Barnes pełen podziwu dla Arsenalu

Barnes pełen podziwu dla Arsenalu 10.04.2009, 10:47, Damian Romankiewicz 11 komentarzy

Legenda Liverpoolu i reprezentacji Anglii, a obecnie selekcjoner jamajskiej kadry narodowej oraz ekspert piłkarski - John Barnes - wypowiedział się na temat remisu Arsenalu w Lidze Mistrzów.

- Arsenal pokazał, że jest zespołem odpornym psychicznie. Kontuzje Manuela Almunii i Williama Gallasa, szybko stracony gol oraz słaba postawa w pierwszej połowie powinny podłamać zespół. Ten wyszedł jednak na drugą połowę zupełnie odmieniony i doprowadził do wyrównania.

- Wenger miał prawo być dumny ze swoich młodych piłkarzy, którzy przeważali w drugich trzech kwadransach. Cesc Fabregas pokierował grą drużyny i po raz kolejny udowodnił, że posiada wielki talent. Jestem pełen podziwu dla jego formy po kontuzji. Arsenal ma szczęście, że nie jest to zawodnik bazujący na atrybutach fizycznych tylko technicznych.

- Nie można mówić o meczu, nie gratulując Emmanuelowi Adebayorowi świetnej bramki. Dla Togijczyka nie jest to najlepszy sezon, ale po powrocie do gry po kontuzji jest w bardzo dobrej formie. Ade posiada wszystkie niezbędne cechy, by stać się wielkim zawodnikiem.

John Barnes autor: Damian Romankiewicz źrodło: Goal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
HWDP komentarzy: 85711.04.2009, 10:03

krzykus1990 komentarzy: 557610.04.2009, 20:06

Cieszę się, że tak wielki piłkarz jak Barnes tak chwali Arsenal.

waldek_89 komentarzy: 573510.04.2009, 19:23

też byłem zachwycony rozegraniem przez Arsenal drugiej połowy meczu, myślałem że się podłamią.

EkEl komentarzy: 298910.04.2009, 19:04

Miło mi że tak znany były piłkarz jak Barnes pochlebnie o nas mówi ;)

Szef komentarzy: 1303510.04.2009, 11:43

wkoncu w prasie sa dla nas pochlebne wypowiedzi i to nawet po remisach, a jeszcze pare miesiecy lub tygodni temu bylo zupelnie odwrotnie

Wkocin komentarzy: 79910.04.2009, 11:21

crisadus-> to faktycznie cieszy, ale wydaje mi się, że nasi piłkarze im bardziej są chwaleni tym gorzej grają, a kiedy dotyka ich fala krytyki grają piękny futbol

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 210.04.2009, 11:03

Bardzo dobrze ze coraz wiecej osob uwaza ze wkoncu Arsenal jest w formie...a co najwazniejsze kibice tez tak mysla...po slabym poczatku Arsenalu wielu powotpiewalo w dobra koncowke sezonu i jakis puchar...ale naszczescie jest juz o wiele lepiej niz kilka miesiecy temu i mamy szanse na dobry finisz:D

crisadus komentarzy: 850710.04.2009, 10:52

Coraz więcej osób nas chwali:) To cieszy... czuja przed nami "RISPEKT" :]

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9810.04.2009, 10:51

Pełna zgoda :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady