Aranguiz marzy o grze dla Arsenalu
30.03.2015, 00:03, Michał Pałasz
18 komentarzy
Domniemany cel transferowy Arsenalu - Charles Aranguiz, ujawnił, iż ewentualne przenosiny do klubu z północnego Londynu byłyby dla niego spełnieniem marzeń.
Chilijski pomocnik na co dzień gra dla brazylijskiego Internacionalu, lecz podobno zwrócił uwagę Arsene'a Wengera już podczas ostatniego Mundialu i od tamtej pory jest starannie monitorowany.
W niedzielę Aranguiz mógł nieco poczuć atmosferę gry w stolicy Anglii, gdyż spotkanie Chile - Brazylia było rozgrywane właśnie na Emirates Stadium. Canarinhos zwyciężyli 1:0 po golu Roberto Firmino.
- To wspaniała drużyna, transfer byłby dla mnie spełnieniem marzeń, lecz na razie mogę tylko o tym śnić - odpowiedział Aranguiz dopytywany o zainteresowanie Arsenalu.
- Nic o tym nie wiem. Słyszałem coś o takich pogłoskach z mediów, lecz nikt ze mną nie rozmawiał - stwierdził 25-letni gracz, który równie dobrze radzi sobie jako defensywny pomocnik, jak i zawodnik drugiej linii usposobiony bardziej ofensywnie.
Transfer kolejnego chilijskiego piłkarza byłby pewnie teraz ułatwiony ze względu na obecność w kadrze Alexisa Sancheza. Mówi się, że kwota 5 milinów funtów pozwoliłaby na ściągnięcie Aranguiza do północnego Londynu.
źrodło: DailyMail.co.uk![Arsenal z ofertą za Eze [AKTUALIZACJA]](https://kanonierzy.com/images/big/eze_eberechi3.jpg)
20.08.2025, 21:10 90 komentarzy

20.08.2025, 13:44 37 komentarzy

20.08.2025, 12:04 11 komentarzy

19.08.2025, 20:56 41 komentarzy

19.08.2025, 14:23 13 komentarzy

18.08.2025, 11:15 2149 komentarzy

17.08.2025, 16:21 5 komentarzy

17.08.2025, 15:10 7 komentarzy

17.08.2025, 13:52 2186 komentarzy

16.08.2025, 10:26 12 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 11 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Planowany transfer za 5mln? Gdzie te wielkie pieniądze na wzmocnienia lol Jak zwykle oszczędności i skąpstwo. Taka suma za gracza silnej reprezentacji to żadne ryzyko, ale czy przypadkiem Arsenal nie powinien w końcu wyjść z fazy eksperymentów, oszczędzania i doraźnych zmian w składzie?
Ściągnięcie Sancheza i Ozila to za mało aby prezentować mistrzowskie aspiracje.
Gość raczej faktycznie byłby półśrodkiem,a my jeśli chcemy kiedyś doszlusować do ścisłej europejskiej czołówki potrzebujemy jednych z najlepszych i tu niewątpliwie w grę wchodzą tacu gracze jak Schneiderlin czy Kondogbia bo o Pogbie to można zapomnieć.Aranguiz ma tylko jeden plus ,ze może grać wszędzie w pomocy może z wyjątkiem lewego skrzydła.
jak zwykle polsrodki bo wengera nie stac na kolejny hit transferowy kolejna bomba za dziesiatki milionow bo niestety teraz zeby pozyskac kogos topowego trzeba wydac a wiemy ze wenger nie lubi wydawac wiec zostana znowu jakies jego eksperymenty i tak w koło macieju
A ja chętnie zobaczyłbym w Arsenalu następujących piłkarzy: Schneiderlin, Vietto, Clyne (podobno zaklepany przez MU) oraz Dragović (o ile Mertesacker odejdzie). Aranguiz jest dla mnie kompletną niewiadomą.
Gra w Brazylii to ciężko ocenić, ale jedno jest pewne - na pewno lepszy niż Flamini ;) Zobaczymy co Boss wykombinuje, ale wiadomo, że każdy oczekuje kogoś sprawdzonego na najwyższym poziomie w Europie.
Jedynie w przypadku gdy Arteta i Flam odejda, a my kupimy kogos pokroju Morgana/Kondogbia to ten cały Aranguiz moglby byc uzupelnieniem składu.
Nie ten rozmiar kapelusza. Jeśli już mielibyśmy kupować b2b (jak mniemam), to niech to będzie Kondogbia :)
Nie znam.
jak marzy o tym to raczej go nie kupimy...
5 mln to nie wielka kwota a jak nie wypali to nie będzie wielkiej straty kasy
Dobry zawodnik, wczoraj go ogladalem i bardzo pewnie gral w srodku. Jednak obawiam sie ze jako gracz wyjsciowej 11 to raczej zadanie bardzo ciezkie. Jesli Cazorla ma grac na jego pozycji oczywiscie...
Kupmy go i zmieńmy nazwę na FC Niziołki
A kupmy go, niech się cieszy chłopak!
Piorytet to jest zatrzymanie Walcotta i doprowadzenie go do dobrej dyzpozycji, co do Aranguiz to nie jest nam potrzebny drugi Campbell, aby siedział na ławce i nie powąchał boiska.
katpiotr, nie zmieści się. Zobacz, że na głównej mieszczą się 3-4 słowa. Byłoby "Daily Mail: Aranguiz ma..."
Z resztą, co to za różnica jakie źródło jak cytowane są słowa piłkarza?
Mam ogromną prośbę do redakcji: Czy moglibyście pisać w tytule z jakiego źródła jest plotka zamieszczona w artykule na k.com? Coś w stylu Daily Mail: Reus w Arsenalu. Z góry dziękuję.
Nie znam gościa i nie bd oceniał jego umiejętności, ale jak naprawde jest dobry to juz pare lat by biegał po europejskich boiskach.Kompletnie niepotrzebny zawodnik wg mnie
25-latek i wciąż grający w Brazylii? Nope. Ofensywnych mamy w bród, defensywny potrzebny lepszy.