Kyle Bartley tęskni za Glasgow
10.06.2011, 10:27, Artur Marcinkowski
14 komentarzy
Kyle Bartley wyjawił, iż nie miałby nic przeciwko kolejnemu wypożyczeniu do Glasgow Rangers, w którego barwach występował przez część minionego sezonu. Młody zawodnik Arsenalu wyjechał do Szkocji w styczniu, jednak kontuzja kolana przeszkodziła mu w rozegraniu większej ilości spotkań. Obecnie ciężko trenuje i pracuje nad swój formą i kondycja i jeśli tylko dostałby taką szanse chciałby pomoc Rangersom w walce o obronę tytułu Scottish Premier League.
- Jestem profesjonalistą, a Arsenal to mój klub. Wciąż mam aktualny kontrakt i to Arsene Wenger zadecyduje, co będzie dla mnie najlepsze. Nie jest tajemnicą, że pomysł kolejnego wypożyczenia do Glasgow jest bardzo atrakcyjną opcją. – powiedział Bartley w wywiadzie dla Scottish Sun.
20-latek wrócił na Ibroxna koniec sezonu, aby świętować zdobycie pierwszego miejsca w ligowej tabeli z kolegami ze szkockiego klubu. Wyznał, że po mimo tak krótkiego pobytu na wypożyczeniu zdążył przywiązać się do chwilowego pracodawcy.
-To był tak krótki okres, jednak mimo tego wiążą się z nim same dobre wspomnienia. Nie mógłbym prosić o jeszcze lepsze traktowanie przez tamtejszych ludzi, zaczynając od Waltera Smitha i sztabu szkoleniowego, przez piłkarzy i na kibicach kończąc. Uwielbiałem to w Rangers i jeśli tylko miałbym jeszcze okazje tam zagrać byłoby fantastycznie.
źrodło: Scottish Sun

11 godzin temu 1 komentarzy

11 godzin temu 1 komentarzy

15 godzin temu 6 komentarzy

15 godzin temu 0 komentarzy

15 godzin temu 3 komentarzy

11.05.2025, 19:39 5 komentarzy

11.05.2025, 16:37 1 komentarzy

11.05.2025, 09:50 2 komentarzy

11.05.2025, 09:48 2 komentarzy

11.05.2025, 09:46 3 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
szkoda ze nie zbiera szlifow w jedynym prawdziwym klubie w glasgow, celticu !
Regularna gra w Rangersach czy parę występów w pierwszym składzie Arsenalu ? Jak dla mnie powinniśmy wypożyczyć Bartleya jeszcze na rok do Szkocji. Chłopak nabierze niezbędnego doświadczenia a za rok będzie mógł konkurować jak równy z równym choćby z Vermaelenem (no chyba, że już osiągnął ten poziom xD)
Bartley'a trzeba trzymac na kontrakcie w Arsenalu, IMO za 5 lat moze byc razem z Jones'em (juz z United) podpora defensywy reprezentacji Anglii ...
Wolałbym zdecydowanie by poszedł do jakiegoś klubu BPL, gdzie dostanie szanse regularnej gry.
Grał w 1 składzie mistrza Szkocji. Na pewno będzie to najlepsze rozwiązanie
O ile nie okaże się lepszy na przygotowaniach od Samby, DJ, Kosy i Vermalena to niech idzie czyli niech idzie ;)
Ja bym go do Glasgow nie wypożyczał. Jeszcze się za bardzo przywiąże i może być kiepsko...
Miałby okazję pograć w LM niech idzie na cały sezon fajnie by było
W Londynie jest lepiej ;)
Zobaczymy co pokaże w sparingach. Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony i zostanie u nas w klubie.
Może iść. Mamy tutaj obronę ustawioną, i jeszcze kogoś być może do niej sprowadzimy więc nie miałby szans na grę w pierwszym składzie, a tam zdobędzie ważne doświadczenie.
jeszcze na sezon niech tam idzie, mocny klub a on tam regularnie gral
przynajmniej jakiś gracz arsenalu zdobył sobie jakiś tytuł... :D ;P
Powinien jeszcze tam zostac aby się ogrywac;)