który ma ciąg na bramke ale za to nie ma wykończenia poza tym non stop ścina do środka a nam czasami potrzeba gościa który pociągnie po samej lini jak robili to za starych dobrych czasów Pires i Ljungberg do którego bardzo podobny jest Afellay jeśli chodzi o grę.Dlatego panowie jak nie macie o czymś pojęcia to nie wypisujcie komentarzy...

luq007 komentarzy: 289908.09.2010, 19:22

Pozyjemy, zobaczymy..

adam3462 komentarzy: 273208.09.2010, 17:15

Ale za rok kto wie..

laskowski19051995 komentarzy: 494508.09.2010, 15:46

Miał szansę przejścia do naprawdę wielkich klubów świata ale nie wykorzystał tego, szkoda, mam nadzieję że kiedyś będzie żałował tej decyzji. To wspaniały zawodnik i w PSV marnuje swój talent :)

kamil_malin komentarzy: 933208.09.2010, 11:31

Zawodnik za słaby na Arsenal. Szczytem jego możliwości jest liga holenderska, ewentualnie gra w klubie z miejsc 3-8 w lidze hiszpańskiej.

Kaltinor komentarzy: 48108.09.2010, 10:22

Lubię tego gracza, ale nie jest nam bardzo potrzebny. Nie chce do Arsenalu przejść to trudno się mówi. Nie będę płakał z tego powodu;)

RobinhoFan komentarzy: 6308.09.2010, 09:21

Kiedyś bardzo chciałem żeby przeszedł do Arsenalu. Ale teraz to już za puźno. Przegapił swoją szanse bycia wielka gwiazdą już pare lat temu. Gdyby wcześniej przeszedł do klubu walczącego o najwyższe cele to teraz napewno był by wielkim zawodnikiem. A tak nawet nie jest gwiazdą Eredivisie.

cescafc komentarzy: 47208.09.2010, 08:04

nie to nie ! Nie jest nam jakoś szczególnie potrzebny...

concrete13 komentarzy: 869808.09.2010, 07:59

żadna strata .!

Michax9 komentarzy: 12208.09.2010, 06:50

noto nara

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1507.09.2010, 21:30

leć tam. graj se z banalną obroną :P

rev komentarzy: 161507.09.2010, 21:07

Niech idzie do kelnerów, w PL jest prawdziwa męska i ostra gra, a nie żelik na włosach i obcasy :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady