Arteta i Eidevall z nowymi kontraktami!
06.05.2022, 11:46, Mateusz Rosłoń
1329 komentarzy
Arsenal poinformował dziś, że Mikel Arteta i Jonas Eidevall podpisali nowe kontrakty z klubem. Moment ten uświetniono wyjątkowym złożeniem podpisów na Emirates Stadium.
- Jestem dziś podekscytowany, wdzięczny i naprawdę bardzo szczęśliwy - powiedział Mikel po podpisaniu przedłużenia umowy z klubem, która obowiązuje teraz do końca sezonu 2024/25.
- Z moich rozmów z Joshem Kroenke wynikło, że postrzega on klub tak samo jak ja i ma taką samą wizję jego prowadzenia. To, co mówił mi on i co mówił mi Stan, zawsze się sprawdzało.
- Chcemy wprowadzić klub na wyższy poziom i naprawdę rywalizować z najlepszymi drużynami. Aby to osiągnąć, musimy grać w Lidze Mistrzów. Musimy być w stanie wzmacniać zespół, rozwijać naszych piłkarzy i wszystkie działy, tworzyć jeszcze lepsze relacje z kibicami, poprawiać atmosferę na Emirates, rekrutować największe talenty i najlepszych specjalistów, aby przenieść ten projekt na wyższy poziom.
Nową umowę podpisał również Jonas Eidevall. Jego pierwszy sezon w Londynie jest imponujący: prowadzi Arsenal Ladies do walki o tytuł mistrzowski w Women's Super League aż do ostatniej kolejki. Jonas, który latem ubiegłego roku przeszedł do nas ze szwedzkiego Rosengard, podpisał kontrakt do końca sezonu 2023/24.
- To świetna sprawa - powiedział. - Pozwala mi to kontynuować pracę dla klubu, który tak bardzo kocham i przebywać w otoczeniu wspaniałych ludzi. Możemy wspólnie wiele osiągnąć, więc bardzo się cieszę.
W imieniu właścicieli klubu, Kroenke, Sports & Entertainment, wypowiedział się Josh Kroenke:
- Mój ojciec i ja jesteśmy zachwyceni, że przedłużyliśmy kontrakty zarówno z Mikelem, jak i z Jonasem. Daje to klubowi stabilną i jasną wizję przyszłości oraz pomaga nam wszystkim razem skutecznie podążać naprzód.
- Wszyscy widzą zaangażowanie i pasję Mikela. Jesteśmy przekonani, że z biegiem czasu przywróci nas on do rywalizacji o najważniejsze trofea. Jeśli chodzi o Jonasa, to fantastycznie rozpoczął swoją karierę w Anglii. Wykonał wspaniałą pracę z drużyną, w ostatniej kolejce wciąż jesteśmy w grze o tytuł. Jesteśmy pewni, w nadchodzących latach będzie jeszcze lepiej.
Obaj trenerzy podpisali umowy w loży dyrektorów z widokiem na boisko Emirates Stadium w obecności dyrektora generalnego Vinaia Venkateshama, dyrektora technicznego Edu Gaspara oraz szefowej ds. kobiecej piłki nożnej Clare Wheatley.
- Myślę, że to idealny czas - powiedział Edu. - Naprawdę wierzę, że ta wiadomość podniesie na duchu wszystkich: kibiców, klub, zawodników, Mikela. Istotne jest, aby pokazać wszystkim, w jakim kierunku chcemy podążać jako klub. Ponownie czeka nas wielkie lato i ważne jest, aby nasz menedżer był z nami
Vinai dodał:
- Ambicje tego klubu są proste i mają swoje źródło u samych właścicieli. Ta drużyna musi rywalizować o najważniejsze trofea, w Europie i w Anglii - i w męskiej, i w kobiecej piłce. Wiemy, że jeszcze tego nie osiągnęliśmy, ale zmierzamy do tego celu. Mam nadzieję, że wszyscy widzą postępy, jakie robimy w tym kierunku.
- Dzisiejszy dzień jest naprawdę bardzo ważny, ponieważ Mikel i Jonas zobowiązali się wobec nas, wobec Arsenalu, wobec tego projektu i wobec tej podróży. Przed nami długa droga i wiele ciężkiej pracy, ale dzięki Mikelowi i Jonasowi jesteśmy przekonani, że mamy odpowiednich ludzi pracujących w odpowiednich zespołach, dzięki którym możemy osiągnąć ten cel.
źrodło: Arsenal.com
13.09.2025, 10:11 585 komentarzy

