Lahm w superlatywach o Özilu
11.03.2014, 14:16, Adam Cygański
12 komentarzy
Phillip Lahm uważa, że Mesut Özil jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników na świecie, a pełnię swoich umiejętności pokaże w swym drugim sezonie na Wyspach Brytyjskich.
Według Lahma to właśnie w Özilu Bawarczycy muszą upatrywać największego zagrożenia podczas dzisiejszego meczu pomiędzy Bayernem a Arsenalem.
- Każdy, kto miał okazję grać z Mesutem wie, że jest to wyjątkowy zawodnik. On odnosił sukcesy wszędzie, gdzie grał, a każdy napastnik chciałby mieć go za swymi plecami, ponieważ doskonale odnajduje on wolną przestrzeń i posyła tam piłkę. Tylko kilku piłkarzy na świecie umie to zrobić. Mesut to jeden z najbardziej utalentowanych i inteligentnych zawodników w Europie i według mnie jego statystki asyst mówią o nim wszystko – uważa Lahm.
- Mesut będzie stanowił dziś dla nas duże zagrożenie, gdyż Arsenal ma w swym składzie wielu dobrych atakujących, a on będzie ich szukał swymi podaniami. Mesut gra w nowej lidze, jednak w przyszłym sezonie może być najlepszych piłkarzem grającym na Wyspach. Jest on odpowiednio nastawiony i pragnie, aby tego dokonać.
- W minionym sezonie Arsenal zanotował w Monachium bardzo dobry wynik, a to mogło być przyczyną naszego samozadowolenia. Tym razem nie powtórzymy tego – wiemy, że to dopiero połowa wykonanej pracy.
źrodło: dailymail.co.uk
8 godzin temu 4 komentarzy

20.10.2025, 22:21 6 komentarzy

18.10.2025, 21:05 1017 komentarzy

18.10.2025, 17:27 1 komentarzy

17.10.2025, 18:49 15 komentarzy

17.10.2025, 18:29 752 komentarzy

16.10.2025, 21:19 5 komentarzy

11.10.2025, 19:04 0 komentarzy

10.10.2025, 12:14 8 komentarzy

10.10.2025, 11:59 2 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 5 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ozil to nie jest piłkarz na miano najlepszego gracza w danej lidze, jest świetny, ale to inni błyszczą
Nie będę uwłaszczał naszym piłkarzom, ale tak na papierze:
Arsenal - Mesut, Santi
Bayern - Goetze, Robben, Muller, Kross.
Gdyby do nas przyszli tacy zawodnicy, to by się o nic równie dużo wypowiadano jak o Mesucie.
A ja mam takie wrażenie ( obym się mylił że Mesut będzie sie poważnie zastanawiał nad odejściem w letnim okienku , widać podczas meczy że się stara , fakt, ale nawet jak obejrzycie celebrację bramek to jakoś tak nie widać więzi miedzy nim a kolegami, Taki oschły dla nich jest... Może spotkam się z krytyką ale takie jest moje zdanie, i wywnioskowałem to na podstawie obserwacji
Korde Bayern musi nas dzis zlekcewazyc.
Oby Mesut dzisiaj zagrał na swoim najwyższym poziomie :)
guardiola pewnie tak ich zmotywuje że nie będzie tak jak rok temu, abym się mylił
ta ta, i tak pewnie nas zlekceważą
A ja mam nadzieje, że Mesut już dzisiaj pokaże pełnię swoich możliwości. :p Ale tak całkiem serio to teraz jest w coraz lepszej formie i oczekuję, że zagra dzisiaj bardzo dobry mecz. Ten sezon w jego wykonaniu nie jest wcale zły, ale też uważam, że następny będzie o wiele lepszy. Już ostatnio widać jak potrafi grać gdy jest w formie. Mam nadzieje, że dzisiaj to on będzie naszym motorem napędowym i może dzięki jego grze awansujemy dalej. :p
przyjdzie napastnik, mam nadzieje że papcio powalczy o cavaniego bo on na bank odejdzie z psg
Też uważam, że drugi sezon będzie lepszy w wykonaniu Ozila.. I mam nadzieję, że dojdzie mu nowy napastnik/skrzydłowy.
Pokonamy ich tak samo jak rok temu
Myślę , że Mesut zagra z Bayernem przynajmniej tak jak z Evertonem , czyli bardzo dobrze .