Diaby o dwumeczu z Barceloną i szansach na tytuł
18.12.2010, 21:32,
72 komentarzy
Po piątkowym losowaniu par 1/8 finału Ligi Mistrzów wiemy, że rywalem ekipy z północnego Londynu będzie hiszpańska FC Barcelona. Mimo, iż Kanonierzy nie będą przystępować do tego meczu w roli faworytów, Abou Diaby apeluje, że Blaugrana nie jest zespołem nie do pokonania.
- Prawdą jest, że to Barcelona jest faworytem, ale przede wszystkim będziemy świadkami wspaniałego widowiska. Jeśli gralibyśmy lepiej w meczach grupowych, to moglibyśmy uniknąć tak silnego rywala w tej fazie rozgrywek. To będzie trudny dwumecz, ale Barcelona to nie zespół nie do pokonania. Drużyna, która lepiej będzie grała w piłkę wygra - mówi Diaby.
Francuz wypowiedział się też na temat rywalizacji w Premier League. Mimo porażki przeciwko Czerwonym Diabłom, Diaby uważa, że Arsenal wciąż liczy się w walce o tytuł.
- Najważniejsze jest być mistrzami. Pod koniec sezonu czeka nas rewanż z Manchesterem. Zwycięstwo przeciwko zespołowi z czołówki nie tylko da nam wiarę we własne umiejętności, ale może bardzo zbliżyć nas do tytułu - dodaje Francuz.
- Nie wygraliśmy nic od 5 lat. To bardzo długi okres czasu. Gdzieś to psychicznie na nas ciąży. Może teraz dorośliśmy i jesteśmy gotowi na sukces. Wszystko okaże się pod koniec sezonu - kończy pomocnik.
źrodło: SkySports
21 godzin temu 1 komentarzy

07.05.2025, 14:35 10 komentarzy

07.05.2025, 14:33 8 komentarzy

07.05.2025, 09:32 1419 komentarzy

07.05.2025, 08:31 11 komentarzy

06.05.2025, 16:09 1 komentarzy

06.05.2025, 13:54 9 komentarzy

06.05.2025, 10:51 5 komentarzy

06.05.2025, 10:49 3 komentarzy

06.05.2025, 07:52 10 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Licze na nie go bo on będzie grał w pierwszej 11.
Wilshere jeszcze za słaby ...
Kurcze, naprawde uważacie, że dzięki Diaby Arsenal wygra z Barceloną? Arsenal jest dobrym zespołem, ale jest młody i niedoświadczony, nie potrafi pokazać swojej klasy w meczach z mocnymi rywalami, a Barca jest zgraną drużyne, więc szanse na pokonanie Barcy są nikłe. Jeden Fabregas, czy Arszawin nie pokonają Barcelony.
"Może teraz dorośliśmy"
Może??? Laboga... Co to jest za podejście?!?!
I czy kogoś jeszcze dziwi, że my 5 lat i bez żadnego trofeum...?
tak w ogóle to on już chyba trenuje nie ?:D
Czeka was zażarta walka ale myślę że możecie liczyć tylko na pokazanie się jaki to opór nam stawiliście typu Barca po męczarniach wygrała 4:3 ależ był by to piękny mecz ;d
IMO jesli wygramy CC to wszystko wtedy sie w tych chłopakach odblokuje i łatwiej to jakos wszystko pojdzie. Prawie kazdy zawodnik podkresla ze za glodni sukcesow itd. Tutaj tez caly ostatni akapit jest o tym.
arsenal122-> Nasri na skrzydle, obok napastnika
Abou wracaj do nas, najlepiej w formie z mundialu, bo potrzeba nam tych "centymetrów" i tężyzny fizycznej ;)
Nasri--RvP--Arshavin :)
Brakuje Diabiego!
Fajnie się wypowiedział... Dyplomatycznie acz mądrze xD... Niech wraca jak najszybciej. Im więcej mamy piłkarzy gotowych do gry w każdym momencie tym lepiej bo nieraz brakuje nam pomysłu na grę...
damian daruj sobie a samir?
Diaby to zawodnik kompletny. Warunki fizyczne znakomite na Premier League, drybling, utrzymanie się przy piłce, spokój. Pomoc powinna wyglądać tak
Fabregas--Song/Denilson--Diaby
Ten zawodnik może być kluczem do zwycięstwa.
Diaby to zdecydowanie jeden z moich ulubionych obecnie kanonierow. W kazdym niemal calu przypomina mi Vierię, może z wyjątkiem charakteru.
Rufi - sprecyzujmy, strzał z dystansu ma niezły tylko problem w tym, że zamiast to robić on często wybiera podania do kolegów. Według mnie to jego chyba największa wada.
Diaby jest zawodnikiem , który jest zawsze opanowany ,
Właśnie tego potrzebujemy np. w nerwowych koncowkach . On nigdy nie wybija na pałę tylko rozprowadza piłkę najkorzystniej dla zespołu.
Przeciwko Barcelonie , daj Boże ze zagra będzie jednym z najlepszych.
wcześniej niedoceniany ..teraz oczekiwany ..
Bardzo wyczekuję jego powrotu. W formie jest świetny, ciekaw jestem jak się będzie prezentował po kontuzji. Mam nadzieję, że szybko złapie odpowiedni rytm i urazy będą już go omijały szerokim łukiem;)
Diaby wracaj do zdrowia!
Bardzo potrzebny nam jesteś.
Mam nadzieje, że nasz silny Francuz wróci szybko do gry i pomoże nam zdobyć majstra :)
Badyl254
Zgadzam się z tobą. Jedyne co mu brakuje to strzał z dystansu... Ale tak pozatym to on jest bardzo dobrym zawodnikiem silny wysoki bdb drybling no i tak jak mowiles ze potrafi sie utrzymac przy pilce. Niech wraca do gry jak najszybciej !
Uważam, że Diaby jest kluczem do dwumeczu z Barcą. Jest silny, świetny technicznie i potrafi sie utrzymać przy piłce. Bardzo mi go brakuje w obecnym sezonie...