12.09.2025, 15:40 7 komentarzy

09.09.2025, 20:46 8 komentarzy

09.09.2025, 05:17 15 komentarzy

03.09.2025, 23:30 8 komentarzy

03.09.2025, 08:41 20 komentarzy

03.09.2025, 08:39 8 komentarzy

03.09.2025, 08:38 7 komentarzy

02.09.2025, 07:46 7 komentarzy

02.09.2025, 07:43 15 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 8 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@sWinny napisał: "Tyle pierdzielenia, dyskusji, a jak już są dokumenty to wszyscy milczą? Czy to nie jest chociaż trochę dziwne?"
Może po prostu kto chciał to się zaszczepił i ma w nosie kolejne sensacyjne "fakty" osób które się nie zaszcepiły i za wszelką cenne chcą znaleźć dowody na to, że postąpiły słusznie?
@sWinny:
Podlinkuj jakimis analizami tych 80 000 stron, bo "z tego co widziałem" nie przekonuje. Jakies konkrety ?
Zacytowałem swoje własne niewypowiedziane słowa… o jeden drink za daleko.
@sWinny napisał: @sWinny napisał: "staram się żyć normalnie. Tylko zawsze, wszędzie było tylu szczekaczy(również tutaj) i nagle cisza.
Z tego co widziałem jakieś analizy tych dokumentów(nwm na ile prawdziwe) to skuteczność szczepionki jest na poziomie 12% a nie 98.
Może dlatego media nic nie mówią? Może ktoś czuje się oszukany? Hmm.
Tyle pierdzielenia, dyskusji, a jak już są dokumenty to wszyscy milczą? Czy to nie jest chociaż trochę dziwne?"
Osobiście uważam, ze wariant Omikron zamknął usta wszystkim fanom szczepionek i bardzo się z tego faktu ciesze.
woooow temat szpczepionek powraca
nie było tu tego parę ładnych miesięcy
@sWinny ja tam wolę ich nazywać śmiercionkożercami. :D Kiedy wygłaszałem opinie, że to ściema trucizna i zamiast truć się nieprzebadanym shitem to lepiej zainwestować w naturalną odporność poprzez zmianę diety witaminę c, imbir, czosnek, kiszonki to padało określenie szur foliarz hehe. Teraz tylko poprawiam na głowie moją koronę z folii aluminiowej i czuję się z tym dobrze.
@sWinny
Milczenie jest swego rodzaju odpowiedzią.
Jaka to odpowiedź? Chyba dobrze wiesz bracie
@sWinny: Daj link
@gbn: no to czekamy teraz na głosy tych szczepionkowcow. Ciekawe ilu się odezwie. Albo czy się chociaż jeden trafi.
XD
@sWinny: https://legaartis.pl/blog/2022/05/06/pol-miliona-ciezkich-nop-ow-po-szczepieniu-w-niemczech/
@gabilondo: staram się żyć normalnie. Tylko zawsze, wszędzie było tylu szczekaczy(również tutaj) i nagle cisza.
Z tego co widziałem jakieś analizy tych dokumentów(nwm na ile prawdziwe) to skuteczność szczepionki jest na poziomie 12% a nie 98.
Może dlatego media nic nie mówią? Może ktoś czuje się oszukany? Hmm.
Tyle pierdzielenia, dyskusji, a jak już są dokumenty to wszyscy milczą? Czy to nie jest chociaż trochę dziwne?
@sWinny napisał: "Czemu pfizer publikuje 80 000 stron dokumentów o swoich szczepionkach i jest wszędzie taka cisza? Czemu nikt nie szczeka? Czemu media milczą? Czemu nikt o tym nie pisze? Gdzie Ci covidowi celebryci? Co się stało?"
„Ale to już było
I nie wróci więcej”
Kolega, daj ludziom normalnie żyć.
@Taki: dwa gole
@mck95 napisał: "Tchouameni pracuje widać na transfer"
Czemu?
Charles Oliveira nie jest juz misztrzem wagi lekkiej w UFC. Powodem jest fakt ze nie udalo mu sie zrobic wagi przed jutrzejszym pojedynkiem z Justinem Gaethje. Zabraklo mu 0.5lbs (okolo 225 gramow). Jezeli jutrzejszy pojedynek wygra Charles to nie dostaje pasu i nie bedzie uznawany za mistrza, jezeli Gaethje wygra to bedzie mistrzem wagi lekkiej UFC.
Ja też skończyłem Ozark, nie porwała mnie końcówka. Jednak trzeba docenić, bo Netflix już nie robi tak długich seriali. To był jeden z pierwszych i bardziej promowanych seriali na tej platformie.
@Slaviola:
Jaki jest Ozark w porównaniu do Breaking Bad? Bo wg mnie to jest to samo, wiec nie ogladalem.
Czemu pfizer publikuje 80 000 stron dokumentów o swoich szczepionkach i jest wszędzie taka cisza? Czemu nikt nie szczeka? Czemu media milczą? Czemu nikt o tym nie pisze? Gdzie Ci covidowi celebryci? Co się stało?
@Mickeylo:
Fuck, You make my day :D
@Garfield_pl:
Ten refren tego utworu jest mega, bardzo mi się podoba jako Nasz hymn.
Oby to kibice zawsze śpiewali jak to robią na Annfield
@Joker_224:
Martin jest już Nasz, Kanonier z krwi i kości!
Mikel Arteta on the ‘North London Forever’ anthem: “I have had thousands & thousands of requests from all of our supporters to go & do something about it. They do a lot of things around the stadium as we all notice. So, let’s give it a push, if that’s what we want to do.” #afc https://t.co/snMivXxXtG
Właśnie obejrzałem ostatni odcinek Ozark.
Mega końcówka, aż żałuję że to wszystko się skończyło... ;(
@arsenallord: jeśli Real weźmie Aureliena to z Camavingą mają dominację środka pola na lata, a brakującym elementem mogłoby wtedy być, o ironio, Odegaard
@timiiiii: w Rzeszowie nudno? Chyba nie pamiętasz Winiarza... Ten to robił żużel ma całego...
Tchouameni wątpię, aby do nas przyszedł. Prędzej Tielemans, cena fajna, mino wszystko bardziej doświadczony piłkarz. Najwięcej kasy pójdzie w lato na napastników, ponad 100 mln trzeba będzie tam wydać, + uzupełnienia na pozycji PO i LO. Inne roszady w pomocy związane będą tylko, jakby Xhaka opuścił klub, ale szczerze w to wątpię, patrząc jak Arteta w niego wierzy.
Tymczasem Romano pisze, że cena za Tchouameniego będzie się zaczynać od 70mln e. Ładnie sobie liczą. A ten David z Lille ponoć jeden z naszych celów coś się mocno zaciął, w tym roku tylko 1 bramka w lidze.
https://twitter.com/EduardoHagn/status/1522678266221371392?t=Pww1KrCOwJtcEKUwBFoSrw&s=19
ładnie przyku...
Mogliśmy mieć Camavinge, był do wzięcia, przespaliśmy. Weźmy chociaż Tchouameniego. Bo to będzie TOP
Mnie to nie dziwi, bo Arteta ma mocną pozycję w klubie. Jestem przekonany, że nawet gdyby Arsenal nie był blisko czwórki, to i tak kontynuowałby swoją pracę w nadchodzącym sezonie. Dużo pracy i pieniędzy włożono w ten projekt. Nie po to by zaczynać wszystko od nowa. Mikel ma decydujące zdanie jeżeli chodzi o personalia. No nie było bata by w ogóle rozważać zmianę trenera.
Kontrakt na kolejne trzy lata? Ciekaw jestem czy traktować to jako deadline do którego należy wymagać konkretów.
Tchouameni pracuje widać na transfer
@Dziadyga napisał: "A nie ukrywam,że rosół i pomidorowa to moje ulubione zupy,więc...mi to pasuje cozaproponowałes :D"
Jeśli by tak klepnąć top 4 w kurniku, to rosół na piątek wskazany i biorę wolne ;)
@rayuuuu: Na Amazonie, nie Netflixie.
Najważniejsze żeby Arsenal się nie znudził, bo jeśli tak to koniec.. ;/
@arsenallord: dla mnie skoki mega nudy, nigdy mi się nie podobały, mimo kilku prób zrozumienia fenomenu tego sportu ;)
@Dziadyga: no właśnie :)
@Furgunn napisał: "czy piłka może się znudzić ? ;)"
Nigdy!
Piłka nożna, skoki narciarskie, piłka ręczna, MMA i siatkówka. To takie moje dyscypliny i nigdy mi się nie znudzą
Żużel np. kiedyś lubiłem ale już mi przeszło.
@Dziadyga: a czy piłka może się znudzić ? ;)
Ja kiedyś na Falubaz czasem jeździłem.Mam niedaleko i się podobało za dzieciaka aż nagle kilka lat temu totalnie mnie ten sport zanudził i że 5 lat meczu speedwaya nie oglądałem.Natomuast piłka nigdy mi się nie znudziła :D czasami tylko już znużenie na końcówce sezonu,szczególnie jeśli Ars już o nic nie grał..
Lublin rośnie z każdym meczem, czy to będzie pewniak do złota?
@timiiiii: musisz chyba odpocząć od tego sportu ;) a jak studio Cię nudzi to chociaż Anitke sobie pooglądaj :D
Obejrzałem na YT "Aurelien Tchouameni Perfect Modern Midfielder 2022".
Bez dwóch zdań inkarnacja Patricka Vieiry.
Teściowa kupiła teściowi koszulkę Tottenhamu na szmatach za 2 zł.
"Every gunner is a Runner" z kogutem
I pyta mnie czy fajna..
Powiedziałem że tak i spytałem czy się wymieni za koszulkę z Nike w której już nie chodzę na co teściu się zgodził.
Także jutro robie ognisko w ogrodzie :)
@rayuuuu: Celem było zapewnienie europejskich pucharów, conajmniej LE już jest, plan został wykonany, a jak zrobi LM to już w ogóle fajnie. Także dostał nowy kontrakt.
@timiiiii: oj w Rzeszowie to dopiero są nudne zawody :D ale coś się zaczęło dziac w Lublinie
@Garfield_pl napisał: "jutro z kur rosół, a my w czwartek z tego rosołu robimy pomidorową i klepiemy top 4 w garnku kuraków :D"
A nie ukrywam,że rosół i pomidorowa to moje ulubione zupy,więc...mi to pasuje cozaproponowałes :D
@timiiiii: ale maruda z Ciebie ;)
@pierre_afc:
Jednak Milan ma jeszcze możliwość 1 remisu przy wszystkich zwycięstwach Interu.
Dlaczego podpisujemy nowe umowy z trenerem w tak wrażliwym momencie? Albo strzał w 10, albo będzie potępiony. Trochę taka rosyjska ruletka na emocjach fanów. W każdym razie obie opcje dodają dramaturgii do naszego dokumentu na Netflixie, bez sugestii…