Oficjalna witryna Arsenalu przygotowała dla fanów zdjęcia z wczorajszego spotkania, w którym Kanonierzy po bardzo słabej grze ulegli Manchesterowi United 1-2.

Mecz zaczął się fatalnie dla podopiecznych Wengera, gdyż już w 3. minucie okropny błąd Thomasa Vermaelena wykorzystał Robin van Persie, otwierając wynik spotkania na 1-0. Czerwone Diabły całkowicie zdominowały grę, ale do zakończenia pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, gdyż w doliczonym czasie gry z 11 metrów pomylił się Wayne Rooney.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ wielkiej zmianie, chociaż Arsenal starał się odpowiadać pojedynczymi atakami. Kanonierzy byli coraz bliżsi wyrównania, ale w 67. minucie Patrice Evra podwyższył na 2-0, a dwie minuty później czerwoną kartkę ujrzał Jack Wilshere. Podopiecznych Wengera stać było jedynie na honorowego gola z 94. minuty. Na listę strzelców wpisał się Santi Cazorla.

Aby obejrzeć galerię należy udać się na oficjalną stronę Arsenalu, bądź kliknąć w poniższy odnośnik.

luku komentarzy: 37304.11.2012, 20:16

fcescf
No Jackuś się nie nudził przez ten czas kontuzji ;) Pracował jak się dało ;]

fcescf komentarzy: 255404.11.2012, 18:37

9 zdj. udo Jacka miazga *.*

Mixerovsky komentarzy: 2256 newsów: 1604.11.2012, 17:21

Wilshere jak zawsze z językiem :P Wie ktoś może ile Jack będzie pauzował za czerwoną z United?

aaron16 komentarzy: 704.11.2012, 15:37

Miny Santiego mnie rozwalają ;D

wojtek1256 komentarzy: 299104.11.2012, 14:55

Racja

Yave komentarzy: 170504.11.2012, 13:55

gdybym nie oglądał meczu tylko przejrzał zdjęcia to można wywnioskować że zagraliśmy super spotkanie :

Arsenal - Southampton 5.10.2024 - godzina 16:00